Konstancin-Jeziorna25
maja
Konstancin-Jeziorna 25 maja I Mistrzostwa Konstancina w Scrabble
Milanówek 1
czerwca
Milanówek 1- 2 czerwca XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”Grand Prix 2019
Konojady 8
czerwca
Konojady 8- 9 czerwca VIII Otwarte Mistrzostwa Konojad w ScrabbleMistrzostwa Regionów 2019
Michał Alabrudziński mistrzem Milanówka01 - 02 czerwca 2019 — XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”InformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku” Milanówek, 01 - 02 czerwca 2019
Grand Prix 2019
Mistrzostwa Regionów 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Michał Alabrudziński mistrzem MilanówkaPierwszego czerwca w Zespole Szkół Gimnazjalnych nr 1 im. ks. Piotra Skargi wystartował po raz 14 dwudniowy turniej „Truskawki w Milanówku”. 11 rund rozegraliśmy systemem połówkowym a ostatnią dwunastą duńczykiem. Poprawki Kamila Górki, wprowadzone do pomocniczego programu „Wspomagacz” znacznie ułatwiły pracę i sędziowanie jest teraz prawdziwą przyjemnością.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał Burmistrz Miasta Milanówka- Piotr Remiszewski. No i wystartowaliśmy. Prawie 60 osób ruszyło do gry. Oczywiście jak to w Milanówku, organizatorzy zaczęli od zamówienia przepięknej letniej pogody. Stoły uginały się od truskawek i krówek. Dla bardziej głodnych nie zabrakło kanapek a w niedzielę objadaliśmy się słynnym już klopsem Marioli.

Teraz słów kilka o konkursie i nagrodach dodatkowych. Konkurs Poczty Kwiatowej „Niezłe Kwiatki” wygrał Przemysław Rybicki za słowo CIERNIE oraz jego uzasadnienie- „bronią każdej róży”. Wyróżnienia otrzymali: Katarzyna BogusławskaZbigniew Wietecki. Nagroda za zajęcie 14 miejsca powędrowała do Rafała Błaszkiewicza. Brawurowy "Skok Tygrysa" wykonał Adrian Ziemniewicz, który przesunął się o 26 miejsc dzięki czemu ostatecznie znalazł się na podium. Najlepszym zawodnikiem z Milanówka był Maciej Czupryniak. W tym roku Milanówek gościł dwójkę debiutantów. Od początku dało się zauważyć drzemiące w Nich możliwości i talent do gry. Wygrała Agata Rosińska z Warszawy. Rozbiła klan „Łysków” i zremisowała z Kasią Polak. Brawo!!! Drugim debiutantem był Patryk Świech. Mam nadzieję, że młodzież poszerzy grono scrabblistów.

Od samego początku wszyscy ocenili poziom organizacji turnieju na szóstkę. Klub MATRIKS jak zawsze stanął na wysokości zadania. Magia tej cyfry sprawiła, że po raz szósty swój tryumf świętował Michał Alabrudziński, który niebawem pewnie stanie się „Honorowym Obywatelem Milanówka”. Na drugim stopniu podium stanął Mariusz Skrobosz a trzeci był wspominany już Adrian Ziemniewicz.

Podziękowania dla organizatorów i sponsorów:
- Milanowskiego Centrum Kultury a zwłaszcza dla Pana Włodzimierza Filipiaka. Jego pomoc i wsparcie przy organizacji scrabblowych imprez w Milanówku jest bezcenne;
- Dyrekcji i pracowników obsługi Szkoły Podstawowej nr 1 w Milanówku — cichych bohaterów tego turnieju;
- Firm: Poczta Kwiatowa oraz FruitLife — sponsorów zawodów.

Do zobaczenia za rok!
relacja: Sylwia Buks
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XIII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
XII Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”
XI Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”


Rodzaj turniejuOtwarty (liczba miejsc ograniczona do 90)
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekHala Sportowa - Zespół Szkół Gminnych nr 1 im. ks. Piotra Skargi
Milanówek, ul. Królewska 69 (wejście od ulicy Szkolnej)
Obrońca tytułuBartosz Morawski
SędziaSylwia Buks
HarmonogramSobota, 1 czerwca (7 rund)
do 11:45 — przyjmowanie zapisów do turnieju
12:00 — rozpoczęcie turnieju
15:00-16:00 — przerwa obiadowa
20:00 — zakończenie gier

Niedziela, 2 czerwca (5 rund)
10:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 15:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
członkowie klubu MATRIKS – 1 zł za dzień
DojazdDojazd samochodem (z Warszawy Alejami Jerozolimskimi lub autostradą A2 – zjazd na Grodzisk Mazowiecki)

Kolejką WKD ze stacji Warszawa Śródmieście WKD (to inne miejsce niż Warszawa Śródmieście PKP) w kierunku Milanówek Grudów. Miejsce gry jest usytuowane 100 metrów od końcowego przystanku.

Pociągami Kolei Mazowieckich ze stacji Warszawa Śródmieście PKP. Miejsce gry jest usytuowane ok. 1,8 km od stacji PKP Milanówek
WyżywienieKawa, herbata, zimne napoje, przekąski, truskawki dostępne przez cały turniej

Obiady na miejscu — zapisy do 26 maja (wybór zestawów w formularzu zgłoszeniowym)

lub we własnym zakresie – w okolicy:
Pizzeria Palomino (obok końcowego przystanku WKD) – Królewska 61
Chamiarnia Burgery – Królewska 90
NoclegiHotelik Norbit, Grodzisk Mazowiecki, ul. Żydowska 2 tel. 790 203 302 https://www.booking.com/hotel/pl/ania-grodzisk-mazowiecki.pl.html
Brak restauracji, ale są śniadania
Obiekt usytuowany blisko trasy PKP

Motel Wasbruk, Milanówek, ul. Królewska 7, tel. 693 957 305 http://www.wasbruk.pl/motele/motel-milanowek.html
pokoje dwu-, trzy- i cztero-osobowe z łazienkami
na miejscu dostępny sklep
motel zlokalizowany przy stacji benzynowej przy wjeździe od strony Pruszkowa;

Hotel u Czwarnów, Grodzisk Mazowiecki, ul. Królewska 20, tel. 22 724 04 56, http://www.uczwarnow.com/
Na miejscu restauracja

Hotel Astor, Grodzisk Mazowiecki (Kałęczyn), ul. Radziejowicka 189, tel. 22 755 20 25, http://www.hotelastor.pl/
Głównie dla zmotoryzowanych – odległość ok. 9 km od miejsca gry

Więcej miejsc noclegowych można znaleźć na stronie www.booking.com
NagrodyI miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 600 zł
II miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 400 zł
III miejsce – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 250 zł
IV miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 150 zł
V miejsce – nagroda pieniężna w wysokości 100 zł

dla pozostałych uczestników nagrody rzeczowe
nagroda dla najlepszego zawodnika z Milanówka – puchar, nagroda pieniężna w wysokości 100 zł
nagroda specjalna – „Skok Tygrysa” za najlepsze miejsce w turnieju w relacji do miejsca na liście startowej: puchar
nagroda dla najlepszego debiutanta
inne nagrody niespodzianki
Dodatkowe atrakcjeJak zwykle truskawki, krówki z Milanówka
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaDodatkowe opcjeData zgłoszenia
1 Szymon Dąbrowski Warszawa Członek PFSbrokułowa, schabowy2019-05-01 22:27:17
2 Franek Łysek Warszawa Młodzieżbrokułowa, schabowy2019-05-01 22:39:57
3 Joanna Ostrowska Warszawa Członek PFSbrokułowa, schabowy2019-05-01 23:38:12
4 Maciej Sylwestrzuk Białystok Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-05-02 02:36:29
5 Czesław Grajewski Białystok Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-05-02 10:25:58
6 Kacper Zegadło Warszawa Członek PFS2019-05-02 16:53:06
7 Paweł Maciejczuk Ignatki Osiedle Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-05-02 20:18:15
8 Wojciech Łysek Warszawa Zwykły uczestnikbrokułowa, schabowy2019-05-02 21:04:01
9 Irena Sołdan Warszawa Członek PFSbrokułowa, warzywa2019-05-02 22:36:13
10 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2019-05-02 22:55:28
11 Agnieszka Matus Milanówek Członek Matrikspomidorowa, warzywa2019-05-02 23:10:20
12 Tomasz Sehnal Warszawa Zwykły uczestnik2019-05-03 08:16:33
13 Krzysztof Kodzis Bydgoszcz Zwykły uczestnik2019-05-03 11:19:52
14 Marek Rogalski Warszawa Członek PFSbrokułowa, schabowy2019-05-03 11:31:38
15 Zbigniew Wietecki Gorzów Wielkopolski Członek PFSbrokułowa, schabowy2019-05-03 16:01:47
16 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-05-05 08:46:01
17 Joanna Juszczak Warszawa Członek PFS2019-05-05 23:04:03
18 Łukasz Tuszyński Chłopowo Członek PFSpomidorowa, schabowy (a można bez zupy?)2019-05-06 12:01:13
19 Mariola Osajda-Matczak Milanówek Członek Matriksbrokułowa, warzywa2019-05-06 16:02:15
20 Katarzyna Ślusarska Milanówek Członek Matriksbrokułowa, schabowy2019-05-08 21:53:34
21 Rafał Matczak Milanówek Członek Matriksbrokułowa, schabowy2019-05-08 21:54:37
22 Mariusz Skrobosz Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-05-09 09:40:29
23 Miłosz Wrzałek Warszawa Zwykły uczestnikbrokułowa, schabowy2019-05-12 14:31:29
24 Agata Rosińska Warszawa Debiut2019-05-13 12:17:36
25 Patryk Świech Czarnocin, Piotrkowski, ŁÓDZKIE Debiutpomidorowa, schabowy2019-05-13 15:46:50
26 Michał Waszkiewicz Białystok Członek PFSbrokułowa, schabowy2019-05-15 21:17:49
27 Marek Dudkiewicz Milanówek Członek Matriksbrokułowa, schabowy2019-05-15 23:25:49
28 Szymon Płachta Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-05-17 11:35:58
29 Robert Kamiński  Warszawa Zwykły uczestnikpomidorowa, schabowy2019-05-17 13:19:17
30 Konrad Mikusek Milanówek Członek Matriksbrokułowa, schabowy2019-05-18 09:32:44
31 Piotr Domański Lublin Zwykły uczestnik2019-05-18 13:51:15
32 Rafał Błaszkiewicz Milanówek Członek Matriks2019-05-19 14:09:45
33 Jarosław Puchalski Chrzanów Mały Członek Matriks2019-05-19 23:21:32
34 Grażyna Wesołowska Łódź Członek PFSbrokułowa, schabowy2019-05-20 11:26:42
35 Jakub Zaryński Świnoujście Członek PFSbrokułowa, schabowy2019-05-20 15:31:47
36 Andrzej Kwiatkowski Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-05-21 23:34:39
37 Krzysztof Sporczyk Piaseczno Członek PFSpomidorowa, warzywa2019-05-22 20:30:55
38 Grzegorz Piotrkiewicz Warszawa Zwykły uczestnik2019-05-22 21:44:13
39 Katarzyna Bogusławska Piastów Członek PFSbrokułowa, schabowy2019-05-24 10:23:21
40 Jakub Kowalski Piaseczno Zwykły uczestnik2019-05-25 09:46:24
41 Michał Alabrudziński      Włocławek Członek PFS2019-05-25 23:54:26
42 Kasia Polak Warszawa Członek PFS2019-05-26 07:30:47
43 Sławomir Rosochacz Lublin Zwykły uczestnikbrokułowa, schabowy2019-05-26 09:23:31
44 Andrzej Rechowicz Katowice Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-05-26 12:56:13
45 Urszula Rechowicz Katowice Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-05-26 12:56:42
46 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFSpomidorowa, schabowy2019-05-26 14:33:51
47 Krzysztof Mówka Warszawa Członek PFS2019-05-27 22:24:29
48 Natalia Mówka Warszawa Młodzież2019-05-27 22:25:06
49 Maciej Dąbrowski Warszawa Członek PFS2019-05-28 14:53:08
50 Marta Bajorek Warszawa Członek PFS2019-05-29 11:06:13
51 Zbigniew Rybak Warszawa Członek PFS2019-05-30 12:28:10
52 Paweł Jackowski  Warszawa Członek PFS2019-05-30 12:50:21
53 Adam Grzelec Poznań Członek PFS2019-05-30 20:44:19
54 Maciek Czupryniak  Milanówek Zwykły uczestnik2019-05-30 22:31:45
55 Adrian Ziemniewicz Białystok Zwykły uczestnik2019-05-31 09:10:59
56 Kazimierz Merklejn Warszawa Członek PFS2019-05-31 18:49:35
57 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFS2019-05-31 20:09:56
58 Paweł Pogorzelski Olsztyn Zwykły uczestnik2019-05-31 20:11:40
59 Przemek Rybicki Otwock Członek PFS2019-06-01 09:02:37
OrganizatorzyKlub MATRIKS – Rafał Matczak (600 486 636 — matriks.milanowek@gmail.com), Mariola Osajda-Matczak (602 679 422); Marek Dudkiewicz (605 093 407 — marek@dudkiewicz-milanowa.pl )

Sponsorzy


Wyniki turnieju XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              159.18     11.0     5221     2194     1047
  2 Mariusz         Skrobosz             Warszawa               153.06      9.0     5043     1964      561
  3 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              132.10      9.0     4953     2002      702
  4 Krzysztof       Mówka                Warszawa               149.60      9.0     4745     1983      431
  5 Kacper          Zegadło              Warszawa               150.59      9.0     4692     1955      464
  6 Marcin          Rogala               Warszawa               139.36      8.0     5022     1817      599
  7 Robert          Kamiński             Warszawa               139.43      8.0     4870     1775      620
  8 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              138.71      8.0     4858     1828      228
  9 Marta           Bajorek              Warszawa               135.88      8.0     4525     1843      159
 10 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               129.78      8.0     4515     1892      108
 11 Maciej          Czupryniak           Milanówek              149.36      7.0     5175     1801      493
 12 Łukasz          Tuszyński            Chłopowo               152.81      7.0     4875     1747      480
 13 Paweł           Pogorzelski          Olsztyn                146.43      7.0     4859     1709      240
 14 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              128.94      7.0     4835     1682      577
 15 Marek           Dudkiewicz           Milanówek              138.45      7.0     4832     1678      428
 16 Kazimierz       Merklejn             Warszawa               154.30      7.0     4820     1688      497
 17 Rafał           Matczak              Milanówek              136.57      7.0     4657     1666      -53
 18 Michał          Waszkiewicz          Białystok              144.35      7.0     4587     1696       86
 19 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               136.48      7.0     4512     1674       41
 20 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              133.78      7.0     4420     1742      166
 21 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              126.61      7.0     4376     1643        4
 22 Konrad          Mikusek              Milanówek              121.01      7.0     4225     1705     -397
 23 Przemysław      Rybicki              Otwock                 145.31      6.0     4797     1516      224
 24 Adam            Grzelec              Poznań                 128.44      6.0     4752     1613       79
 25 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               145.31      6.0     4740     1579      187
 26 Szymon          Płachta              Warszawa               143.04      6.0     4614     1552     -149
 27 Jarosław        Puchalski            Chrzanów Mały          113.34      6.0     4605     1629      253
 28 Joanna          Juszczak             Warszawa               142.01      6.0     4539     1638     -211
 29 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    126.38      6.0     4416     1532     -115
 30 Paweł           Maciejczuk           Białystok              128.29      6.0     4409     1623     -188
 31 Zbigniew        Rybak                Warszawa               117.90      6.0     4381     1640      116
 32 Joanna          Ostrowska            Warszawa               127.30      6.0     4305     1512     -209
 33 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              132.23      6.0     4209     1544       -2
 34 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               138.32      6.0     4085     1517     -418
 35 Andrzej         Rechowicz            Katowice               130.81      5.5     4510     1482      270
 36 Paweł           Jackowski            Warszawa               151.25      5.0     4846     1520       75
 37 Grażyna         Wesołowska           Łódź                   121.77      5.0     4539     1407      143
 38 Mariola         Osajda-Matczak       Milanówek              127.03      5.0     4483     1472      345
 39 Marek           Rogalski             Warszawa               128.54      5.0     4446     1408      -18
 40 Franciszek      Łysek                Warszawa               111.60      5.0     4337     1378      -21
 41 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               116.35      5.0     4321     1422     -123
 42 Agnieszka       Matus                Milanówek              121.18      5.0     4233     1518     -344
 43 Katarzyna       Bogusławska          Piastów                106.83      5.0     4202     1373     -107
 44 Natalia         Mówka                Warszawa               100.00      5.0     3983     1433     -473
 45 Irena           Sołdan               Warszawa               136.40      4.5     4172     1360     -632
 46 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            108.74      4.0     4440     1233       73
 47 Bartosz         Bartczak             Poznań                 116.57      4.0     4192     1321     -170
 48 Urszula         Rechowicz            Katowice               118.57      4.0     3791     1268     -837
 49 Czesław         Grajewski            Białystok              125.23      3.5     4527     1057      406
 50 Jarosław        Olek                 Warszawa               120.17      3.5     4318     1082      162
 51 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      3.5     3513     1001     -353
 52 Agata           Rosińska             Warszawa               100.00      3.0     3491     1068     -886
 53 Jakub           Zaryński             Świnoujście            149.99      3.0     2854      869      -30
 54 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                136.20      3.0     2618      858      -33
 55 Katarzyna       Polak                Warszawa               133.88      2.5     2362      762     -214
 56 Beata           Jacyniuk             Grodzisk Mazowiecki    102.07      2.0     1979      719     -671
 57 Patryk          Świech               Czarnocin Piotrk.      100.00      1.5     3263      849     -866
 58 Małgorzata      Sieradzon            Kutno                  100.00      0.0     1718      446    -1244
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”



	Michał Alabrudziński 159.18 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Andrzej        Rechowicz             130.81 +  422: 314  181
    2     3 Łukasz         Tuszyński             152.81 +  481: 357  203
    3     4 Mariola        Osajda-Matczak        127.03 +  377: 259  177
    4     4 Jakub          Zaryński              149.99 +  561: 320  200
    5     2 Andrzej        Kwiatkowski           129.78 +  375: 363  180
    6     1 Marta          Bajorek               135.88 +  469: 275  186
    7     1 Michał         Waszkiewicz           144.35 +  386: 304  194
    8     1 Maciej         Czupryniak            149.36 -  397: 476   99
    9     1 Adrian         Ziemniewicz           132.10 +  465: 461  182
   10     1 Krzysztof      Mówka                 149.60 +  424: 283  200
   11     1 Marcin         Rogala                139.36 +  421: 415  189
   12     1 Mariusz        Skrobosz              153.06 +  443: 347  203
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2194  / 12 182.83




	Kazimierz Merklejn 154.30 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Andrzej        Kwiatkowski           129.78 -  360: 372   80
    2    19 Jarosław       Olek                  120.17 +  491: 357  170
    3     9 Kacper         Zegadło               150.59 -  373: 410  101
    4    17 Andrzej        Rechowicz             130.81 -  334: 426   81
    5    22 Irena          Sołdan                136.40 +  466: 275  186
    6    16 Franciszek     Łysek                 111.60 +  340: 307  162
    7    15 Konrad         Mikusek               121.01 +  416: 322  171
    8    12 Zbigniew       Rybak                 117.90 +  396: 354  168
    9    11 Krzysztof      Kodzis                133.78 +  423: 377  184
   10     5 Paweł          Pogorzelski           146.43 +  511: 339  196
   11     4 Krzysztof      Mówka                 149.60 -  368: 415  100
   12     4 Marcin         Rogala                139.36 -  342: 369   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1688  / 12 140.67




	Mariusz Skrobosz 153.06 Warszawa               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Rafał          Błaszkiewicz          128.94 -  315: 472   79
    2    17 Paweł          Jackowski             151.25 +  446: 390  201
    3    22 Agata          Rosińska              100.00 +  517: 194  150
    4     6 Jarosław       Puchalski             113.34 +  397: 348  163
    5     6 Krzysztof      Mówka                 149.60 -  390: 426  100
    6     9 Andrzej        Rechowicz             130.81 +  403: 390  181
    7    10 Małgorzata     Deszczyńska           136.48 +  480: 367  186
    8     3 Natalia        Woźniak               138.71 +  484: 363  189
    9     3 Kacper         Zegadło               150.59 +  485: 374  201
   10     3 Łukasz         Tuszyński             152.81 +  347: 292  203
   11     2 Maciej         Czupryniak            149.36 +  432: 423  199
   12     1 Michał         Alabrudziński         159.18 -  347: 443  109
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1961  / 12 163.42




	Łukasz Tuszyński 152.81 Chłopowo                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Marek          Rogalski              128.54 +  476: 344  179
    2     3 Michał         Alabrudziński         159.18 -  357: 481  109
    3    11 Joanna         Juszczak              142.01 +  442: 297  192
    4     8 Adrian         Ziemniewicz           132.10 -  356: 391   82
    5    14 Mariola        Osajda-Matczak        127.03 +  374: 343  177
    6    12 Krzysztof      Sporczyk              132.23 +  519: 301  182
    7     6 Krzysztof      Kodzis                133.78 -  354: 425   84
    8    10 Agnieszka      Matus                 121.18 +  508: 300  171
    9     5 Rafał          Matczak               136.57 +  385: 364  187
   10     3 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  292: 347  103
   11     7 Małgorzata     Deszczyńska           136.48 -  335: 461   86
   12    10 Miłosz         Wrzałek               145.31 +  477: 341  195
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1747  / 12 145.58




	Paweł Jackowski 151.25 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Adam           Grzelec               128.44 -  381: 478   78
    2    17 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  390: 446  103
    3    23 Szymon         Płachta               143.04 +  547: 463  193
    4    16 Przemysław     Rybicki               145.31 +  433: 392  195
    5    10 Tomasz         Nasiłowski            136.20 +  363: 321  186
    6     7 Natalia        Woźniak               138.71 -  368: 418   89
    7    11 Rafał          Matczak               136.57 -  380: 425   87
    8    15 Robert         Kamiński              139.43 -  426: 442   89
    9    17 Bartosz        Bartczak              116.57 +  425: 313  167
   10    15 Agnieszka      Matus                 121.18 -  319: 367   71
   11    19 Zbigniew       Wietecki              126.38 -  347: 368   76
   12    21 Irena          Sołdan                136.40 +  467: 338  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1520  / 12 126.67




	Kacper Zegadło 150.59 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Paweł          Maciejczuk            128.29 -  328: 361   78
    2    29 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  422: 337  188
    3     9 Kazimierz      Merklejn              154.30 +  410: 373  204
    4     9 Małgorzata     Deszczyńska           136.48 +  516: 369  186
    5     5 Natalia        Woźniak               138.71 +  378: 338  189
    6     5 Maciej         Czupryniak            149.36 -  417: 443   99
    7     9 Zbigniew       Rybak                 117.90 +  386: 384  168
    8     7 Krzysztof      Kodzis                133.78 +  344: 220  184
    9     3 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  374: 485  103
   10     6 Marek          Dudkiewicz            138.45 +  386: 306  188
   11     5 Marta          Bajorek               135.88 +  353: 312  186
   12     2 Adrian         Ziemniewicz           132.10 +  378: 300  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1955  / 12 162.92




	Jakub Zaryński 149.99 Świnoujście              

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Joanna         Ostrowska             127.30 +  480: 387  177
    2     1 Krzysztof      Sporczyk              132.23 +  443: 275  182
    3     1 Michał         Waszkiewicz           144.35 -  477: 495   94
    4     4 Michał         Alabrudziński         159.18 -  320: 561  109
    5    11 Maciej         Dąbrowski             116.35 -  385: 395   66
    6    14 Rafał          Błaszkiewicz          128.94 -  351: 443   79
    7    20 Franciszek     Łysek                 111.60 +  398: 328  162
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     869  /  7 124.14




	Krzysztof Mówka 149.60 Warszawa        

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Mariola        Osajda-Matczak        127.03 -  301: 440   77
    2    20 Szymon         Płachta               143.04 +  527: 279  193
    3    12 Agnieszka      Matus                 121.18 +  372: 343  171
    4     5 Maciej         Czupryniak            149.36 +  402: 365  199
    5     6 Mariusz        Skrobosz              153.06 +  426: 390  203
    6     6 Andrzej        Kwiatkowski           129.78 +  404: 348  180
    7     2 Adam           Grzelec               128.44 +  438: 351  178
    8     2 Adrian         Ziemniewicz           132.10 -  346: 369   82
    9     4 Marek          Dudkiewicz            138.45 +  368: 315  188
   10     1 Michał         Alabrudziński         159.18 -  283: 424  109
   11     4 Kazimierz      Merklejn              154.30 +  415: 368  204
   12     3 Maciej         Czupryniak            149.36 +  463: 322  199
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1983  / 12 165.25




	Maciej Czupryniak 149.36 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Katarzyna      Ślusarska             126.61 +  475: 272  177
    2     5 Marta          Bajorek               135.88 -  410: 438   86
    3     8 Miłosz         Wrzałek               145.31 +  414: 372  195
    4     5 Krzysztof      Mówka                 149.60 -  365: 402  100
    5    12 Joanna         Ostrowska             127.30 +  529: 313  177
    6     5 Kacper         Zegadło               150.59 +  443: 417  201
    7     4 Rafał          Błaszkiewicz          128.94 +  444: 350  179
    8     1 Michał         Alabrudziński         159.18 +  476: 397  209
    9     2 Joanna         Juszczak              142.01 +  418: 342  192
   10     2 Adrian         Ziemniewicz           132.10 -  456: 484   82
   11     2 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  423: 432  103
   12     3 Krzysztof      Mówka                 149.60 -  322: 463  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1801  / 12 150.08




	Paweł Pogorzelski 146.43 Olsztyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Zbigniew       Wietecki              126.38 +  471: 349  176
    2     9 Urszula        Rechowicz             118.57 +  339: 326  169
    3     5 Adrian         Ziemniewicz           132.10 +  417: 270  182
    4     1 Marta          Bajorek               135.88 -  396: 473   86
    5     3 Marcin         Rogala                139.36 -  366: 447   89
    6    13 Joanna         Juszczak              142.01 -  445: 503   92
    7    12 Tomasz         Nasiłowski            136.20 +  441: 395  186
    8    11 Małgorzata     Deszczyńska           136.48 +  391: 290  186
    9     8 Jarosław       Puchalski             113.34 +  423: 332  163
   10     5 Kazimierz      Merklejn              154.30 -  339: 511  104
   11     8 Krzysztof      Kodzis                133.78 -  354: 375   84
   12    11 Joanna         Juszczak              142.01 +  477: 348  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1709  / 12 142.42




	Miłosz Wrzałek 145.31 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Czesław        Grajewski             125.23 +  449: 353  175
    2    12 Paweł          Maciejczuk            128.29 +  438: 373  178
    3     8 Maciej         Czupryniak            149.36 -  372: 414   99
    4    10 Konrad         Mikusek               121.01 -  351: 363   71
    5    15 Agnieszka      Matus                 121.18 +  456: 278  171
    6     8 Jarosław       Puchalski             113.34 +  408: 345  163
    7     8 Joanna         Juszczak              142.01 -  300: 401   92
    8    13 Andrzej        Kwiatkowski           129.78 +  473: 349  180
    9     9 Marta          Bajorek               135.88 -  360: 383   86
   10     9 Krzysztof      Kodzis                133.78 -  340: 427   84
   11    14 Joanna         Ostrowska             127.30 +  452: 390  177
   12    10 Łukasz         Tuszyński             152.81 -  341: 477  103
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1579  / 12 131.58




	Przemysław Rybicki 145.31 Otwock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Grażyna        Wesołowska            121.77 -  293: 438   72
    2    22 Robert         Kamiński              139.43 +  392: 329  189
    3    18 Marcin         Rogala                139.36 -  413: 443   89
    4    16 Paweł          Jackowski             151.25 -  392: 433  101
    5    25 Beata          Jacyniuk              102.07 +  495: 221  152
    6    18 Katarzyna      Ślusarska             126.61 +  414: 372  177
    7    13 Maciej         Dąbrowski             116.35 +  493: 355  166
    8     8 Jarosław       Puchalski             113.34 -  387: 392   63
    9    12 Andrzej        Kwiatkowski           129.78 -  324: 454   80
   10    16 Bartosz        Bartczak              116.57 +  408: 353  167
   11    13 Paweł          Maciejczuk            128.29 -  383: 384   78
   12    15 Krzysztof      Sporczyk              132.23 +  403: 399  182
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1516  / 12 126.33




	Michał Waszkiewicz 144.35 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Agnieszka      Matus                 121.18 +  379: 334  171
    2    10 Irena          Sołdan                136.40 +  496: 246  186
    3     1 Jakub          Zaryński              149.99 +  495: 477  200
    4     2 Andrzej        Kwiatkowski           129.78 -  356: 411   80
    5     4 Rafał          Błaszkiewicz          128.94 +  367: 358  179
    6     4 Zbigniew       Rybak                 117.90 +  352: 350  168
    7     1 Michał         Alabrudziński         159.18 -  304: 386  109
    8     4 Marek          Dudkiewicz            138.45 -  375: 395   88
    9     7 Adam           Grzelec               128.44 -  316: 346   78
   10    11 Małgorzata     Deszczyńska           136.48 -  331: 422   86
   11    16 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  399: 360  188
   12    12 Jarosław       Puchalski             113.34 +  417: 416  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1696  / 12 141.33




	Szymon Płachta 143.04 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Konrad         Mikusek               121.01 -  358: 475   71
    2    20 Krzysztof      Mówka                 149.60 -  279: 527  100
    3    23 Paweł          Jackowski             151.25 -  463: 547  101
    4    26 Robert         Kamiński              139.43 +  493: 345  189
    5    21 Bartosz        Bartczak              116.57 +  409: 323  167
    6    17 Joanna         Ostrowska             127.30 +  370: 337  177
    7    14 Paweł          Maciejczuk            128.29 -  331: 336   78
    8    17 Katarzyna      Ślusarska             126.61 -  366: 369   77
    9    19 Katarzyna      Bogusławska           106.83 +  429: 357  157
   10    18 Zbigniew       Wietecki              126.38 +  441: 417  176
   11    15 Krzysztof      Sporczyk              132.23 -  308: 380   82
   12    16 Mariola        Osajda-Matczak        127.03 +  367: 350  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Joanna Juszczak 142.01 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Jarosław       Olek                  120.17 +  474: 312  170
    2     7 Adrian         Ziemniewicz           132.10 -  256: 495   82
    3    11 Łukasz         Tuszyński             152.81 -  297: 442  103
    4    21 Bartosz        Bartczak              116.57 +  318: 300  167
    5    17 Paweł          Maciejczuk            128.29 +  421: 260  178
    6    13 Paweł          Pogorzelski           146.43 +  503: 445  196
    7     8 Miłosz         Wrzałek               145.31 +  401: 300  195
    8     6 Adam           Grzelec               128.44 +  416: 414  178
    9     2 Maciej         Czupryniak            149.36 -  342: 418   99
   10     8 Marta          Bajorek               135.88 -  354: 374   86
   11     9 Marek          Dudkiewicz            138.45 -  409: 513   88
   12    11 Paweł          Pogorzelski           146.43 -  348: 477   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Robert Kamiński 139.43 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Urszula        Rechowicz             118.57 -  352: 386   69
    2    22 Przemysław     Rybicki               145.31 -  329: 392   95
    3    25 Katarzyna      Ślusarska             126.61 +  436: 368  177
    4    26 Szymon         Płachta               143.04 -  345: 493   93
    5    26 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  467: 309  188
    6    19 Mariola        Osajda-Matczak        127.03 +  347: 341  177
    7    18 Natalia        Mówka                 100.00 +  430: 271  150
    8    15 Paweł          Jackowski             151.25 +  442: 426  201
    9     6 Marcin         Rogala                139.36 -  374: 399   89
   10    10 Paweł          Maciejczuk            128.29 +  440: 315  178
   11    10 Konrad         Mikusek               121.01 +  495: 280  171
   12     6 Rafał          Matczak               136.57 +  413: 270  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1775  / 12 147.92




	Marcin Rogala 139.36 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zbigniew       Rybak                 117.90 -  349: 355   68
    2    23 Patryk         Świech                100.00 +  432: 277  150
    3    18 Przemysław     Rybicki               145.31 +  443: 413  195
    4    14 Urszula        Rechowicz             118.57 +  514: 279  169
    5     3 Paweł          Pogorzelski           146.43 +  447: 366  196
    6     2 Adrian         Ziemniewicz           132.10 -  365: 425   82
    7     5 Natalia        Woźniak               138.71 -  329: 480   89
    8     9 Marek          Rogalski              128.54 +  486: 367  179
    9     6 Robert         Kamiński              139.43 +  399: 374  189
   10     4 Rafał          Matczak               136.57 +  474: 324  187
   11     1 Michał         Alabrudziński         159.18 -  415: 421  109
   12     4 Kazimierz      Merklejn              154.30 +  369: 342  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1817  / 12 151.42




	Natalia Woźniak 138.71 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bartosz        Bartczak              116.57 +  410: 363  167
    2     6 Konrad         Mikusek               121.01 -  371: 413   71
    3    19 Tomasz         Nasiłowski            136.20 +  435: 391  186
    4    15 Katarzyna      Polak                 133.88 +  396: 296  184
    5     5 Kacper         Zegadło               150.59 -  338: 378  101
    6     7 Paweł          Jackowski             151.25 +  418: 368  201
    7     5 Marcin         Rogala                139.36 +  480: 329  189
    8     3 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  363: 484  103
    9    10 Paweł          Maciejczuk            128.29 +  433: 333  178
   10     7 Adam           Grzelec               128.44 +  495: 437  178
   11     3 Adrian         Ziemniewicz           132.10 -  325: 481   82
   12     5 Marek          Dudkiewicz            138.45 +  394: 357  188
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1828  / 12 152.33




	Marek Dudkiewicz 138.45 Milanówek               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Maciej         Dąbrowski             116.35 +  418: 335  166
    2     4 Jarosław       Puchalski             113.34 +  499: 305  163
    3     2 Grażyna        Wesołowska            121.77 +  404: 326  172
    4     3 Zbigniew       Rybak                 117.90 -  350: 450   68
    5     7 Adrian         Ziemniewicz           132.10 -  359: 441   82
    6    10 Konrad         Mikusek               121.01 +  484: 320  171
    7     7 Andrzej        Kwiatkowski           129.78 +  432: 295  180
    8     4 Michał         Waszkiewicz           144.35 +  395: 375  194
    9     4 Krzysztof      Mówka                 149.60 -  315: 368  100
   10     6 Kacper         Zegadło               150.59 -  306: 386  101
   11     9 Joanna         Juszczak              142.01 +  513: 409  192
   12     5 Natalia        Woźniak               138.71 -  357: 394   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1678  / 12 139.83




	Szymon Dąbrowski 138.32 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Jarosław       Puchalski             113.34 -  211: 475   63
    2    29 Kacper         Zegadło               150.59 -  337: 422  101
    3    28 Zbigniew       Wietecki              126.38 -  329: 348   76
    4    29 Patryk         Świech                100.00 +  244: 241  150
    5    26 Robert         Kamiński              139.43 -  309: 467   89
    6    25 Czesław        Grajewski             125.23 +  472: 428  175
    7    24 Katarzyna      Ślusarska             126.61 -  355: 356   77
    8    24 Jarosław       Olek                  120.17 +  356: 337  170
    9    21 Grażyna        Wesołowska            121.77 +  389: 342  172
   10    21 Marek          Rogalski              128.54 +  365: 335  179
   11    16 Michał         Waszkiewicz           144.35 -  360: 399   94
   12    19 Agnieszka      Matus                 121.18 +  358: 353  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1517  / 12 126.42




	Rafał Matczak 136.57 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Franciszek     Łysek                 111.60 +  433: 279  162
    2     2 Adam           Grzelec               128.44 -  369: 431   78
    3    16 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  475: 442  159
    4     7 Grażyna        Wesołowska            121.77 +  392: 389  172
    5     8 Krzysztof      Kodzis                133.78 -  361: 437   84
    6    11 Maciej         Dąbrowski             116.35 +  434: 319  166
    7    11 Paweł          Jackowski             151.25 +  425: 380  201
    8     5 Marta          Bajorek               135.88 +  355: 352  186
    9     5 Łukasz         Tuszyński             152.81 -  364: 385  103
   10     4 Marcin         Rogala                139.36 -  324: 474   89
   11    11 Katarzyna      Ślusarska             126.61 +  455: 409  177
   12     6 Robert         Kamiński              139.43 -  270: 413   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 12 138.83




	Małgorzata Deszczyńska 136.48 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  445: 318  159
    2    13 Zbigniew       Rybak                 117.90 -  404: 413   68
    3    10 Paweł          Maciejczuk            128.29 +  415: 394  178
    4     9 Kacper         Zegadło               150.59 -  369: 516  101
    5    13 Katarzyna      Bogusławska           106.83 +  332: 272  157
    6    15 Natalia        Mówka                 100.00 +  296: 279  150
    7    10 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  367: 480  103
    8    11 Paweł          Pogorzelski           146.43 -  290: 391   96
    9    13 Rafał          Błaszkiewicz          128.94 +  391: 379  179
   10    11 Michał         Waszkiewicz           144.35 +  422: 331  194
   11     7 Łukasz         Tuszyński             152.81 +  461: 335  203
   12     7 Marta          Bajorek               135.88 -  320: 363   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1674  / 12 139.50




	Irena Sołdan 136.40 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Katarzyna      Bogusławska           106.83 +  460: 408  157
    2    10 Michał         Waszkiewicz           144.35 -  246: 496   94
    3    15 Krzysztof      Kodzis                133.78 -  305: 431   84
    4    22 Maciej         Dąbrowski             116.35 -  313: 365   66
    5    22 Kazimierz      Merklejn              154.30 -  275: 466  104
    6    28 Agata          Rosińska              100.00 +  346: 250  150
    7    22 Jarosław       Olek                  120.17 +  368: 341  170
    8    18 Grażyna        Wesołowska            121.77 +  432: 364  172
    9    16 Zbigniew       Rybak                 117.90 -  384: 431   68
   10    19 Andrzej        Rechowicz             130.81 =  333: 333  131
   11    18 Jarosław       Puchalski             113.34 -  372: 452   63
   12    21 Paweł          Jackowski             151.25 -  338: 467  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Tomasz Nasiłowski 136.20 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Beata          Jacyniuk              102.07 +  338: 298  152
    2    14 Mariola        Osajda-Matczak        127.03 -  317: 406   77
    3    19 Natalia        Woźniak               138.71 -  391: 435   89
    4    20 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  456: 351  159
    5    10 Paweł          Jackowski             151.25 -  321: 363  101
    6    24 Katarzyna      Polak                 133.88 +  400: 357  184
    7    12 Paweł          Pogorzelski           146.43 -  395: 441   96
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     858  /  7 122.57




	Marta Bajorek 135.88 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  413: 262  150
    2     5 Maciej         Czupryniak            149.36 +  438: 410  199
    3     3 Adam           Grzelec               128.44 +  549: 345  178
    4     1 Paweł          Pogorzelski           146.43 +  473: 396  196
    5     1 Zbigniew       Rybak                 117.90 +  351: 310  168
    6     1 Michał         Alabrudziński         159.18 -  275: 469  109
    7     3 Adrian         Ziemniewicz           132.10 -  242: 432   82
    8     5 Rafał          Matczak               136.57 -  352: 355   87
    9     9 Miłosz         Wrzałek               145.31 +  383: 360  195
   10     8 Joanna         Juszczak              142.01 +  374: 354  192
   11     5 Kacper         Zegadło               150.59 -  312: 353  101
   12     7 Małgorzata     Deszczyńska           136.48 +  363: 320  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1843  / 12 153.58




	Katarzyna Polak 133.88 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Natalia        Mówka                 100.00 -  344: 400   50
    2    25 Agata          Rosińska              100.00 =  301: 301  100
    3    21 Marek          Rogalski              128.54 +  379: 356  179
    4    15 Natalia        Woźniak               138.71 -  296: 396   89
    5    20 Andrzej        Rechowicz             130.81 -  266: 425   81
    6    24 Tomasz         Nasiłowski            136.20 -  357: 400   86
    7    25 Joanna         Ostrowska             127.30 +  419: 298  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     762  /  7 108.86




	Krzysztof Kodzis 133.78 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Agata          Rosińska              100.00 +  452: 272  150
    2    11 Andrzej        Kwiatkowski           129.78 -  353: 421   80
    3    15 Irena          Sołdan                136.40 +  431: 305  186
    4    13 Krzysztof      Sporczyk              132.23 +  281: 270  182
    5     8 Rafał          Matczak               136.57 +  437: 361  187
    6     3 Adam           Grzelec               128.44 -  334: 439   78
    7     6 Łukasz         Tuszyński             152.81 +  425: 354  203
    8     7 Kacper         Zegadło               150.59 -  220: 344  101
    9    11 Kazimierz      Merklejn              154.30 -  377: 423  104
   10     9 Miłosz         Wrzałek               145.31 +  427: 340  195
   11     8 Paweł          Pogorzelski           146.43 +  375: 354  196
   12     8 Andrzej        Kwiatkowski           129.78 -  308: 371   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1742  / 12 145.17




	Krzysztof Sporczyk 132.23 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  436: 237  150
    2     1 Jakub          Zaryński              149.99 -  275: 443  100
    3    14 Bartosz        Bartczak              116.57 +  363: 319  167
    4    13 Krzysztof      Kodzis                133.78 -  270: 281   84
    5    18 Grażyna        Wesołowska            121.77 +  404: 312  172
    6    12 Łukasz         Tuszyński             152.81 -  301: 519  103
    7    17 Jarosław       Puchalski             113.34 -  318: 388   63
    8    20 Maciej         Dąbrowski             116.35 +  344: 304  166
    9    18 Agnieszka      Matus                 121.18 +  378: 308  171
   10    14 Andrzej        Kwiatkowski           129.78 -  341: 389   80
   11    15 Szymon         Płachta               143.04 +  380: 308  193
   12    15 Przemysław     Rybicki               145.31 -  399: 403   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Adrian Ziemniewicz 132.10 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Patryk         Świech                100.00 +  404: 286  150
    2     7 Joanna         Juszczak              142.01 +  495: 256  192
    3     5 Paweł          Pogorzelski           146.43 -  270: 417   96
    4     8 Łukasz         Tuszyński             152.81 +  391: 356  203
    5     7 Marek          Dudkiewicz            138.45 +  441: 359  188
    6     2 Marcin         Rogala                139.36 +  425: 365  189
    7     3 Marta          Bajorek               135.88 +  432: 242  186
    8     2 Krzysztof      Mówka                 149.60 +  369: 346  200
    9     1 Michał         Alabrudziński         159.18 -  461: 465  109
   10     2 Maciej         Czupryniak            149.36 +  484: 456  199
   11     3 Natalia        Woźniak               138.71 +  481: 325  189
   12     2 Kacper         Zegadło               150.59 -  300: 378  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2002  / 12 166.83




	Andrzej Rechowicz 130.81 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         159.18 -  314: 422  109
    2    18 Bartosz        Bartczak              116.57 -  329: 452   67
    3    29 Wojciech       Łysek                 100.00 +  441: 253  150
    4    17 Kazimierz      Merklejn              154.30 +  426: 334  204
    5    20 Katarzyna      Polak                 133.88 +  425: 266  184
    6     9 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  390: 403  103
    7    16 Agnieszka      Matus                 121.18 -  378: 484   71
    8    16 Konrad         Mikusek               121.01 -  320: 350   71
    9    20 Urszula        Rechowicz             118.57 +  469: 254  169
   10    19 Irena          Sołdan                136.40 =  333: 333  136
   11    17 Zbigniew       Rybak                 117.90 -  317: 352   68
   12    20 Natalia        Mówka                 100.00 +  368: 337  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Andrzej Kwiatkowski 129.78 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Kazimierz      Merklejn              154.30 +  372: 360  204
    2    11 Krzysztof      Kodzis                133.78 +  421: 353  184
    3     6 Rafał          Błaszkiewicz          128.94 +  362: 357  179
    4     2 Michał         Waszkiewicz           144.35 +  411: 356  194
    5     2 Michał         Alabrudziński         159.18 -  363: 375  109
    6     6 Krzysztof      Mówka                 149.60 -  348: 404  100
    7     7 Marek          Dudkiewicz            138.45 -  295: 432   88
    8    13 Miłosz         Wrzałek               145.31 -  349: 473   95
    9    12 Przemysław     Rybicki               145.31 +  454: 324  195
   10    14 Krzysztof      Sporczyk              132.23 +  389: 341  182
   11     6 Adam           Grzelec               128.44 +  380: 324  178
   12     8 Krzysztof      Kodzis                133.78 +  371: 308  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1892  / 12 157.67




	Rafał Błaszkiewicz 128.94 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Mariusz        Skrobosz              153.06 +  472: 315  203
    2     8 Natalia        Mówka                 100.00 +  425: 300  150
    3     6 Andrzej        Kwiatkowski           129.78 -  357: 362   80
    4    11 Mariola        Osajda-Matczak        127.03 +  368: 332  177
    5     4 Michał         Waszkiewicz           144.35 -  358: 367   94
    6    14 Jakub          Zaryński              149.99 +  443: 351  200
    7     4 Maciej         Czupryniak            149.36 -  350: 444   99
    8    14 Paweł          Maciejczuk            128.29 -  410: 457   78
    9    13 Małgorzata     Deszczyńska           136.48 -  379: 391   86
   10    17 Maciej         Dąbrowski             116.35 +  472: 327  166
   11    12 Agnieszka      Matus                 121.18 +  425: 269  171
   12     9 Adam           Grzelec               128.44 +  376: 343  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1682  / 12 140.17




	Marek Rogalski 128.54 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Łukasz         Tuszyński             152.81 -  344: 476  103
    2    26 Katarzyna      Ślusarska             126.61 +  418: 312  177
    3    21 Katarzyna      Polak                 133.88 -  356: 379   84
    4    25 Agata          Rosińska              100.00 +  472: 324  150
    5    16 Natalia        Mówka                 100.00 -  330: 336   50
    6    20 Zbigniew       Wietecki              126.38 +  335: 323  176
    7    19 Urszula        Rechowicz             118.57 +  382: 369  169
    8     9 Marcin         Rogala                139.36 -  367: 486   89
    9    15 Konrad         Mikusek               121.01 -  308: 332   71
   10    21 Szymon         Dąbrowski             138.32 -  335: 365   88
   11    22 Czesław        Grajewski             125.23 +  418: 326  175
   12    17 Zbigniew       Wietecki              126.38 -  381: 436   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1408  / 12 117.33




	Adam Grzelec 128.44 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Jackowski             151.25 +  478: 381  201
    2     2 Rafał          Matczak               136.57 +  431: 369  187
    3     3 Marta          Bajorek               135.88 -  345: 549   86
    4    12 Natalia        Mówka                 100.00 +  415: 259  150
    5     9 Konrad         Mikusek               121.01 +  429: 360  171
    6     3 Krzysztof      Kodzis                133.78 +  439: 334  184
    7     2 Krzysztof      Mówka                 149.60 -  351: 438  100
    8     6 Joanna         Juszczak              142.01 -  414: 416   92
    9     7 Michał         Waszkiewicz           144.35 +  346: 316  194
   10     7 Natalia        Woźniak               138.71 -  437: 495   89
   11     6 Andrzej        Kwiatkowski           129.78 -  324: 380   80
   12     9 Rafał          Błaszkiewicz          128.94 -  343: 376   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1613  / 12 134.42




	Paweł Maciejczuk 128.29 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Kacper         Zegadło               150.59 +  361: 328  201
    2    12 Miłosz         Wrzałek               145.31 -  373: 438   95
    3    10 Małgorzata     Deszczyńska           136.48 -  394: 415   86
    4    23 Zbigniew       Wietecki              126.38 +  449: 313  176
    5    17 Joanna         Juszczak              142.01 -  260: 421   92
    6    23 Katarzyna      Bogusławska           106.83 +  356: 287  157
    7    14 Szymon         Płachta               143.04 +  336: 331  193
    8    14 Rafał          Błaszkiewicz          128.94 +  457: 410  179
    9    10 Natalia        Woźniak               138.71 -  333: 433   89
   10    10 Robert         Kamiński              139.43 -  315: 440   89
   11    13 Przemysław     Rybicki               145.31 +  384: 383  195
   12    14 Konrad         Mikusek               121.01 -  391: 398   71
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1623  / 12 135.25




	Joanna Ostrowska 127.30 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Jakub          Zaryński              149.99 -  387: 480  100
    2    16 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 -  314: 383   59
    3    24 Beata          Jacyniuk              102.07 +  417: 273  152
    4    24 Franciszek     Łysek                 111.60 +  360: 351  162
    5    12 Maciej         Czupryniak            149.36 -  313: 529   99
    6    17 Szymon         Płachta               143.04 -  337: 370   93
    7    25 Katarzyna      Polak                 133.88 -  298: 419   84
    8    26 Wojciech       Łysek                 100.00 +  376: 263  150
    9    23 Czesław        Grajewski             125.23 +  318: 308  175
   10    20 Mariola        Osajda-Matczak        127.03 +  431: 332  177
   11    14 Miłosz         Wrzałek               145.31 -  390: 452   95
   12    18 Maciej         Dąbrowski             116.35 +  364: 354  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1512  / 12 126.00




	Mariola Osajda-Matczak 127.03 Milanówek      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Krzysztof      Mówka                 149.60 +  440: 301  200
    2    14 Tomasz         Nasiłowski            136.20 +  406: 317  186
    3     4 Michał         Alabrudziński         159.18 -  259: 377  109
    4    11 Rafał          Błaszkiewicz          128.94 -  332: 368   79
    5    14 Łukasz         Tuszyński             152.81 -  343: 374  103
    6    19 Robert         Kamiński              139.43 -  341: 347   89
    7    26 Beata          Jacyniuk              102.07 +  435: 278  152
    8    21 Natalia        Mówka                 100.00 +  451: 306  150
    9    14 Katarzyna      Ślusarska             126.61 -  353: 371   77
   10    20 Joanna         Ostrowska             127.30 -  332: 431   77
   11    21 Katarzyna      Bogusławska           106.83 +  441: 301  157
   12    16 Szymon         Płachta               143.04 -  350: 367   93
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1472  / 12 122.67




	Katarzyna Ślusarska 126.61 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Maciej         Czupryniak            149.36 -  272: 475   99
    2    26 Marek          Rogalski              128.54 -  312: 418   79
    3    25 Robert         Kamiński              139.43 -  368: 436   89
    4    27 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  483: 187  150
    5    28 Wojciech       Łysek                 100.00 +  353: 288  150
    6    18 Przemysław     Rybicki               145.31 -  372: 414   95
    7    24 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  356: 355  188
    8    17 Szymon         Płachta               143.04 +  369: 366  193
    9    14 Mariola        Osajda-Matczak        127.03 +  371: 353  177
   10    12 Zbigniew       Rybak                 117.90 +  375: 360  168
   11    11 Rafał          Matczak               136.57 -  409: 455   87
   12    13 Zbigniew       Rybak                 117.90 +  336: 265  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1643  / 12 136.92




	Zbigniew Wietecki 126.38 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Paweł          Pogorzelski           146.43 -  349: 471   96
    2    24 Franciszek     Łysek                 111.60 -  309: 367   62
    3    28 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  348: 329  188
    4    23 Paweł          Maciejczuk            128.29 -  313: 449   78
    5    23 Czesław        Grajewski             125.23 +  426: 367  175
    6    20 Marek          Rogalski              128.54 -  323: 335   79
    7    21 Grażyna        Wesołowska            121.77 -  295: 381   72
    8    23 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  380: 334  159
    9    24 Agata          Rosińska              100.00 +  452: 329  150
   10    18 Szymon         Płachta               143.04 -  417: 441   93
   11    19 Paweł          Jackowski             151.25 +  368: 347  201
   12    17 Marek          Rogalski              128.54 +  436: 381  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1532  / 12 127.67




	Czesław Grajewski 125.23 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Miłosz         Wrzałek               145.31 -  353: 449   95
    2    21 Beata          Jacyniuk              102.07 +  431: 306  152
    3    17 Natalia        Mówka                 100.00 -  383: 389   50
    4    18 Agnieszka      Matus                 121.18 -  356: 362   71
    5    23 Zbigniew       Wietecki              126.38 -  367: 426   76
    6    25 Szymon         Dąbrowski             138.32 -  428: 472   88
    7    27 Patryk         Świech                100.00 +  529: 248  150
    8    22 Katarzyna      Bogusławska           106.83 -  317: 381   57
    9    23 Joanna         Ostrowska             127.30 -  308: 318   77
   10    24 Franciszek     Łysek                 111.60 +  429: 352  162
   11    22 Marek          Rogalski              128.54 -  326: 418   79
   12    27 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1057  / 11  96.09




	Grażyna Wesołowska 121.77 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Przemysław     Rybicki               145.31 +  438: 293  195
    2    15 Katarzyna      Bogusławska           106.83 +  414: 272  157
    3     2 Marek          Dudkiewicz            138.45 -  326: 404   88
    4     7 Rafał          Matczak               136.57 -  389: 392   87
    5    18 Krzysztof      Sporczyk              132.23 -  312: 404   82
    6    22 Urszula        Rechowicz             118.57 -  354: 405   69
    7    21 Zbigniew       Wietecki              126.38 +  381: 295  176
    8    18 Irena          Sołdan                136.40 -  364: 432   86
    9    21 Szymon         Dąbrowski             138.32 -  342: 389   88
   10    22 Natalia        Mówka                 100.00 -  394: 398   50
   11    24 Jarosław       Olek                  120.17 +  413: 319  170
   12    22 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  412: 393  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Agnieszka Matus 121.18 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Michał         Waszkiewicz           144.35 -  334: 379   94
    2    28 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  390: 334  150
    3    12 Krzysztof      Mówka                 149.60 -  343: 372  100
    4    18 Czesław        Grajewski             125.23 +  362: 356  175
    5    15 Miłosz         Wrzałek               145.31 -  278: 456   95
    6    21 Jarosław       Olek                  120.17 +  445: 314  170
    7    16 Andrzej        Rechowicz             130.81 +  484: 378  181
    8    10 Łukasz         Tuszyński             152.81 -  300: 508  103
    9    18 Krzysztof      Sporczyk              132.23 -  308: 378   82
   10    15 Paweł          Jackowski             151.25 +  367: 319  201
   11    12 Rafał          Błaszkiewicz          128.94 -  269: 425   79
   12    19 Szymon         Dąbrowski             138.32 -  353: 358   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1518  / 12 126.50




	Konrad Mikusek 121.01 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Szymon         Płachta               143.04 +  475: 358  193
    2     6 Natalia        Woźniak               138.71 +  413: 371  189
    3     7 Zbigniew       Rybak                 117.90 -  265: 357   68
    4    10 Miłosz         Wrzałek               145.31 +  363: 351  195
    5     9 Adam           Grzelec               128.44 -  360: 429   78
    6    10 Marek          Dudkiewicz            138.45 -  320: 484   88
    7    15 Kazimierz      Merklejn              154.30 -  322: 416  104
    8    16 Andrzej        Rechowicz             130.81 +  350: 320  181
    9    15 Marek          Rogalski              128.54 +  332: 308  179
   10    13 Jarosław       Puchalski             113.34 +  347: 342  163
   11    10 Robert         Kamiński              139.43 -  280: 495   89
   12    14 Paweł          Maciejczuk            128.29 +  398: 391  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1705  / 12 142.08




	Jarosław Olek 120.17 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Juszczak              142.01 -  312: 474   92
    2    19 Kazimierz      Merklejn              154.30 -  357: 491  104
    3    27 Patryk         Świech                100.00 +  493: 213  150
    4    19 Katarzyna      Bogusławska           106.83 -  298: 389   57
    5    27 Agata          Rosińska              100.00 +  454: 291  150
    6    21 Agnieszka      Matus                 121.18 -  314: 445   71
    7    22 Irena          Sołdan                136.40 -  341: 368   86
    8    24 Szymon         Dąbrowski             138.32 -  337: 356   88
    9    26 Franciszek     Łysek                 111.60 -  380: 436   62
   10    27 PAUZA
   11    24 Grażyna        Wesołowska            121.77 -  319: 413   72
   12    25 Agata          Rosińska              100.00 +  413: 280  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1082  / 11  98.36




	Urszula Rechowicz 118.57 Katowice               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Kamiński              139.43 +  386: 352  189
    2     9 Paweł          Pogorzelski           146.43 -  326: 339   96
    3    13 Maciej         Dąbrowski             116.35 +  316: 305  166
    4    14 Marcin         Rogala                139.36 -  279: 514   89
    5    19 Jarosław       Puchalski             113.34 -  264: 402   63
    6    22 Grażyna        Wesołowska            121.77 +  405: 354  172
    7    19 Marek          Rogalski              128.54 -  369: 382   79
    8    19 Bartosz        Bartczak              116.57 -  308: 375   67
    9    20 Andrzej        Rechowicz             130.81 -  254: 469   81
   10    23 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 -  226: 403   59
   11    26 Patryk         Świech                100.00 +  334: 309  150
   12    24 Katarzyna      Bogusławska           106.83 -  324: 424   57
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1268  / 12 105.67




	Zbigniew Rybak 117.90 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Marcin         Rogala                139.36 +  355: 349  189
    2    13 Małgorzata     Deszczyńska           136.48 +  413: 404  186
    3     7 Konrad         Mikusek               121.01 +  357: 265  171
    4     3 Marek          Dudkiewicz            138.45 +  450: 350  188
    5     1 Marta          Bajorek               135.88 -  310: 351   86
    6     4 Michał         Waszkiewicz           144.35 -  350: 352   94
    7     9 Kacper         Zegadło               150.59 -  384: 386  101
    8    12 Kazimierz      Merklejn              154.30 -  354: 396  104
    9    16 Irena          Sołdan                136.40 +  431: 384  186
   10    12 Katarzyna      Ślusarska             126.61 -  360: 375   77
   11    17 Andrzej        Rechowicz             130.81 +  352: 317  181
   12    13 Katarzyna      Ślusarska             126.61 -  265: 336   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1640  / 12 136.67




	Bartosz Bartczak 116.57 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Natalia        Woźniak               138.71 -  363: 410   89
    2    18 Andrzej        Rechowicz             130.81 +  452: 329  181
    3    14 Krzysztof      Sporczyk              132.23 -  319: 363   82
    4    21 Joanna         Juszczak              142.01 -  300: 318   92
    5    21 Szymon         Płachta               143.04 -  323: 409   93
    6    27 Patryk         Świech                100.00 +  452: 201  150
    7    23 Katarzyna      Bogusławska           106.83 +  364: 338  157
    8    19 Urszula        Rechowicz             118.57 +  375: 308  169
    9    17 Paweł          Jackowski             151.25 -  313: 425  101
   10    16 Przemysław     Rybicki               145.31 -  353: 408   95
   11    23 Natalia        Mówka                 100.00 -  262: 413   50
   12    23 Franciszek     Łysek                 111.60 -  316: 440   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1321  / 12 110.08




	Maciej Dąbrowski 116.35 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Dudkiewicz            138.45 -  335: 418   88
    2    27 Wojciech       Łysek                 100.00 +  490: 267  150
    3    13 Urszula        Rechowicz             118.57 -  305: 316   69
    4    22 Irena          Sołdan                136.40 +  365: 313  186
    5    11 Jakub          Zaryński              149.99 +  395: 385  200
    6    11 Rafał          Matczak               136.57 -  319: 434   87
    7    13 Przemysław     Rybicki               145.31 -  355: 493   95
    8    20 Krzysztof      Sporczyk              132.23 -  304: 344   82
    9    22 Natalia        Mówka                 100.00 +  358: 295  150
   10    17 Rafał          Błaszkiewicz          128.94 -  327: 472   79
   11    20 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  414: 343  159
   12    18 Joanna         Ostrowska             127.30 -  354: 364   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1422  / 12 118.50




	Jarosław Puchalski 113.34 Chrzanów Mały

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Szymon         Dąbrowski             138.32 +  475: 211  188
    2     4 Marek          Dudkiewicz            138.45 -  305: 499   88
    3    20 Franciszek     Łysek                 111.60 +  408: 309  162
    4     6 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  348: 397  103
    5    19 Urszula        Rechowicz             118.57 +  402: 264  169
    6     8 Miłosz         Wrzałek               145.31 -  345: 408   95
    7    17 Krzysztof      Sporczyk              132.23 +  388: 318  182
    8     8 Przemysław     Rybicki               145.31 +  392: 387  195
    9     8 Paweł          Pogorzelski           146.43 -  332: 423   96
   10    13 Konrad         Mikusek               121.01 -  342: 347   71
   11    18 Irena          Sołdan                136.40 +  452: 372  186
   12    12 Michał         Waszkiewicz           144.35 -  416: 417   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1629  / 12 135.75




	Franciszek Łysek 111.60 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Rafał          Matczak               136.57 -  279: 433   87
    2    24 Zbigniew       Wietecki              126.38 +  367: 309  176
    3    20 Jarosław       Puchalski             113.34 -  309: 408   63
    4    24 Joanna         Ostrowska             127.30 -  351: 360   77
    5    24 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  485: 341  159
    6    16 Kazimierz      Merklejn              154.30 -  307: 340  104
    7    20 Jakub          Zaryński              149.99 -  328: 398  100
    8    25 Agata          Rosińska              100.00 -  297: 330   50
    9    26 Jarosław       Olek                  120.17 +  436: 380  170
   10    24 Czesław        Grajewski             125.23 -  352: 429   75
   11    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  386: 314  150
   12    23 Bartosz        Bartczak              116.57 +  440: 316  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1378  / 12 114.83




	Arkadiusz Kleniewski 108.74 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Małgorzata     Deszczyńska           136.48 -  318: 445   86
    2    16 Joanna         Ostrowska             127.30 +  383: 314  177
    3    16 Rafał          Matczak               136.57 -  442: 475   87
    4    20 Tomasz         Nasiłowski            136.20 -  351: 456   86
    5    24 Franciszek     Łysek                 111.60 -  341: 485   62
    6    26 Beata          Jacyniuk              102.07 -  267: 305   52
    7    28 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  544: 183  150
    8    23 Zbigniew       Wietecki              126.38 -  334: 380   76
    9    25 Patryk         Świech                100.00 +  321: 272  150
   10    23 Urszula        Rechowicz             118.57 +  403: 226  169
   11    20 Maciej         Dąbrowski             116.35 -  343: 414   66
   12    22 Grażyna        Wesołowska            121.77 -  393: 412   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1233  / 12 102.75




	Katarzyna Bogusławska 106.83 Piastów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Irena          Sołdan                136.40 -  408: 460   86
    2    15 Grażyna        Wesołowska            121.77 -  272: 414   72
    3    26 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  382: 272  150
    4    19 Jarosław       Olek                  120.17 +  389: 298  170
    5    13 Małgorzata     Deszczyńska           136.48 -  272: 332   86
    6    23 Paweł          Maciejczuk            128.29 -  287: 356   78
    7    23 Bartosz        Bartczak              116.57 -  338: 364   67
    8    22 Czesław        Grajewski             125.23 +  381: 317  175
    9    19 Szymon         Płachta               143.04 -  357: 429   93
   10    25 Agata          Rosińska              100.00 +  391: 302  150
   11    21 Mariola        Osajda-Matczak        127.03 -  301: 441   77
   12    24 Urszula        Rechowicz             118.57 +  424: 324  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1373  / 12 114.42




	Beata Jacyniuk 102.07 Grodzisk Mazowiecki

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Tomasz         Nasiłowski            136.20 -  298: 338   86
    2    21 Czesław        Grajewski             125.23 -  306: 431   75
    3    24 Joanna         Ostrowska             127.30 -  273: 417   77
    4    28 Wojciech       Łysek                 100.00 +  298: 267  150
    5    25 Przemysław     Rybicki               145.31 -  221: 495   95
    6    26 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  305: 267  159
    7    26 Mariola        Osajda-Matczak        127.03 -  278: 435   77
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     719  /  7 102.71




	Natalia Mówka 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Katarzyna      Polak                 133.88 +  400: 344  184
    2     8 Rafał          Błaszkiewicz          128.94 -  300: 425   79
    3    17 Czesław        Grajewski             125.23 +  389: 383  175
    4    12 Adam           Grzelec               128.44 -  259: 415   78
    5    16 Marek          Rogalski              128.54 +  336: 330  179
    6    15 Małgorzata     Deszczyńska           136.48 -  279: 296   86
    7    18 Robert         Kamiński              139.43 -  271: 430   89
    8    21 Mariola        Osajda-Matczak        127.03 -  306: 451   77
    9    22 Maciej         Dąbrowski             116.35 -  295: 358   66
   10    22 Grażyna        Wesołowska            121.77 +  398: 394  172
   11    23 Bartosz        Bartczak              116.57 +  413: 262  167
   12    20 Andrzej        Rechowicz             130.81 -  337: 368   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1433  / 12 119.42




	Agata Rosińska 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Krzysztof      Kodzis                133.78 -  272: 452   84
    2    25 Katarzyna      Polak                 133.88 =  301: 301  134
    3    22 Mariusz        Skrobosz              153.06 -  194: 517  103
    4    25 Marek          Rogalski              128.54 -  324: 472   79
    5    27 Jarosław       Olek                  120.17 -  291: 454   70
    6    28 Irena          Sołdan                136.40 -  250: 346   86
    7    29 Wojciech       Łysek                 100.00 +  318: 282  150
    8    25 Franciszek     Łysek                 111.60 +  330: 297  162
    9    24 Zbigniew       Wietecki              126.38 -  329: 452   76
   10    25 Katarzyna      Bogusławska           106.83 -  302: 391   57
   11    27 PAUZA
   12    25 Jarosław       Olek                  120.17 -  280: 413   70
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1071  / 11  97.36




	Małgorzata Sieradzon 100.00 Kutno                    

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Sporczyk              132.23 -  237: 436   82
    2    28 Agnieszka      Matus                 121.18 -  334: 390   71
    3    26 Katarzyna      Bogusławska           106.83 -  272: 382   57
    4    27 Katarzyna      Ślusarska             126.61 -  187: 483   77
    5    29 Patryk         Świech                100.00 -  274: 356   50
    6    29 Wojciech       Łysek                 100.00 -  231: 371   50
    7    28 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 -  183: 544   59
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     446  /  7  63.71




	Patryk Świech 100.00 Czarnocin Piotrk.

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Adrian         Ziemniewicz           132.10 -  286: 404   82
    2    23 Marcin         Rogala                139.36 -  277: 432   89
    3    27 Jarosław       Olek                  120.17 -  213: 493   70
    4    29 Szymon         Dąbrowski             138.32 -  241: 244   88
    5    29 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  356: 274  150
    6    27 Bartosz        Bartczak              116.57 -  201: 452   67
    7    27 Czesław        Grajewski             125.23 -  248: 529   75
    8    27 PAUZA
    9    25 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 -  272: 321   59
   10    26 Wojciech       Łysek                 100.00 -  294: 311   50
   11    26 Urszula        Rechowicz             118.57 -  309: 334   69
   12    26 Wojciech       Łysek                 100.00 -  266: 335   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     849  / 11  77.18




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Marta          Bajorek               135.88 -  262: 413   86
    2    27 Maciej         Dąbrowski             116.35 -  267: 490   66
    3    29 Andrzej        Rechowicz             130.81 -  253: 441   81
    4    28 Beata          Jacyniuk              102.07 -  267: 298   52
    5    28 Katarzyna      Ślusarska             126.61 -  288: 353   77
    6    29 Małgorzata     Sieradzon             100.00 +  371: 231  150
    7    29 Agata          Rosińska              100.00 -  282: 318   50
    8    26 Joanna         Ostrowska             127.30 -  263: 376   77
    9    27 PAUZA
   10    26 Patryk         Świech                100.00 +  311: 294  150
   11    25 Franciszek     Łysek                 111.60 -  314: 386   62
   12    26 Patryk         Świech                100.00 +  335: 266  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1001  / 11  91.00


Wyniki poszczególnych rund turnieju XIV Mistrzostwa Milanówka „Truskawki w Milanówku”



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Rechowicz             422: 314
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Kazimierz      Merklejn              372: 360
   3 Mariusz        Skrobosz             - Rafał          Błaszkiewicz          315: 472
   4 Marek          Rogalski             - Łukasz         Tuszyński             344: 476
   5 Paweł          Jackowski            - Adam           Grzelec               381: 478
   6 Paweł          Maciejczuk           - Kacper         Zegadło               361: 328
   7 Jakub          Zaryński             - Joanna         Ostrowska             480: 387
   8 Mariola        Osajda-Matczak       - Krzysztof      Mówka                 440: 301
   9 Maciej         Czupryniak           - Katarzyna      Ślusarska             475: 272
  10 Zbigniew       Wietecki             - Paweł          Pogorzelski           349: 471
  11 Miłosz         Wrzałek              - Czesław        Grajewski             449: 353
  12 Grażyna        Wesołowska           - Przemysław     Rybicki               438: 293
  13 Michał         Waszkiewicz          - Agnieszka      Matus                 379: 334
  14 Konrad         Mikusek              - Szymon         Płachta               475: 358
  15 Joanna         Juszczak             - Jarosław       Olek                  474: 312
  16 Urszula        Rechowicz            - Robert         Kamiński              386: 352
  17 Marcin         Rogala               - Zbigniew       Rybak                 349: 355
  18 Bartosz        Bartczak             - Natalia        Woźniak               363: 410
  19 Marek          Dudkiewicz           - Maciej         Dąbrowski             418: 335
  20 Jarosław       Puchalski            - Szymon         Dąbrowski             475: 211
  21 Rafał          Matczak              - Franciszek     Łysek                 433: 279
  22 Arkadiusz      Kleniewski           - Małgorzata     Deszczyńska           318: 445
  23 Irena          Sołdan               - Katarzyna      Bogusławska           460: 408
  24 Beata          Jacyniuk             - Tomasz         Nasiłowski            298: 338
  25 Marta          Bajorek              - Wojciech       Łysek                 413: 262
  26 Natalia        Mówka                - Katarzyna      Polak                 400: 344
  27 Krzysztof      Kodzis               - Agata          Rosińska              452: 272
  28 Małgorzata     Sieradzon            - Krzysztof      Sporczyk              237: 436
  29 Adrian         Ziemniewicz          - Patryk         Świech                404: 286


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Sporczyk             - Jakub          Zaryński              275: 443
   2 Adam           Grzelec              - Rafał          Matczak               431: 369
   3 Łukasz         Tuszyński            - Michał         Alabrudziński         357: 481
   4 Jarosław       Puchalski            - Marek          Dudkiewicz            305: 499
   5 Marta          Bajorek              - Maciej         Czupryniak            438: 410
   6 Natalia        Woźniak              - Konrad         Mikusek               371: 413
   7 Joanna         Juszczak             - Adrian         Ziemniewicz           256: 495
   8 Rafał          Błaszkiewicz         - Natalia        Mówka                 425: 300
   9 Paweł          Pogorzelski          - Urszula        Rechowicz             339: 326
  10 Michał         Waszkiewicz          - Irena          Sołdan                496: 246
  11 Krzysztof      Kodzis               - Andrzej        Kwiatkowski           353: 421
  12 Paweł          Maciejczuk           - Miłosz         Wrzałek               373: 438
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Zbigniew       Rybak                 404: 413
  14 Tomasz         Nasiłowski           - Mariola        Osajda-Matczak        317: 406
  15 Katarzyna      Bogusławska          - Grażyna        Wesołowska            272: 414
  16 Joanna         Ostrowska            - Arkadiusz      Kleniewski            314: 383
  17 Mariusz        Skrobosz             - Paweł          Jackowski             446: 390
  18 Andrzej        Rechowicz            - Bartosz        Bartczak              329: 452
  19 Kazimierz      Merklejn             - Jarosław       Olek                  491: 357
  20 Krzysztof      Mówka                - Szymon         Płachta               527: 279
  21 Czesław        Grajewski            - Beata          Jacyniuk              431: 306
  22 Robert         Kamiński             - Przemysław     Rybicki               329: 392
  23 Patryk         Świech               - Marcin         Rogala                277: 432
  24 Franciszek     Łysek                - Zbigniew       Wietecki              367: 309
  25 Agata          Rosińska             - Katarzyna      Polak                 301: 301
  26 Katarzyna      Ślusarska            - Marek          Rogalski              312: 418
  27 Maciej         Dąbrowski            - Wojciech       Łysek                 490: 267
  28 Agnieszka      Matus                - Małgorzata     Sieradzon             390: 334
  29 Szymon         Dąbrowski            - Kacper         Zegadło               337: 422


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Zaryński             - Michał         Waszkiewicz           477: 495
   2 Marek          Dudkiewicz           - Grażyna        Wesołowska            404: 326
   3 Adam           Grzelec              - Marta          Bajorek               345: 549
   4 Mariola        Osajda-Matczak       - Michał         Alabrudziński         259: 377
   5 Adrian         Ziemniewicz          - Paweł          Pogorzelski           270: 417
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Błaszkiewicz          362: 357
   7 Zbigniew       Rybak                - Konrad         Mikusek               357: 265
   8 Miłosz         Wrzałek              - Maciej         Czupryniak            372: 414
   9 Kacper         Zegadło              - Kazimierz      Merklejn              410: 373
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Maciejczuk            415: 394
  11 Łukasz         Tuszyński            - Joanna         Juszczak              442: 297
  12 Agnieszka      Matus                - Krzysztof      Mówka                 343: 372
  13 Urszula        Rechowicz            - Maciej         Dąbrowski             316: 305
  14 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Sporczyk              319: 363
  15 Irena          Sołdan               - Krzysztof      Kodzis                305: 431
  16 Rafał          Matczak              - Arkadiusz      Kleniewski            475: 442
  17 Natalia        Mówka                - Czesław        Grajewski             389: 383
  18 Przemysław     Rybicki              - Marcin         Rogala                413: 443
  19 Tomasz         Nasiłowski           - Natalia        Woźniak               391: 435
  20 Franciszek     Łysek                - Jarosław       Puchalski             309: 408
  21 Katarzyna      Polak                - Marek          Rogalski              379: 356
  22 Agata          Rosińska             - Mariusz        Skrobosz              194: 517
  23 Szymon         Płachta              - Paweł          Jackowski             463: 547
  24 Beata          Jacyniuk             - Joanna         Ostrowska             273: 417
  25 Robert         Kamiński             - Katarzyna      Ślusarska             436: 368
  26 Małgorzata     Sieradzon            - Katarzyna      Bogusławska           272: 382
  27 Jarosław       Olek                 - Patryk         Świech                493: 213
  28 Zbigniew       Wietecki             - Szymon         Dąbrowski             348: 329
  29 Wojciech       Łysek                - Andrzej        Rechowicz             253: 441


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Paweł          Pogorzelski          - Marta          Bajorek               396: 473
   2 Michał         Waszkiewicz          - Andrzej        Kwiatkowski           356: 411
   3 Zbigniew       Rybak                - Marek          Dudkiewicz            450: 350
   4 Michał         Alabrudziński        - Jakub          Zaryński              561: 320
   5 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Mówka                 365: 402
   6 Mariusz        Skrobosz             - Jarosław       Puchalski             397: 348
   7 Grażyna        Wesołowska           - Rafał          Matczak               389: 392
   8 Adrian         Ziemniewicz          - Łukasz         Tuszyński             391: 356
   9 Kacper         Zegadło              - Małgorzata     Deszczyńska           516: 369
  10 Konrad         Mikusek              - Miłosz         Wrzałek               363: 351
  11 Rafał          Błaszkiewicz         - Mariola        Osajda-Matczak        368: 332
  12 Natalia        Mówka                - Adam           Grzelec               259: 415
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Krzysztof      Kodzis                270: 281
  14 Marcin         Rogala               - Urszula        Rechowicz             514: 279
  15 Natalia        Woźniak              - Katarzyna      Polak                 396: 296
  16 Paweł          Jackowski            - Przemysław     Rybicki               433: 392
  17 Andrzej        Rechowicz            - Kazimierz      Merklejn              426: 334
  18 Czesław        Grajewski            - Agnieszka      Matus                 356: 362
  19 Katarzyna      Bogusławska          - Jarosław       Olek                  389: 298
  20 Arkadiusz      Kleniewski           - Tomasz         Nasiłowski            351: 456
  21 Joanna         Juszczak             - Bartosz        Bartczak              318: 300
  22 Maciej         Dąbrowski            - Irena          Sołdan                365: 313
  23 Paweł          Maciejczuk           - Zbigniew       Wietecki              449: 313
  24 Joanna         Ostrowska            - Franciszek     Łysek                 360: 351
  25 Marek          Rogalski             - Agata          Rosińska              472: 324
  26 Szymon         Płachta              - Robert         Kamiński              493: 345
  27 Katarzyna      Ślusarska            - Małgorzata     Sieradzon             483: 187
  28 Wojciech       Łysek                - Beata          Jacyniuk              267: 298
  29 Szymon         Dąbrowski            - Patryk         Świech                244: 241


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marta          Bajorek              - Zbigniew       Rybak                 351: 310
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Michał         Alabrudziński         363: 375
   3 Marcin         Rogala               - Paweł          Pogorzelski           447: 366
   4 Rafał          Błaszkiewicz         - Michał         Waszkiewicz           358: 367
   5 Natalia        Woźniak              - Kacper         Zegadło               338: 378
   6 Krzysztof      Mówka                - Mariusz        Skrobosz              426: 390
   7 Marek          Dudkiewicz           - Adrian         Ziemniewicz           359: 441
   8 Krzysztof      Kodzis               - Rafał          Matczak               437: 361
   9 Adam           Grzelec              - Konrad         Mikusek               429: 360
  10 Tomasz         Nasiłowski           - Paweł          Jackowski             321: 363
  11 Jakub          Zaryński             - Maciej         Dąbrowski             385: 395
  12 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Czupryniak            313: 529
  13 Małgorzata     Deszczyńska          - Katarzyna      Bogusławska           332: 272
  14 Łukasz         Tuszyński            - Mariola        Osajda-Matczak        374: 343
  15 Agnieszka      Matus                - Miłosz         Wrzałek               278: 456
  16 Marek          Rogalski             - Natalia        Mówka                 330: 336
  17 Paweł          Maciejczuk           - Joanna         Juszczak              260: 421
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Grażyna        Wesołowska            404: 312
  19 Jarosław       Puchalski            - Urszula        Rechowicz             402: 264
  20 Katarzyna      Polak                - Andrzej        Rechowicz             266: 425
  21 Bartosz        Bartczak             - Szymon         Płachta               323: 409
  22 Kazimierz      Merklejn             - Irena          Sołdan                466: 275
  23 Zbigniew       Wietecki             - Czesław        Grajewski             426: 367
  24 Franciszek     Łysek                - Arkadiusz      Kleniewski            485: 341
  25 Przemysław     Rybicki              - Beata          Jacyniuk              495: 221
  26 Robert         Kamiński             - Szymon         Dąbrowski             467: 309
  27 Jarosław       Olek                 - Agata          Rosińska              454: 291
  28 Katarzyna      Ślusarska            - Wojciech       Łysek                 353: 288
  29 Patryk         Świech               - Małgorzata     Sieradzon             356: 274


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Marta          Bajorek               469: 275
   2 Adrian         Ziemniewicz          - Marcin         Rogala                425: 365
   3 Adam           Grzelec              - Krzysztof      Kodzis                439: 334
   4 Zbigniew       Rybak                - Michał         Waszkiewicz           350: 352
   5 Maciej         Czupryniak           - Kacper         Zegadło               443: 417
   6 Krzysztof      Mówka                - Andrzej        Kwiatkowski           404: 348
   7 Paweł          Jackowski            - Natalia        Woźniak               368: 418
   8 Miłosz         Wrzałek              - Jarosław       Puchalski             408: 345
   9 Andrzej        Rechowicz            - Mariusz        Skrobosz              390: 403
  10 Konrad         Mikusek              - Marek          Dudkiewicz            320: 484
  11 Rafał          Matczak              - Maciej         Dąbrowski             434: 319
  12 Łukasz         Tuszyński            - Krzysztof      Sporczyk              519: 301
  13 Paweł          Pogorzelski          - Joanna         Juszczak              445: 503
  14 Jakub          Zaryński             - Rafał          Błaszkiewicz          351: 443
  15 Natalia        Mówka                - Małgorzata     Deszczyńska           279: 296
  16 Kazimierz      Merklejn             - Franciszek     Łysek                 340: 307
  17 Szymon         Płachta              - Joanna         Ostrowska             370: 337
  18 Przemysław     Rybicki              - Katarzyna      Ślusarska             414: 372
  19 Mariola        Osajda-Matczak       - Robert         Kamiński              341: 347
  20 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Rogalski              323: 335
  21 Jarosław       Olek                 - Agnieszka      Matus                 314: 445
  22 Urszula        Rechowicz            - Grażyna        Wesołowska            405: 354
  23 Katarzyna      Bogusławska          - Paweł          Maciejczuk            287: 356
  24 Katarzyna      Polak                - Tomasz         Nasiłowski            357: 400
  25 Czesław        Grajewski            - Szymon         Dąbrowski             428: 472
  26 Beata          Jacyniuk             - Arkadiusz      Kleniewski            305: 267
  27 Patryk         Świech               - Bartosz        Bartczak              201: 452
  28 Agata          Rosińska             - Irena          Sołdan                250: 346
  29 Małgorzata     Sieradzon            - Wojciech       Łysek                 231: 371


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Waszkiewicz          - Michał         Alabrudziński         304: 386
   2 Krzysztof      Mówka                - Adam           Grzelec               438: 351
   3 Marta          Bajorek              - Adrian         Ziemniewicz           242: 432
   4 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Czupryniak            350: 444
   5 Marcin         Rogala               - Natalia        Woźniak               329: 480
   6 Krzysztof      Kodzis               - Łukasz         Tuszyński             425: 354
   7 Andrzej        Kwiatkowski          - Marek          Dudkiewicz            295: 432
   8 Joanna         Juszczak             - Miłosz         Wrzałek               401: 300
   9 Kacper         Zegadło              - Zbigniew       Rybak                 386: 384
  10 Mariusz        Skrobosz             - Małgorzata     Deszczyńska           480: 367
  11 Rafał          Matczak              - Paweł          Jackowski             425: 380
  12 Tomasz         Nasiłowski           - Paweł          Pogorzelski           395: 441
  13 Maciej         Dąbrowski            - Przemysław     Rybicki               355: 493
  14 Szymon         Płachta              - Paweł          Maciejczuk            331: 336
  15 Konrad         Mikusek              - Kazimierz      Merklejn              322: 416
  16 Agnieszka      Matus                - Andrzej        Rechowicz             484: 378
  17 Krzysztof      Sporczyk             - Jarosław       Puchalski             318: 388
  18 Robert         Kamiński             - Natalia        Mówka                 430: 271
  19 Marek          Rogalski             - Urszula        Rechowicz             382: 369
  20 Franciszek     Łysek                - Jakub          Zaryński              328: 398
  21 Grażyna        Wesołowska           - Zbigniew       Wietecki              381: 295
  22 Irena          Sołdan               - Jarosław       Olek                  368: 341
  23 Bartosz        Bartczak             - Katarzyna      Bogusławska           364: 338
  24 Szymon         Dąbrowski            - Katarzyna      Ślusarska             355: 356
  25 Joanna         Ostrowska            - Katarzyna      Polak                 298: 419
  26 Mariola        Osajda-Matczak       - Beata          Jacyniuk              435: 278
  27 Czesław        Grajewski            - Patryk         Świech                529: 248
  28 Arkadiusz      Kleniewski           - Małgorzata     Sieradzon             544: 183
  29 Wojciech       Łysek                - Agata          Rosińska              282: 318


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Czupryniak            397: 476
   2 Adrian         Ziemniewicz          - Krzysztof      Mówka                 369: 346
   3 Natalia        Woźniak              - Mariusz        Skrobosz              363: 484
   4 Marek          Dudkiewicz           - Michał         Waszkiewicz           395: 375
   5 Marta          Bajorek              - Rafał          Matczak               352: 355
   6 Adam           Grzelec              - Joanna         Juszczak              414: 416
   7 Kacper         Zegadło              - Krzysztof      Kodzis                344: 220
   8 Jarosław       Puchalski            - Przemysław     Rybicki               392: 387
   9 Marek          Rogalski             - Marcin         Rogala                367: 486
  10 Łukasz         Tuszyński            - Agnieszka      Matus                 508: 300
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Paweł          Pogorzelski           290: 391
  12 Kazimierz      Merklejn             - Zbigniew       Rybak                 396: 354
  13 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kwiatkowski           473: 349
  14 Paweł          Maciejczuk           - Rafał          Błaszkiewicz          457: 410
  15 Paweł          Jackowski            - Robert         Kamiński              426: 442
  16 Andrzej        Rechowicz            - Konrad         Mikusek               320: 350
  17 Katarzyna      Ślusarska            - Szymon         Płachta               369: 366
  18 Irena          Sołdan               - Grażyna        Wesołowska            432: 364
  19 Urszula        Rechowicz            - Bartosz        Bartczak              308: 375
  20 Maciej         Dąbrowski            - Krzysztof      Sporczyk              304: 344
  21 Natalia        Mówka                - Mariola        Osajda-Matczak        306: 451
  22 Katarzyna      Bogusławska          - Czesław        Grajewski             381: 317
  23 Arkadiusz      Kleniewski           - Zbigniew       Wietecki              334: 380
  24 Jarosław       Olek                 - Szymon         Dąbrowski             337: 356
  25 Agata          Rosińska             - Franciszek     Łysek                 330: 297
  26 Wojciech       Łysek                - Joanna         Ostrowska             263: 376
  27 Patryk         Świech               - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Adrian         Ziemniewicz           465: 461
   2 Maciej         Czupryniak           - Joanna         Juszczak              418: 342
   3 Mariusz        Skrobosz             - Kacper         Zegadło               485: 374
   4 Krzysztof      Mówka                - Marek          Dudkiewicz            368: 315
   5 Rafał          Matczak              - Łukasz         Tuszyński             364: 385
   6 Marcin         Rogala               - Robert         Kamiński              399: 374
   7 Michał         Waszkiewicz          - Adam           Grzelec               316: 346
   8 Paweł          Pogorzelski          - Jarosław       Puchalski             423: 332
   9 Miłosz         Wrzałek              - Marta          Bajorek               360: 383
  10 Natalia        Woźniak              - Paweł          Maciejczuk            433: 333
  11 Krzysztof      Kodzis               - Kazimierz      Merklejn              377: 423
  12 Przemysław     Rybicki              - Andrzej        Kwiatkowski           324: 454
  13 Rafał          Błaszkiewicz         - Małgorzata     Deszczyńska           379: 391
  14 Mariola        Osajda-Matczak       - Katarzyna      Ślusarska             353: 371
  15 Konrad         Mikusek              - Marek          Rogalski              332: 308
  16 Zbigniew       Rybak                - Irena          Sołdan                431: 384
  17 Bartosz        Bartczak             - Paweł          Jackowski             313: 425
  18 Krzysztof      Sporczyk             - Agnieszka      Matus                 378: 308
  19 Szymon         Płachta              - Katarzyna      Bogusławska           429: 357
  20 Andrzej        Rechowicz            - Urszula        Rechowicz             469: 254
  21 Szymon         Dąbrowski            - Grażyna        Wesołowska            389: 342
  22 Maciej         Dąbrowski            - Natalia        Mówka                 358: 295
  23 Joanna         Ostrowska            - Czesław        Grajewski             318: 308
  24 Zbigniew       Wietecki             - Agata          Rosińska              452: 329
  25 Patryk         Świech               - Arkadiusz      Kleniewski            272: 321
  26 Franciszek     Łysek                - Jarosław       Olek                  436: 380
  27 Wojciech       Łysek                - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Mówka                - Michał         Alabrudziński         283: 424
   2 Maciej         Czupryniak           - Adrian         Ziemniewicz           456: 484
   3 Łukasz         Tuszyński            - Mariusz        Skrobosz              292: 347
   4 Marcin         Rogala               - Rafał          Matczak               474: 324
   5 Kazimierz      Merklejn             - Paweł          Pogorzelski           511: 339
   6 Kacper         Zegadło              - Marek          Dudkiewicz            386: 306
   7 Adam           Grzelec              - Natalia        Woźniak               437: 495
   8 Joanna         Juszczak             - Marta          Bajorek               354: 374
   9 Krzysztof      Kodzis               - Miłosz         Wrzałek               427: 340
  10 Robert         Kamiński             - Paweł          Maciejczuk            440: 315
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Michał         Waszkiewicz           422: 331
  12 Katarzyna      Ślusarska            - Zbigniew       Rybak                 375: 360
  13 Jarosław       Puchalski            - Konrad         Mikusek               342: 347
  14 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Sporczyk              389: 341
  15 Agnieszka      Matus                - Paweł          Jackowski             367: 319
  16 Przemysław     Rybicki              - Bartosz        Bartczak              408: 353
  17 Rafał          Błaszkiewicz         - Maciej         Dąbrowski             472: 327
  18 Szymon         Płachta              - Zbigniew       Wietecki              441: 417
  19 Irena          Sołdan               - Andrzej        Rechowicz             333: 333
  20 Joanna         Ostrowska            - Mariola        Osajda-Matczak        431: 332
  21 Szymon         Dąbrowski            - Marek          Rogalski              365: 335
  22 Grażyna        Wesołowska           - Natalia        Mówka                 394: 398
  23 Arkadiusz      Kleniewski           - Urszula        Rechowicz             403: 226
  24 Czesław        Grajewski            - Franciszek     Łysek                 429: 352
  25 Agata          Rosińska             - Katarzyna      Bogusławska           302: 391
  26 Patryk         Świech               - Wojciech       Łysek                 294: 311
  27 Jarosław       Olek                 - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Marcin         Rogala                421: 415
   2 Mariusz        Skrobosz             - Maciej         Czupryniak            432: 423
   3 Adrian         Ziemniewicz          - Natalia        Woźniak               481: 325
   4 Kazimierz      Merklejn             - Krzysztof      Mówka                 368: 415
   5 Marta          Bajorek              - Kacper         Zegadło               312: 353
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Adam           Grzelec               380: 324
   7 Małgorzata     Deszczyńska          - Łukasz         Tuszyński             461: 335
   8 Paweł          Pogorzelski          - Krzysztof      Kodzis                354: 375
   9 Marek          Dudkiewicz           - Joanna         Juszczak              513: 409
  10 Konrad         Mikusek              - Robert         Kamiński              280: 495
  11 Rafał          Matczak              - Katarzyna      Ślusarska             455: 409
  12 Agnieszka      Matus                - Rafał          Błaszkiewicz          269: 425
  13 Paweł          Maciejczuk           - Przemysław     Rybicki               384: 383
  14 Miłosz         Wrzałek              - Joanna         Ostrowska             452: 390
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Płachta               380: 308
  16 Michał         Waszkiewicz          - Szymon         Dąbrowski             399: 360
  17 Zbigniew       Rybak                - Andrzej        Rechowicz             352: 317
  18 Jarosław       Puchalski            - Irena          Sołdan                452: 372
  19 Paweł          Jackowski            - Zbigniew       Wietecki              347: 368
  20 Maciej         Dąbrowski            - Arkadiusz      Kleniewski            414: 343
  21 Katarzyna      Bogusławska          - Mariola        Osajda-Matczak        301: 441
  22 Marek          Rogalski             - Czesław        Grajewski             418: 326
  23 Natalia        Mówka                - Bartosz        Bartczak              413: 262
  24 Grażyna        Wesołowska           - Jarosław       Olek                  413: 319
  25 Wojciech       Łysek                - Franciszek     Łysek                 314: 386
  26 Urszula        Rechowicz            - Patryk         Świech                334: 309
  27 Agata          Rosińska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Mariusz        Skrobosz              443: 347
   2 Kacper         Zegadło              - Adrian         Ziemniewicz           378: 300
   3 Maciej         Czupryniak           - Krzysztof      Mówka                 322: 463
   4 Marcin         Rogala               - Kazimierz      Merklejn              369: 342
   5 Natalia        Woźniak              - Marek          Dudkiewicz            394: 357
   6 Robert         Kamiński             - Rafał          Matczak               413: 270
   7 Marta          Bajorek              - Małgorzata     Deszczyńska           363: 320
   8 Krzysztof      Kodzis               - Andrzej        Kwiatkowski           308: 371
   9 Adam           Grzelec              - Rafał          Błaszkiewicz          343: 376
  10 Łukasz         Tuszyński            - Miłosz         Wrzałek               477: 341
  11 Joanna         Juszczak             - Paweł          Pogorzelski           348: 477
  12 Michał         Waszkiewicz          - Jarosław       Puchalski             417: 416
  13 Katarzyna      Ślusarska            - Zbigniew       Rybak                 336: 265
  14 Paweł          Maciejczuk           - Konrad         Mikusek               391: 398
  15 Przemysław     Rybicki              - Krzysztof      Sporczyk              403: 399
  16 Mariola        Osajda-Matczak       - Szymon         Płachta               350: 367
  17 Zbigniew       Wietecki             - Marek          Rogalski              436: 381
  18 Joanna         Ostrowska            - Maciej         Dąbrowski             364: 354
  19 Szymon         Dąbrowski            - Agnieszka      Matus                 358: 353
  20 Andrzej        Rechowicz            - Natalia        Mówka                 368: 337
  21 Irena          Sołdan               - Paweł          Jackowski             338: 467
  22 Arkadiusz      Kleniewski           - Grażyna        Wesołowska            393: 412
  23 Bartosz        Bartczak             - Franciszek     Łysek                 316: 440
  24 Katarzyna      Bogusławska          - Urszula        Rechowicz             424: 324
  25 Jarosław       Olek                 - Agata          Rosińska              413: 280
  26 Patryk         Świech               - Wojciech       Łysek                 266: 335
  27 Czesław        Grajewski            - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 03-06-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              163.45  10951   67
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              162.18  32437  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.70  31979  199
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             157.81  25407  161
   5 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           156.92  14594   93
   6 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.31  31106  199
   7 Dawid Pikul                    Poznań               156.22  30150  193
   8 Krzysztof Obremski             Legnica              155.48  30630  197
   9 Piotr Pietuchowski             Białystok            154.27  20055  130
  10 Jan Mrozowski                  Kraków               154.21  21435  139
  11 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             153.94  29095  189
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.08  30003  196
  13 Kazimierz Merklejn             Warszawa             152.80  30561  200
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.53  30154  199
  16 Kacper Zegadło                 Warszawa             151.32  28600  189
  17 Kamil Górka                    Kraków               151.14  28868  191
  18 Bogusław Szyszka               Oława                150.78   7690   51
  19 Krzysztof Mówka                Warszawa             150.54  29958  199
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  21 Maciej Czupryniak              Milanówek            150.23  29446  196
  22 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            149.62   8977   60
  24 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  25 Paweł Jackowski                Warszawa             149.24  27161  182
  26 Jakub Zaryński                 Świnoujście          149.07  29217  196
  27 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  28 Justyna Górka                  Kraków               147.43  28307  192
  29 Tomasz Zwoliński               Skierdy              147.36  26083  177
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.09   4854   33
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  32 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.94  28213  192
  33 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.73  29345  200
  34 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       146.72  22742  155
  35 Kamil Kister                   Warszawa             146.11  24693  169
  36 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.96  28608  196
  37 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.78  28718  197
  38 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             145.58  28389  195
  39 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.51  28229  194
  40 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.34   9302   64
  41 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.01  28421  196
  42 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.99  26968  186
  43 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  44 Jakub Szymczak                 Łódź                 144.06  26796  186
  45 Janusz Krupiński               Bytom                143.93  27634  192
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.66  24997  174
  47 Michał Waszkiewicz             Białystok            143.63  27289  190
  48 Michał Makowski                Warszawa             143.06   7153   50
  49 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  50 Przemysław Rybicki             Otwock               142.57  11833   83
  51 Szymon Płachta                 Warszawa             142.06  27702  195
  52 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.04  17897  126
  53 Joanna Juszczak                Warszawa             141.91  27247  192
  54 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.25   8899   63
  55 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.91  19164  136
  56 Robert Kamiński                Warszawa             140.51  27400  195
  57 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.38  26672  190
  58 Krzysztof Gibas                Kraków               140.31   8559   61
  59 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  60 Tomasz Suchanek                Wrocław              140.02   7281   52
  61 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.01  10361   74
  62 Jakub Błażejewski              Poznań               139.80  27400  196
  63 Dariusz Kuć                    Stargard             139.75  23058  165
  64 Marcin Rogala                  Warszawa             139.73  27248  195
  65 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.72  26408  189
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            139.58  26799  192
  67 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.10  18779  135
  68 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  69 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            138.31  24204  175
  70 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  71 Rafał Matczak                  Milanówek            137.89  26613  193
  72 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  73 Szymon Dąbrowski               Warszawa             137.23  26760  195
  74 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             136.92  26836  196
  75 Tomasz Lempart                 Wadowice             136.62  20903  153
  76 Irena Sołdan                   Warszawa             136.58  26769  196
  77 Grzegorz Pukniel               Łódź                 136.57   9833   72
  78 Marta Bajorek                  Warszawa             136.29  27257  200
  79 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.97  17948  132
  80 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            135.68   9769   72
  81 Konrad Sowula                  Kraków               135.64  18040  133
  82 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              135.58  20743  153
  83 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.56  16538  122
  84 Michał Rogalewicz              Poznań               135.49  12736   94
  85 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  86 Piotr Domański                 Lublin               135.22  17849  132
  87 Jacek Mańko                    Poznań               134.85  26431  196
  88 Adrian Ziemniewicz             Białystok            134.64  25717  191
  89 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.09  25343  189
  90 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.06  26142  195
  91 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  92 Piotr Broda                    Sandomierz           133.52  26570  199
  93 Daniel Janus                   Wąchock              133.43   8940   67
  94 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.91   5715   43
  95 Maciej Nawrocki                Babimost             132.79  24699  186
  96 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.75   4779   36
  97 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             132.72  26412  199
  98 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.60  20288  153
  99 Katarzyna Polak                Warszawa             132.59  25060  189
 100 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
 101 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 102 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            131.62  25007  190
 103 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.48  25375  193
 104 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 105 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 106 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      131.29  16017  122
 107 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
 108 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 109 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 110 Andrzej Rechowicz              Katowice             130.91  25658  196
 111 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.70  24310  186
 112 Leszek Stecuła                 Bytom                130.62   8621   66
 113 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 114 Diana Pietrzykowska            Szczecin             130.57  15668  120
 115 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     130.34  25807  198
 116 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 117 Dariusz Sowula                 Kraków               130.19  17315  133
 118 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 119 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            129.61  25793  199
 120 Agnieszka Walas                Kraków               129.60  10368   80
 121 Maciej Kuć                     Stargard             129.15  21955  170
 122 Adam Grzelec                   Poznań               129.08  25686  199
 123 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 124 Marek Rogalski                 Warszawa             128.67  25734  200
 125 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 126 Jolanta Chłopińska             Wałcz                128.41  22985  179
 127 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 128 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.32  24381  190
 129 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.29   9750   76
 130 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.23  25390  198
 131 Szymon Stępień                 Bytom                127.67  25278  198
 132 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            127.23  25446  200
 133 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.00   3937   31
 134 Agata Kuć                      Stargard             126.91  23225  183
 135 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.78  21172  167
 136 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            126.72  21289  168
 137 Walenty Siemaszko              Lipiany              126.63  14942  118
 138 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.38  17440  138
 139 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.23  24994  198
 140 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.10  15637  124
 141 Ewelina Kister                 Warszawa             126.10  17149  136
 142 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             125.99  24694  196
 143 Dorota Kuć                     Stargard             125.90  22410  178
 144 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.81  10191   81
 145 Monika Siemaszko               Lipiany              125.75  15216  121
 146 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 147 Jakub Onoszko                  Gdynia               125.17  18775  150
 148 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 149 Jerzy Matyasik                 Kraków               124.70  23443  188
 150 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  124.66  23187  186
 151 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 152 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.39   6966   56
 153 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.15   7325   59
 154 Jerzy Luter                    Bytom                124.14  24332  196
 155 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.09  16007  129
 156 Czesław Grajewski              Białystok            123.98  24548  198
 157 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 158 Natalia Ogierman               Katowice             123.72  16826  136
 159 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 160 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.55  16309  132
 161 Sławomir Rosochacz             Lublin               122.77   5402   44
 162 Sławomir Wolski                Wrocław              122.56  24021  196
 163 Stanisław Gasik                Warszawa             122.49  11637   95
 164 Konrad Mikusek                 Milanówek            122.43  14447  118
 165 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 166 Renata Andracka                Zwola                122.36  23003  188
 167 Dominik Ulejczyk               Będzin               122.30  24093  197
 168 Adam Jurkowski                 Gliwice              122.15   5619   46
 169 Artur Wawrzynowski             Żukowo               121.72  19353  159
 170 Marcin Ceglarek                Kraków               121.61  18120  149
 171 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.61   6810   56
 172 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.60  18605  153
 173 Dorota Rudzińska               Warszawa             121.58   7295   60
 174 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 175 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 176 Agnieszka Matus                Milanówek            121.51  23816  196
 177 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 178 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.26  12732  105
 179 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 180 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.04  20213  167
 181 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.84  23926  198
 182 Sylwia Łada                    Inowrocław           120.78  22344  185
 183 Tomasz A. Praga                Białystok            120.63  14717  122
 184 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 185 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 186 Olga Swarcewicz                Warszawa             120.45  10359   86
 187 Agnieszka Dawid                Kraków               120.32  10227   85
 188 Adam Janicki                   Wrocław              120.30  14797  123
 189 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 119.97   8878   74
 190 Lucyna Śniadach                Rumia                119.82  23845  199
 191 Maria Skutela                  Warszawa             119.58  22960  192
 192 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.41  23882  200
 193 Marta Sztajnert                Wisła                119.32  16944  142
 194 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         119.32   7398   62
 195 Zbigniew Rybak                 Warszawa             119.14  22994  193
 196 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.07  17622  148
 197 Teresa Zalewska                Racibórz             119.04  22856  192
 198 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 199 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              118.82   4040   34
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.62  14472  122
 201 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             118.57   8774   74
 202 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            118.51   8770   74
 203 Anita Bruska                   Gdynia               118.50  14812  125
 204 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 205 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 206 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             118.18  18200  154
 207 Marta Świątkowska              Wrocław              117.91  22756  193
 208 Bożena Guział                  Racibórz             117.75  22255  189
 209 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               117.42  20784  177
 210 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.40  21484  183
 211 Karolina Urbańska              Poznań               117.17  22262  190
 212 Robert Wagner                  Wrocław              117.17   4218   36
 213 Maciej Dąbrowski               Warszawa             117.05  21186  181
 214 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 215 Jarosław Olek                  Warszawa             116.72   9221   79
 216 Waldemar Wypchał               Kraków               116.59  19937  171
 217 Tomasz Siwiński                Zawiercie            116.56   5595   48
 218 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             116.49   4077   35
 219 Beata Piotrowska               Łódź                 116.31   7095   61
 220 Adam Sternik                   Kętrzyn              116.28   5814   50
 221 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 222 Samir Chakrar                  Poznań               115.86   4055   35
 223 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.84  21315  184
 224 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 225 Bartosz Bartczak               Poznań               114.85  22510  196
 226 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 227 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 228 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.68  22247  194
 229 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            114.53   3665   32
 230 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 231 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 232 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 233 Marcin Kurowski                Racibórz             114.03  22691  199
 234 Dorota Ostrowska               Białystok            113.84  13888  122
 235 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 236 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 237 Marianna Kozłowska             Białystok            113.03  15146  134
 238 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            112.72   4058   36
 239 Joanna Brychcy                 Katowice             112.71  21641  192
 240 Józef Burzyński                Ełk                  112.24  12010  107
 241 Franciszek Łysek               Warszawa             111.82  19345  173
 242 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.19   8339   75
 243 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.15   8003   72
 244 Krzysztof Zawadzki             Sampława             110.97  21417  193
 245 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 246 Sławomir Długosz               Ostróda              110.87  20067  181
 247 Leszek Kilian                  Jaworzno             110.51  20997  190
 248 Halina Cecot                   Kołobrzeg            110.00   6820   62
 249 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            109.82  14276  130
 250 Michał Dąbrowski               Warszawa             109.80   4941   45
 251 Katarzyna Bogusławska          Piastów              109.58   3945   36
 252 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               109.02  13300  122
 253 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 254 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.86  13934  128
 255 Patrycja Skibska               Warszawa             108.83  11318  104
 256 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 257 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 258 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 259 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          107.89   9171   85
 260 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 261 Tomasz Duda                    Tychy                107.55   4517   42
 262 Grażyna Smereka                Racibórz             107.32   3649   34
 263 Tomasz Lewiński                Wejherowo            106.77   5018   47
 264 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 265 Justyna Sławińska              Gdańsk               106.51   7669   72
 266 Małgorzata Pochopień           Kraków               105.82   5185   49
 267 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 268 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            105.16   6415   61
 269 Marta Majewska                 Wadowice             104.97  13121  125
 270 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 271 Zofia Górka                    Łęczna               104.56   9097   87
 272 Lidia Żywna                    Gdynia               104.26  13762  132
 273 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.36  18708  181
 274 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.33  17979  174
 275 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.08  19998  194
 276 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 277 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 278 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.61   3181   31
 279 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 280 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 281 Natalia Mówka                  Warszawa             101.71   6306   62
 282 Grażyna Chłopek                Jaworzno             101.56  10969  108
 283 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 284 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 285 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            101.28  13167  130
 286 Karolina Szubska               Jaworzno             100.57  13577  135
 287 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 288 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.01   8037   82
 290 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.10  18838  194
 291 Teresa Balewska                Reda                  97.03  18630  192
 292 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.78  11710  121
 293 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                96.30  14348  149
 294 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.09  18449  192
 295 Jarosław Wypart                Częstochowa           93.93   4227   45
 296 Andrzej Klich                  Jaworzno              92.65  17975  194
 297 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 298 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.55   7589   82
 299 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 300 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 301 Wojciech Łysek                 Warszawa              91.76  13214  144
 302 Piotr Duda                     Tychy                 90.73   3992   44
 303 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 304 Bernadeta Zapała               Jaworzno              88.94   7382   83
 305 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              88.93  11917  134
 306 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 307 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 308 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 309 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 310 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 311 Waldemar Dębski                Ostróda               85.31   3327   39
 312 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 313 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 314 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 315 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 316 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 317 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 318 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 319 Michał Sztajnert               Wisła                 74.80   3441   46
 320 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 321 Szymon Sztajnert               Wisła                 73.23   2563   35
 322 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   72.33   2387   33
 323 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 03-06-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Sak                     Lublin               123.68   3463   28
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   4 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            124.56   3363   27
   5 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   6 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   7 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   8 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   9 Agnieszka Kozak                Gdynia               116.08   3018   26
  10 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
  11 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
  12 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  13 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  14 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  15 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  16 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  17 Marcin Bertrand                Poznań               126.71   3041   24
  18 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  19 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  20 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  21 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  22 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  23 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  24 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  25 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  26 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  27 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  28 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  29 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  30 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  31 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  32 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  33 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  34 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  35 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  36 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  37 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  38 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  39 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  40 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  41 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      69.71   1673   24
  42 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  43 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  44 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  45 Beata Błaszczyk                Poznań               104.65   2407   23
  46 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  47 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  48 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  49 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  50 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  51 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  52 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  53 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  54 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  55 Marek Popczyk                  Tychy                 93.41   2055   22
  56 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  57 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  58 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  59 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  60 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  61 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             125.26   2380   19
  62 Kamil Olejniczak               Kutno                100.95   1918   19
  63 Izabela Chmielewska            Zabrze                97.00   1843   19
  64 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  65 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  66 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  67 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  68 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  69 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  70 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             112.35   1910   17
  71 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  72 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  73 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  74 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  75 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  76 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  77 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  78 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  79 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  80 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  81 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  82 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  83 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  84 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  85 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  86 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  87 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  88 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  89 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  90 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  91 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  92 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  93 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  94 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  95 Zdzisław Stańkowski            Rząska               140.25   1683   12
  96 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        135.75   1629   12
  97 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  98 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
  99 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
 100 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
 101 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
 102 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
 103 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 104 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 105 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 106 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 107 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 108 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 109 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 110 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 111 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 112 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 113 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 114 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 115 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 116 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 117 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 118 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 119 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 120 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 121 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 122 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          96.75   1161   12
 123 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 124 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 125 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 126 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 127 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 128 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 129 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 130 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 131 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 132 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 133 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 134 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 135 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 136 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 137 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 138 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 139 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 140 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 141 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 142 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 143 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 144 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 145 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 146 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 147 Agata Rosińska                 Warszawa              97.09   1068   11
 148 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 149 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 150 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 151 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 152 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 153 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 154 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 155 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 156 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 157 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 158 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 159 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 160 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 161 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 162 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 163 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 164 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 165 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 166 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 167 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 168 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 169 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 170 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 171 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 172 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 173 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 174 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 175 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 176 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 177 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 178 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 179 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 180 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 181 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 182 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 183 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 184 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 185 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 186 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 187 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 188 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 189 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 190 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 191 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 192 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 193 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 194 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 195 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 196 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 197 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 198 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 199 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 200 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 201 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 202 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 203 Dariusz Buławko                Warszawa             142.71    999    7
 204 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 205 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 206 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 207 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 208 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 209 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 210 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 211 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 212 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 213 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 214 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 215 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 216 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 217 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      107.00    749    7
 218 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 219 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 220 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 221 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 222 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                 101.29    709    7
 223 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 224 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 225 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 226 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 227 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 228 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 229 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 230 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 231 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 232 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 233 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 234 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 235 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 236 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 237 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 238 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 239 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 240 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 241 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 242 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 243 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 244 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 245 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 246 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 247 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 248 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 249 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 250 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 251 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 252 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 253 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 254 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 255 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 256 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 257 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 258 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 259 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 260 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 261 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 262 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 263 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 264 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 265 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 266 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 267 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 268 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 269 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 270 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 271 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 272 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 273 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 274 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 275 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 276 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 277 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 278 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 279 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 280 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 281 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.50    221    2
 282 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 283 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 284 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 285 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 286 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 287 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 288 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 289 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 290 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 291 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 292 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 293 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 294 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 295 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 296 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 297 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 298 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie