Gdańsk 7
września
Gdańsk 7- 8 września IV Otwarte Mistrzostwa GdańskaGrand Prix 2019
Jaworzno14
września
Jaworzno 14-15 września XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Mistrzostwa Regionów 2019
Wrocław21
września
Wrocław 21-22 września XV Mistrzostwa Wrocławia w Scrabble i X Akademickie Mistrzostwa Polski
Kamil — mistrz po dwuletniej przerwie!14 - 15 września 2019 — XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble InformacjeRelacjaWynikiHHRundyPrzebieg
galeria

XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Jaworzno, 14 - 15 września 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Kamil — mistrz po dwuletniej przerwie!
Prawie dwa lata czekał krakowianin Kamil Górka, by zdobyć swój 35 tytuł zwycięzcy zawodów organizowanych pod egidą Polskiej Federacji Scrabble. Droga do tego sukcesu była w Jaworznie Byczynie kręta, wyboista i najeżona silnymi przeciwnikami i przeciwniczkami.

Początek zawodów należał bezsprzecznie do Marty Sztajnert z Wisły. Przez 5 rund odprawiała ze swoich (coraz wyższych) stołów kolejnych zawodników, by przed 6 rundą stać się jedyną niepokonaną osobą na turnieju. I w tym momencie dopadła Martę scrabblowa niemoc. Do końca mistrzostw przegrała wszystkie partie, szczególnie w drugim dniu zawodów przeżywając klasyczny syndrom „czarnej niedzieli”.

Od 7 rundy do końca turnieju na pierwszym stole zasiadał Bartek Morawski z Wrocławia. W rundzie ósmej wprawdzie minimalnie przegrał z Kamilem, niemniej dalej, do ostatniej partii bronił pozycji lidera zawodów. Przed kończącym mistrzostwa „duńczykiem” było w zasadzie pewne, że tylko Bartek i Kamil mogą zasiąść na najwyższych stopniach podium. Gwarantował im to duży punkt przewagi nad „peletonem” oraz spora zaliczka w małych punktach. Sama partia pomiędzy nimi była szybka i jednostronna. Wysokie zwycięstwo dało tytuł Mistrza Jaworzna Kamilowi. Ale dla Bartka, prócz wicemistrzostwa, zaistniał jeszcze dodatkowy powód do radości – jego pozycja przyniosła mu zwycięstwo w klasyfikacji Mistrzostw Regionów (sekcja południe) i – tym samym – awans do fazy finałowej Mistrzostw Polski.

Dla licznej grupy zwolenników tezy, że „ranking nie kłamie” sukces Kamila i Bartka był dowodem na potwierdzenie wyznawanego przekonania.

Trzecie miejsce zajął Janusz Krupiński z Bytomia. Gratulujemy!

Równolegle do głównych rozgrywek (a raczej wewnątrz nich) toczyła się rywalizacja w ramach „IV Ogólnopolskich Mistrzostwach Jaworzna w Scrabble dla Nauczycieli i Instruktorów”. Zwycięstwo w niej odniósł Dariusz Putoń z Rudy Śląskiej, przed Sławkiem Wiśniowskim (przy okazji najlepszym zawodnikiem wśród gospodarzy) i Joanną Brychcy z Katowic.

W ogóle nagród i kategorii była moc (najdroższy ruch, najdroższy ruch w rundzie na litery z hasła „Jaworzno MCKiS”, seniorzy, juniorzy, najlepsze scrabblowe damy, najlepsze jaworznianki). Z ulubionych kategorii sędziego odnotuję, że w kategorii tematycznego wiersza zwyciężyła Marta Majewska z Wadowic.

Specjalna dawka energii jest teraz przesyłana przeze mnie do mojego imiennika, Maćka Czopika z Jaworzna. Maciek był jedynym debiutantem, twardo walczył przez 12 rund, lecz jeszcze musi poczekać na swe pierwsze turniejowe zwycięstwo. Maćku! Trzymamy kciuki!

I teraz nadchodzi czas przypomnienia szczególnych postaci: Anety Szczyrzycy, Bernadety, Gabrysi i wszystkich osób z Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Dziękujemy za troskę, wikt, oprawę plastyczną, zadbanie o możliwość relaksu, prowadzenie relacji na żywo, zapewnienie morza nagród. Jednym słowem – znów był to znakomicie przygotowany turniej.

I ja tam byłem, trochę zdjęć wykonałem, trochę komentarzy dopisałem. Zapraszam na podstronę „wyniki”, do zakładki „przebieg” i tam, klikając w odpowiednie miejsca, macie szansę poznać jeszcze bliżej to wszystko, co przeżyliśmy w Jaworznie.

I to by było na tyle. Do zaś!
relacja: Maciej Śliwa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble
XII Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble
XI Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekUwaga! Nowe miejsce rozgrywek: Klub Miejskiego Centrum Kultury i Sportu „Niko” w Jaworznie
dzielnica Byczyna, ul. Na Stoku 14, 43-600 Jaworzno, tel. (032) 616-17-53
(lokalizacja przy trasie nr 79; miejsca parkingowe pod Halą, w pobliżu sklep Żabka, apteka, Lewiatan)
Obrońca tytułuJakub Zaryński
SędziaMaciej Śliwa
Strona www turniejuhttp://mckis.jaw.pl/
HarmonogramSobota, 14 września (7 rund)
11:00-11:45 — zapisy do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 15 września (5 rund)
9:30 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:30 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
DojazdJaworzno w województwie śląskim (mapka):

DOJAZD samochodem:
20 km z Katowic(autostrada A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, kolejny zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion House na rondzie w prawo na Jaworzno/Kraków 79; przy Fashion House na rondzie pierwszy zjazd na Jaworzno/Kraków 79).
55 km z Krakowa (dojazd minibusami lub pociągiem z dworca, samochodem: autostradą A4 w kierunku Katowice/Wrocław, zjazd na Jaworzno).
100 km z Raciborza (dojazd samochodem: trasa 919/ A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion na rondzie pierwszy zjazd).
200 km z Wrocławia, 20 km z Katowic (dojazd samochodem: autostradą A4 na Kraków, pierwszy zjazd na Łódź/Warszawa/E75, drugi zjazd na Jaworzno/79; przy Fashion House na rondzie pierwszy zjazd). 300 km z Warszawy(trasa E67/E75/S1/zjazd na Sosnowiec/Jaworzno/79 w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House.
400 km z Poznania przez Łódź/Częstochowę (trasa 433/A2/E30/E75/S1/zjazd Sosnowiec/ Jaworzno/79, w lewo przy stacji paliw pod most, prosto przez rondo obok Fashion House).

DOJAZD środkami komunikacji miejskiej:
z Katowic z Al. Korfantego autobusem J,A,E (PKM Jaworzno) lub minibusem/ 50 minut;
z Krakowa minibusem (np. INTER)/ 50 minut;
z Chrzanowa autobusem A,319 (PKM Jaworzno)/ 30 minut
z Sosnowca przystanek autobusowy: dworzec PKP- autobusem "S" (PKM Jaworzno)/ 30 minut

Podróż pociągiem:
I opcja: pociągiem do dworca PKP w Katowicach -> później z Al. Korfantego autobusem J,A lub E do Jaworzna (przystanek docelowy: Jaworzno Byczyna);
II opcja: pociągiem do dworca PKP Jaworzno Szczakowa -> później autobusem 304 do Centrum Jaworzna na przystanek: Urząd Miejski -> następnie drugim autobusem /A,E,J do dzielnicy: Byczyna;
III opcja: pociągiem do dworca PKP Jaworzno Szczakowa -> później autobusem 307 na przystanek Urząd Skarbowy albo Leopold -> następnie drugim autobusem /A,E,J,S/ do dzielnicy: Byczyna.

Klub znajduje się w dzielnicy Byczyna w Jaworznie, przy głównej trasie nr 79.
(mapka)
WyżywienieUwaga! Zapisy na obiad do czwartku (12 września) do godz. 23.59 – wybór zestawów w formularzu zgłoszeniowym.

Obiad dwudaniowy podany w miejscu rozgrywek w sobotę (14 września), godz.14.00/ cena 17 zł:

Podczas trwania turnieju zapewniamy poczęstunek na sali lustrzanej (I piętro): kawę, herbatę, kanapki ciastka.
NoclegiGreyhouse — Pokoje Gościnne i Pracownicze / ul. Energetyków 12, tel. 792-644-227; (11 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Osiedle Awaryjne)
Hostel pracowniczy DomEl3 — ul. Energetyków 9A, tel. 32 / 745 11 79; (11 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Osiedle Awaryjne)
Hotel Brojan — ul. Ignacego Paderewskiego 43, tel. 32/752-11-11; +48 501 087 122; (6 km od miejsca rozgrywek / dzielnica Pechnik)
Hotel Dalia — ul. Grunwaldzka 285, tel. (32) 752-57-57, tel. / fax (32) 752-56-76; (10 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Osiedle Stałe)
Hotel Pańska Góra — ul. Krakowska 1, tel./fax +48 32/6-150-150; tel. +48 660 677 677; (5 km od miejsca rozgrywek / Centrum /Rogatka)
Hotel Aqua — ul. Kapitana Karola Pniaka 2, tel. (+48 32) 623-62-522; (12 km od miejsca rozgrywek / dzielnica: Pieczyska)
Hotele A4 Kępnica i Zastawie przy Autostradzie A4 (362 km) / 43-607 Jaworzno, Kępnica: tel. 32/ 782-02-23; Zastawie: tel. 32/ 782-02-20; (3,5 km rowerem-10 minut/ 3,5 km pieszo – 40 minut/ 14 km autem – 14 minut od miejsca rozgrywek / dzielnica: Jeleń/Byczyna)
Gościniec Wodnik nad Zalewem Sosina / OWR „Sosina”, ul. Bukowska 10, Tel: 32/4420888, (14 km od miejsca rozgrywek / Zalew Sosina, dzielnica: Pieczyska/Szczakowa)
Domki nad Zalewem Sosina- OWR „Sosina", ul. Bukowska. Tel. kont.do zarządcy: 608-406-092; (15 km od miejsca rozgrywek /Zalew Sosina, dzielnica: Pieczyska/Szczakowa)
NagrodyI miejsce — puchar + nagroda pieniężna 500 zł
II miejsce — puchar + nagroda pieniężna 400 zł
III miejsce — puchar + nagroda pieniężna 300 zł
IV miejsce — nagroda pieniężna 100 zł
I-X miejsce: medale + nagrody rzeczowe

Statuetki i nagrody specjalne Mistrzostw:
— za najdroższy ruch
— dla najlepszego debiutanta
— dla najlepszego juniora (młodzież szkolna do szkoły średniej włącznie)
— dla najlepszego seniora (ukończone 55 lat / rocznikowo)
— dla najlepszej jaworznianki
— dla najlepszego jaworznianina
— dla najmłodszego uczestnika
— dla najstarszego uczestnika

Nagrody rzeczowe dla kolejnych najlepszych graczy wg kolejności zdobytych miejsc (do wyczerpania nagród).
Dodatkowe atrakcje> Równolegle z Mistrzostwami będą przeprowadzane IV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble dla Nauczycieli i Instruktorów — turniej towarzyszący dla osób kwalifikujących się do udziału w nim
> Strefa Relaksu (fotele relaksacyjne dla graczy w przerwach pomiędzy rundami)
> Loteria fantowa
> Konkursy towarzyszące turniejowi / będą ogłoszone w pierwszym dniu rozgrywek
> Nagroda jubileuszowa dla czternastego gracza w końcowej klasyfikacji turnieju
> Nagroda specjalna rzeczowa: wybrana w drodze losowania po zakończonym turnieju
> Nagroda niespodzianka dla najlepszej kobiety na turnieju
> Transmisja video z przebiegu gier przy najlepszych stołach
OrganizatorzyMiejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie

Klub „Podłęże” — 883-327-143;
swietlica.podleze@mckis.jaw.pl
kontakt: instruktor: Aneta Szczyrzyca, 508-217-271,
aneta.szczyrzyca@mckis.jaw.pl

Polska Federacja Scrabble w Warszawie

Urząd Miasta Jaworzna

Sponsorzy


Wyniki turnieju XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Kamil           Górka                Kraków                 154.55     10.0     5283     2032     1179
  2 Bartosz         Morawski             Wrocław                154.05      9.0     4992     1951      729
  3 Janusz          Krupiński            Bytom                  144.22      9.0     4812     1901      334
  4 Jan             Mrozowski            Kraków                 152.78      8.0     5084     1833      596
  5 Karol           Wyrębkiewicz         Kraków                 144.34      8.0     4962     1786      321
  6 Konrad          Sowula               Kraków                 138.92      8.0     4797     1885      471
  7 Dariusz         Putoń                Ruda Śląska            149.08      8.0     4778     1807      525
  8 Jakub           Zaryński             Świnoujście            144.74      8.0     4574     1895      313
  9 Sławomir        Wiśniowski           Jaworzno               117.88      8.0     4389     1687      174
 10 Łukasz          Bobowski             Suchedniów             145.78      7.5     4632     1692      129
 11 Natalia         Ogierman             Katowice               124.31      7.0     4730     1602      718
 12 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    125.82      7.0     4657     1645       29
 13 Piotr           Potoczek             Nowy Sącz              113.13      7.0     4525     1552      255
 14 Dominik         Ulejczyk             Będzin                 123.32      7.0     4486     1661       37
 15 Tomasz          Lempart              Wadowice               135.59      7.0     4427     1529       40
 16 Marcin          Ceglarek             Kraków                 122.98      7.0     4394     1614      -18
 17 Joanna          Brychcy              Katowice               115.25      7.0     4332     1676     -166
 18 Andrzej         Rakoczy              Kraków                 143.22      6.5     4650     1589       50
 19 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 144.52      6.5     4579     1549      321
 20 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       130.77      6.5     4529     1580      247
 21 Izabela         Chmielewska          Zabrze                 110.40      6.5     4412     1501      243
 22 Piotr           Broda                Sandomierz             136.44      6.0     4504     1555       93
 23 Agnieszka       Walas                Kraków                 135.95      6.0     4501     1492       51
 24 Andrzej         Rechowicz            Katowice               130.47      6.0     4496     1404     -151
 25 Dorota          Gwiazdoń             Nowa Wieś              119.41      6.0     4377     1463      290
 26 Agnieszka       Dawid                Kraków                 118.09      6.0     4295     1446      -36
 27 Waldemar        Wypchał              Kraków                 114.55      6.0     4190     1551     -296
 28 Ewa             Dunikowska           Kraków                 113.82      6.0     4186     1481     -303
 29 Arkadiusz       Łydka                Jaworzno               127.43      5.5     4553     1429      143
 30 Marta           Sztajnert            Wisła                  122.86      5.0     4635     1513      183
 31 Leszek          Kilian               Jaworzno               111.36      5.0     4493     1255      523
 32 Jerzy           Matyasik             Kraków                 126.91      5.0     4367     1396       56
 33 Bożena          Guział               Racibórz               116.58      5.0     4350     1366     -130
 34 Tomasz          Siwiński             Zawiercie              119.07      5.0     4349     1320      -18
 35 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               113.05      5.0     4208     1353     -244
 36 Marcin          Kurowski             Racibórz               113.01      5.0     4158     1369     -228
 37 Iwona           Duźniak              Dębica                 111.22      5.0     4142     1428     -289
 38 Lidia           Szpakowska           Jaworzno               114.00      5.0     3987     1273     -117
 39 Grażyna         Chłopek              Jaworzno               102.36      5.0     3984     1317     -207
 40 Jerzy           Luter                Bytom                  123.94      5.0     3641     1188     -290
 41 Teresa          Zalewska             Racibórz               118.10      4.0     4302     1251     -158
 42 Karolina        Sikora               Jaworzno               102.93      4.0     4050     1087      241
 43 Andrzej         Klich                Jaworzno               100.00      4.0     3996     1131     -255
 44 Zygmunt         Skwarek              Katowice               101.89      4.0     3810     1105     -208
 45 Szymon          Sztajnert            Wisła                  100.00      4.0     3567     1083     -734
 46 Krzysztof       Kałuża               Sosnowiec              134.53      4.0     2788      863      441
 47 Marek           Popczyk              Tychy                  100.00      3.0     3965     1030     -312
 48 Marta           Majewska             Wadowice               105.74      3.0     3959     1080     -230
 49 Bernadeta       Zapała               Jaworzno               100.00      2.0     1609      513     -167
 50 Maciej          Czopik               Jaworzno               100.00      0.0     1568      696    -4175
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble



	Kamil Górka 154.55 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dorota         Gwiazdoń              119.41 +  460: 266  169
    2     8 Maciej         Skrzypczak            130.77 +  453: 283  181
    3     4 Joanna         Brychcy               115.25 -  438: 451   65
    4     5 Jerzy          Matyasik              126.91 +  378: 354  177
    5     3 Konrad         Sowula                138.92 -  329: 438   89
    6     6 Agnieszka      Walas                 135.95 +  503: 317  186
    7     5 Jerzy          Luter                 123.94 +  490: 303  174
    8     1 Bartosz        Morawski              154.05 +  342: 335  204
    9     3 Jakub          Zaryński              144.74 +  435: 390  195
   10     2 Janusz         Krupiński             144.22 +  462: 335  194
   11     2 Karol          Wyrębkiewicz          144.34 +  493: 350  194
   12     1 Bartosz        Morawski              154.05 +  500: 282  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2032  / 12 169.33




	Bartosz Morawski 154.05 Wrocław                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Tomasz         Siwiński              119.07 +  460: 281  169
    2     9 Marcin         Ceglarek              122.98 +  467: 329  173
    3     3 Jakub          Zaryński              144.74 -  355: 370   95
    4     7 Waldemar       Wypchał               114.55 +  490: 320  165
    5     2 Janusz         Krupiński             144.22 +  524: 358  194
    6     2 Piotr          Broda                 136.44 +  454: 289  186
    7     1 Marta          Sztajnert             122.86 +  408: 360  173
    8     1 Kamil          Górka                 154.55 -  335: 342  105
    9     1 Karol          Wyrębkiewicz          144.34 +  398: 365  194
   10     1 Konrad         Sowula                138.92 +  408: 364  189
   11     1 Jan            Mrozowski             152.78 +  411: 385  203
   12     1 Kamil          Górka                 154.55 -  282: 500  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1951  / 12 162.58




	Jan Mrozowski 152.78 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Teresa         Zalewska              118.10 +  501: 360  168
    2     4 Agnieszka      Walas                 135.95 +  431: 345  186
    3     2 Dariusz        Putoń                 149.08 +  402: 338  199
    4     2 Joanna         Brychcy               115.25 +  479: 366  165
    5     1 Marta          Sztajnert             122.86 -  376: 388   73
    6     3 Konrad         Sowula                138.92 -  392: 455   89
    7     4 Sławomir       Wiśniowski            117.88 +  458: 298  168
    8     3 Jakub          Zaryński              144.74 +  356: 270  195
    9     2 Andrzej        Rakoczy               143.22 +  429: 345  193
   10     3 Karol          Wyrębkiewicz          144.34 -  437: 515   94
   11     1 Bartosz        Morawski              154.05 -  385: 411  104
   12     3 Dariusz        Putoń                 149.08 +  438: 397  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1833  / 12 152.75




	Dariusz Putoń 149.08 Ruda Śląska            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Agnieszka      Dawid                 118.09 +  442: 305  168
    2     1 Natalia        Ogierman              124.31 +  413: 351  174
    3     2 Jan            Mrozowski             152.78 -  338: 402  103
    4    11 Krzysztof      Zawadzki              113.05 +  518: 282  163
    5     4 Agnieszka      Walas                 135.95 +  370: 298  186
    6     1 Marta          Sztajnert             122.86 +  374: 371  173
    7     2 Janusz         Krupiński             144.22 -  406: 436   94
    8     4 Piotr          Broda                 136.44 +  364: 325  186
    9     5 Konrad         Sowula                138.92 -  293: 354   89
   10     4 Jakub          Zaryński              144.74 +  415: 318  195
   11     5 Dominik        Ulejczyk              123.32 +  448: 373  173
   12     3 Jan            Mrozowski             152.78 -  397: 438  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1807  / 12 150.58




	Łukasz Bobowski 145.78 Suchedniów               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Sławomir       Wiśniowski            117.88 +  494: 310  168
    2     5 Jakub          Zaryński              144.74 -  276: 402   95
    3    17 Grażyna        Chłopek               102.36 -  264: 410   52
    4    15 Dorota         Gwiazdoń              119.41 +  396: 332  169
    5    15 Jerzy          Matyasik              126.91 +  392: 356  177
    6    10 Arkadiusz      Łydka                 127.43 +  444: 384  177
    7     6 Andrzej        Rakoczy               143.22 =  422: 422  143
    8     6 Karol          Wyrębkiewicz          144.34 -  313: 421   94
    9     8 Zbigniew       Wietecki              125.82 -  347: 468   76
   10    11 Tomasz         Lempart               135.59 +  473: 253  186
   11     6 Natalia        Ogierman              124.31 +  401: 379  174
   12     7 Maciej         Skrzypczak            130.77 +  410: 366  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Jakub Zaryński 144.74 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Bożena         Guział                116.58 +  417: 323  167
    2     5 Łukasz         Bobowski              145.78 +  402: 276  196
    3     3 Bartosz        Morawski              154.05 +  370: 355  204
    4     3 Janusz         Krupiński             144.22 -  313: 481   94
    5     7 Arkadiusz      Łydka                 127.43 +  401: 294  177
    6     5 Andrzej        Rakoczy               143.22 +  456: 329  193
    7     3 Konrad         Sowula                138.92 +  378: 375  189
    8     3 Jan            Mrozowski             152.78 -  270: 356  103
    9     3 Kamil          Górka                 154.55 -  390: 435  105
   10     4 Dariusz        Putoń                 149.08 -  318: 415   99
   11     8 Mariusz        Wrześniewski          144.52 +  391: 321  195
   12     5 Dominik        Ulejczyk              123.32 +  468: 301  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1895  / 12 157.92




	Mariusz Wrześniewski 144.52 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Brychcy               115.25 -  345: 350   65
    2    20 Ewa            Dunikowska            113.82 +  413: 304  164
    3     7 Natalia        Ogierman              124.31 +  350: 321  174
    4    10 Karol          Wyrębkiewicz          144.34 -  373: 468   94
    5    16 Krzysztof      Zawadzki              113.05 +  441: 275  163
    6    12 Marcin         Ceglarek              122.98 -  318: 358   73
    7    15 Maciej         Skrzypczak            130.77 =  392: 392  131
    8    11 Sławomir       Wiśniowski            117.88 +  445: 243  168
    9     7 Piotr          Broda                 136.44 -  335: 463   86
   10    10 Piotr          Potoczek              113.13 +  371: 335  163
   11     8 Jakub          Zaryński              144.74 -  321: 391   95
   12    13 Marta          Sztajnert             122.86 +  475: 358  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1549  / 12 129.08




	Karol Wyrębkiewicz 144.34 Kraków            

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Waldemar       Wypchał               114.55 -  302: 333   65
    2    16 Teresa         Zalewska              118.10 +  428: 412  168
    3     9 Bożena         Guział                116.58 +  493: 366  167
    4    10 Mariusz        Wrześniewski          144.52 +  468: 373  195
    5     6 Dominik        Ulejczyk              123.32 -  303: 414   73
    6     9 Iwona          Duźniak               111.22 +  388: 369  161
    7     7 Marcin         Ceglarek              122.98 +  431: 336  173
    8     6 Łukasz         Bobowski              145.78 +  421: 313  196
    9     1 Bartosz        Morawski              154.05 -  365: 398  104
   10     3 Jan            Mrozowski             152.78 +  515: 437  203
   11     2 Kamil          Górka                 154.55 -  350: 493  105
   12     4 Zbigniew       Wietecki              125.82 +  498: 397  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1786  / 12 148.83




	Janusz Krupiński 144.22 Bytom             

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Lidia          Szpakowska            114.00 +  491: 266  164
    2     6 Zbigniew       Wietecki              125.82 +  421: 377  176
    3     5 Iwona          Duźniak               111.22 +  402: 391  161
    4     3 Jakub          Zaryński              144.74 +  481: 313  195
    5     2 Bartosz        Morawski              154.05 -  358: 524  104
    6     4 Dominik        Ulejczyk              123.32 +  392: 272  173
    7     2 Dariusz        Putoń                 149.08 +  436: 406  199
    8     2 Konrad         Sowula                138.92 -  379: 439   89
    9     4 Marta          Sztajnert             122.86 +  345: 337  173
   10     2 Kamil          Górka                 154.55 -  335: 462  105
   11     3 Marcin         Ceglarek              122.98 +  389: 370  173
   12     2 Konrad         Sowula                138.92 +  383: 321  189
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1901  / 12 158.42




	Andrzej Rakoczy 143.22 Kraków                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Ewa            Dunikowska            113.82 +  541: 268  164
    2     2 Konrad         Sowula                138.92 -  312: 451   89
    3     8 Andrzej        Rechowicz             130.47 +  502: 426  180
    4     4 Zbigniew       Wietecki              125.82 +  353: 283  176
    5     5 Joanna         Brychcy               115.25 +  388: 382  165
    6     5 Jakub          Zaryński              144.74 -  329: 456   95
    7     6 Łukasz         Bobowski              145.78 =  422: 422  146
    8     5 Marta          Sztajnert             122.86 +  403: 395  173
    9     2 Jan            Mrozowski             152.78 -  345: 429  103
   10     7 Dominik        Ulejczyk              123.32 -  360: 377   73
   11    10 Izabela        Chmielewska           110.40 -  259: 366   60
   12    12 Waldemar       Wypchał               114.55 +  436: 345  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1589  / 12 132.42




	Konrad Sowula 138.92 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Piotr          Potoczek              113.13 +  432: 350  163
    2     2 Andrzej        Rakoczy               143.22 +  451: 312  193
    3     1 Piotr          Broda                 136.44 +  395: 361  186
    4     1 Marta          Sztajnert             122.86 -  334: 393   73
    5     3 Kamil          Górka                 154.55 +  438: 329  205
    6     3 Jan            Mrozowski             152.78 +  455: 392  203
    7     3 Jakub          Zaryński              144.74 -  375: 378   95
    8     2 Janusz         Krupiński             144.22 +  439: 379  194
    9     5 Dariusz        Putoń                 149.08 +  354: 293  199
   10     1 Bartosz        Morawski              154.05 -  364: 408  104
   11     4 Zbigniew       Wietecki              125.82 +  439: 348  176
   12     2 Janusz         Krupiński             144.22 -  321: 383   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1885  / 12 157.08




	Piotr Broda 136.44 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Zawadzki              113.05 +  462: 334  163
    2     7 Andrzej        Rechowicz             130.47 +  471: 340  180
    3     1 Konrad         Sowula                138.92 -  361: 395   89
    4     6 Iwona          Duźniak               111.22 +  364: 342  161
    5     8 Natalia        Ogierman              124.31 +  410: 390  174
    6     2 Bartosz        Morawski              154.05 -  289: 454  104
    7     8 Dominik        Ulejczyk              123.32 +  357: 328  173
    8     4 Dariusz        Putoń                 149.08 -  325: 364   99
    9     7 Mariusz        Wrześniewski          144.52 +  463: 335  195
   10     5 Marcin         Ceglarek              122.98 -  342: 372   73
   11     7 Maciej         Skrzypczak            130.77 -  299: 371   81
   12     9 Piotr          Potoczek              113.13 -  361: 386   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1555  / 12 129.58




	Agnieszka Walas 135.95 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Marcin         Kurowski              113.01 +  421: 383  163
    2     4 Jan            Mrozowski             152.78 -  345: 431  103
    3    18 Lidia          Szpakowska            114.00 +  417: 325  164
    4    12 Grażyna        Chłopek               102.36 +  397: 263  152
    5     4 Dariusz        Putoń                 149.08 -  298: 370   99
    6     6 Kamil          Górka                 154.55 -  317: 503  105
    7    10 Arkadiusz      Łydka                 127.43 -  379: 391   77
    8    17 Ewa            Dunikowska            113.82 -  298: 460   64
    9    20 Marta          Majewska              105.74 +  348: 337  156
   10    19 Jerzy          Matyasik              126.91 +  476: 310  177
   11    13 Waldemar       Wypchał               114.55 -  345: 355   65
   12    15 Bożena         Guział                116.58 +  460: 322  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1492  / 12 124.33




	Tomasz Lempart 135.59 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Leszek         Kilian                111.36 +  444: 373  161
    2    11 Joanna         Brychcy               115.25 -  373: 405   65
    3    11 Marcin         Kurowski              113.01 +  353: 326  163
    4    13 Natalia        Ogierman              124.31 -  334: 379   74
    5    14 Agnieszka      Dawid                 118.09 -  299: 407   68
    6    20 Krzysztof      Zawadzki              113.05 +  456: 309  163
    7    14 Izabela        Chmielewska           110.40 -  349: 381   60
    8    15 Tomasz         Siwiński              119.07 +  372: 361  169
    9    15 Ewa            Dunikowska            113.82 +  426: 310  164
   10    11 Łukasz         Bobowski              145.78 -  253: 473   96
   11    15 Arkadiusz      Łydka                 127.43 +  357: 342  177
   12    10 Dorota         Gwiazdoń              119.41 +  411: 321  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1529  / 12 127.42




	Krzysztof Kałuża 134.53 Sosnowiec

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Iwona          Duźniak               111.22 -  308: 355   61
    2    13 Marcin         Kurowski              113.01 -  319: 335   63
    3    20 Marek          Popczyk               100.00 +  398: 283  150
    4    16 Andrzej        Rechowicz             130.47 +  515: 318  180
    5    11 Zbigniew       Wietecki              125.82 +  466: 271  176
    6     8 Sławomir       Wiśniowski            117.88 -  410: 467   68
    7     9 Joanna         Brychcy               115.25 +  372: 318  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     863  /  7 123.29




	Maciej Skrzypczak 130.77 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Izabela        Chmielewska           110.40 +  394: 358  160
    2     8 Kamil          Górka                 154.55 -  283: 453  105
    3    15 Jerzy          Matyasik              126.91 -  256: 356   77
    4    19 Tomasz         Siwiński              119.07 -  326: 357   69
    5    20 Andrzej        Rechowicz             130.47 +  424: 326  180
    6    18 Marcin         Kurowski              113.01 +  462: 272  163
    7    15 Mariusz        Wrześniewski          144.52 =  392: 392  145
    8    12 Iwona          Duźniak               111.22 +  419: 301  161
    9     9 Dominik        Ulejczyk              123.32 -  391: 484   73
   10    12 Joanna         Brychcy               115.25 +  445: 274  165
   11     7 Piotr          Broda                 136.44 +  371: 299  186
   12     7 Łukasz         Bobowski              145.78 -  366: 410   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1580  / 12 131.67




	Andrzej Rechowicz 130.47 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marta          Majewska              105.74 +  396: 302  156
    2     7 Piotr          Broda                 136.44 -  340: 471   86
    3     8 Andrzej        Rakoczy               143.22 -  426: 502   93
    4    16 Krzysztof      Kałuża                134.53 -  318: 515   85
    5    20 Maciej         Skrzypczak            130.77 -  326: 424   81
    6    21 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  345: 326  152
    7    20 Andrzej        Klich                 100.00 +  396: 375  150
    8    18 Grażyna        Chłopek               102.36 +  392: 278  152
    9    10 Natalia        Ogierman              124.31 -  341: 388   74
   10    17 Ewa            Dunikowska            113.82 -  375: 399   64
   11    19 Marek          Popczyk               100.00 +  437: 363  150
   12    14 Leszek         Kilian                111.36 +  404: 304  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1404  / 12 117.00




	Arkadiusz Łydka 127.43 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Karolina       Sikora                102.93 +  443: 325  153
    2    12 Waldemar       Wypchał               114.55 -  354: 379   65
    3    13 Marcin         Ceglarek              122.98 +  469: 373  173
    4     8 Agnieszka      Dawid                 118.09 +  417: 308  168
    5     7 Jakub          Zaryński              144.74 -  294: 401   95
    6    10 Łukasz         Bobowski              145.78 -  384: 444   96
    7    10 Agnieszka      Walas                 135.95 +  391: 379  186
    8     7 Dominik        Ulejczyk              123.32 -  356: 384   73
    9    11 Iwona          Duźniak               111.22 -  363: 377   61
   10    13 Izabela        Chmielewska           110.40 =  335: 335  110
   11    15 Tomasz         Lempart               135.59 -  342: 357   86
   12    18 Marcin         Kurowski              113.01 +  405: 348  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1429  / 12 119.08




	Jerzy Matyasik 126.91 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Grażyna        Chłopek               102.36 +  431: 306  152
    2     3 Marta          Sztajnert             122.86 -  359: 374   73
    3    15 Maciej         Skrzypczak            130.77 +  356: 256  181
    4     5 Kamil          Górka                 154.55 -  354: 378  105
    5    15 Łukasz         Bobowski              145.78 -  356: 392   96
    6    17 Zbigniew       Wietecki              125.82 -  363: 469   76
    7    18 Krzysztof      Zawadzki              113.05 +  435: 332  163
    8    14 Marcin         Kurowski              113.01 -  352: 357   63
    9    17 Waldemar       Wypchał               114.55 -  308: 328   65
   10    19 Agnieszka      Walas                 135.95 -  310: 476   86
   11    18 Teresa         Zalewska              118.10 +  388: 292  168
   12    19 Teresa         Zalewska              118.10 +  355: 351  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1396  / 12 116.33




	Zbigniew Wietecki 125.82 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  415: 356  152
    2     6 Janusz         Krupiński             144.22 -  377: 421   94
    3    14 Izabela        Chmielewska           110.40 +  378: 355  160
    4     4 Andrzej        Rakoczy               143.22 -  283: 353   93
    5    11 Krzysztof      Kałuża                134.53 -  271: 466   85
    6    17 Jerzy          Matyasik              126.91 +  469: 363  177
    7    12 Piotr          Potoczek              113.13 +  373: 277  163
    8     8 Dorota         Gwiazdoń              119.41 +  454: 363  169
    9     8 Łukasz         Bobowski              145.78 +  468: 347  196
   10     6 Marta          Sztajnert             122.86 +  424: 390  173
   11     4 Konrad         Sowula                138.92 -  348: 439   89
   12     4 Karol          Wyrębkiewicz          144.34 -  397: 498   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1645  / 12 137.08




	Natalia Ogierman 124.31 Katowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Czopik                100.00 +  601:  70  150
    2     1 Dariusz        Putoń                 149.08 -  351: 413   99
    3     7 Mariusz        Wrześniewski          144.52 -  321: 350   95
    4    13 Tomasz         Lempart               135.59 +  379: 334  186
    5     8 Piotr          Broda                 136.44 -  390: 410   86
    6    13 Waldemar       Wypchał               114.55 -  331: 398   65
    7    17 Bernadeta      Zapała                100.00 +  417: 285  150
    8    13 Jerzy          Luter                 123.94 +  396: 360  174
    9    10 Andrzej        Rechowicz             130.47 +  388: 341  180
   10     8 Iwona          Duźniak               111.22 +  403: 285  161
   11     6 Łukasz         Bobowski              145.78 -  379: 401   96
   12     8 Izabela        Chmielewska           110.40 +  374: 365  160
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1602  / 12 133.50




	Jerzy Luter 123.94 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    16 Agnieszka      Dawid                 118.09 -  335: 455   68
    4    18 Marta          Majewska              105.74 +  406: 368  156
    5    13 Waldemar       Wypchał               114.55 +  353: 339  165
    6     7 Bożena         Guział                116.58 +  415: 326  167
    7     5 Kamil          Górka                 154.55 -  303: 490  105
    8    13 Natalia        Ogierman              124.31 -  360: 396   74
    9    16 Izabela        Chmielewska           110.40 -  277: 540   60
   10    15 Teresa         Zalewska              118.10 +  378: 347  168
   11    16 Ewa            Dunikowska            113.82 -  330: 397   64
   12    17 Iwona          Duźniak               111.22 +  484: 273  161
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1188  / 10 118.80




	Dominik Ulejczyk 123.32 Będzin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Klich                 100.00 +  448: 291  150
    2    10 Iwona          Duźniak               111.22 -  313: 388   61
    3    19 Teresa         Zalewska              118.10 +  360: 350  168
    4     9 Piotr          Potoczek              113.13 +  432: 345  163
    5     6 Karol          Wyrębkiewicz          144.34 +  414: 303  194
    6     4 Janusz         Krupiński             144.22 -  272: 392   94
    7     8 Piotr          Broda                 136.44 -  328: 357   86
    8     7 Arkadiusz      Łydka                 127.43 +  384: 356  177
    9     9 Maciej         Skrzypczak            130.77 +  484: 391  181
   10     7 Andrzej        Rakoczy               143.22 +  377: 360  193
   11     5 Dariusz        Putoń                 149.08 -  373: 448   99
   12     5 Jakub          Zaryński              144.74 -  301: 468   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1661  / 12 138.42




	Marcin Ceglarek 122.98 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marek          Popczyk               100.00 +  384: 376  150
    2     9 Bartosz        Morawski              154.05 -  329: 467  104
    3    13 Arkadiusz      Łydka                 127.43 -  373: 469   77
    4    20 Lidia          Szpakowska            114.00 +  367: 289  164
    5    12 Bernadeta      Zapała                100.00 +  377: 248  150
    6    12 Mariusz        Wrześniewski          144.52 +  358: 318  195
    7     7 Karol          Wyrębkiewicz          144.34 -  336: 431   94
    8     9 Bożena         Guział                116.58 +  411: 357  167
    9     6 Joanna         Brychcy               115.25 +  377: 288  165
   10     5 Piotr          Broda                 136.44 +  372: 342  186
   11     3 Janusz         Krupiński             144.22 -  370: 389   94
   12     6 Sławomir       Wiśniowski            117.88 -  340: 438   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1614  / 12 134.50




	Marta Sztajnert 122.86 Wisła                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Szymon         Sztajnert             100.00 +  515: 179  150
    2     3 Jerzy          Matyasik              126.91 +  374: 359  177
    3     6 Waldemar       Wypchał               114.55 +  446: 419  165
    4     1 Konrad         Sowula                138.92 +  393: 334  189
    5     1 Jan            Mrozowski             152.78 +  388: 376  203
    6     1 Dariusz        Putoń                 149.08 -  371: 374   99
    7     1 Bartosz        Morawski              154.05 -  360: 408  104
    8     5 Andrzej        Rakoczy               143.22 -  395: 403   93
    9     4 Janusz         Krupiński             144.22 -  337: 345   94
   10     6 Zbigniew       Wietecki              125.82 -  390: 424   76
   11     9 Sławomir       Wiśniowski            117.88 -  308: 356   68
   12    13 Mariusz        Wrześniewski          144.52 -  358: 475   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1513  / 12 126.08




	Dorota Gwiazdoń 119.41 Nowa Wieś                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Kamil          Górka                 154.55 -  266: 460  105
    2    21 Krzysztof      Zawadzki              113.05 -  370: 396   63
    3    25 Maciej         Czopik                100.00 +  546: 115  150
    4    15 Łukasz         Bobowski              145.78 -  332: 396   96
    5    19 Ewa            Dunikowska            113.82 +  423: 270  164
    6    15 Leszek         Kilian                111.36 +  383: 347  161
    7    13 Waldemar       Wypchał               114.55 +  398: 244  165
    8     8 Zbigniew       Wietecki              125.82 -  363: 454   76
    9    12 Agnieszka      Dawid                 118.09 +  360: 333  168
   10     9 Sławomir       Wiśniowski            117.88 -  301: 362   68
   11    12 Iwona          Duźniak               111.22 +  314: 299  161
   12    10 Tomasz         Lempart               135.59 -  321: 411   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1463  / 12 121.92




	Tomasz Siwiński 119.07 Zawiercie                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Bartosz        Morawski              154.05 -  281: 460  104
    2    19 Piotr          Potoczek              113.13 -  415: 448   63
    3    23 Ewa            Dunikowska            113.82 +  403: 330  164
    4    19 Maciej         Skrzypczak            130.77 +  357: 326  181
    5    10 Bożena         Guział                116.58 -  278: 456   67
    6    16 Teresa         Zalewska              118.10 +  395: 277  168
    7    16 Iwona          Duźniak               111.22 -  334: 375   61
    8    15 Tomasz         Lempart               135.59 -  361: 372   86
    9    21 Grażyna        Chłopek               102.36 -  344: 381   52
   10    20 Marek          Popczyk               100.00 +  364: 338  150
   11    21 Marta          Majewska              105.74 +  473: 252  156
   12    16 Agnieszka      Dawid                 118.09 -  344: 352   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 12 110.00




	Teresa Zalewska 118.10 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Jan            Mrozowski             152.78 -  360: 501  103
    2    16 Karol          Wyrębkiewicz          144.34 -  412: 428   94
    3    19 Dominik        Ulejczyk              123.32 -  350: 360   73
    4    22 Marcin         Kurowski              113.01 +  407: 346  163
    5    18 Marta          Majewska              105.74 +  383: 362  156
    6    16 Tomasz         Siwiński              119.07 -  277: 395   69
    7    19 Grażyna        Chłopek               102.36 -  304: 331   52
    8    20 Krzysztof      Zawadzki              113.05 +  389: 334  163
    9    18 Andrzej        Klich                 100.00 +  430: 282  150
   10    15 Jerzy          Luter                 123.94 -  347: 378   74
   11    18 Jerzy          Matyasik              126.91 -  292: 388   77
   12    19 Jerzy          Matyasik              126.91 -  351: 355   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1251  / 12 104.25




	Agnieszka Dawid 118.09 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Dariusz        Putoń                 149.08 -  305: 442   99
    2    15 Leszek         Kilian                111.36 +  364: 348  161
    3    16 Jerzy          Luter                 123.94 +  455: 335  174
    4     8 Arkadiusz      Łydka                 127.43 -  308: 417   77
    5    14 Tomasz         Lempart               135.59 +  407: 299  186
    6    11 Joanna         Brychcy               115.25 -  365: 396   65
    7    11 Bożena         Guział                116.58 -  322: 342   67
    8    19 Lidia          Szpakowska            114.00 +  374: 357  164
    9    12 Dorota         Gwiazdoń              119.41 -  333: 360   69
   10    18 Grażyna        Chłopek               102.36 +  350: 327  152
   11    11 Piotr          Potoczek              113.13 -  360: 364   63
   12    16 Tomasz         Siwiński              119.07 +  352: 344  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1446  / 12 120.50




	Sławomir Wiśniowski 117.88 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Łukasz         Bobowski              145.78 -  310: 494   96
    2    24 Maciej         Czopik                100.00 +  513: 149  150
    3    10 Krzysztof      Zawadzki              113.05 -  315: 376   63
    4    17 Andrzej        Klich                 100.00 +  325: 267  150
    5     9 Piotr          Potoczek              113.13 +  393: 341  163
    6     8 Krzysztof      Kałuża                134.53 +  467: 410  185
    7     4 Jan            Mrozowski             152.78 -  298: 458  103
    8    11 Mariusz        Wrześniewski          144.52 -  243: 445   95
    9    13 Bożena         Guział                116.58 +  369: 326  167
   10     9 Dorota         Gwiazdoń              119.41 +  362: 301  169
   11     9 Marta          Sztajnert             122.86 +  356: 308  173
   12     6 Marcin         Ceglarek              122.98 +  438: 340  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1687  / 12 140.58




	Bożena Guział 116.58 Racibórz                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jakub          Zaryński              144.74 -  323: 417   95
    2    23 Szymon         Sztajnert             100.00 +  503: 293  150
    3     9 Karol          Wyrębkiewicz          144.34 -  366: 493   94
    4    14 Izabela        Chmielewska           110.40 +  380: 363  160
    5    10 Tomasz         Siwiński              119.07 +  456: 278  169
    6     7 Jerzy          Luter                 123.94 -  326: 415   74
    7    11 Agnieszka      Dawid                 118.09 +  342: 322  168
    8     9 Marcin         Ceglarek              122.98 -  357: 411   73
    9    13 Sławomir       Wiśniowski            117.88 -  326: 369   68
   10    14 Waldemar       Wypchał               114.55 -  323: 365   65
   11    17 Lidia          Szpakowska            114.00 +  326: 294  164
   12    15 Agnieszka      Walas                 135.95 -  322: 460   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Joanna Brychcy 115.25 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Mariusz        Wrześniewski          144.52 +  350: 345  195
    2    11 Tomasz         Lempart               135.59 +  405: 373  186
    3     4 Kamil          Górka                 154.55 +  451: 438  205
    4     2 Jan            Mrozowski             152.78 -  366: 479  103
    5     5 Andrzej        Rakoczy               143.22 -  382: 388   93
    6    11 Agnieszka      Dawid                 118.09 +  396: 365  168
    7     9 Krzysztof      Kałuża                134.53 -  318: 372   85
    8    10 Izabela        Chmielewska           110.40 +  437: 260  160
    9     6 Marcin         Ceglarek              122.98 -  288: 377   73
   10    12 Maciej         Skrzypczak            130.77 -  274: 445   81
   11    14 Marcin         Kurowski              113.01 +  332: 324  163
   12    11 Ewa            Dunikowska            113.82 +  333: 332  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1676  / 12 139.67




	Waldemar Wypchał 114.55 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Karol          Wyrębkiewicz          144.34 +  333: 302  194
    2    12 Arkadiusz      Łydka                 127.43 +  379: 354  177
    3     6 Marta          Sztajnert             122.86 -  419: 446   73
    4     7 Bartosz        Morawski              154.05 -  320: 490  104
    5    13 Jerzy          Luter                 123.94 -  339: 353   74
    6    13 Natalia        Ogierman              124.31 +  398: 331  174
    7    13 Dorota         Gwiazdoń              119.41 -  244: 398   69
    8    16 Piotr          Potoczek              113.13 -  365: 400   63
    9    17 Jerzy          Matyasik              126.91 +  328: 308  177
   10    14 Bożena         Guział                116.58 +  365: 323  167
   11    13 Agnieszka      Walas                 135.95 +  355: 345  186
   12    12 Andrzej        Rakoczy               143.22 -  345: 436   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1551  / 12 129.25




	Lidia Szpakowska 114.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Janusz         Krupiński             144.22 -  266: 491   94
    2    22 Karolina       Sikora                102.93 +  329: 254  153
    3    18 Agnieszka      Walas                 135.95 -  325: 417   86
    4    20 Marcin         Ceglarek              122.98 -  289: 367   73
    5    22 Marcin         Kurowski              113.01 -  322: 433   63
    6    23 Marta          Majewska              105.74 +  378: 300  156
    7    21 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  395: 219  152
    8    19 Agnieszka      Dawid                 118.09 -  357: 374   68
    9    19 Leszek         Kilian                111.36 -  314: 411   61
   10    24 Szymon         Sztajnert             100.00 +  344: 228  150
   11    17 Bożena         Guział                116.58 -  294: 326   67
   12    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  374: 284  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1273  / 12 106.08




	Ewa Dunikowska 113.82 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Andrzej        Rakoczy               143.22 -  268: 541   93
    2    20 Mariusz        Wrześniewski          144.52 -  304: 413   95
    3    23 Tomasz         Siwiński              119.07 -  330: 403   69
    4    24 Marek          Popczyk               100.00 +  364: 292  150
    5    19 Dorota         Gwiazdoń              119.41 -  270: 423   69
    6    22 Karolina       Sikora                102.93 +  362: 280  153
    7    23 Leszek         Kilian                111.36 +  390: 375  161
    8    17 Agnieszka      Walas                 135.95 +  460: 298  186
    9    15 Tomasz         Lempart               135.59 -  310: 426   86
   10    17 Andrzej        Rechowicz             130.47 +  399: 375  180
   11    16 Jerzy          Luter                 123.94 +  397: 330  174
   12    11 Joanna         Brychcy               115.25 -  332: 333   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1481  / 12 123.42




	Piotr Potoczek 113.13 Nowy Sącz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Konrad         Sowula                138.92 -  350: 432   89
    2    19 Tomasz         Siwiński              119.07 +  448: 415  169
    3    12 Andrzej        Klich                 100.00 +  467: 259  150
    4     9 Dominik        Ulejczyk              123.32 -  345: 432   73
    5     9 Sławomir       Wiśniowski            117.88 -  341: 393   68
    6    14 Bernadeta      Zapała                100.00 +  377: 253  150
    7    12 Zbigniew       Wietecki              125.82 -  277: 373   76
    8    16 Waldemar       Wypchał               114.55 +  400: 365  165
    9    14 Marcin         Kurowski              113.01 +  435: 256  163
   10    10 Mariusz        Wrześniewski          144.52 -  335: 371   95
   11    11 Agnieszka      Dawid                 118.09 +  364: 360  168
   12     9 Piotr          Broda                 136.44 +  386: 361  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Krzysztof Zawadzki 113.05 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Piotr          Broda                 136.44 -  334: 462   86
    2    21 Dorota         Gwiazdoń              119.41 +  396: 370  169
    3    10 Sławomir       Wiśniowski            117.88 +  376: 315  168
    4    11 Dariusz        Putoń                 149.08 -  282: 518   99
    5    16 Mariusz        Wrześniewski          144.52 -  275: 441   95
    6    20 Tomasz         Lempart               135.59 -  309: 456   86
    7    18 Jerzy          Matyasik              126.91 -  332: 435   77
    8    20 Teresa         Zalewska              118.10 -  334: 389   68
    9    23 Maciej         Czopik                100.00 +  507:  93  150
   10    21 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  347: 299  152
   11    22 Szymon         Sztajnert             100.00 -  338: 339   50
   12    20 Karolina       Sikora                102.93 +  378: 335  153
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1353  / 12 112.75




	Marcin Kurowski 113.01 Racibórz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Walas                 135.95 -  383: 421   86
    2    13 Krzysztof      Kałuża                134.53 +  335: 319  185
    3    11 Tomasz         Lempart               135.59 -  326: 353   86
    4    22 Teresa         Zalewska              118.10 -  346: 407   68
    5    22 Lidia          Szpakowska            114.00 +  433: 322  164
    6    18 Maciej         Skrzypczak            130.77 -  272: 462   81
    7    22 Marta          Majewska              105.74 +  396: 283  156
    8    14 Jerzy          Matyasik              126.91 +  357: 352  177
    9    14 Piotr          Potoczek              113.13 -  256: 435   63
   10    16 Leszek         Kilian                111.36 +  382: 295  161
   11    14 Joanna         Brychcy               115.25 -  324: 332   65
   12    18 Arkadiusz      Łydka                 127.43 -  348: 405   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1369  / 12 114.08




	Leszek Kilian 111.36 Jaworzno                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Lempart               135.59 -  373: 444   86
    2    15 Agnieszka      Dawid                 118.09 -  348: 364   68
    3    21 Marta          Majewska              105.74 -  305: 332   56
    4    23 Karolina       Sikora                102.93 +  357: 349  153
    5    23 Szymon         Sztajnert             100.00 +  365: 269  150
    6    15 Dorota         Gwiazdoń              119.41 -  347: 383   69
    7    23 Ewa            Dunikowska            113.82 -  375: 390   64
    8    21 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  407: 243  152
    9    19 Lidia          Szpakowska            114.00 +  411: 314  164
   10    16 Marcin         Kurowski              113.01 -  295: 382   63
   11    20 Maciej         Czopik                100.00 +  606:  96  150
   12    14 Andrzej        Rechowicz             130.47 -  304: 404   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1255  / 12 104.58




	Iwona Duźniak 111.22 Dębica

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Krzysztof      Kałuża                134.53 +  355: 308  185
    2    10 Dominik        Ulejczyk              123.32 +  388: 313  173
    3     5 Janusz         Krupiński             144.22 -  391: 402   94
    4     6 Piotr          Broda                 136.44 -  342: 364   86
    5    17 Grażyna        Chłopek               102.36 +  387: 339  152
    6     9 Karol          Wyrębkiewicz          144.34 -  369: 388   94
    7    16 Tomasz         Siwiński              119.07 +  375: 334  169
    8    12 Maciej         Skrzypczak            130.77 -  301: 419   81
    9    11 Arkadiusz      Łydka                 127.43 +  377: 363  177
   10     8 Natalia        Ogierman              124.31 -  285: 403   74
   11    12 Dorota         Gwiazdoń              119.41 -  299: 314   69
   12    17 Jerzy          Luter                 123.94 -  273: 484   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1428  / 12 119.00




	Izabela Chmielewska 110.40 Zabrze

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Maciej         Skrzypczak            130.77 -  358: 394   81
    2    17 Marta          Majewska              105.74 +  324: 319  156
    3    14 Zbigniew       Wietecki              125.82 -  355: 378   76
    4    14 Bożena         Guział                116.58 -  363: 380   67
    5    21 Andrzej        Klich                 100.00 +  413: 328  150
    6    19 Grażyna        Chłopek               102.36 +  352: 339  152
    7    14 Tomasz         Lempart               135.59 +  381: 349  186
    8    10 Joanna         Brychcy               115.25 -  260: 437   65
    9    16 Jerzy          Luter                 123.94 +  540: 277  174
   10    13 Arkadiusz      Łydka                 127.43 =  335: 335  127
   11    10 Andrzej        Rakoczy               143.22 +  366: 259  193
   12     8 Natalia        Ogierman              124.31 -  365: 374   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1501  / 12 125.08




	Marta Majewska 105.74 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Andrzej        Rechowicz             130.47 -  302: 396   80
    2    17 Izabela        Chmielewska           110.40 -  319: 324   60
    3    21 Leszek         Kilian                111.36 +  332: 305  161
    4    18 Jerzy          Luter                 123.94 -  368: 406   74
    5    18 Teresa         Zalewska              118.10 -  362: 383   68
    6    23 Lidia          Szpakowska            114.00 -  300: 378   64
    7    22 Marcin         Kurowski              113.01 -  283: 396   63
    8    24 Maciej         Czopik                100.00 +  460: 144  150
    9    20 Agnieszka      Walas                 135.95 -  337: 348   86
   10    23 Karolina       Sikora                102.93 +  319: 280  153
   11    21 Tomasz         Siwiński              119.07 -  252: 473   69
   12    23 Zygmunt        Skwarek               101.89 -  325: 356   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1080  / 12  90.00




	Karolina Sikora 102.93 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Arkadiusz      Łydka                 127.43 -  325: 443   77
    2    22 Lidia          Szpakowska            114.00 -  254: 329   64
    3    22 Bernadeta      Zapała                100.00 -  325: 364   50
    4    23 Leszek         Kilian                111.36 -  349: 357   61
    5    25 Maciej         Czopik                100.00 +  447: 100  150
    6    22 Ewa            Dunikowska            113.82 -  280: 362   64
    7    24 Marek          Popczyk               100.00 -  294: 332   50
    8    23 Szymon         Sztajnert             100.00 +  373: 304  150
    9    22 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  339: 255  152
   10    23 Marta          Majewska              105.74 -  280: 319   56
   11    23 Andrzej        Klich                 100.00 +  449: 266  150
   12    20 Krzysztof      Zawadzki              113.05 -  335: 378   63
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1087  / 12  90.58




	Grażyna Chłopek 102.36 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Jerzy          Matyasik              126.91 -  306: 431   77
    2    14 Marek          Popczyk               100.00 +  353: 347  150
    3    17 Łukasz         Bobowski              145.78 +  410: 264  196
    4    12 Agnieszka      Walas                 135.95 -  263: 397   86
    5    17 Iwona          Duźniak               111.22 -  339: 387   61
    6    19 Izabela        Chmielewska           110.40 -  339: 352   60
    7    19 Teresa         Zalewska              118.10 +  331: 304  168
    8    18 Andrzej        Rechowicz             130.47 -  278: 392   80
    9    21 Tomasz         Siwiński              119.07 +  381: 344  169
   10    18 Agnieszka      Dawid                 118.09 -  327: 350   68
   11    24 Zygmunt        Skwarek               101.89 -  274: 314   52
   12    22 Marek          Popczyk               100.00 +  383: 309  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1317  / 12 109.75




	Zygmunt Skwarek 101.89 Katowice                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Zbigniew       Wietecki              125.82 -  356: 415   76
    2    18 Andrzej        Klich                 100.00 -  286: 425   50
    3    24 Szymon         Sztajnert             100.00 -  320: 335   50
    4    25 Maciej         Czopik                100.00 +  413: 141  150
    5    24 Marek          Popczyk               100.00 +  423: 270  150
    6    21 Andrzej        Rechowicz             130.47 -  326: 345   80
    7    21 Lidia          Szpakowska            114.00 -  219: 395   64
    8    21 Leszek         Kilian                111.36 -  243: 407   61
    9    22 Karolina       Sikora                102.93 -  255: 339   53
   10    21 Krzysztof      Zawadzki              113.05 -  299: 347   63
   11    24 Grażyna        Chłopek               102.36 +  314: 274  152
   12    23 Marta          Majewska              105.74 +  356: 325  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1105  / 12  92.08




	Maciej Czopik 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Natalia        Ogierman              124.31 -   70: 601   74
    2    24 Sławomir       Wiśniowski            117.88 -  149: 513   68
    3    25 Dorota         Gwiazdoń              119.41 -  115: 546   69
    4    25 Zygmunt        Skwarek               101.89 -  141: 413   52
    5    25 Karolina       Sikora                102.93 -  100: 447   53
    6    25 Marek          Popczyk               100.00 -  190: 384   50
    7    25 Szymon         Sztajnert             100.00 -  134: 432   50
    8    24 Marta          Majewska              105.74 -  144: 460   56
    9    23 Krzysztof      Zawadzki              113.05 -   93: 507   63
   10    22 Andrzej        Klich                 100.00 -  138: 447   50
   11    20 Leszek         Kilian                111.36 -   96: 606   61
   12    24 Szymon         Sztajnert             100.00 -  198: 387   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     696  / 12  58.00




	Andrzej Klich 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Dominik        Ulejczyk              123.32 -  291: 448   73
    2    18 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  425: 286  152
    3    12 Piotr          Potoczek              113.13 -  259: 467   63
    4    17 Sławomir       Wiśniowski            117.88 -  267: 325   68
    5    21 Izabela        Chmielewska           110.40 -  328: 413   60
    6    24 Szymon         Sztajnert             100.00 +  398: 208  150
    7    20 Andrzej        Rechowicz             130.47 -  375: 396   80
    8    22 Marek          Popczyk               100.00 +  374: 317  150
    9    18 Teresa         Zalewska              118.10 -  282: 430   68
   10    22 Maciej         Czopik                100.00 +  447: 138  150
   11    23 Karolina       Sikora                102.93 -  266: 449   53
   12    21 Lidia          Szpakowska            114.00 -  284: 374   64
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1131  / 12  94.25




	Marek Popczyk 100.00 Tychy

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Marcin         Ceglarek              122.98 -  376: 384   73
    2    14 Grażyna        Chłopek               102.36 -  347: 353   52
    3    20 Krzysztof      Kałuża                134.53 -  283: 398   85
    4    24 Ewa            Dunikowska            113.82 -  292: 364   64
    5    24 Zygmunt        Skwarek               101.89 -  270: 423   52
    6    25 Maciej         Czopik                100.00 +  384: 190  150
    7    24 Karolina       Sikora                102.93 +  332: 294  153
    8    22 Andrzej        Klich                 100.00 -  317: 374   50
    9    24 Szymon         Sztajnert             100.00 +  354: 313  150
   10    20 Tomasz         Siwiński              119.07 -  338: 364   69
   11    19 Andrzej        Rechowicz             130.47 -  363: 437   80
   12    22 Grażyna        Chłopek               102.36 -  309: 383   52
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1030  / 12  85.83




	Szymon Sztajnert 100.00 Wisła

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marta          Sztajnert             122.86 -  179: 515   73
    2    23 Bożena         Guział                116.58 -  293: 503   67
    3    24 Zygmunt        Skwarek               101.89 +  335: 320  152
    4    21 Bernadeta      Zapała                100.00 -  280: 459   50
    5    23 Leszek         Kilian                111.36 -  269: 365   61
    6    24 Andrzej        Klich                 100.00 -  208: 398   50
    7    25 Maciej         Czopik                100.00 +  432: 134  150
    8    23 Karolina       Sikora                102.93 -  304: 373   53
    9    24 Marek          Popczyk               100.00 -  313: 354   50
   10    24 Lidia          Szpakowska            114.00 -  228: 344   64
   11    22 Krzysztof      Zawadzki              113.05 +  339: 338  163
   12    24 Maciej         Czopik                100.00 +  387: 198  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1083  / 12  90.25




	Bernadeta Zapała 100.00 Jaworzno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    3    22 Karolina       Sikora                102.93 +  364: 325  153
    4    21 Szymon         Sztajnert             100.00 +  459: 280  150
    5    12 Marcin         Ceglarek              122.98 -  248: 377   73
    6    14 Piotr          Potoczek              113.13 -  253: 377   63
    7    17 Natalia        Ogierman              124.31 -  285: 417   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     513  /  5 102.60


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Dorota         Gwiazdoń              460: 266
   2 Tomasz         Siwiński             - Bartosz        Morawski              281: 460
   3 Jan            Mrozowski            - Teresa         Zalewska              501: 360
   4 Agnieszka      Dawid                - Dariusz        Putoń                 305: 442
   5 Łukasz         Bobowski             - Sławomir       Wiśniowski            494: 310
   6 Bożena         Guział               - Jakub          Zaryński              323: 417
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Joanna         Brychcy               345: 350
   8 Waldemar       Wypchał              - Karol          Wyrębkiewicz          333: 302
   9 Janusz         Krupiński            - Lidia          Szpakowska            491: 266
  10 Ewa            Dunikowska           - Andrzej        Rakoczy               268: 541
  11 Konrad         Sowula               - Piotr          Potoczek              432: 350
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Piotr          Broda                 334: 462
  13 Agnieszka      Walas                - Marcin         Kurowski              421: 383
  14 Leszek         Kilian               - Tomasz         Lempart               373: 444
  15 Krzysztof      Kałuża               - Iwona          Duźniak               308: 355
  16 Izabela        Chmielewska          - Maciej         Skrzypczak            358: 394
  17 Andrzej        Rechowicz            - Marta          Majewska              396: 302
  18 Karolina       Sikora               - Arkadiusz      Łydka                 325: 443
  19 Jerzy          Matyasik             - Grażyna        Chłopek               431: 306
  20 Zygmunt        Skwarek              - Zbigniew       Wietecki              356: 415
  21 Natalia        Ogierman             - Maciej         Czopik                601:  70
  22 Andrzej        Klich                - Dominik        Ulejczyk              291: 448
  23 Marcin         Ceglarek             - Marek          Popczyk               384: 376
  24 Szymon         Sztajnert            - Marta          Sztajnert             179: 515


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dariusz        Putoń                - Natalia        Ogierman              413: 351
   2 Andrzej        Rakoczy              - Konrad         Sowula                312: 451
   3 Marta          Sztajnert            - Jerzy          Matyasik              374: 359
   4 Agnieszka      Walas                - Jan            Mrozowski             345: 431
   5 Jakub          Zaryński             - Łukasz         Bobowski              402: 276
   6 Zbigniew       Wietecki             - Janusz         Krupiński             377: 421
   7 Piotr          Broda                - Andrzej        Rechowicz             471: 340
   8 Maciej         Skrzypczak           - Kamil          Górka                 283: 453
   9 Bartosz        Morawski             - Marcin         Ceglarek              467: 329
  10 Dominik        Ulejczyk             - Iwona          Duźniak               313: 388
  11 Tomasz         Lempart              - Joanna         Brychcy               373: 405
  12 Arkadiusz      Łydka                - Waldemar       Wypchał               354: 379
  13 Marcin         Kurowski             - Krzysztof      Kałuża                335: 319
  14 Marek          Popczyk              - Grażyna        Chłopek               347: 353
  15 Agnieszka      Dawid                - Leszek         Kilian                364: 348
  16 Teresa         Zalewska             - Karol          Wyrębkiewicz          412: 428
  17 Marta          Majewska             - Izabela        Chmielewska           319: 324
  18 Zygmunt        Skwarek              - Andrzej        Klich                 286: 425
  19 Piotr          Potoczek             - Tomasz         Siwiński              448: 415
  20 Ewa            Dunikowska           - Mariusz        Wrześniewski          304: 413
  21 Dorota         Gwiazdoń             - Krzysztof      Zawadzki              370: 396
  22 Lidia          Szpakowska           - Karolina       Sikora                329: 254
  23 Szymon         Sztajnert            - Bożena         Guział                293: 503
  24 Sławomir       Wiśniowski           - Maciej         Czopik                513: 149


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Konrad         Sowula               - Piotr          Broda                 395: 361
   2 Jan            Mrozowski            - Dariusz        Putoń                 402: 338
   3 Bartosz        Morawski             - Jakub          Zaryński              355: 370
   4 Joanna         Brychcy              - Kamil          Górka                 451: 438
   5 Iwona          Duźniak              - Janusz         Krupiński             391: 402
   6 Waldemar       Wypchał              - Marta          Sztajnert             419: 446
   7 Mariusz        Wrześniewski         - Natalia        Ogierman              350: 321
   8 Andrzej        Rechowicz            - Andrzej        Rakoczy               426: 502
   9 Karol          Wyrębkiewicz         - Bożena         Guział                493: 366
  10 Krzysztof      Zawadzki             - Sławomir       Wiśniowski            376: 315
  11 Tomasz         Lempart              - Marcin         Kurowski              353: 326
  12 Piotr          Potoczek             - Andrzej        Klich                 467: 259
  13 Arkadiusz      Łydka                - Marcin         Ceglarek              469: 373
  14 Zbigniew       Wietecki             - Izabela        Chmielewska           378: 355
  15 Maciej         Skrzypczak           - Jerzy          Matyasik              256: 356
  16 Jerzy          Luter                - Agnieszka      Dawid                 335: 455
  17 Grażyna        Chłopek              - Łukasz         Bobowski              410: 264
  18 Lidia          Szpakowska           - Agnieszka      Walas                 325: 417
  19 Teresa         Zalewska             - Dominik        Ulejczyk              350: 360
  20 Marek          Popczyk              - Krzysztof      Kałuża                283: 398
  21 Marta          Majewska             - Leszek         Kilian                332: 305
  22 Bernadeta      Zapała               - Karolina       Sikora                364: 325
  23 Tomasz         Siwiński             - Ewa            Dunikowska            403: 330
  24 Zygmunt        Skwarek              - Szymon         Sztajnert             320: 335
  25 Maciej         Czopik               - Dorota         Gwiazdoń              115: 546


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Sztajnert            - Konrad         Sowula                393: 334
   2 Joanna         Brychcy              - Jan            Mrozowski             366: 479
   3 Janusz         Krupiński            - Jakub          Zaryński              481: 313
   4 Andrzej        Rakoczy              - Zbigniew       Wietecki              353: 283
   5 Kamil          Górka                - Jerzy          Matyasik              378: 354
   6 Piotr          Broda                - Iwona          Duźniak               364: 342
   7 Bartosz        Morawski             - Waldemar       Wypchał               490: 320
   8 Arkadiusz      Łydka                - Agnieszka      Dawid                 417: 308
   9 Dominik        Ulejczyk             - Piotr          Potoczek              432: 345
  10 Karol          Wyrębkiewicz         - Mariusz        Wrześniewski          468: 373
  11 Dariusz        Putoń                - Krzysztof      Zawadzki              518: 282
  12 Grażyna        Chłopek              - Agnieszka      Walas                 263: 397
  13 Natalia        Ogierman             - Tomasz         Lempart               379: 334
  14 Bożena         Guział               - Izabela        Chmielewska           380: 363
  15 Dorota         Gwiazdoń             - Łukasz         Bobowski              332: 396
  16 Krzysztof      Kałuża               - Andrzej        Rechowicz             515: 318
  17 Andrzej        Klich                - Sławomir       Wiśniowski            267: 325
  18 Jerzy          Luter                - Marta          Majewska              406: 368
  19 Tomasz         Siwiński             - Maciej         Skrzypczak            357: 326
  20 Marcin         Ceglarek             - Lidia          Szpakowska            367: 289
  21 Bernadeta      Zapała               - Szymon         Sztajnert             459: 280
  22 Marcin         Kurowski             - Teresa         Zalewska              346: 407
  23 Leszek         Kilian               - Karolina       Sikora                357: 349
  24 Ewa            Dunikowska           - Marek          Popczyk               364: 292
  25 Maciej         Czopik               - Zygmunt        Skwarek               141: 413


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jan            Mrozowski            - Marta          Sztajnert             376: 388
   2 Janusz         Krupiński            - Bartosz        Morawski              358: 524
   3 Konrad         Sowula               - Kamil          Górka                 438: 329
   4 Dariusz        Putoń                - Agnieszka      Walas                 370: 298
   5 Andrzej        Rakoczy              - Joanna         Brychcy               388: 382
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Dominik        Ulejczyk              303: 414
   7 Jakub          Zaryński             - Arkadiusz      Łydka                 401: 294
   8 Natalia        Ogierman             - Piotr          Broda                 390: 410
   9 Sławomir       Wiśniowski           - Piotr          Potoczek              393: 341
  10 Bożena         Guział               - Tomasz         Siwiński              456: 278
  11 Krzysztof      Kałuża               - Zbigniew       Wietecki              466: 271
  12 Marcin         Ceglarek             - Bernadeta      Zapała                377: 248
  13 Waldemar       Wypchał              - Jerzy          Luter                 339: 353
  14 Agnieszka      Dawid                - Tomasz         Lempart               407: 299
  15 Łukasz         Bobowski             - Jerzy          Matyasik              392: 356
  16 Mariusz        Wrześniewski         - Krzysztof      Zawadzki              441: 275
  17 Iwona          Duźniak              - Grażyna        Chłopek               387: 339
  18 Marta          Majewska             - Teresa         Zalewska              362: 383
  19 Dorota         Gwiazdoń             - Ewa            Dunikowska            423: 270
  20 Maciej         Skrzypczak           - Andrzej        Rechowicz             424: 326
  21 Izabela        Chmielewska          - Andrzej        Klich                 413: 328
  22 Marcin         Kurowski             - Lidia          Szpakowska            433: 322
  23 Leszek         Kilian               - Szymon         Sztajnert             365: 269
  24 Marek          Popczyk              - Zygmunt        Skwarek               270: 423
  25 Karolina       Sikora               - Maciej         Czopik                447: 100


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Sztajnert            - Dariusz        Putoń                 371: 374
   2 Piotr          Broda                - Bartosz        Morawski              289: 454
   3 Konrad         Sowula               - Jan            Mrozowski             455: 392
   4 Dominik        Ulejczyk             - Janusz         Krupiński             272: 392
   5 Jakub          Zaryński             - Andrzej        Rakoczy               456: 329
   6 Kamil          Górka                - Agnieszka      Walas                 503: 317
   7 Jerzy          Luter                - Bożena         Guział                415: 326
   8 Sławomir       Wiśniowski           - Krzysztof      Kałuża                467: 410
   9 Iwona          Duźniak              - Karol          Wyrębkiewicz          369: 388
  10 Łukasz         Bobowski             - Arkadiusz      Łydka                 444: 384
  11 Joanna         Brychcy              - Agnieszka      Dawid                 396: 365
  12 Mariusz        Wrześniewski         - Marcin         Ceglarek              318: 358
  13 Natalia        Ogierman             - Waldemar       Wypchał               331: 398
  14 Piotr          Potoczek             - Bernadeta      Zapała                377: 253
  15 Leszek         Kilian               - Dorota         Gwiazdoń              347: 383
  16 Teresa         Zalewska             - Tomasz         Siwiński              277: 395
  17 Jerzy          Matyasik             - Zbigniew       Wietecki              363: 469
  18 Marcin         Kurowski             - Maciej         Skrzypczak            272: 462
  19 Izabela        Chmielewska          - Grażyna        Chłopek               352: 339
  20 Tomasz         Lempart              - Krzysztof      Zawadzki              456: 309
  21 Andrzej        Rechowicz            - Zygmunt        Skwarek               345: 326
  22 Karolina       Sikora               - Ewa            Dunikowska            280: 362
  23 Lidia          Szpakowska           - Marta          Majewska              378: 300
  24 Szymon         Sztajnert            - Andrzej        Klich                 208: 398
  25 Maciej         Czopik               - Marek          Popczyk               190: 384


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Sztajnert            - Bartosz        Morawski              360: 408
   2 Janusz         Krupiński            - Dariusz        Putoń                 436: 406
   3 Jakub          Zaryński             - Konrad         Sowula                378: 375
   4 Jan            Mrozowski            - Sławomir       Wiśniowski            458: 298
   5 Kamil          Górka                - Jerzy          Luter                 490: 303
   6 Łukasz         Bobowski             - Andrzej        Rakoczy               422: 422
   7 Marcin         Ceglarek             - Karol          Wyrębkiewicz          336: 431
   8 Dominik        Ulejczyk             - Piotr          Broda                 328: 357
   9 Joanna         Brychcy              - Krzysztof      Kałuża                318: 372
  10 Agnieszka      Walas                - Arkadiusz      Łydka                 379: 391
  11 Bożena         Guział               - Agnieszka      Dawid                 342: 322
  12 Zbigniew       Wietecki             - Piotr          Potoczek              373: 277
  13 Waldemar       Wypchał              - Dorota         Gwiazdoń              244: 398
  14 Izabela        Chmielewska          - Tomasz         Lempart               381: 349
  15 Maciej         Skrzypczak           - Mariusz        Wrześniewski          392: 392
  16 Tomasz         Siwiński             - Iwona          Duźniak               334: 375
  17 Bernadeta      Zapała               - Natalia        Ogierman              285: 417
  18 Jerzy          Matyasik             - Krzysztof      Zawadzki              435: 332
  19 Grażyna        Chłopek              - Teresa         Zalewska              331: 304
  20 Andrzej        Klich                - Andrzej        Rechowicz             375: 396
  21 Lidia          Szpakowska           - Zygmunt        Skwarek               395: 219
  22 Marta          Majewska             - Marcin         Kurowski              283: 396
  23 Ewa            Dunikowska           - Leszek         Kilian                390: 375
  24 Marek          Popczyk              - Karolina       Sikora                332: 294
  25 Szymon         Sztajnert            - Maciej         Czopik                432: 134


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Kamil          Górka                 335: 342
   2 Konrad         Sowula               - Janusz         Krupiński             439: 379
   3 Jan            Mrozowski            - Jakub          Zaryński              356: 270
   4 Dariusz        Putoń                - Piotr          Broda                 364: 325
   5 Andrzej        Rakoczy              - Marta          Sztajnert             403: 395
   6 Karol          Wyrębkiewicz         - Łukasz         Bobowski              421: 313
   7 Arkadiusz      Łydka                - Dominik        Ulejczyk              356: 384
   8 Dorota         Gwiazdoń             - Zbigniew       Wietecki              363: 454
   9 Bożena         Guział               - Marcin         Ceglarek              357: 411
  10 Joanna         Brychcy              - Izabela        Chmielewska           437: 260
  11 Sławomir       Wiśniowski           - Mariusz        Wrześniewski          243: 445
  12 Iwona          Duźniak              - Maciej         Skrzypczak            301: 419
  13 Natalia        Ogierman             - Jerzy          Luter                 396: 360
  14 Jerzy          Matyasik             - Marcin         Kurowski              352: 357
  15 Tomasz         Lempart              - Tomasz         Siwiński              372: 361
  16 Piotr          Potoczek             - Waldemar       Wypchał               400: 365
  17 Agnieszka      Walas                - Ewa            Dunikowska            298: 460
  18 Andrzej        Rechowicz            - Grażyna        Chłopek               392: 278
  19 Agnieszka      Dawid                - Lidia          Szpakowska            374: 357
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Teresa         Zalewska              334: 389
  21 Zygmunt        Skwarek              - Leszek         Kilian                243: 407
  22 Andrzej        Klich                - Marek          Popczyk               374: 317
  23 Karolina       Sikora               - Szymon         Sztajnert             373: 304
  24 Maciej         Czopik               - Marta          Majewska              144: 460


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Karol          Wyrębkiewicz         - Bartosz        Morawski              365: 398
   2 Andrzej        Rakoczy              - Jan            Mrozowski             345: 429
   3 Jakub          Zaryński             - Kamil          Górka                 390: 435
   4 Janusz         Krupiński            - Marta          Sztajnert             345: 337
   5 Dariusz        Putoń                - Konrad         Sowula                293: 354
   6 Marcin         Ceglarek             - Joanna         Brychcy               377: 288
   7 Piotr          Broda                - Mariusz        Wrześniewski          463: 335
   8 Zbigniew       Wietecki             - Łukasz         Bobowski              468: 347
   9 Dominik        Ulejczyk             - Maciej         Skrzypczak            484: 391
  10 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Ogierman              341: 388
  11 Arkadiusz      Łydka                - Iwona          Duźniak               363: 377
  12 Agnieszka      Dawid                - Dorota         Gwiazdoń              333: 360
  13 Sławomir       Wiśniowski           - Bożena         Guział                369: 326
  14 Marcin         Kurowski             - Piotr          Potoczek              256: 435
  15 Ewa            Dunikowska           - Tomasz         Lempart               310: 426
  16 Jerzy          Luter                - Izabela        Chmielewska           277: 540
  17 Jerzy          Matyasik             - Waldemar       Wypchał               308: 328
  18 Teresa         Zalewska             - Andrzej        Klich                 430: 282
  19 Leszek         Kilian               - Lidia          Szpakowska            411: 314
  20 Marta          Majewska             - Agnieszka      Walas                 337: 348
  21 Grażyna        Chłopek              - Tomasz         Siwiński              381: 344
  22 Zygmunt        Skwarek              - Karolina       Sikora                255: 339
  23 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Czopik                507:  93
  24 Szymon         Sztajnert            - Marek          Popczyk               313: 354


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Konrad         Sowula                408: 364
   2 Kamil          Górka                - Janusz         Krupiński             462: 335
   3 Jan            Mrozowski            - Karol          Wyrębkiewicz          437: 515
   4 Jakub          Zaryński             - Dariusz        Putoń                 318: 415
   5 Piotr          Broda                - Marcin         Ceglarek              342: 372
   6 Marta          Sztajnert            - Zbigniew       Wietecki              390: 424
   7 Dominik        Ulejczyk             - Andrzej        Rakoczy               377: 360
   8 Iwona          Duźniak              - Natalia        Ogierman              285: 403
   9 Dorota         Gwiazdoń             - Sławomir       Wiśniowski            301: 362
  10 Mariusz        Wrześniewski         - Piotr          Potoczek              371: 335
  11 Łukasz         Bobowski             - Tomasz         Lempart               473: 253
  12 Maciej         Skrzypczak           - Joanna         Brychcy               445: 274
  13 Izabela        Chmielewska          - Arkadiusz      Łydka                 335: 335
  14 Waldemar       Wypchał              - Bożena         Guział                365: 323
  15 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Luter                 347: 378
  16 Leszek         Kilian               - Marcin         Kurowski              295: 382
  17 Ewa            Dunikowska           - Andrzej        Rechowicz             399: 375
  18 Grażyna        Chłopek              - Agnieszka      Dawid                 327: 350
  19 Agnieszka      Walas                - Jerzy          Matyasik              476: 310
  20 Marek          Popczyk              - Tomasz         Siwiński              338: 364
  21 Krzysztof      Zawadzki             - Zygmunt        Skwarek               347: 299
  22 Andrzej        Klich                - Maciej         Czopik                447: 138
  23 Karolina       Sikora               - Marta          Majewska              280: 319
  24 Lidia          Szpakowska           - Szymon         Sztajnert             344: 228


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Bartosz        Morawski             - Jan            Mrozowski             411: 385
   2 Karol          Wyrębkiewicz         - Kamil          Górka                 350: 493
   3 Janusz         Krupiński            - Marcin         Ceglarek              389: 370
   4 Zbigniew       Wietecki             - Konrad         Sowula                348: 439
   5 Dariusz        Putoń                - Dominik        Ulejczyk              448: 373
   6 Natalia        Ogierman             - Łukasz         Bobowski              379: 401
   7 Maciej         Skrzypczak           - Piotr          Broda                 371: 299
   8 Mariusz        Wrześniewski         - Jakub          Zaryński              321: 391
   9 Sławomir       Wiśniowski           - Marta          Sztajnert             356: 308
  10 Andrzej        Rakoczy              - Izabela        Chmielewska           259: 366
  11 Piotr          Potoczek             - Agnieszka      Dawid                 364: 360
  12 Iwona          Duźniak              - Dorota         Gwiazdoń              299: 314
  13 Agnieszka      Walas                - Waldemar       Wypchał               345: 355
  14 Joanna         Brychcy              - Marcin         Kurowski              332: 324
  15 Tomasz         Lempart              - Arkadiusz      Łydka                 357: 342
  16 Jerzy          Luter                - Ewa            Dunikowska            330: 397
  17 Bożena         Guział               - Lidia          Szpakowska            326: 294
  18 Jerzy          Matyasik             - Teresa         Zalewska              388: 292
  19 Andrzej        Rechowicz            - Marek          Popczyk               437: 363
  20 Maciej         Czopik               - Leszek         Kilian                 96: 606
  21 Tomasz         Siwiński             - Marta          Majewska              473: 252
  22 Szymon         Sztajnert            - Krzysztof      Zawadzki              339: 338
  23 Karolina       Sikora               - Andrzej        Klich                 449: 266
  24 Zygmunt        Skwarek              - Grażyna        Chłopek               314: 274


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Kamil          Górka                - Bartosz        Morawski              500: 282
   2 Konrad         Sowula               - Janusz         Krupiński             321: 383
   3 Dariusz        Putoń                - Jan            Mrozowski             397: 438
   4 Zbigniew       Wietecki             - Karol          Wyrębkiewicz          397: 498
   5 Jakub          Zaryński             - Dominik        Ulejczyk              468: 301
   6 Marcin         Ceglarek             - Sławomir       Wiśniowski            340: 438
   7 Łukasz         Bobowski             - Maciej         Skrzypczak            410: 366
   8 Izabela        Chmielewska          - Natalia        Ogierman              365: 374
   9 Piotr          Broda                - Piotr          Potoczek              361: 386
  10 Dorota         Gwiazdoń             - Tomasz         Lempart               321: 411
  11 Ewa            Dunikowska           - Joanna         Brychcy               332: 333
  12 Waldemar       Wypchał              - Andrzej        Rakoczy               345: 436
  13 Marta          Sztajnert            - Mariusz        Wrześniewski          358: 475
  14 Andrzej        Rechowicz            - Leszek         Kilian                404: 304
  15 Agnieszka      Walas                - Bożena         Guział                460: 322
  16 Agnieszka      Dawid                - Tomasz         Siwiński              352: 344
  17 Jerzy          Luter                - Iwona          Duźniak               484: 273
  18 Marcin         Kurowski             - Arkadiusz      Łydka                 348: 405
  19 Teresa         Zalewska             - Jerzy          Matyasik              351: 355
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Karolina       Sikora                378: 335
  21 Andrzej        Klich                - Lidia          Szpakowska            284: 374
  22 Marek          Popczyk              - Grażyna        Chłopek               309: 383
  23 Marta          Majewska             - Zygmunt        Skwarek               325: 356
  24 Maciej         Czopik               - Szymon         Sztajnert             198: 387
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie