Jaworzno17
listopada
Jaworzno 17 listopada III Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Nauczycieli i Instruktorów
Warszawa 17
listopada
Warszawa 17-18 listopada Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski
Szczecin24
listopada
Szczecin 24-25 listopada XVIII Turniej 24h Non Stop "Le Mans"
Miłosz Wrzałek sfrustrował "frustratów"17 - 18 listopada 2018 — Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw PolskiInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw PolskiWarszawa , 17 - 18 listopada 2018

Konkurs Relacja z turnieju


Miłosz Wrzałek sfrustrował "frustratów"Pewnie nie wszyscy z obecnie grających pamiętają, ale drzewiej bywało (tur po kniejach jeszcze ryczał), że turniej towarzyszący fazie finałowej Mistrzostw Polski nosił miano – niezwykle budujące – „Turnieju Frustratów”. Czasy się jednak zmieniły, poprawność polityczna zwyciężyła. Słusznie. Po co kopać leżącego? Żeby tam jednego… Cała zgraja scrabblistek i scrabblistów mordowała się z przeciwnościami losu w eliminacjach MP, rozgrywkach Grand Prix, Mistrzostwach Regionów i co z tego ma? Zszargane nerwy, ciche zawodzenie w kąciku, niekiedy jąkanie, stany lękowe przed kolejnym losowaniem liter i ślinotok na myśl o finałowej „szesnastce”. Dlatego dobrze, że czasy frustratów bezpowrotnie minęły. Teraz jest „Turniej Towarzyszący”. Nie tylko brzmi to wyjątkowo zacnie, ale i finalistom jest raźniej. Wyobraźcie sobie tę przerażającą samotność osób nawalających się o nieśmiertelną scrabblową sławę i 2000 zł! Serce się kraje. Na szczęście – po raz kolejny – mieli obok siebie doborową kompanię, która służyła wsparciem była zajęta swoimi rozgrywkami.

Polowanie na zwycięzcę
54 osoby, 14 rund, 349 partii i jeden zwycięzca. Został nim Miłosz Wrzałek. Chciałoby się napisać, że po pierwszym dniu nic na to nie wskazywało, ale nie do końca byłaby to prawda. Sobotnie rozgrywki zakończył na szóstym miejscu, tracąc jeden duży punkt do samotnego lidera, Tomasza Nasiłowskiego, który miał na koncie siedem wygranych. Znawców scrabble (i siebie samego) zadziwiał też Rafał Matczak, który przewodził stawce przez pięć kolejnych rund. A potem…
…nadeszła niedziela. Nie od dziś wiadomo, że scrabbliści to zwierzyna płocha. Przestraszy się to i pogna w koniczynę. Tym razem padło na Tomka i Piotra Pietuchowskiego, który po przekroczeniu półmetka był wiceliderem. Huk „siódemek” ze strony konkurencji i ogólna nagonka sprawiły, że ww. nie mieli argumentów w dyskusji przy scrabblowej planszy. Natomiast ostry start drugiego dnia zanotowali: Miłosz, Rafał, Mariusz SkroboszMirosław Uglik. Mirek poległ jednak w dwóch ostatnich partiach i stracił szansę na podium. W przypadku pozostałych liczyły się dobre oko (przegląd planszy), pewna ręka (zacne losowania) i kunszt (wtf? – pozdrowienia dla lol). Ostatecznie trzy pierwsze miejsca przypadły Miłoszowi, Mariuszowi i Rafałowi. Były różowe puchary, hajs i oszczędne oklaski ze strony konkurentów... Ot, takie tam pocieszenie za towarzyszenie finalistom MP.

Celebracja
Jednak tuzy turnieju towarzyszącego XXVI Mistrzostwom Polski mogły ogrzać się w blasku chwały prawdziwych Mistrzów – wśród gimnastycznych drabinek odbyła się gala wręczenia nagród. W świetle jarzeniówek lśniły medale i puchary. Oblicza tryumfatorów odbijały się w wypastowanym parkiecie. Wokół – gwiazdy fazy finałowej Mistrzostw Polski, wirtuozi Mistrzostw Regionów itd., itp. Kwiat polskiego scrabble w zjawiskowych okolicznościach. A pośród nich… tercet egzotyczny. Niezłe ananasy, które zajęły podium w turnieju „przy okazji”. Miłosz szalał ze szczęścia, Mariusz wariował z radości, a Rafał… po prostu brak słów. Pozostali uczestnicy/uczestniczki byli mniej lub bardziej zadowoleni ze swoich występów, ale wszyscy radowali się (chyba?) z możliwości towarzyszenia najlepszym. I tej wersji się trzymajmy. Najważniejsze, że wszyscy przeżyli – choć niektórzy trochę się wku…li, oczywiście z powodu swoich rezultatów. Hm, liczy się pozytywne podejście. Pamiętajcie!

Bon ton, czyli (nie)zaśmiecanie języka polskiego
Podziękowania, ukłony i inne wyrazy:
- dla Rafała Wesołowskiego (i grupy wsparcia) za wysiłek włożony w organizację turnieju towarzyszącego XXVI Mistrzostwom Polski
- dla dyrekcji i pracowników Zespołu Szkół nr 59 w Warszawie
- dla Sylwii Buks za sędziowanie dwóch turniejów równocześnie (również finały MP)
- dla debiutantek: Marty PopławskiejJulity Dawidczyk – za podjęcie wyzwania i dzielną walkę (zapraszamy częściej!)
- wszystkim uczestniczkom i uczestnikom rozgrywek – za towarzyszenie nie tylko finalistom, ale i sobie nawzajem.
relacja: Rafał Matczak
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej Towarzyszący MP 2017
Turniej Towarzyszący MP 2016
Turniej Towarzyszący


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 14
system: połówkowy (rundy 1-13), szwajcar (runda 14)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekZespół Szkół nr 59
ul. Sobieskiego 68
Warszawa
Mapa
Obrońca tytułuGrzegorz Kurowski
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 17 listopada (8 rund)
11:15 — rozpoczęcie turnieju
ok. 14:00-15:15 — przerwa obiadowa (po III rundzie)
ok. 20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 18 listopada (6 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdkomunikacją miejską do przystanku CZARNOMORSKA lub ŚW. BONIFACEGO — wyszukiwarka połączeń i rozkłady jazdy
WyżywienieW trakcie turnieju przekąski oraz ciepłe i zimne napoje

Dwudaniowy obiad w sobotę — 18-23 zł
Szczegółowe informacje o wyżywieniu w formularzu zgłoszeniowym
Zapisy na posiłki do 14.11. do godz. 13:00
NoclegiNoclegi w Warszawie
NagrodyPuchary, nagrody finansowe i rzeczowe
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Rafał Wesołowski Warszawa PFS,
mielony
2 Bartosz Bartczak Poznań PFS,
łosoś
3 Maciej Sylwestrzuk Białystok zwykły uczestnik,
gulasz
4 Monika Gawron-Cieślik Szczecin PFS,
łosoś
5 Gabriel Ojrzanowski Warszawa debiut,
wege
6 Agnieszka Matus Milanówek zwykły uczestnik,
groszek
7 Dorota Ostrowska Białystok zwykły uczestnik,
łosoś
8 Franek Łysek Warszawa młodzież,
łosoś
9 Małgorzata Deszczyńska Warszawa PFS,
gulasz
10 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa zwykły uczestnik
11 Marek Rogalski Warszawa PFS,
groszek
12 Andrzej Kwiatkowski Warszawa PFS,
gulasz
13 Robert Kamiński Warszawa zwykły uczestnik,
gulasz
14 Krzysztof Sporczyk Piaseczno PFS,
łosoś
15 Irena Sołdan Warszawa PFS,
mielony
16 Mariusz Wrzesniewski Kraków PFS,
gulasz
17 Joanna Ostrowska Warszawa PFS,
mielony
18 Łukasz Tuszyński Chłopowo PFS,
mielony
19 Janusz Krupiński Bytom PFS,
gulasz
20 Czesław Grajewski Białystok zwykły uczestnik,
mielony
21 Szymon Dąbrowski Warszawa zwykły uczestnik,
łosoś
22 Wojtek Wojtysiak Legionowo zwykły uczestnik,
mielony
23 Maciej Dąbrowski WARSZAWA PFS,
gulasz
24 Łukasz Bobowski Suchedniów PFS,
mielony
25 Rafał Błaszkiewicz Milanówek zwykły uczestnik,
łosoś
26 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle PFS
27 Ewelina Kister Warszawa zwykły uczestnik,
łosoś
28 Kamil Kister Warszawa PFS,
mielony
29 Kasia Polak Warszawa PFS
30 Krzysztof Obremski Wrocław zwykły uczestnik,
łosoś
31 Miłosz Wrzałek Warszawa PFS,
łosoś
32 Jacek Mańko Poznań PFS,
łosoś
33 Krzysztof Mówka Warszawa PFS,
gulasz
34 Natalia Mówka Warszawa młodzież,
mielony
35 Mariusz Skrobosz Warszawa PFS,
mielony
36 Justyna Górka Kraków PFS,
łosoś
37 Andrzej Kroc Łódź PFS,
gulasz
38 Szymon Płachta Warszawa PFS,
gulasz
39 Katarzyna Ślusarska Milanówek PFS,
łosoś
40 Rafał Matczak Milanówek PFS,
gulasz
41 Jan Pawłowski Warszawa PFS
42 Tomek Praga Białystok PFS
43 Adrian Ziemniewicz Bialystok zwykły uczestnik
44 Zdzisław Szota Legionowo PFS
45 Bogdan Kozłowski Białystok zwykły uczestnik
46 Marianna Kozłowska Białystok zwykły uczestnik
47 Mariola Osajda-Matczak Milanówek PFS
48 Stanisław Rydzik warszawa PFS
49 Marta Popławska Warszawa debiut
50 Marta Bajorek Warszawa PFS
51 Mirosław Uglik Warszawa PFS
52 Natalia Woźniak Dziwnówek PFS
53 Jakub Zaryński Świnoujście PFS
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble — kontakt: Rafał Wesołowski — r.wesolowski@pfs.org.pl — 604 684 084


Wyniki turnieju Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               151.16     11.0     5880     2346     1029
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               151.04     11.0     5806     2363      552
  3 Rafał           Matczak              Milanówek              138.71     10.0     5888     2253      756
  4 Kamil           Kister               Warszawa               146.63     10.0     5750     2203      633
  5 Jakub           Zaryński             Świnoujście            147.71     10.0     5690     2172      571
  6 Mirosław        Uglik                Warszawa               147.02      9.5     5559     2229      171
  7 Krzysztof       Mówka                Warszawa               146.24      9.5     5401     2199       86
  8 Stanisław       Rydzik               Warszawa               146.94      9.0     5879     2092      830
  9 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                126.96      9.0     5829     2150      715
 10 Robert          Kamiński             Warszawa               136.71      9.0     5478     2138      316
 11 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              125.93      9.0     5151     2113     -204
 12 Piotr           Pietuchowski         Białystok              156.39      8.0     5930     2007      424
 13 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              139.54      8.0     5483     1908      103
 14 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               128.85      8.0     5454     1851      349
 15 Marcin          Rogala               Warszawa               133.73      8.0     5446     1825      189
 16 Rafał           Wesołowski           Warszawa               129.55      8.0     5393     1941      225
 17 Irena           Sołdan               Warszawa               140.37      8.0     5338     1919      248
 18 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              127.44      8.0     5278     1942      205
 19 Tomasz A.       Praga                Białystok              121.44      8.0     5233     1890      103
 20 Marta           Bajorek              Warszawa               134.83      7.5     5354     1736      194
 21 Ewelina         Kister               Warszawa               125.52      7.0     5546     1737      324
 22 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              129.65      7.0     5488     1786      350
 23 Andrzej         Kroc                 Łódź                   135.08      7.0     5343     1755      271
 24 Katarzyna       Polak                Warszawa               134.71      7.0     5302     1736     -100
 25 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              123.57      7.0     5298     1711      241
 26 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               139.44      7.0     5282     1782      -70
 27 Jacek           Mańko                Poznań                 133.07      7.0     5184     1780     -120
 28 Zdzisław        Szota                Warszawa               128.00      7.0     5132     1761     -207
 29 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               114.51      7.0     5112     1747     -183
 30 Joanna          Ostrowska            Warszawa               125.92      7.0     5029     1749     -131
 31 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       123.35      6.0     5583     1540      710
 32 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              127.95      6.0     5407     1681      109
 33 Michał          Sak                  Lublin                 112.73      6.0     5295     1548       26
 34 Dorota          Ostrowska            Białystok              115.89      6.0     5229     1553      160
 35 Bartosz         Bartczak             Poznań                 113.18      6.0     5118     1595     -259
 36 Czesław         Grajewski            Białystok              125.05      6.0     5108     1617       -3
 37 Marianna        Kozłowska            Białystok              114.44      6.0     4965     1625     -226
 38 Monika          Gawron-Cieślik       Szczecin               128.55      6.0     4963     1617       32
 39 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               138.32      6.0     4939     1789     -544
 40 Maciej          Sylwestrzuk          Białystok              110.37      5.5     4851     1469      -10
 41 Bogdan          Kozłowski            Białystok              118.59      5.0     5386     1671     -354
 42 Marek           Rogalski             Warszawa               131.27      5.0     5183     1442     -147
 43 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               111.14      5.0     4943     1458     -431
 44 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      4.5     4640     1244       -8
 45 Natalia         Mówka                Warszawa               100.00      4.5     4500     1294     -271
 46 Franciszek      Łysek                Warszawa               106.13      3.5     4728     1208     -444
 47 Agnieszka       Matus                Milanówek              123.52      3.0     3004      843       -6
 48 Zbigniew        Rybak                Warszawa               119.37      3.0     3004      909      -77
 49 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      3.0     1995      710     -153
 50 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      2.5     4382     1101     -825
 51 Grzegorz        Piotrkiewicz         Warszawa               100.00      2.5     2309      650       22
 52 Maciej          Czupryniak           Milanówek              149.56      2.0     2363      774      -37
 53 Marta           Popławska            Warszawa               100.00      1.5     2435      697     -807
 54 Julita          Dawidczyk            Warszawa               100.00      0.0      583      334    -1927
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski



	Piotr Pietuchowski 156.39 Białystok           

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Adrian         Ziemniewicz           127.95 +  441: 306  178
    2    13 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  474: 277  150
    3     4 Krzysztof      Mówka                 146.24 -  395: 475   96
    4     5 Zbigniew       Rybak                 119.37 +  460: 351  169
    5     2 Jacek          Mańko                 133.07 +  445: 383  183
    6     2 Kamil          Kister                146.63 -  386: 476   97
    7     3 Mariusz        Skrobosz              151.04 +  507: 340  201
    8     2 Rafał          Matczak               138.71 +  408: 357  189
    9     2 Stanisław      Rydzik                146.94 -  328: 467   97
   10     7 Robert         Kamiński              136.71 +  407: 377  187
   11     3 Tomasz         Nasiłowski            126.96 -  381: 479   77
   12     4 Mirosław       Uglik                 147.02 -  351: 421   97
   13     6 Maciej         Czupryniak            149.56 -  424: 482  100
   14     8 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 +  523: 315  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2001  / 14 142.93




	Miłosz Wrzałek 151.16 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Krzysztof      Sporczyk              127.44 +  411: 400  177
    2     4 Zdzisław       Szota                 128.00 +  462: 247  178
    3     6 Mirosław       Uglik                 147.02 -  364: 396   97
    4    10 Robert         Kamiński              136.71 +  426: 285  187
    5     7 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 +  505: 297  176
    6     3 Krzysztof      Mówka                 146.24 +  471: 296  196
    7     2 Kamil          Kister                146.63 -  232: 514   97
    8     4 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  470: 244  188
    9     1 Tomasz         Nasiłowski            126.96 +  380: 378  177
   10     5 Marta          Bajorek               134.83 +  481: 394  185
   11     2 Mariusz        Skrobosz              151.04 +  408: 319  201
   12     3 Maciej         Czupryniak            149.56 +  515: 265  200
   13     1 Rafał          Matczak               138.71 +  414: 352  189
   14     1 Jakub          Zaryński              147.71 -  341: 464   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2346  / 14 167.57




	Mariusz Skrobosz 151.04 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Tomasz         Nasiłowski            126.96 +  460: 386  177
    2     6 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 +  422: 356  179
    3     5 Robert         Kamiński              136.71 +  418: 362  187
    4     3 Mirosław       Uglik                 147.02 -  339: 454   97
    5     3 Bogdan         Kozłowski             118.59 +  509: 407  169
    6     5 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  481: 335  188
    7     3 Piotr          Pietuchowski          156.39 -  340: 507  106
    8     3 Krzysztof      Mówka                 146.24 +  425: 314  196
    9     3 Kamil          Kister                146.63 +  533: 346  197
   10     1 Maciej         Czupryniak            149.56 +  369: 353  200
   11     2 Miłosz         Wrzałek               151.16 -  319: 408  101
   12     1 Rafał          Matczak               138.71 +  457: 336  189
   13     3 Stanisław      Rydzik                146.94 +  407: 376  197
   14     2 Rafał          Wesołowski            129.55 +  327: 314  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2363  / 14 168.79




	Maciej Czupryniak 149.56 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9     4 Mirosław       Uglik                 147.02 -  389: 398   97
   10     1 Mariusz        Skrobosz              151.04 -  353: 369  101
   11     6 Natalia        Woźniak               139.54 +  514: 295  190
   12     3 Miłosz         Wrzałek               151.16 -  265: 515  101
   13     6 Piotr          Pietuchowski          156.39 +  482: 424  206
   14     9 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 -  360: 399   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     774  /  6 129.00




	Jakub Zaryński 147.71 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 +  443: 305  176
    2    12 Krzysztof      Mówka                 146.24 -  371: 413   96
    3     8 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 +  409: 365  179
    4    11 Zdzisław       Szota                 128.00 -  345: 410   78
    5    17 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  426: 380  150
    6    12 Robert         Kamiński              136.71 -  332: 483   87
    7    15 Tomasz A.      Praga                 121.44 +  492: 382  171
    8     9 Irena          Sołdan                140.37 +  386: 315  190
    9     7 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  391: 339  188
   10     4 Stanisław      Rydzik                146.94 +  441: 284  197
   11     4 Mirosław       Uglik                 147.02 -  301: 412   97
   12     8 Andrzej        Kroc                  135.08 +  459: 308  185
   13     4 Tomasz         Nasiłowski            126.96 +  430: 382  177
   14     1 Miłosz         Wrzałek               151.16 +  464: 341  201
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2172  / 14 155.14




	Mirosław Uglik 147.02 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Joanna         Ostrowska             125.92 +  355: 350  176
    2    11 Bogdan         Kozłowski             118.59 +  385: 306  169
    3     6 Miłosz         Wrzałek               151.16 +  396: 364  201
    4     3 Mariusz        Skrobosz              151.04 +  454: 339  201
    5     1 Rafał          Matczak               138.71 -  365: 379   89
    6     4 Tomasz         Nasiłowski            126.96 -  359: 416   77
    7     5 Jacek          Mańko                 133.07 +  524: 334  183
    8     5 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 +  455: 407  189
    9     4 Maciej         Czupryniak            149.56 +  398: 389  200
   10     6 Krzysztof      Mówka                 146.24 =  409: 409  146
   11     4 Jakub          Zaryński              147.71 +  412: 301  198
   12     4 Piotr          Pietuchowski          156.39 +  421: 351  206
   13     2 Kamil          Kister                146.63 -  378: 417   97
   14     3 Stanisław      Rydzik                146.94 -  248: 626   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2229  / 14 159.21




	Stanisław Rydzik 146.94 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Ewelina        Kister                125.52 +  432: 374  176
    2     1 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 -  339: 427   60
    3    13 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 -  406: 421   76
    4    15 Joanna         Ostrowska             125.92 +  429: 300  176
    5    13 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 +  445: 356  179
    6     8 Irena          Sołdan                140.37 +  430: 400  190
    7     4 Krzysztof      Sporczyk              127.44 +  383: 327  177
    8     6 Robert         Kamiński              136.71 +  442: 282  187
    9     2 Piotr          Pietuchowski          156.39 +  467: 328  206
   10     4 Jakub          Zaryński              147.71 -  284: 441   98
   11     1 Rafał          Matczak               138.71 -  393: 422   89
   12     7 Rafał          Wesołowski            129.55 +  427: 316  180
   13     3 Mariusz        Skrobosz              151.04 -  376: 407  101
   14     3 Mirosław       Uglik                 147.02 +  626: 248  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2092  / 14 149.43




	Kamil Kister 146.63 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Czesław        Grajewski             125.05 +  381: 374  175
    2     7 Rafał          Wesołowski            129.55 +  492: 308  180
    3     7 Krzysztof      Sporczyk              127.44 -  385: 398   77
    4     7 Marianna       Kozłowska             114.44 +  444: 352  164
    5     4 Irena          Sołdan                140.37 +  375: 358  190
    6     2 Piotr          Pietuchowski          156.39 +  476: 386  206
    7     2 Miłosz         Wrzałek               151.16 +  514: 232  201
    8     1 Tomasz         Nasiłowski            126.96 -  365: 400   77
    9     3 Mariusz        Skrobosz              151.04 -  346: 533  101
   10     2 Rafał          Matczak               138.71 -  297: 460   89
   11     7 Maciej         Dąbrowski             114.51 +  391: 321  165
   12     6 Marta          Bajorek               134.83 +  507: 291  185
   13     2 Mirosław       Uglik                 147.02 +  417: 378  197
   14     4 Krzysztof      Mówka                 146.24 +  360: 326  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2203  / 14 157.36




	Krzysztof Mówka 146.24 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Katarzyna      Ślusarska             123.57 +  351: 342  174
    2    12 Jakub          Zaryński              147.71 +  413: 371  198
    3     4 Piotr          Pietuchowski          156.39 +  475: 395  206
    4     1 Rafał          Matczak               138.71 -  345: 412   89
    5     5 Natalia        Woźniak               139.54 +  383: 350  190
    6     3 Miłosz         Wrzałek               151.16 -  296: 471  101
    7     6 Ewelina        Kister                125.52 +  496: 341  176
    8     3 Mariusz        Skrobosz              151.04 -  314: 425  101
    9     6 Rafał          Wesołowski            129.55 +  392: 342  180
   10     6 Mirosław       Uglik                 147.02 =  409: 409  147
   11     5 Robert         Kamiński              136.71 +  366: 344  187
   12     2 Tomasz         Nasiłowski            126.96 +  416: 383  177
   13     5 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 +  419: 370  176
   14     4 Kamil          Kister                146.63 -  326: 360   97
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2199  / 14 157.07




	Irena Sołdan 140.37 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Agnieszka      Matus                 123.52 +  414: 330  174
    2     3 Marianna       Kozłowska             114.44 +  362: 257  164
    3     3 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 +  412: 329  160
    4     2 Jacek          Mańko                 133.07 -  399: 439   83
    5     4 Kamil          Kister                146.63 -  358: 375   97
    6     8 Stanisław      Rydzik                146.94 -  400: 430   97
    7    14 Zdzisław       Szota                 128.00 +  370: 360  178
    8     9 Jakub          Zaryński              147.71 -  315: 386   98
    9    16 Joanna         Ostrowska             125.92 +  426: 301  176
   10    14 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 -  285: 369   76
   11    11 Marta          Bajorek               134.83 -  323: 440   85
   12    14 Bogdan         Kozłowski             118.59 +  496: 395  169
   13    15 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  343: 274  188
   14    11 Katarzyna      Ślusarska             123.57 +  435: 405  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1919  / 14 137.07




	Natalia Woźniak 139.54 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Maciej         Skrzypczak            123.35 +  360: 329  173
    2    10 Michał         Sak                   112.73 +  579: 307  163
    3     2 Jacek          Mańko                 133.07 -  397: 460   83
    4     4 Rafał          Wesołowski            129.55 +  355: 341  180
    5     5 Krzysztof      Mówka                 146.24 -  350: 383   96
    6     9 Zbigniew       Rybak                 119.37 +  397: 341  169
    7     7 Robert         Kamiński              136.71 -  280: 511   87
    8     8 Bogdan         Kozłowski             118.59 +  438: 384  169
    9     9 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 +  479: 313  176
   10     3 Tomasz         Nasiłowski            126.96 -  343: 367   77
   11     6 Maciej         Czupryniak            149.56 -  295: 514  100
   12    12 Maciej         Dąbrowski             114.51 +  517: 335  165
   13     8 Marta          Bajorek               134.83 -  319: 480   85
   14    10 Andrzej        Kroc                  135.08 +  374: 315  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1908  / 14 136.29




	Małgorzata Deszczyńska 139.44 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Tomasz A.      Praga                 121.44 -  335: 450   71
    2    23 Szymon         Dąbrowski             138.32 -  291: 335   88
    3    24 Katarzyna      Ślusarska             123.57 +  415: 302  174
    4    16 Krzysztof      Zawadzki              111.14 +  426: 297  161
    5    12 Katarzyna      Polak                 134.71 +  490: 336  185
    6     6 Bogdan         Kozłowski             118.59 +  408: 348  169
    7     9 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 +  505: 360  176
    8     5 Mirosław       Uglik                 147.02 -  407: 455   97
    9     5 Rafał          Matczak               138.71 -  304: 459   89
   10     9 Krzysztof      Sporczyk              127.44 +  421: 329  177
   11     9 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 -  346: 489   80
   12    10 Robert         Kamiński              136.71 -  248: 420   87
   13    14 Maciej         Dąbrowski             114.51 -  284: 417   65
   14    16 Bartosz        Bartczak              113.18 +  402: 355  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1782  / 14 127.29




	Rafał Matczak 138.71 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Zbigniew       Rybak                 119.37 +  474: 358  169
    2     2 Andrzej        Kroc                  135.08 +  473: 327  185
    3     1 Tomasz A.      Praga                 121.44 +  440: 266  171
    4     1 Krzysztof      Mówka                 146.24 +  412: 345  196
    5     1 Mirosław       Uglik                 147.02 +  379: 365  197
    6     1 Jacek          Mańko                 133.07 +  497: 358  183
    7     1 Tomasz         Nasiłowski            126.96 -  389: 447   77
    8     2 Piotr          Pietuchowski          156.39 -  357: 408  106
    9     5 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 +  459: 304  189
   10     2 Kamil          Kister                146.63 +  460: 297  197
   11     1 Stanisław      Rydzik                146.94 +  422: 393  197
   12     1 Mariusz        Skrobosz              151.04 -  336: 457  101
   13     1 Miłosz         Wrzałek               151.16 -  352: 414  101
   14     5 Marcin         Rogala                133.73 +  438: 393  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2253  / 14 160.93




	Szymon Dąbrowski 138.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Bogdan         Kozłowski             118.59 -  266: 447   69
    2    23 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 +  335: 291  189
    3    17 Andrzej        Kroc                  135.08 +  435: 372  185
    4    12 Katarzyna      Polak                 134.71 +  429: 399  185
    5     8 Krzysztof      Sporczyk              127.44 +  369: 295  177
    6     5 Mariusz        Skrobosz              151.04 -  335: 481  101
    7     8 Rafał          Wesołowski            129.55 +  493: 427  180
    8     4 Miłosz         Wrzałek               151.16 -  244: 470  101
    9     7 Jakub          Zaryński              147.71 -  339: 391   98
   10    13 Adrian         Ziemniewicz           127.95 +  451: 347  178
   11    10 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 -  274: 413   76
   12    13 Marcin         Rogala                133.73 -  363: 428   84
   13    15 Irena          Sołdan                140.37 -  274: 343   90
   14    18 Joanna         Ostrowska             125.92 -  332: 379   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1789  / 14 127.79




	Robert Kamiński 136.71 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Dorota         Ostrowska             115.89 +  393: 358  166
    2     5 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 +  349: 348  180
    3     5 Mariusz        Skrobosz              151.04 -  362: 418  101
    4    10 Miłosz         Wrzałek               151.16 -  285: 426  101
    5    15 Czesław        Grajewski             125.05 +  368: 359  175
    6    12 Jakub          Zaryński              147.71 +  483: 332  198
    7     7 Natalia        Woźniak               139.54 +  511: 280  190
    8     6 Stanisław      Rydzik                146.94 -  282: 442   97
    9     8 Jacek          Mańko                 133.07 +  457: 406  183
   10     7 Piotr          Pietuchowski          156.39 -  377: 407  106
   11     5 Krzysztof      Mówka                 146.24 -  344: 366   96
   12    10 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 +  420: 248  189
   13    10 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 +  416: 348  179
   14     6 Tomasz         Nasiłowski            126.96 +  431: 424  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2138  / 14 152.71




	Andrzej Kroc 135.08 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Maciej         Dąbrowski             114.51 +  429: 308  165
    2     2 Rafał          Matczak               138.71 -  327: 473   89
    3    17 Szymon         Dąbrowski             138.32 -  372: 435   88
    4    20 Franciszek     Łysek                 106.13 +  435: 306  156
    5    18 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  461: 309  150
    6    11 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 -  328: 390   76
    7    13 Natalia        Mówka                 100.00 +  380: 286  150
    8     7 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 +  396: 280  180
    9    10 Marta          Bajorek               134.83 -  414: 473   85
   10    12 Bogdan         Kozłowski             118.59 +  498: 319  169
   11     8 Rafał          Wesołowski            129.55 -  335: 359   80
   12     8 Jakub          Zaryński              147.71 -  308: 459   98
   13    13 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 +  345: 301  179
   14    10 Natalia        Woźniak               139.54 -  315: 374   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1755  / 14 125.36




	Marta Bajorek 134.83 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marianna       Kozłowska             114.44 -  214: 471   64
    2    26 PAUZA
    3    19 Bogdan         Kozłowski             118.59 -  358: 521   69
    4    22 Maciej         Dąbrowski             114.51 +  521: 313  165
    5    16 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 -  317: 344   60
    6    19 Marcin         Rogala                133.73 +  405: 357  184
    7    17 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 +  436: 352  179
    8    12 Ewelina        Kister                125.52 +  392: 379  176
    9    10 Andrzej        Kroc                  135.08 +  473: 414  185
   10     5 Miłosz         Wrzałek               151.16 -  394: 481  101
   11    11 Irena          Sołdan                140.37 +  440: 323  190
   12     6 Kamil          Kister                146.63 -  291: 507   97
   13     8 Natalia        Woźniak               139.54 +  480: 319  190
   14     7 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 -  333: 379   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 13 133.54




	Katarzyna Polak 134.71 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Bartosz        Bartczak              113.18 +  450: 301  163
    2     8 Jacek          Mańko                 133.07 -  289: 459   83
    3     9 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 +  469: 348  180
    4    12 Szymon         Dąbrowski             138.32 -  399: 429   88
    5    12 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 -  336: 490   89
    6    16 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 -  406: 419   79
    7    19 Marianna       Kozłowska             114.44 -  335: 387   64
    8    22 Marek          Rogalski              131.27 +  397: 348  181
    9    18 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 -  331: 335   79
   10    17 Krzysztof      Zawadzki              111.14 +  439: 366  161
   11    18 Czesław        Grajewski             125.05 +  370: 350  175
   12    17 Adrian         Ziemniewicz           127.95 -  317: 485   78
   13    20 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  367: 341  150
   14    15 Dorota         Ostrowska             115.89 +  397: 344  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1736  / 14 124.00




	Marcin Rogala 133.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Michał         Sak                   112.73 -  332: 448   63
    2    24 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  417: 292  150
    3    20 Czesław        Grajewski             125.05 -  334: 374   75
    4    14 Ewelina        Kister                125.52 -  355: 407   76
    5    22 Franciszek     Łysek                 106.13 +  442: 350  156
    6    19 Marta          Bajorek               134.83 -  357: 405   85
    7    21 Marek          Rogalski              131.27 +  452: 403  181
    8    14 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 +  441: 337  160
    9    14 Tomasz A.      Praga                 121.44 -  321: 360   71
   10    16 Maciej         Skrzypczak            123.35 +  385: 365  173
   11    14 Adrian         Ziemniewicz           127.95 +  389: 382  178
   12    13 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  428: 363  188
   13     7 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 +  400: 333  180
   14     5 Rafał          Matczak               138.71 -  393: 438   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1825  / 14 130.36




	Jacek Mańko 133.07 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Krzysztof      Zawadzki              111.14 +  381: 378  161
    2     8 Katarzyna      Polak                 134.71 +  459: 289  185
    3     2 Natalia        Woźniak               139.54 +  460: 397  190
    4     2 Irena          Sołdan                140.37 +  439: 399  190
    5     2 Piotr          Pietuchowski          156.39 -  383: 445  106
    6     1 Rafał          Matczak               138.71 -  358: 497   89
    7     5 Mirosław       Uglik                 147.02 -  334: 524   97
    8    11 Krzysztof      Sporczyk              127.44 +  349: 345  177
    9     8 Robert         Kamiński              136.71 -  406: 457   87
   10    10 Maciej         Dąbrowski             114.51 -  387: 413   65
   11    12 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 +  394: 340  179
   12     9 Katarzyna      Ślusarska             123.57 +  439: 357  174
   13     9 Rafał          Wesołowski            129.55 -  395: 463   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1780  / 13 136.92




	Marek Rogalski 131.27 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 -  315: 500   60
    2    15 Tomasz         Nasiłowski            126.96 -  338: 389   77
    3    23 Bartosz        Bartczak              113.18 +  381: 317  163
    4    18 Agnieszka      Matus                 123.52 -  347: 463   74
    5    19 Dorota         Ostrowska             115.89 -  284: 540   66
    6    25 Julita         Dawidczyk             100.00 +  442: 151  150
    7    21 Marcin         Rogala                133.73 -  403: 452   84
    8    22 Katarzyna      Polak                 134.71 -  348: 397   85
    9    25 Marta          Popławska             100.00 +  400:   1  150
   10    19 Katarzyna      Ślusarska             123.57 -  369: 468   74
   11    23 Franciszek     Łysek                 106.13 +  453: 433  156
   12    21 Zdzisław       Szota                 128.00 -  299: 498   78
   13    22 Natalia        Mówka                 100.00 +  452: 361  150
   14    20 Czesław        Grajewski             125.05 -  352: 360   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1442  / 14 103.00




	Rafał Błaszkiewicz 129.65 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Franciszek     Łysek                 106.13 +  464: 286  156
    2     5 Robert         Kamiński              136.71 -  348: 349   87
    3     9 Katarzyna      Polak                 134.71 -  348: 469   85
    4    17 Julita         Dawidczyk             100.00 +  649:  67  150
    5     9 Rafał          Wesołowski            129.55 -  307: 447   80
    6    14 Maciej         Dąbrowski             114.51 +  400: 347  165
    7    10 Zbigniew       Rybak                 119.37 +  409: 408  169
    8     7 Andrzej        Kroc                  135.08 -  280: 396   85
    9    12 Czesław        Grajewski             125.05 +  414: 330  175
   10     8 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 +  395: 394  179
   11     9 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 +  489: 346  189
   12     5 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 -  337: 376   76
   13     7 Marcin         Rogala                133.73 -  333: 400   84
   14     8 Piotr          Pietuchowski          156.39 -  315: 523  106
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 14 127.57




	Rafał Wesołowski 129.55 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Natalia        Mówka                 100.00 +  450: 300  150
    2     7 Kamil          Kister                146.63 -  308: 492   97
    3    16 Marta          Popławska             100.00 +  419: 300  150
    4     4 Natalia        Woźniak               139.54 -  341: 355   90
    5     9 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 +  447: 307  180
    6    13 Zdzisław       Szota                 128.00 +  423: 384  178
    7     8 Szymon         Dąbrowski             138.32 -  427: 493   88
    8    10 Czesław        Grajewski             125.05 +  392: 327  175
    9     6 Krzysztof      Mówka                 146.24 -  342: 392   96
   10    11 Tomasz A.      Praga                 121.44 +  392: 334  171
   11     8 Andrzej        Kroc                  135.08 +  359: 335  185
   12     7 Stanisław      Rydzik                146.94 -  316: 427   97
   13     9 Jacek          Mańko                 133.07 +  463: 395  183
   14     2 Mariusz        Skrobosz              151.04 -  314: 327  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 14 138.64




	Andrzej Kwiatkowski 128.85 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  377: 289  150
    2     9 Tomasz A.      Praga                 121.44 -  334: 412   71
    3    12 Tomasz         Nasiłowski            126.96 -  310: 408   77
    4    19 Dorota         Ostrowska             115.89 +  439: 379  166
    5    13 Stanisław      Rydzik                146.94 -  356: 445   97
    6    16 Katarzyna      Polak                 134.71 +  419: 406  185
    7    11 Bogdan         Kozłowski             118.59 -  376: 408   69
    8    18 Natalia        Mówka                 100.00 +  405: 249  150
    9    17 Zdzisław       Szota                 128.00 +  420: 304  178
   10     8 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 -  394: 395   80
   11    15 Marianna       Kozłowska             114.44 +  458: 259  164
   12    11 Krzysztof      Sporczyk              127.44 +  419: 375  177
   13    10 Robert         Kamiński              136.71 -  348: 416   87
   14     9 Maciej         Czupryniak            149.56 +  399: 360  200
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1851  / 14 132.21




	Monika Gawron-Cieślik 128.55 Szczecin                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  392: 253  150
    2     6 Mariusz        Skrobosz              151.04 -  356: 422  101
    3     8 Jakub          Zaryński              147.71 -  365: 409   98
    4    23 Bartosz        Bartczak              113.18 -  312: 346   63
    5    24 Marta          Popławska             100.00 +  400: 274  150
    6    22 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  437: 343  150
    7    17 Marta          Bajorek               134.83 -  352: 436   85
    8    17 Joanna         Ostrowska             125.92 -  275: 431   76
    9    18 Katarzyna      Polak                 134.71 +  335: 331  185
   10    21 Natalia        Mówka                 100.00 +  423: 267  150
   11    12 Jacek          Mańko                 133.07 -  340: 394   83
   12    16 Michał         Sak                   112.73 +  367: 306  163
   13    13 Andrzej        Kroc                  135.08 -  301: 345   85
   14    17 Zdzisław       Szota                 128.00 -  308: 374   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 14 115.50




	Zdzisław Szota 128.00 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Popławska             100.00 +  468: 243  150
    2     4 Miłosz         Wrzałek               151.16 -  247: 462  101
    3    11 Krzysztof      Zawadzki              111.14 +  377: 372  161
    4    11 Jakub          Zaryński              147.71 +  410: 345  198
    5     6 Tomasz         Nasiłowski            126.96 -  281: 487   77
    6    13 Rafał          Wesołowski            129.55 -  384: 423   80
    7    14 Irena          Sołdan                140.37 -  360: 370   90
    8    16 Michał         Sak                   112.73 +  387: 360  163
    9    17 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 -  304: 420   79
   10    22 Bartosz        Bartczak              113.18 -  295: 471   63
   11    21 Dorota         Ostrowska             115.89 -  342: 435   66
   12    21 Marek          Rogalski              131.27 +  498: 299  181
   13    17 Maciej         Skrzypczak            123.35 +  405: 344  173
   14    17 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 +  374: 308  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1761  / 14 125.79




	Adrian Ziemniewicz 127.95 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Piotr          Pietuchowski          156.39 -  306: 441  106
    2    17 Czesław        Grajewski             125.05 +  382: 373  175
    3    14 Joanna         Ostrowska             125.92 +  478: 298  176
    4     6 Bogdan         Kozłowski             118.59 -  426: 430   69
    5    14 Tomasz A.      Praga                 121.44 +  464: 314  171
    6     7 Krzysztof      Sporczyk              127.44 -  339: 380   77
    7    12 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 +  343: 332  160
    8    13 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 -  355: 384   76
    9    15 Marianna       Kozłowska             114.44 +  445: 288  164
   10    13 Szymon         Dąbrowski             138.32 -  347: 451   88
   11    14 Marcin         Rogala                133.73 -  382: 389   84
   12    17 Katarzyna      Polak                 134.71 +  485: 317  185
   13    11 Katarzyna      Ślusarska             123.57 -  360: 407   74
   14    14 Ewelina        Kister                125.52 -  295: 494   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 14 120.07




	Krzysztof Sporczyk 127.44 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Miłosz         Wrzałek               151.16 -  400: 411  101
    2    14 Maciej         Skrzypczak            123.35 +  442: 338  173
    3     7 Kamil          Kister                146.63 +  398: 385  197
    4     9 Tomasz A.      Praga                 121.44 +  415: 282  171
    5     8 Szymon         Dąbrowski             138.32 -  295: 369   88
    6     7 Adrian         Ziemniewicz           127.95 +  380: 339  178
    7     4 Stanisław      Rydzik                146.94 -  327: 383   97
    8    11 Jacek          Mańko                 133.07 -  345: 349   83
    9    11 Bogdan         Kozłowski             118.59 +  352: 333  169
   10     9 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 -  329: 421   89
   11    13 Ewelina        Kister                125.52 +  429: 407  176
   12    11 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 -  375: 419   79
   13    16 Joanna         Ostrowska             125.92 +  341: 306  176
   14    12 Maciej         Dąbrowski             114.51 +  450: 331  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1942  / 14 138.71




	Tomasz Nasiłowski 126.96 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              151.04 -  386: 460  101
    2    15 Marek          Rogalski              131.27 +  389: 338  181
    3    12 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 +  408: 310  179
    4    13 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  483: 231  150
    5     6 Zdzisław       Szota                 128.00 +  487: 281  178
    6     4 Mirosław       Uglik                 147.02 +  416: 359  197
    7     1 Rafał          Matczak               138.71 +  447: 389  189
    8     1 Kamil          Kister                146.63 +  400: 365  197
    9     1 Miłosz         Wrzałek               151.16 -  378: 380  101
   10     3 Natalia        Woźniak               139.54 +  367: 343  190
   11     3 Piotr          Pietuchowski          156.39 +  479: 381  206
   12     2 Krzysztof      Mówka                 146.24 -  383: 416   96
   13     4 Jakub          Zaryński              147.71 -  382: 430   98
   14     6 Robert         Kamiński              136.71 -  424: 431   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2150  / 14 153.57




	Mariola Osajda-Matczak 125.93 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Zaryński              147.71 -  305: 443   98
    2    18 Ewelina        Kister                125.52 +  406: 369  176
    3    13 Stanisław      Rydzik                146.94 +  421: 406  197
    4     8 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 +  368: 317  160
    5     7 Miłosz         Wrzałek               151.16 -  297: 505  101
    6    11 Andrzej        Kroc                  135.08 +  390: 328  185
    7     9 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 -  360: 505   89
    8    13 Adrian         Ziemniewicz           127.95 +  384: 355  178
    9     9 Natalia        Woźniak               139.54 -  313: 479   90
   10    14 Irena          Sołdan                140.37 +  369: 285  190
   11    10 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  413: 274  188
   12     5 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 +  376: 337  180
   13     5 Krzysztof      Mówka                 146.24 -  370: 419   96
   14     7 Marta          Bajorek               134.83 +  379: 333  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2113  / 14 150.93




	Joanna Ostrowska 125.92 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Mirosław       Uglik                 147.02 -  350: 355   97
    2    21 Jan            Pawłowski             100.00 +  416: 271  150
    3    14 Adrian         Ziemniewicz           127.95 -  298: 478   78
    4    15 Stanisław      Rydzik                146.94 -  300: 429   97
    5    20 Krzysztof      Zawadzki              111.14 +  395: 382  161
    6    17 Czesław        Grajewski             125.05 -  295: 361   75
    7    22 Agnieszka      Matus                 123.52 +  425: 374  174
    8    17 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 +  431: 275  179
    9    16 Irena          Sołdan                140.37 -  301: 426   90
   10    23 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  309: 291  150
   11    17 Bogdan         Kozłowski             118.59 -  411: 503   69
   12    19 Marianna       Kozłowska             114.44 +  413: 342  164
   13    16 Krzysztof      Sporczyk              127.44 -  306: 341   77
   14    18 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  379: 332  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1749  / 14 124.93




	Ewelina Kister 125.52 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Stanisław      Rydzik                146.94 -  374: 432   97
    2    18 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 -  369: 406   76
    3    21 Maciej         Skrzypczak            123.35 +  458: 331  173
    4    14 Marcin         Rogala                133.73 +  407: 355  184
    5    11 Marianna       Kozłowska             114.44 +  421: 340  164
    6    10 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 +  441: 304  160
    7     6 Krzysztof      Mówka                 146.24 -  341: 496   96
    8    12 Marta          Bajorek               134.83 -  379: 392   85
    9    13 Maciej         Dąbrowski             114.51 -  338: 356   65
   10    15 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  423: 315  150
   11    13 Krzysztof      Sporczyk              127.44 -  407: 429   77
   12    15 Krzysztof      Zawadzki              111.14 +  381: 332  161
   13    12 Tomasz A.      Praga                 121.44 -  313: 439   71
   14    14 Adrian         Ziemniewicz           127.95 +  494: 295  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1737  / 14 124.07




	Czesław Grajewski 125.05 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Kamil          Kister                146.63 -  374: 381   97
    2    17 Adrian         Ziemniewicz           127.95 -  373: 382   78
    3    20 Marcin         Rogala                133.73 +  374: 334  184
    4    21 Marta          Popławska             100.00 +  457: 280  150
    5    15 Robert         Kamiński              136.71 -  359: 368   87
    6    17 Joanna         Ostrowska             125.92 +  361: 295  176
    7    16 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 +  370: 347  150
    8    10 Rafał          Wesołowski            129.55 -  327: 392   80
    9    12 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 -  330: 414   80
   10    18 Michał         Sak                   112.73 -  329: 461   63
   11    18 Katarzyna      Polak                 134.71 -  350: 370   85
   12    22 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  372: 381   50
   13    23 Franciszek     Łysek                 106.13 +  372: 354  156
   14    20 Marek          Rogalski              131.27 +  360: 352  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 14 115.50




	Katarzyna Ślusarska 123.57 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Mówka                 146.24 -  342: 351   96
    2    22 Franciszek     Łysek                 106.13 -  339: 356   56
    3    24 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 -  302: 415   89
    4    26 Jan            Pawłowski             100.00 -  324: 384   50
    5    26 Maciej         Skrzypczak            123.35 +  438: 350  173
    6    24 Marta          Popławska             100.00 +  353: 317  150
    7    18 Dorota         Ostrowska             115.89 +  314: 288  166
    8    20 Maciej         Dąbrowski             114.51 -  278: 353   65
    9    21 Bartosz        Bartczak              113.18 +  610: 289  163
   10    19 Marek          Rogalski              131.27 +  468: 369  181
   11    16 Tomasz A.      Praga                 121.44 +  361: 351  171
   12     9 Jacek          Mańko                 133.07 -  357: 439   83
   13    11 Adrian         Ziemniewicz           127.95 +  407: 360  178
   14    11 Irena          Sołdan                140.37 -  405: 435   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1711  / 14 122.21




	Agnieszka Matus 123.52 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Irena          Sołdan                140.37 -  330: 414   90
    2    25 Marta          Popławska             100.00 -  351: 375   50
    3    25 Jan            Pawłowski             100.00 +  473: 300  150
    4    18 Marek          Rogalski              131.27 +  463: 347  181
    5    10 Zbigniew       Rybak                 119.37 -  286: 414   69
    6    18 Tomasz A.      Praga                 121.44 -  332: 372   71
    7    22 Joanna         Ostrowska             125.92 -  374: 425   76
    8    23 Franciszek     Łysek                 106.13 +  395: 363  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     843  /  8 105.38




	Maciej Skrzypczak 123.35 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Natalia        Woźniak               139.54 -  329: 360   90
    2    14 Krzysztof      Sporczyk              127.44 -  338: 442   77
    3    21 Ewelina        Kister                125.52 -  331: 458   76
    4    25 Natalia        Mówka                 100.00 -  366: 474   50
    5    26 Katarzyna      Ślusarska             123.57 -  350: 438   74
    6    26 Jan            Pawłowski             100.00 +  502: 195  150
    7    23 Michał         Sak                   112.73 -  390: 424   63
    8    25 Julita         Dawidczyk             100.00 +  544: 119  150
    9    23 Franciszek     Łysek                 106.13 +  409: 305  156
   10    16 Marcin         Rogala                133.73 -  365: 385   84
   11    22 Bartosz        Bartczak              113.18 +  449: 299  163
   12    20 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 +  474: 247  160
   13    17 Zdzisław       Szota                 128.00 -  344: 405   78
   14    19 Bogdan         Kozłowski             118.59 +  392: 322  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1540  / 14 110.00




	Tomasz A. Praga 121.44 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 +  450: 335  189
    2     9 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 +  412: 334  179
    3     1 Rafał          Matczak               138.71 -  266: 440   89
    4     9 Krzysztof      Sporczyk              127.44 -  282: 415   77
    5    14 Adrian         Ziemniewicz           127.95 -  314: 464   78
    6    18 Agnieszka      Matus                 123.52 +  372: 332  174
    7    15 Jakub          Zaryński              147.71 -  382: 492   98
    8    19 Bartosz        Bartczak              113.18 +  457: 313  163
    9    14 Marcin         Rogala                133.73 +  360: 321  184
   10    11 Rafał          Wesołowski            129.55 -  334: 392   80
   11    16 Katarzyna      Ślusarska             123.57 -  351: 361   74
   12    18 Dorota         Ostrowska             115.89 +  389: 283  166
   13    12 Ewelina        Kister                125.52 +  439: 313  176
   14    13 Michał         Sak                   112.73 +  425: 335  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1890  / 14 135.00




	Zbigniew Rybak 119.37 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Rafał          Matczak               138.71 -  358: 474   89
    2    20 Natalia        Mówka                 100.00 +  407: 367  150
    3    15 Franciszek     Łysek                 106.13 +  388: 302  156
    4     5 Piotr          Pietuchowski          156.39 -  351: 460  106
    5    10 Agnieszka      Matus                 123.52 +  414: 286  174
    6     9 Natalia        Woźniak               139.54 -  341: 397   90
    7    10 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 -  408: 409   80
    8    15 Marianna       Kozłowska             114.44 -  337: 386   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     909  /  8 113.62




	Bogdan Kozłowski 118.59 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  447: 266  188
    2    11 Mirosław       Uglik                 147.02 -  306: 385   97
    3    19 Marta          Bajorek               134.83 +  521: 358  185
    4     6 Adrian         Ziemniewicz           127.95 +  430: 426  178
    5     3 Mariusz        Skrobosz              151.04 -  407: 509  101
    6     6 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 -  348: 408   89
    7    11 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 +  408: 376  179
    8     8 Natalia        Woźniak               139.54 -  384: 438   90
    9    11 Krzysztof      Sporczyk              127.44 -  333: 352   77
   10    12 Andrzej        Kroc                  135.08 -  319: 498   85
   11    17 Joanna         Ostrowska             125.92 +  503: 411  176
   12    14 Irena          Sołdan                140.37 -  395: 496   90
   13    18 Bartosz        Bartczak              113.18 -  263: 425   63
   14    19 Maciej         Skrzypczak            123.35 -  322: 392   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 14 119.36




	Dorota Ostrowska 115.89 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Robert         Kamiński              136.71 -  358: 393   87
    2    19 Bartosz        Bartczak              113.18 +  445: 384  163
    3    10 Marianna       Kozłowska             114.44 -  340: 410   64
    4    19 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 -  379: 439   79
    5    19 Marek          Rogalski              131.27 +  540: 284  181
    6    15 Natalia        Mówka                 100.00 -  336: 419   50
    7    18 Katarzyna      Ślusarska             123.57 -  288: 314   74
    8    21 Jan            Pawłowski             100.00 -  303: 337   50
    9    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  354: 335  150
   10    20 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 +  350: 332  160
   11    21 Zdzisław       Szota                 128.00 +  435: 342  178
   12    18 Tomasz A.      Praga                 121.44 -  283: 389   71
   13    21 Krzysztof      Zawadzki              111.14 +  474: 294  161
   14    15 Katarzyna      Polak                 134.71 -  344: 397   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1553  / 14 110.93




	Maciej Dąbrowski 114.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kroc                  135.08 -  308: 429   85
    2    16 Krzysztof      Zawadzki              111.14 -  381: 424   61
    3    22 Natalia        Mówka                 100.00 +  429: 254  150
    4    22 Marta          Bajorek               134.83 -  313: 521   85
    5    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  392: 378  150
    6    14 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 -  347: 400   80
    7    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  416: 244  150
    8    20 Katarzyna      Ślusarska             123.57 +  353: 278  174
    9    13 Ewelina        Kister                125.52 +  356: 338  176
   10    10 Jacek          Mańko                 133.07 +  413: 387  183
   11     7 Kamil          Kister                146.63 -  321: 391   97
   12    12 Natalia        Woźniak               139.54 -  335: 517   90
   13    14 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 +  417: 284  189
   14    12 Krzysztof      Sporczyk              127.44 -  331: 450   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 14 124.79




	Marianna Kozłowska 114.44 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Marta          Bajorek               134.83 +  471: 214  185
    2     3 Irena          Sołdan                140.37 -  257: 362   90
    3    10 Dorota         Ostrowska             115.89 +  410: 340  166
    4     7 Kamil          Kister                146.63 -  352: 444   97
    5    11 Ewelina        Kister                125.52 -  340: 421   76
    6    21 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 -  316: 476   50
    7    19 Katarzyna      Polak                 134.71 +  387: 335  185
    8    15 Zbigniew       Rybak                 119.37 +  386: 337  169
    9    15 Adrian         Ziemniewicz           127.95 -  288: 445   78
   10    24 Jan            Pawłowski             100.00 +  421: 281  150
   11    15 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 -  259: 458   79
   12    19 Joanna         Ostrowska             125.92 -  342: 413   76
   13    19 Michał         Sak                   112.73 -  280: 384   63
   14    21 Krzysztof      Zawadzki              111.14 +  456: 281  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 14 116.07




	Bartosz Bartczak 113.18 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Katarzyna      Polak                 134.71 -  301: 450   85
    2    19 Dorota         Ostrowska             115.89 -  384: 445   66
    3    23 Marek          Rogalski              131.27 -  317: 381   81
    4    23 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 +  346: 312  179
    5    21 Michał         Sak                   112.73 -  402: 429   63
    6    23 Franciszek     Łysek                 106.13 +  396: 259  156
    7    20 Krzysztof      Zawadzki              111.14 +  440: 286  161
    8    19 Tomasz A.      Praga                 121.44 -  313: 457   71
    9    21 Katarzyna      Ślusarska             123.57 -  289: 610   74
   10    22 Zdzisław       Szota                 128.00 +  471: 295  178
   11    22 Maciej         Skrzypczak            123.35 -  299: 449   73
   12    23 Jan            Pawłowski             100.00 +  380: 339  150
   13    18 Bogdan         Kozłowski             118.59 +  425: 263  169
   14    16 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 -  355: 402   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1595  / 14 113.93




	Michał Sak 112.73 Lublin                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Marcin         Rogala                133.73 +  448: 332  184
    2    10 Natalia        Woźniak               139.54 -  307: 579   90
    3    18 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  356: 422   50
    4    24 Grzegorz       Piotrkiewicz          100.00 -  331: 332   50
    5    21 Bartosz        Bartczak              113.18 +  429: 402  163
    6    20 Krzysztof      Zawadzki              111.14 -  357: 405   61
    7    23 Maciej         Skrzypczak            123.35 +  424: 390  173
    8    16 Zdzisław       Szota                 128.00 -  360: 387   78
    9    19 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  337: 348   50
   10    18 Czesław        Grajewski             125.05 +  461: 329  175
   11    19 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 +  460: 271  160
   12    16 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 -  306: 367   79
   13    19 Marianna       Kozłowska             114.44 +  384: 280  164
   14    13 Tomasz A.      Praga                 121.44 -  335: 425   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1548  / 14 110.57




	Krzysztof Zawadzki 111.14 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jacek          Mańko                 133.07 -  378: 381   83
    2    16 Maciej         Dąbrowski             114.51 +  424: 381  165
    3    11 Zdzisław       Szota                 128.00 -  372: 377   78
    4    16 Małgorzata     Deszczyńska           139.44 -  297: 426   89
    5    20 Joanna         Ostrowska             125.92 -  382: 395   76
    6    20 Michał         Sak                   112.73 +  405: 357  163
    7    20 Bartosz        Bartczak              113.18 -  286: 440   63
    8    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  418: 318  150
    9    20 Natalia        Mówka                 100.00 +  387: 268  150
   10    17 Katarzyna      Polak                 134.71 -  366: 439   85
   11    20 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  321: 281  150
   12    15 Ewelina        Kister                125.52 -  332: 381   76
   13    21 Dorota         Ostrowska             115.89 -  294: 474   66
   14    21 Marianna       Kozłowska             114.44 -  281: 456   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1458  / 14 104.14




	Maciej Sylwestrzuk 110.37 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Marek          Rogalski              131.27 +  500: 315  181
    2     1 Stanisław      Rydzik                146.94 +  427: 339  197
    3     3 Irena          Sołdan                140.37 -  329: 412   90
    4     8 Mariola        Osajda-Matczak        125.93 -  317: 368   76
    5    16 Marta          Bajorek               134.83 +  344: 317  185
    6    10 Ewelina        Kister                125.52 -  304: 441   76
    7    12 Adrian         Ziemniewicz           127.95 -  332: 343   78
    8    14 Marcin         Rogala                133.73 -  337: 441   84
    9    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  403: 308  150
   10    20 Dorota         Ostrowska             115.89 -  332: 350   66
   11    19 Michał         Sak                   112.73 -  271: 460   63
   12    20 Maciej         Skrzypczak            123.35 -  247: 474   73
   13    25 PAUZA
   14    23 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  408: 293  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1469  / 13 113.00




	Franciszek Łysek 106.13 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 -  286: 464   80
    2    22 Katarzyna      Ślusarska             123.57 +  356: 339  174
    3    15 Zbigniew       Rybak                 119.37 -  302: 388   69
    4    20 Andrzej        Kroc                  135.08 -  306: 435   85
    5    22 Marcin         Rogala                133.73 -  350: 442   84
    6    23 Bartosz        Bartczak              113.18 -  259: 396   63
    7    25 Marta          Popławska             100.00 +  394: 345  150
    8    23 Agnieszka      Matus                 123.52 -  363: 395   74
    9    23 Maciej         Skrzypczak            123.35 -  305: 409   73
   10    25 PAUZA
   11    23 Marek          Rogalski              131.27 -  433: 453   81
   12    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  387: 463   50
   13    23 Czesław        Grajewski             125.05 -  354: 372   75
   14    24 Natalia        Mówka                 100.00 +  333: 271  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 13  92.92




	Julita Dawidczyk 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    4    17 Rafał          Błaszkiewicz          129.65 -   67: 649   80
    5    25 Natalia        Mówka                 100.00 -  135: 377   50
    6    25 Marek          Rogalski              131.27 -  151: 442   81
    7    26 Jan            Pawłowski             100.00 -  111: 498   50
    8    25 Maciej         Skrzypczak            123.35 -  119: 544   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     334  /  5  66.80




	Natalia Mówka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Rafał          Wesołowski            129.55 -  300: 450   80
    2    20 Zbigniew       Rybak                 119.37 -  367: 407   69
    3    22 Maciej         Dąbrowski             114.51 -  254: 429   65
    4    25 Maciej         Skrzypczak            123.35 +  474: 366  173
    5    25 Julita         Dawidczyk             100.00 +  377: 135  150
    6    15 Dorota         Ostrowska             115.89 +  419: 336  166
    7    13 Andrzej        Kroc                  135.08 -  286: 380   85
    8    18 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 -  249: 405   79
    9    20 Krzysztof      Zawadzki              111.14 -  268: 387   61
   10    21 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 -  267: 423   79
   11    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  307: 268  150
   12    25 PAUZA
   13    22 Marek          Rogalski              131.27 -  361: 452   81
   14    24 Franciszek     Łysek                 106.13 -  271: 333   56
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1294  / 13  99.54




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    9    19 Michał         Sak                   112.73 +  348: 337  163
   10    15 Ewelina        Kister                125.52 -  315: 423   76
   11    20 Krzysztof      Zawadzki              111.14 -  281: 321   61
   12    22 Czesław        Grajewski             125.05 +  381: 372  175
   13    20 Katarzyna      Polak                 134.71 -  341: 367   85
   14    22 Jan            Pawłowski             100.00 +  329: 328  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     710  /  6 118.33




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Andrzej        Kwiatkowski           128.85 -  289: 377   79
    2    21 Joanna         Ostrowska             125.92 -  271: 416   76
    3    25 Agnieszka      Matus                 123.52 -  300: 473   74
    4    26 Katarzyna      Ślusarska             123.57 +  384: 324  174
    5    23 Maciej         Dąbrowski             114.51 -  378: 392   65
    6    26 Maciej         Skrzypczak            123.35 -  195: 502   73
    7    26 Julita         Dawidczyk             100.00 +  498: 111  150
    8    21 Dorota         Ostrowska             115.89 +  337: 303  166
    9    22 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 -  308: 403   60
   10    24 Marianna       Kozłowska             114.44 -  281: 421   64
   11    25 PAUZA
   12    23 Bartosz        Bartczak              113.18 -  339: 380   63
   13    24 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  432: 217  150
   14    22 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  328: 329   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1244  / 13  95.69




	Grzegorz Piotrkiewicz 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 -  253: 392   79
    2    24 Marcin         Rogala                133.73 -  292: 417   84
    3    26 PAUZA
    4    24 Michał         Sak                   112.73 +  332: 331  163
    5    18 Andrzej        Kroc                  135.08 -  309: 461   85
    6    21 Marianna       Kozłowska             114.44 +  476: 316  164
    7    16 Czesław        Grajewski             125.05 -  347: 370   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     650  /  6 108.33




	Marta Popławska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Zdzisław       Szota                 128.00 -  243: 468   78
    2    25 Agnieszka      Matus                 123.52 +  375: 351  174
    3    16 Rafał          Wesołowski            129.55 -  300: 419   80
    4    21 Czesław        Grajewski             125.05 -  280: 457   75
    5    24 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 -  274: 400   79
    6    24 Katarzyna      Ślusarska             123.57 -  317: 353   74
    7    25 Franciszek     Łysek                 106.13 -  345: 394   56
    8    26 PAUZA
    9    25 Marek          Rogalski              131.27 -    1: 400   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     697  /  8  87.12




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 PAUZA
    2    13 Piotr          Pietuchowski          156.39 -  277: 474  106
    3    18 Michał         Sak                   112.73 +  422: 356  163
    4    13 Tomasz         Nasiłowski            126.96 -  231: 483   77
    5    17 Jakub          Zaryński              147.71 -  380: 426   98
    6    22 Monika         Gawron-Cieślik        128.55 -  343: 437   79
    7    24 Maciej         Dąbrowski             114.51 -  244: 416   65
    8    24 Krzysztof      Zawadzki              111.14 -  318: 418   61
    9    24 Dorota         Ostrowska             115.89 -  335: 354   66
   10    23 Joanna         Ostrowska             125.92 -  291: 309   76
   11    24 Natalia        Mówka                 100.00 -  268: 307   50
   12    24 Franciszek     Łysek                 106.13 +  463: 387  156
   13    24 Jan            Pawłowski             100.00 -  217: 432   50
   14    23 Maciej         Sylwestrzuk           110.37 -  293: 408   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1107  / 13  85.15


Wyniki poszczególnych rund turnieju Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Pietuchowski         - Adrian         Ziemniewicz           441: 306
   2 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               400: 411
   3 Mariusz        Skrobosz             - Tomasz         Nasiłowski            460: 386
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Jakub          Zaryński              305: 443
   5 Mirosław       Uglik                - Joanna         Ostrowska             355: 350
   6 Ewelina        Kister               - Stanisław      Rydzik                374: 432
   7 Kamil          Kister               - Czesław        Grajewski             381: 374
   8 Katarzyna      Ślusarska            - Krzysztof      Mówka                 342: 351
   9 Irena          Sołdan               - Agnieszka      Matus                 414: 330
  10 Maciej         Skrzypczak           - Natalia        Woźniak               329: 360
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz A.      Praga                 335: 450
  12 Zbigniew       Rybak                - Rafał          Matczak               358: 474
  13 Szymon         Dąbrowski            - Bogdan         Kozłowski             266: 447
  14 Dorota         Ostrowska            - Robert         Kamiński              358: 393
  15 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Dąbrowski             429: 308
  16 Marianna       Kozłowska            - Marta          Bajorek               471: 214
  17 Katarzyna      Polak                - Bartosz        Bartczak              450: 301
  18 Michał         Sak                  - Marcin         Rogala                448: 332
  19 Jacek          Mańko                - Krzysztof      Zawadzki              381: 378
  20 Maciej         Sylwestrzuk          - Marek          Rogalski              500: 315
  21 Rafał          Błaszkiewicz         - Franciszek     Łysek                 464: 286
  22 Natalia        Mówka                - Rafał          Wesołowski            300: 450
  23 Andrzej        Kwiatkowski          - Jan            Pawłowski             377: 289
  24 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Monika         Gawron-Cieślik        253: 392
  25 Zdzisław       Szota                - Marta          Popławska             468: 243
  26 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Maciej         Sylwestrzuk           339: 427
   2 Rafał          Matczak              - Andrzej        Kroc                  473: 327
   3 Irena          Sołdan               - Marianna       Kozłowska             362: 257
   4 Miłosz         Wrzałek              - Zdzisław       Szota                 462: 247
   5 Robert         Kamiński             - Rafał          Błaszkiewicz          349: 348
   6 Monika         Gawron-Cieślik       - Mariusz        Skrobosz              356: 422
   7 Rafał          Wesołowski           - Kamil          Kister                308: 492
   8 Katarzyna      Polak                - Jacek          Mańko                 289: 459
   9 Tomasz A.      Praga                - Andrzej        Kwiatkowski           412: 334
  10 Natalia        Woźniak              - Michał         Sak                   579: 307
  11 Bogdan         Kozłowski            - Mirosław       Uglik                 306: 385
  12 Jakub          Zaryński             - Krzysztof      Mówka                 371: 413
  13 Piotr          Pietuchowski         - Wojciech       Wojtysiak             474: 277
  14 Krzysztof      Sporczyk             - Maciej         Skrzypczak            442: 338
  15 Marek          Rogalski             - Tomasz         Nasiłowski            338: 389
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Dąbrowski             424: 381
  17 Czesław        Grajewski            - Adrian         Ziemniewicz           373: 382
  18 Ewelina        Kister               - Mariola        Osajda-Matczak        369: 406
  19 Bartosz        Bartczak             - Dorota         Ostrowska             384: 445
  20 Natalia        Mówka                - Zbigniew       Rybak                 367: 407
  21 Jan            Pawłowski            - Joanna         Ostrowska             271: 416
  22 Franciszek     Łysek                - Katarzyna      Ślusarska             356: 339
  23 Małgorzata     Deszczyńska          - Szymon         Dąbrowski             291: 335
  24 Marcin         Rogala               - Grzegorz       Piotrkiewicz          417: 292
  25 Agnieszka      Matus                - Marta          Popławska             351: 375
  26 Marta          Bajorek              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Tomasz A.      Praga                 440: 266
   2 Jacek          Mańko                - Natalia        Woźniak               460: 397
   3 Maciej         Sylwestrzuk          - Irena          Sołdan                329: 412
   4 Krzysztof      Mówka                - Piotr          Pietuchowski          475: 395
   5 Robert         Kamiński             - Mariusz        Skrobosz              362: 418
   6 Mirosław       Uglik                - Miłosz         Wrzałek               396: 364
   7 Kamil          Kister               - Krzysztof      Sporczyk              385: 398
   8 Jakub          Zaryński             - Monika         Gawron-Cieślik        409: 365
   9 Rafał          Błaszkiewicz         - Katarzyna      Polak                 348: 469
  10 Dorota         Ostrowska            - Marianna       Kozłowska             340: 410
  11 Zdzisław       Szota                - Krzysztof      Zawadzki              377: 372
  12 Tomasz         Nasiłowski           - Andrzej        Kwiatkowski           408: 310
  13 Mariola        Osajda-Matczak       - Stanisław      Rydzik                421: 406
  14 Adrian         Ziemniewicz          - Joanna         Ostrowska             478: 298
  15 Zbigniew       Rybak                - Franciszek     Łysek                 388: 302
  16 Marta          Popławska            - Rafał          Wesołowski            300: 419
  17 Szymon         Dąbrowski            - Andrzej        Kroc                  435: 372
  18 Wojciech       Wojtysiak            - Michał         Sak                   422: 356
  19 Bogdan         Kozłowski            - Marta          Bajorek               521: 358
  20 Marcin         Rogala               - Czesław        Grajewski             334: 374
  21 Maciej         Skrzypczak           - Ewelina        Kister                331: 458
  22 Maciej         Dąbrowski            - Natalia        Mówka                 429: 254
  23 Marek          Rogalski             - Bartosz        Bartczak              381: 317
  24 Katarzyna      Ślusarska            - Małgorzata     Deszczyńska           302: 415
  25 Jan            Pawłowski            - Agnieszka      Matus                 300: 473
  26 Grzegorz       Piotrkiewicz         - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Rafał          Matczak               345: 412
   2 Jacek          Mańko                - Irena          Sołdan                439: 399
   3 Mariusz        Skrobosz             - Mirosław       Uglik                 339: 454
   4 Natalia        Woźniak              - Rafał          Wesołowski            355: 341
   5 Piotr          Pietuchowski         - Zbigniew       Rybak                 460: 351
   6 Adrian         Ziemniewicz          - Bogdan         Kozłowski             426: 430
   7 Marianna       Kozłowska            - Kamil          Kister                352: 444
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Maciej         Sylwestrzuk           368: 317
   9 Tomasz A.      Praga                - Krzysztof      Sporczyk              282: 415
  10 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kamiński              426: 285
  11 Zdzisław       Szota                - Jakub          Zaryński              410: 345
  12 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Polak                 429: 399
  13 Tomasz         Nasiłowski           - Wojciech       Wojtysiak             483: 231
  14 Ewelina        Kister               - Marcin         Rogala                407: 355
  15 Joanna         Ostrowska            - Stanisław      Rydzik                300: 429
  16 Krzysztof      Zawadzki             - Małgorzata     Deszczyńska           297: 426
  17 Julita         Dawidczyk            - Rafał          Błaszkiewicz           67: 649
  18 Agnieszka      Matus                - Marek          Rogalski              463: 347
  19 Andrzej        Kwiatkowski          - Dorota         Ostrowska             439: 379
  20 Andrzej        Kroc                 - Franciszek     Łysek                 435: 306
  21 Marta          Popławska            - Czesław        Grajewski             280: 457
  22 Marta          Bajorek              - Maciej         Dąbrowski             521: 313
  23 Bartosz        Bartczak             - Monika         Gawron-Cieślik        346: 312
  24 Michał         Sak                  - Grzegorz       Piotrkiewicz          331: 332
  25 Maciej         Skrzypczak           - Natalia        Mówka                 366: 474
  26 Jan            Pawłowski            - Katarzyna      Ślusarska             384: 324


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Mirosław       Uglik                - Rafał          Matczak               365: 379
   2 Jacek          Mańko                - Piotr          Pietuchowski          383: 445
   3 Bogdan         Kozłowski            - Mariusz        Skrobosz              407: 509
   4 Kamil          Kister               - Irena          Sołdan                375: 358
   5 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Mówka                 350: 383
   6 Tomasz         Nasiłowski           - Zdzisław       Szota                 487: 281
   7 Miłosz         Wrzałek              - Mariola        Osajda-Matczak        505: 297
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Dąbrowski             295: 369
   9 Rafał          Wesołowski           - Rafał          Błaszkiewicz          447: 307
  10 Zbigniew       Rybak                - Agnieszka      Matus                 414: 286
  11 Marianna       Kozłowska            - Ewelina        Kister                340: 421
  12 Katarzyna      Polak                - Małgorzata     Deszczyńska           336: 490
  13 Stanisław      Rydzik               - Andrzej        Kwiatkowski           445: 356
  14 Adrian         Ziemniewicz          - Tomasz A.      Praga                 464: 314
  15 Czesław        Grajewski            - Robert         Kamiński              359: 368
  16 Maciej         Sylwestrzuk          - Marta          Bajorek               344: 317
  17 Wojciech       Wojtysiak            - Jakub          Zaryński              380: 426
  18 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Andrzej        Kroc                  309: 461
  19 Dorota         Ostrowska            - Marek          Rogalski              540: 284
  20 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              395: 382
  21 Michał         Sak                  - Bartosz        Bartczak              429: 402
  22 Franciszek     Łysek                - Marcin         Rogala                350: 442
  23 Maciej         Dąbrowski            - Jan            Pawłowski             392: 378
  24 Monika         Gawron-Cieślik       - Marta          Popławska             400: 274
  25 Julita         Dawidczyk            - Natalia        Mówka                 135: 377
  26 Katarzyna      Ślusarska            - Maciej         Skrzypczak            438: 350


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Jacek          Mańko                 497: 358
   2 Piotr          Pietuchowski         - Kamil          Kister                386: 476
   3 Krzysztof      Mówka                - Miłosz         Wrzałek               296: 471
   4 Mirosław       Uglik                - Tomasz         Nasiłowski            359: 416
   5 Mariusz        Skrobosz             - Szymon         Dąbrowski             481: 335
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Bogdan         Kozłowski             408: 348
   7 Krzysztof      Sporczyk             - Adrian         Ziemniewicz           380: 339
   8 Irena          Sołdan               - Stanisław      Rydzik                400: 430
   9 Natalia        Woźniak              - Zbigniew       Rybak                 397: 341
  10 Ewelina        Kister               - Maciej         Sylwestrzuk           441: 304
  11 Andrzej        Kroc                 - Mariola        Osajda-Matczak        328: 390
  12 Robert         Kamiński             - Jakub          Zaryński              483: 332
  13 Rafał          Wesołowski           - Zdzisław       Szota                 423: 384
  14 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          347: 400
  15 Natalia        Mówka                - Dorota         Ostrowska             419: 336
  16 Andrzej        Kwiatkowski          - Katarzyna      Polak                 419: 406
  17 Joanna         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             295: 361
  18 Agnieszka      Matus                - Tomasz A.      Praga                 332: 372
  19 Marta          Bajorek              - Marcin         Rogala                405: 357
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Michał         Sak                   405: 357
  21 Grzegorz       Piotrkiewicz         - Marianna       Kozłowska             476: 316
  22 Monika         Gawron-Cieślik       - Wojciech       Wojtysiak             437: 343
  23 Bartosz        Bartczak             - Franciszek     Łysek                 396: 259
  24 Marta          Popławska            - Katarzyna      Ślusarska             317: 353
  25 Marek          Rogalski             - Julita         Dawidczyk             442: 151
  26 Maciej         Skrzypczak           - Jan            Pawłowski             502: 195


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Nasiłowski           - Rafał          Matczak               447: 389
   2 Kamil          Kister               - Miłosz         Wrzałek               514: 232
   3 Mariusz        Skrobosz             - Piotr          Pietuchowski          340: 507
   4 Stanisław      Rydzik               - Krzysztof      Sporczyk              383: 327
   5 Jacek          Mańko                - Mirosław       Uglik                 334: 524
   6 Krzysztof      Mówka                - Ewelina        Kister                496: 341
   7 Robert         Kamiński             - Natalia        Woźniak               511: 280
   8 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Wesołowski            493: 427
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Małgorzata     Deszczyńska           360: 505
  10 Rafał          Błaszkiewicz         - Zbigniew       Rybak                 409: 408
  11 Andrzej        Kwiatkowski          - Bogdan         Kozłowski             376: 408
  12 Maciej         Sylwestrzuk          - Adrian         Ziemniewicz           332: 343
  13 Natalia        Mówka                - Andrzej        Kroc                  286: 380
  14 Irena          Sołdan               - Zdzisław       Szota                 370: 360
  15 Jakub          Zaryński             - Tomasz A.      Praga                 492: 382
  16 Czesław        Grajewski            - Grzegorz       Piotrkiewicz          370: 347
  17 Marta          Bajorek              - Monika         Gawron-Cieślik        436: 352
  18 Dorota         Ostrowska            - Katarzyna      Ślusarska             288: 314
  19 Marianna       Kozłowska            - Katarzyna      Polak                 387: 335
  20 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Zawadzki              440: 286
  21 Marcin         Rogala               - Marek          Rogalski              452: 403
  22 Joanna         Ostrowska            - Agnieszka      Matus                 425: 374
  23 Michał         Sak                  - Maciej         Skrzypczak            424: 390
  24 Wojciech       Wojtysiak            - Maciej         Dąbrowski             244: 416
  25 Franciszek     Łysek                - Marta          Popławska             394: 345
  26 Julita         Dawidczyk            - Jan            Pawłowski             111: 498


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Kister               - Tomasz         Nasiłowski            365: 400
   2 Rafał          Matczak              - Piotr          Pietuchowski          357: 408
   3 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              314: 425
   4 Miłosz         Wrzałek              - Szymon         Dąbrowski             470: 244
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Mirosław       Uglik                 407: 455
   6 Stanisław      Rydzik               - Robert         Kamiński              442: 282
   7 Andrzej        Kroc                 - Rafał          Błaszkiewicz          396: 280
   8 Bogdan         Kozłowski            - Natalia        Woźniak               384: 438
   9 Jakub          Zaryński             - Irena          Sołdan                386: 315
  10 Czesław        Grajewski            - Rafał          Wesołowski            327: 392
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Jacek          Mańko                 345: 349
  12 Ewelina        Kister               - Marta          Bajorek               379: 392
  13 Adrian         Ziemniewicz          - Mariola        Osajda-Matczak        355: 384
  14 Marcin         Rogala               - Maciej         Sylwestrzuk           441: 337
  15 Zbigniew       Rybak                - Marianna       Kozłowska             337: 386
  16 Zdzisław       Szota                - Michał         Sak                   387: 360
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Joanna         Ostrowska             275: 431
  18 Andrzej        Kwiatkowski          - Natalia        Mówka                 405: 249
  19 Tomasz A.      Praga                - Bartosz        Bartczak              457: 313
  20 Maciej         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             353: 278
  21 Jan            Pawłowski            - Dorota         Ostrowska             337: 303
  22 Marek          Rogalski             - Katarzyna      Polak                 348: 397
  23 Agnieszka      Matus                - Franciszek     Łysek                 395: 363
  24 Krzysztof      Zawadzki             - Wojciech       Wojtysiak             418: 318
  25 Julita         Dawidczyk            - Maciej         Skrzypczak            119: 544
  26 Marta          Popławska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Tomasz         Nasiłowski           - Miłosz         Wrzałek               378: 380
   2 Piotr          Pietuchowski         - Stanisław      Rydzik                328: 467
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kamil          Kister                533: 346
   4 Maciej         Czupryniak           - Mirosław       Uglik                 389: 398
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Matczak               304: 459
   6 Rafał          Wesołowski           - Krzysztof      Mówka                 342: 392
   7 Szymon         Dąbrowski            - Jakub          Zaryński              339: 391
   8 Robert         Kamiński             - Jacek          Mańko                 457: 406
   9 Mariola        Osajda-Matczak       - Natalia        Woźniak               313: 479
  10 Andrzej        Kroc                 - Marta          Bajorek               414: 473
  11 Bogdan         Kozłowski            - Krzysztof      Sporczyk              333: 352
  12 Rafał          Błaszkiewicz         - Czesław        Grajewski             414: 330
  13 Maciej         Dąbrowski            - Ewelina        Kister                356: 338
  14 Tomasz A.      Praga                - Marcin         Rogala                360: 321
  15 Adrian         Ziemniewicz          - Marianna       Kozłowska             445: 288
  16 Joanna         Ostrowska            - Irena          Sołdan                301: 426
  17 Zdzisław       Szota                - Andrzej        Kwiatkowski           304: 420
  18 Katarzyna      Polak                - Monika         Gawron-Cieślik        331: 335
  19 Krzysztof      Nasiłowski           - Michał         Sak                   348: 337
  20 Natalia        Mówka                - Krzysztof      Zawadzki              268: 387
  21 Katarzyna      Ślusarska            - Bartosz        Bartczak              610: 289
  22 Jan            Pawłowski            - Maciej         Sylwestrzuk           308: 403
  23 Franciszek     Łysek                - Maciej         Skrzypczak            305: 409
  24 Dorota         Ostrowska            - Wojciech       Wojtysiak             354: 335
  25 Marta          Popławska            - Marek          Rogalski                1: 400


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Maciej         Czupryniak           - Mariusz        Skrobosz              353: 369
   2 Rafał          Matczak              - Kamil          Kister                460: 297
   3 Natalia        Woźniak              - Tomasz         Nasiłowski            343: 367
   4 Jakub          Zaryński             - Stanisław      Rydzik                441: 284
   5 Miłosz         Wrzałek              - Marta          Bajorek               481: 394
   6 Mirosław       Uglik                - Krzysztof      Mówka                 409: 409
   7 Piotr          Pietuchowski         - Robert         Kamiński              407: 377
   8 Rafał          Błaszkiewicz         - Andrzej        Kwiatkowski           395: 394
   9 Krzysztof      Sporczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           329: 421
  10 Jacek          Mańko                - Maciej         Dąbrowski             387: 413
  11 Tomasz A.      Praga                - Rafał          Wesołowski            334: 392
  12 Bogdan         Kozłowski            - Andrzej        Kroc                  319: 498
  13 Szymon         Dąbrowski            - Adrian         Ziemniewicz           451: 347
  14 Irena          Sołdan               - Mariola        Osajda-Matczak        285: 369
  15 Krzysztof      Nasiłowski           - Ewelina        Kister                315: 423
  16 Maciej         Skrzypczak           - Marcin         Rogala                365: 385
  17 Krzysztof      Zawadzki             - Katarzyna      Polak                 366: 439
  18 Michał         Sak                  - Czesław        Grajewski             461: 329
  19 Marek          Rogalski             - Katarzyna      Ślusarska             369: 468
  20 Maciej         Sylwestrzuk          - Dorota         Ostrowska             332: 350
  21 Monika         Gawron-Cieślik       - Natalia        Mówka                 423: 267
  22 Bartosz        Bartczak             - Zdzisław       Szota                 471: 295
  23 Wojciech       Wojtysiak            - Joanna         Ostrowska             291: 309
  24 Marianna       Kozłowska            - Jan            Pawłowski             421: 281
  25 Franciszek     Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Stanisław      Rydzik               - Rafał          Matczak               393: 422
   2 Mariusz        Skrobosz             - Miłosz         Wrzałek               319: 408
   3 Tomasz         Nasiłowski           - Piotr          Pietuchowski          479: 381
   4 Mirosław       Uglik                - Jakub          Zaryński              412: 301
   5 Krzysztof      Mówka                - Robert         Kamiński              366: 344
   6 Natalia        Woźniak              - Maciej         Czupryniak            295: 514
   7 Kamil          Kister               - Maciej         Dąbrowski             391: 321
   8 Rafał          Wesołowski           - Andrzej        Kroc                  359: 335
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Rafał          Błaszkiewicz          346: 489
  10 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Dąbrowski             413: 274
  11 Marta          Bajorek              - Irena          Sołdan                440: 323
  12 Monika         Gawron-Cieślik       - Jacek          Mańko                 340: 394
  13 Ewelina        Kister               - Krzysztof      Sporczyk              407: 429
  14 Marcin         Rogala               - Adrian         Ziemniewicz           389: 382
  15 Andrzej        Kwiatkowski          - Marianna       Kozłowska             458: 259
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Tomasz A.      Praga                 361: 351
  17 Joanna         Ostrowska            - Bogdan         Kozłowski             411: 503
  18 Czesław        Grajewski            - Katarzyna      Polak                 350: 370
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Michał         Sak                   271: 460
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Nasiłowski            321: 281
  21 Dorota         Ostrowska            - Zdzisław       Szota                 435: 342
  22 Maciej         Skrzypczak           - Bartosz        Bartczak              449: 299
  23 Franciszek     Łysek                - Marek          Rogalski              433: 453
  24 Wojciech       Wojtysiak            - Natalia        Mówka                 268: 307
  25 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Mariusz        Skrobosz              336: 457
   2 Tomasz         Nasiłowski           - Krzysztof      Mówka                 383: 416
   3 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Czupryniak            515: 265
   4 Piotr          Pietuchowski         - Mirosław       Uglik                 351: 421
   5 Rafał          Błaszkiewicz         - Mariola        Osajda-Matczak        337: 376
   6 Marta          Bajorek              - Kamil          Kister                291: 507
   7 Rafał          Wesołowski           - Stanisław      Rydzik                316: 427
   8 Andrzej        Kroc                 - Jakub          Zaryński              308: 459
   9 Katarzyna      Ślusarska            - Jacek          Mańko                 357: 439
  10 Robert         Kamiński             - Małgorzata     Deszczyńska           420: 248
  11 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kwiatkowski           375: 419
  12 Maciej         Dąbrowski            - Natalia        Woźniak               335: 517
  13 Marcin         Rogala               - Szymon         Dąbrowski             428: 363
  14 Irena          Sołdan               - Bogdan         Kozłowski             496: 395
  15 Ewelina        Kister               - Krzysztof      Zawadzki              381: 332
  16 Michał         Sak                  - Monika         Gawron-Cieślik        306: 367
  17 Katarzyna      Polak                - Adrian         Ziemniewicz           317: 485
  18 Tomasz A.      Praga                - Dorota         Ostrowska             389: 283
  19 Marianna       Kozłowska            - Joanna         Ostrowska             342: 413
  20 Maciej         Skrzypczak           - Maciej         Sylwestrzuk           474: 247
  21 Zdzisław       Szota                - Marek          Rogalski              498: 299
  22 Czesław        Grajewski            - Krzysztof      Nasiłowski            372: 381
  23 Bartosz        Bartczak             - Jan            Pawłowski             380: 339
  24 Wojciech       Wojtysiak            - Franciszek     Łysek                 463: 387
  25 Natalia        Mówka                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Miłosz         Wrzałek              - Rafał          Matczak               414: 352
   2 Kamil          Kister               - Mirosław       Uglik                 417: 378
   3 Stanisław      Rydzik               - Mariusz        Skrobosz              376: 407
   4 Jakub          Zaryński             - Tomasz         Nasiłowski            430: 382
   5 Krzysztof      Mówka                - Mariola        Osajda-Matczak        419: 370
   6 Maciej         Czupryniak           - Piotr          Pietuchowski          482: 424
   7 Rafał          Błaszkiewicz         - Marcin         Rogala                333: 400
   8 Marta          Bajorek              - Natalia        Woźniak               480: 319
   9 Jacek          Mańko                - Rafał          Wesołowski            395: 463
  10 Andrzej        Kwiatkowski          - Robert         Kamiński              348: 416
  11 Adrian         Ziemniewicz          - Katarzyna      Ślusarska             360: 407
  12 Tomasz A.      Praga                - Ewelina        Kister                439: 313
  13 Monika         Gawron-Cieślik       - Andrzej        Kroc                  301: 345
  14 Małgorzata     Deszczyńska          - Maciej         Dąbrowski             284: 417
  15 Szymon         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                274: 343
  16 Joanna         Ostrowska            - Krzysztof      Sporczyk              306: 341
  17 Zdzisław       Szota                - Maciej         Skrzypczak            405: 344
  18 Bogdan         Kozłowski            - Bartosz        Bartczak              263: 425
  19 Marianna       Kozłowska            - Michał         Sak                   280: 384
  20 Katarzyna      Polak                - Krzysztof      Nasiłowski            367: 341
  21 Dorota         Ostrowska            - Krzysztof      Zawadzki              474: 294
  22 Marek          Rogalski             - Natalia        Mówka                 452: 361
  23 Franciszek     Łysek                - Czesław        Grajewski             354: 372
  24 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Wojtysiak             432: 217
  25 Maciej         Sylwestrzuk          - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 14
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Miłosz         Wrzałek               464: 341
   2 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Wesołowski            327: 314
   3 Stanisław      Rydzik               - Mirosław       Uglik                 626: 248
   4 Kamil          Kister               - Krzysztof      Mówka                 360: 326
   5 Marcin         Rogala               - Rafał          Matczak               393: 438
   6 Robert         Kamiński             - Tomasz         Nasiłowski            431: 424
   7 Mariola        Osajda-Matczak       - Marta          Bajorek               379: 333
   8 Piotr          Pietuchowski         - Rafał          Błaszkiewicz          523: 315
   9 Maciej         Czupryniak           - Andrzej        Kwiatkowski           360: 399
  10 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Kroc                  374: 315
  11 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Ślusarska             435: 405
  12 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              331: 450
  13 Michał         Sak                  - Tomasz A.      Praga                 335: 425
  14 Adrian         Ziemniewicz          - Ewelina        Kister                295: 494
  15 Katarzyna      Polak                - Dorota         Ostrowska             397: 344
  16 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Deszczyńska           355: 402
  17 Monika         Gawron-Cieślik       - Zdzisław       Szota                 308: 374
  18 Joanna         Ostrowska            - Szymon         Dąbrowski             379: 332
  19 Maciej         Skrzypczak           - Bogdan         Kozłowski             392: 322
  20 Czesław        Grajewski            - Marek          Rogalski              360: 352
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Marianna       Kozłowska             281: 456
  22 Krzysztof      Nasiłowski           - Jan            Pawłowski             329: 328
  23 Wojciech       Wojtysiak            - Maciej         Sylwestrzuk           293: 408
  24 Natalia        Mówka                - Franciszek     Łysek                 271: 333
Lista rankingowa na dzień 19-11-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Bartosz Morawski               Wrocław              163.54  31073  190
   2 Kazimierz Merklejn             Warszawa             160.50  31940  199
   3 Marek Reda                     Dębówka              157.57  13236   84
   4 Michał Alabrudziński           Włocławek            157.53  31190  198
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.59  30848  197
   6 Dominik Urbacki                Pruszków             155.62  30813  198
   7 Piotr Pietuchowski             Białystok            155.20  23901  154
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              155.12  30714  198
   9 Dawid Pikul                    Poznań               155.02  29918  193
  10 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             154.63  29843  193
  11 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.06  14328   93
  12 Jan Mrozowski                  Kraków               152.57  28530  187
  13 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.33  29400  193
  14 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             152.14  30276  199
  15 Kacper Zegadło                 Warszawa             152.08  30111  198
  16 Paweł Jackowski                Warszawa             151.61  29867  197
  17 Kamil Górka                    Kraków               151.40  29221  193
  18 Dariusz Ulatowski              Tuchola              150.84  30017  199
  19 Łukasz Bobowski                Suchedniów           150.44  29937  199
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.85  28621  191
  22 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.90  29781  200
  23 Grzegorz Kurowski              Warszawa             148.59  29718  200
  24 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.25  28316  191
  25 Bogusław Szyszka               Oława                147.98   9323   63
  26 Krzysztof Mówka                Warszawa             147.79  22020  149
  27 Mirosław Uglik                 Warszawa             147.51  29502  200
  28 Mariusz Wrześniewski           Kraków               147.33  28434  193
  29 Justyna Górka                  Kraków               147.29  29017  197
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  31 Aleksander Puchalski           Włocławek            146.64  10558   72
  32 Grzegorz Łukasik               Konojady             146.29  25454  174
  33 Maciej Grąbczewski             Szczecin             146.25  21645  148
  34 Michał Makowski                Warszawa             145.84   5396   37
  35 Kamil Kister                   Warszawa             145.72  26084  179
  36 Rafał Dąbrowski                Ostróda              144.98  13483   93
  37 Paweł Pogorzelski              Warszawa             144.84  23899  165
  38 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           144.84  28533  197
  39 Przemysław Rybicki             Otwock               144.81  10861   75
  40 Patryk Wolniewicz              Szczecin             144.28   5194   36
  41 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  42 Tomasz Suchanek                Wrocław              143.95   5758   40
  43 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          143.74  28030  195
  44 Jakub Błażejewski              Poznań               143.67  24712  172
  45 Szymon Płachta                 Warszawa             143.66  28733  200
  46 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.65  28730  200
  47 Artur Irzyk                    Strzyżów             143.56  28137  196
  48 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.53  23252  162
  49 Michał Waszkiewicz             Białystok            142.51  27077  190
  50 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       142.36  26337  185
  51 Maciej Rzychoń                 Katowice             141.92  10786   76
  52 Małgorzata Sulejewska          Kraków               141.63  26768  189
  53 Juliusz Czupryniak             Warszawa             141.42  22627  160
  54 Andrzej Kowalski               Gdańsk               141.04   6770   48
  55 Tomasz Lempart                 Wadowice             140.95  24949  177
  56 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.87   4367   31
  57 Irena Sołdan                   Warszawa             140.51  26556  189
  58 Joanna Juszczak                Warszawa             140.49  26975  192
  59 Janusz Krupiński               Bytom                140.36  27932  199
  60 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  140.23  13602   97
  61 Rafał Matczak                  Milanówek            139.95  26451  189
  62 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             139.63  26669  191
  63 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.54  21907  157
  64 Dariusz Kuć                    Stargard             139.50  21065  151
  65 Robert Kamiński                Warszawa             139.36  27733  199
  66 Natalia Woźniak                Dziwnówek            138.95  24177  174
  67 Piotr Broda                    Sandomierz           138.84  25825  186
  68 Radosław Jachna                Łódź                 138.72  26219  189
  69 Andrzej Rakoczy                Kraków               138.37   8717   63
  70 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  71 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            137.79  24113  175
  72 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             137.77  27140  197
  73 Marek Dudkiewicz               Milanówek            137.14  25646  187
  74 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       136.90  19987  146
  75 Michał Rogalewicz              Poznań               136.83  16146  118
  76 Szymon Dąbrowski               Warszawa             136.57  27040  198
  77 Tomasz Górka                   Kraków               135.86   8559   63
  78 Krzysztof Gibas                Kraków               135.40   9884   73
  79 Piotr Domański                 Lublin               135.04  18635  138
  80 Katarzyna Polak                Warszawa             135.02  25923  192
  81 Marta Bajorek                  Warszawa             134.77  26146  194
  82 Wojciech Sołdan                Gdynia               134.74   4177   31
  83 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.58  26109  194
  84 Jacek Mańko                    Poznań               134.54  26504  197
  85 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.04  22653  169
  86 Marcin Rogala                  Warszawa             134.02  26268  196
  87 Konrad Sowula                  Kraków               133.63  19377  145
  88 Sławomir Piotrowski            Deszczno             133.54  17360  130
  89 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.46   6093   46
  90 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               132.45   7947   60
  92 Andrzej Rechowicz              Katowice             132.34  26204  198
  93 Maciej Kuczyński               Gdynia               132.32   8336   63
  94 Marta Ćwiek                    Krzyków              132.19   4759   36
  95 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          131.70  15145  115
  96 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            131.26   9451   72
  97 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
  98 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       130.78   6408   49
  99 Daniel Janus                   Wąchock              130.68   7841   60
 100 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 101 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             130.57  25591  196
 102 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              130.49  13832  106
 103 Jolanta Chłopińska             Wałcz                130.49  24923  191
 104 Grzegorz Pukniel               Łódź                 130.08  15480  119
 105 Jacek Baltyn                   Suchedniów           130.06  12226   94
 106 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            129.91  24812  191
 107 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.87  24675  190
 108 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 109 Rafał Wesołowski               Warszawa             129.71  24645  190
 110 Maciej Nawrocki                Babimost             129.65  24114  186
 111 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.56  18656  144
 112 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  129.42  25754  199
 113 Adam Grzelec                   Poznań               129.40  25751  199
 114 Marek Rogalski                 Warszawa             128.95  25017  194
 115 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 116 Szymon Stępień                 Bytom                128.60  24819  193
 117 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            128.50  17476  136
 118 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             128.42  24529  191
 119 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 120 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      128.30  16038  125
 121 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            128.28  23861  186
 122 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 123 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             127.79  24919  195
 124 Marcin Stachowski              Wydartowo I          127.78  25172  197
 125 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 126 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             127.70  22603  177
 127 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.61  22077  173
 128 Walenty Siemaszko              Lipiany              127.55  16326  128
 129 Zdzisław Szota                 Warszawa             127.33   5857   46
 130 Paweł Maciejczuk               Białystok            127.31  25208  198
 131 Adrian Ziemniewicz             Białystok            127.19  18443  145
 132 Agnieszka Walas                Kraków               127.04  10798   85
 133 Dorota Kuć                     Stargard             126.82  20798  164
 134 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.74  14829  117
 135 Dariusz Sowula                 Kraków               126.30  18187  144
 136 Maciej Perzyński               Piła                 126.24   7953   63
 137 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             126.18  12366   98
 138 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.12  24088  191
 139 Ewelina Kister                 Warszawa             125.89  17751  141
 140 Grzegorz Papciak               Jodłowa              125.52  21589  172
 141 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  125.52  15815  126
 142 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 143 Agata Kuć                      Stargard             125.27  22673  181
 144 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 145 Łukasz Baranowski              Gdynia               125.07  20012  160
 146 Adam Jurkowski                 Gliwice              124.84   8739   70
 147 Maciej Kuć                     Stargard             124.78  20215  162
 148 Rafał Stachowski               Police               124.39  15176  122
 149 Ryszard Żydaczewski            Lubin                124.36   9078   73
 150 Czesław Grajewski              Białystok            124.22  20124  162
 151 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 152 Tomasz Sehnal                  Warszawa             123.77  24507  198
 153 Agnieszka Dawid                Kraków               123.73   9032   73
 154 Mariusz Makuch                 Zator                123.69   4453   36
 155 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 156 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          123.51  10375   84
 157 Jerzy Luter                    Bytom                123.51  24208  196
 158 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.37  18505  150
 159 Ryszard Korpalski              Wójtowice            123.34  18871  153
 160 Renata Andracka                Zwola                123.34  24544  199
 161 Natalia Ogierman               Katowice             123.19  15768  128
 162 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            123.12  23763  193
 163 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               123.12   8249   67
 164 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               123.02  23620  192
 165 Tomasz A. Praga                Białystok            122.98  15127  123
 166 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     122.94  23359  190
 167 Agnieszka Matus                Milanówek            122.86  23590  192
 168 Monika Siemaszko               Lipiany              122.45  13102  107
 169 Tomasz Siwiński                Zawiercie            122.17   5742   47
 170 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.07  10498   86
 171 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.93   7438   61
 172 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 173 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.53  21754  179
 174 Stanisław Gasik                Warszawa             121.53   9479   78
 175 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 176 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.24  23885  197
 177 Marcin Ceglarek                Kraków               121.16  20961  173
 178 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 179 Maciej Śliwa                   Zabrze               120.86   5197   43
 180 Beata Piotrowska               Łódź                 120.66  10256   85
 181 Jarosław Olek                  Warszawa             120.49   9760   81
 182 Samir Chakrar                  Poznań               120.48   7952   66
 183 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 184 Sławomir Wolski                Wrocław              120.35  22144  184
 185 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.29  19727  164
 186 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23420  195
 187 Adam Janicki                   Wrocław              119.99  17279  144
 188 Maria Skutela                  Warszawa             119.95  23870  199
 189 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.70  18314  153
 190 Marta Świątkowska              Wrocław              119.65  22853  191
 191 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.48  10275   86
 192 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          119.25  10852   91
 193 Olga Swarcewicz                Warszawa             119.20  11682   98
 194 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 195 Lucyna Śniadach                Rumia                119.02  23565  198
 196 Anita Bruska                   Gdynia               118.90  14862  125
 197 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.68  14479  122
 198 Zbigniew Rybak                 Warszawa             118.59  22769  192
 199 Urszula Rechowicz              Katowice             118.48  23103  195
 200 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 201 Dominika Worona                Police               118.46   5686   48
 202 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 203 Dominik Ulejczyk               Będzin               118.31  23307  197
 204 Karolina Urbańska              Poznań               118.06  22785  193
 205 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             117.43   5519   47
 206 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            117.30   5044   43
 207 Konrad Mikusek                 Milanówek            117.19  15000  128
 208 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            117.07   6439   55
 209 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 210 Teresa Zalewska                Racibórz             116.97  23160  198
 211 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 212 Bożena Guział                  Racibórz             116.90  22562  193
 213 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 214 Waldemar Wypchał               Kraków               116.48  21200  182
 215 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 216 Ewa Dunikowska                 Kraków               116.24  16273  140
 217 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               116.02  22623  195
 218 Dorota Ostrowska               Białystok            115.32  14069  122
 219 Marta Sztajnert                Wisła                115.27  16830  146
 220 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 115.23  12675  110
 221 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.22  21546  187
 222 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             115.08  16341  142
 223 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            115.04  19671  171
 224 Marcin Kurowski                Racibórz             114.75  21687  189
 225 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 226 Marianna Kozłowska             Białystok            114.61  15358  134
 227 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.88  13665  120
 228 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     113.53   8628   76
 229 Bartosz Bartczak               Poznań               113.50  22586  199
 230 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 231 Maciej Dąbrowski               Warszawa             113.35  21649  191
 232 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 233 Anna Demczyszyn                Bystra               112.60   6418   57
 234 Joanna Brychcy                 Katowice             112.52  22279  198
 235 Sławomir Zabawa                Wałcz                112.31   4043   36
 236 Agnieszka Kozak                Gdynia               111.97   6942   62
 237 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.82   9393   84
 238 Adam Sternik                   Kętrzyn              111.79   6260   56
 239 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.51  13604  122
 240 Józef Burzyński                Ełk                  111.47  11816  106
 241 Beata Jagielska                Police               111.33   9129   82
 242 Patrycja Skibska               Warszawa             111.03  16877  152
 243 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.73  21149  191
 244 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 245 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            110.70  11513  104
 246 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 247 Robert Wagner                  Wrocław              110.37   3863   35
 248 Maciej Labe                    Poznań               110.29   3860   35
 249 Małgorzata Pochopień           Kraków               110.10   3413   31
 250 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            109.44   5472   50
 251 Grzegorz Bajer                 Łódź                 108.71   4457   41
 252 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 253 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              108.46  20932  193
 255 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.33   6500   60
 256 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.98  18356  170
 257 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.96  14791  137
 258 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 259 Jacek Nowak                    Szczecin             107.63   6350   59
 260 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 261 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.81  11536  108
 262 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               106.15  11676  110
 263 Leszek Kilian                  Jaworzno             106.02  20567  194
 264 Grażyna Chłopek                Jaworzno             105.28   8317   79
 265 Maciej Pietrasik               Nowogard             105.00   4830   46
 266 Lidia Żywna                    Gdynia               104.62  12554  120
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  104.61   8683   83
 268 Franciszek Łysek               Warszawa             104.34  10017   96
 269 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 270 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            103.57   7043   68
 271 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.45  18000  174
 272 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.07  20099  195
 273 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 274 Zofia Górka                    Łęczna               101.57   7516   74
 275 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            100.80   8467   84
 276 Marta Majewska                 Wadowice             100.74  11283  112
 277 Karolina Szubska               Jaworzno              99.90  10390  104
 278 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 279 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno              99.55  17322  174
 280 Karolina Mak                   Wrocław               98.55   3745   38
 281 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             98.01  13428  137
 282 Zygmunt Skwarek                Katowice              97.41   5747   59
 283 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.25  16338  168
 284 Teresa Balewska                Reda                  97.14  18457  190
 285 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               96.89   4554   47
 286 Jan Pawłowski                  Warszawa              96.59  18739  194
 287 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 288 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             95.36  10108  106
 289 Marta Wawrzyn                  Pruszków              95.14   3996   42
 290 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 291 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                94.12  11765  125
 292 Ryszard Pliszka                Szczecin              93.49   4207   45
 293 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 294 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 295 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 296 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.57  17857  195
 297 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 298 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 299 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 300 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 301 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 302 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           86.77   9979  115
 303 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 304 Wojciech Łysek                 Warszawa              85.96   6791   79
 305 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 306 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              85.07   8677  102
 307 Bernadeta Zapała               Jaworzno              84.71   4320   51
 308 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 309 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 310 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.23   4630   57
 311 Anna Strugała                  Świnoujście           80.55   2658   33
 312 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             79.70   2630   33
 313 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 314 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 315 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 316 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 317 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             75.74   2575   34
 318 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             75.69   3406   45
 319 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 19-11-2018

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa              98.28   2850   29
   2 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              88.50   2478   28
   3 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   4 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   5 Grażyna Smereka                Racibórz             107.48   2902   27
   6 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   7 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   9 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  10 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       124.40   3110   25
  11 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
  12 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
  13 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  14 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      73.48   1837   25
  15 Michał Gawroński               Katowice             150.46   3611   24
  16 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  17 Mariusz Grodek                 Kraków               133.12   3195   24
  18 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  19 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  20 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  21 Mariusz Kubicki                Inowrocław           120.58   2894   24
  22 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  23 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  24 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  25 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  26 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  27 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  28 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  29 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             111.04   2665   24
  30 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  31 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  32 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  33 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  34 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  35 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  36 Jarosław Karp                  Jędrzejów            100.54   2413   24
  37 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  38 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  39 Natalia Mówka                  Warszawa              91.62   2199   24
  40 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  41 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  42 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  43 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  44 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  45 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  46 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg             96.52   2220   23
  47 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  48 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  49 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  50 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  51 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  52 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  53 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  54 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  55 Iza Kraj                       Warszawa             112.45   2249   20
  56 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  57 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  58 Michał Tarnogórski             Legnica               74.00   1332   18
  59 Barbara Obremska               Wrocław              127.24   2163   17
  60 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  61 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  62 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  63 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  64 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  65 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  66 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  67 Andrzej Grabiński              Suchedniów           129.93   1949   15
  68 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  69 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  70 Michał Sak                     Lublin               110.57   1548   14
  71 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.43   1476   14
  72 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      100.00   1400   14
  73 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  74 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  75 Jacek Gasik                    Warszawa             124.08   1613   13
  76 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  77 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  78 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  79 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  80 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  81 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  82 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  83 Piotr Rosół                    Warszawa             139.92   1679   12
  84 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  85 Marcin Bertrand                Poznań               131.83   1582   12
  86 Robert Kuszpit                 Biała Podlaska       131.58   1579   12
  87 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  88 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  89 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             125.92   1511   12
  90 Anna Krynicka                  Warszawa             122.58   1471   12
  91 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  92 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  93 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  94 Anna Kowalik                   Szczecin             117.92   1415   12
  95 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
  96 Agnieszka Tepli-Skoczylas      Piaseczno            115.75   1389   12
  97 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
  98 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
  99 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 100 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 101 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 102 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 103 Łukasz Tazbir                  Warszawa             113.00   1356   12
 104 Barbara Turbo                  Szczecin             109.92   1319   12
 105 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 106 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 107 Janina Dąbrowska               Rybnik               105.42   1265   12
 108 Dorota Patera                  Legnica              103.92   1247   12
 109 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 110 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 111 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 112 Halina Cecot                   Kołobrzeg            100.75   1209   12
 113 Wiesław Pastuła                Mielec                99.83   1198   12
 114 Katarzyna Zając                Legnica               99.58   1195   12
 115 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 116 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 117 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.83   1174   12
 118 Tomasz Szymański               Gorzów Wielkopolski   97.83   1174   12
 119 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 120 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 121 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 122 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 123 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 124 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 125 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 126 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 127 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 128 Patrycja Kuszpit               Biała Podlaska        87.58   1051   12
 129 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 130 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 131 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 132 Maria Zmyj                     Sandomierz            85.58   1027   12
 133 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 134 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 135 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 136 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 137 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 138 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 139 Bożena Mileńko                 Warszawa             102.82   1131   11
 140 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 141 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 142 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 143 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 144 Adam Kanciała                  Police                95.64   1052   11
 145 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 146 Beata Błaszczyk                Poznań                91.27   1004   11
 147 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 148 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 149 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 150 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 151 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 152 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 153 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 154 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 155 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 156 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 157 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 158 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 159 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 160 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 161 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 162 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 163 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 164 Jakub Kalbarczyk               Police                76.09    837   11
 165 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 166 Bożena Chowaniak               Jaworzno              75.36    829   11
 167 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 168 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 169 Adam Maciągowski               Police                73.00    803   11
 170 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 171 Robert Wojtysiak               Warszawa              72.73    800   11
 172 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 173 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 174 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 175 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 176 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 177 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 178 Piotr Ozimek                   Sochaczew             64.73    712   11
 179 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 180 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 181 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 182 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 183 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 184 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 185 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 186 Jakub Dołęga                   Police                56.36    620   11
 187 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 188 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 189 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 190 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 191 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 192 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 193 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.44    589    9
 194 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 195 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 121.50    972    8
 196 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 197 Maciej  Ciuba                  Warszawa              96.50    772    8
 198 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 199 Paweł Miczko                   Sandomierz            89.00    712    8
 200 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 201 Marta Popławska                Warszawa              87.12    697    8
 202 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 203 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            72.12    577    8
 204 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 205 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 206 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 207 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 208 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 209 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 210 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 211 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 212 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 213 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 214 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 215 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 216 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 217 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 218 Arkadiusz Kleniewski           Dzierżążnia           82.57    578    7
 219 Barbara  Sadurska              Warszawa              78.00    546    7
 220 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 221 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 222 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 223 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 224 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 225 Janusz Szewerniak              Tarnobrzeg            64.86    454    7
 226 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 227 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 228 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 229 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 230 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 231 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 232 Magdalena Głowacka             Police                75.00    450    6
 233 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 234 Mieczysława Głowacz            Jaworzno              63.00    378    6
 235 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 236 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 237 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 238 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 239 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 240 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 241 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 242 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 243 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 244 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 245 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 246 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 247 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 248 Marek Krzysztof Łatkowski      Sandomierz            76.00    228    3
 249 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 250 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 251 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 252 Zuzanna Rutkowska              Choszczno             56.33    169    3
 253 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 254 Bartosz Ozon                   Choszczno             80.50    161    2
 255 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 256 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 257 Wiesława Jasiak                Warszawa              76.50    153    2
 258 Joanna Kolska                  Pruszków              75.50    151    2
 259 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 260 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 261 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 262 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 263 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 264 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 265 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 266 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 267 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 268 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 269 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 270 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie