Graboszyce13
kwietnia
Graboszyce 13-14 kwietnia XIV Mistrzostwa Doliny Karpia w Scrabble
Inowrocław27
kwietnia
Inowrocław 27-28 kwietnia XXIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble
Sosnowiec11
maja
Sosnowiec 11 maja III Mistrzostwa Polski w Scrabble Belgijkę
Strzał w dwunastkę Michała Alabrudzińskiego27 - 28 kwietnia 2019 — XXIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w ScrabbleInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w ScrabbleInowrocław, 27 - 28 kwietnia 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Strzał w dwunastkę Michała AlabrudzińskiegoTo już dwadzieścia trzy lata minęło jak Kopernik wstrzymał nudę i ruszył scrabble... Od tamtego czasu w Inowrocławiu pojawiają się rok w rok pretendenci do zaszczytnego tytułu Mistrza Ziemi Kujawskiej.

W tym roku również frekwencja dopisała – do walki stanęło 55 uczestników. Turniej rozegrano – standardowo – w 12 godzin rozłożone na dwa dni.

W sobotę rozegraliśmy siedem rund, a najlepszym wynikiem mógł pochwalić się Michał Alabrudziński. Zachował po pierwszym dniu komplet zwycięstw i najwyższą liczbę małych punktów. Plan był dobry – wygrać wszystko, co było do wygrania.

W drugim dniu Michał powielił strategię z soboty i do końca turnieju nie oddał żadnego pojedynku. W turnieju oczywiście zwyciężył. Komplet dwunastu wygranych i najwyższa ilość małych punktów w turnieju to pokaz mistrzowskiej siły. Drugi na podium stanął Dawid Adamczyk z dziesięcioma wygranymi. Trzecia, po bardzo dobrym występie, była Katarzyna Polak.

Podczas turnieju zawodnicy rywalizowali też w przeróżnych klasyfikacjach. Po każdej rundzie nagradzano najdroższe ruchy zaczynające się kolejno od liter KLUB KOPERNIK. W ten sposób do rąk uczestników trafiło kolejne dwanaście nagród przygotowanych przez organizatorów. Dawid Adamczyk zdobył też nagrodę za najwyżej punktowany wyraz w turnieju. Najlepsza z pań w turnieju – Katarzyna Polak — zakończyła rywalizację na trzecim miejscu.

Ponadto nagrody rzeczowe trafiły aż do ponad dwudziestu uczestników za sprawą licznego grona sponsorów turnieju. Nagród w Inowrocławiu nigdy nie brakowało! Wszystkim serdecznie gatulujemy!

Nad całokształtem czuwał Grzegorz Kaczmarek i zespół współorganizatorów. Brawa dla organizatorów i sponsorów za bardzo dobrą imprezę scrabblową i grad nagród.

W imieniu organizatorów zapraszamy już za rok na kolejne mistrzostwa i apelujemy o wcześniejsze zapisywanie się do turniejów – to zdecydowanie ułatwia logistyczne działania gospodarzy turniejów. Do zobaczenia na kolejnym turnieju.
relacja: Sławomir Zabawa
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
XXII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble
XXI Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble
XX Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble „O Kryształowe Jajo Świąteczne”


Turniej pod honorowym patronatem
Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Pana Piotra Całbeckiego
oraz Prezydenta Miasta Inowrocławia Pana Ryszarda Brejzy

Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 12
system: połówkowy (rundy 1-11), duńczyk (runda 12)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekKlub Kopernik Inowrocław ul. Toruńska 60
Obrońca tytułuDawid Pikul
SędziaSławomir Zabawa
HarmonogramSobota, 27 kwietnia (7 rund)
11:00 — rozpoczęcie turnieju
14:00-15:00 — przerwa obiadowa
19:00 — zakończenie gier

Niedziela, 28 kwietnia (5 rund)
9:00 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
14:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
WyżywienieWyżywienie we własnym zakresie. Na miejscu bufet z kawą, herbatą i napojami.
NoclegiWe własnym zakresie. Noclegi proszę rezerwować telefonicznie we własnym zakresie na 7 dni przed turniejem.
Najdalej ale najtaniej: Schronisko turystyczne ul. Rakowicza 93 tel. 0 52 355 53 64.
Inne obiekty hotelowe na terenie Inowrocławia: http://meteor-turystyka.pl/noclegi,inowroclaw,0.html
NagrodyZa miejsca I-III puchary
dyplomy do V miejsca

atrakcyjne nagrody rzeczowe (telewizor, monitor, odkurzacz, kosiarka, wiertarka, drukarka, bujak osiedlowy, łózko polowe i wiele innych)

nagroda dla najlepszego zawodnika z Inowrocławia
nagroda dla najlepszego zawodnika z Kujaw
nagroda dla najlepszego debiutanta lub dla najmłodszego uczestnika
nagroda dla najlepszej kobiety
nagrody niespodzianki za najwyższy wynik w każdej rundzie
nagroda za najdroższe słowo
Zgłoszenia uczestnikówpokaż listę uczestników
Lp.Imię i nazwiskoMiastoStatus uczestnikaData zgłoszenia
1 Bartosz Bartczak Poznań Członek PFS2019-03-29 14:54:14
2 Michał Makowski Warszawa Członek PFS2019-03-31 19:38:04
3 Kasia Polak Warszawa Członek PFS2019-03-31 19:52:56
4 Mariusz Kubicki Inowrocław Zwykły uczestnik2019-04-01 17:24:50
5 Wojciech Gołęcki Inowrocław Zwykły uczestnik2019-04-01 17:26:56
6 Mariusz Michalski Inowrocław Zwykły uczestnik2019-04-01 17:28:18
7 Mieczysław Pastuszak Gdynia Członek PFS2019-04-02 03:20:15
8 Krzysztof Kodzis Bydgoszcz Zwykły uczestnik2019-04-02 15:57:38
9 Lucyna Śniadach Rumia Członek PFS2019-04-03 10:37:36
10 Sławomir Długosz Ostróda Zwykły uczestnik2019-04-03 20:03:32
11 Dawid Adamczyk Inowrocław Zwykły uczestnik2019-04-08 10:42:00
12 Sylwia Łada Inowrocław Członek PFS2019-04-08 18:40:06
13 Mikołaj Cieplik Ostrzeszów Członek PFS2019-04-11 02:48:48
14 Arkadiusz Kleniewski Dzierzążnia Zwykły uczestnik2019-04-11 16:15:28
15 Anna Arana Kołobrzeg Członek PFS2019-04-11 20:09:06
16 Adam Grzelec Poznań Członek PFS2019-04-12 14:45:46
17 Teresa Balewska Reda Członek PFS2019-04-13 08:44:23
18 Jacek Mańko Poznań Członek PFS2019-04-14 22:32:17
19 Maciej Nawrocki Babimost Zwykły uczestnik2019-04-15 09:48:50
20 Grażyna Wesołowska Łódź Członek PFS2019-04-16 11:37:06
21 Dawid Pikul Poznań Członek PFS2019-04-18 08:30:36
22 Zuzanna Cichoń Gdańsk Zwykły uczestnik2019-04-20 00:25:59
23 Samir Chakrar Poznań Zwykły uczestnik2019-04-20 19:24:52
24 Justyna Sławińska Gdańsk Zwykły uczestnik2019-04-23 09:36:42
25 Halina Cecot Kołobrzeg Członek PFS2019-04-23 12:04:02
26 krzysztof zawadzki sampława Członek PFS2019-04-23 13:23:46
27 Iwona Wieluńska Kołobrzeg Członek PFS2019-04-23 16:08:20
28 Wojciech Zemło Łódź Zwykły uczestnik2019-04-23 23:31:31
29 Andrzej Bednaruk Gdańsk Zwykły uczestnik2019-04-24 07:50:15
30 Bernadeta Kudlińska Bydgoszcz Członek PFS2019-04-24 11:53:55
31 Waldemar Kudliński Bydgoszcz Członek PFS2019-04-24 11:54:28
32 Krystyna Czajkowska Kołobrzeg Członek PFS2019-04-24 15:39:19
33 Jakub Onoszko Gdynia Zwykły uczestnik2019-04-24 21:25:55
34 Renata Andracka Zwola Członek PFS2019-04-24 22:33:59
35 Tomasz Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2019-04-25 13:05:33
36 Krzysztof Nasiłowski Siedlce Zwykły uczestnik2019-04-25 13:06:49
37 Błażej Ochocki Przeźmierowo Debiutant2019-04-25 13:54:16
38 Jacek Gasik Warszawa/Inowrocław Zwykły uczestnik2019-04-25 16:50:13
39 Natalia Woźniak Dziwnówek Członek PFS2019-04-25 18:48:45
40 Julia Ławniczak Warszawa Debiutant2019-04-25 19:16:27
41 Maciej Skrzypczak Kędzierzyn-Koźle Członek PFS2019-04-25 21:27:53
42 Jolanta Olczak Kołobrzeg Zwykły uczestnik2019-04-26 08:05:24
43 Andrzej Kroc Łódź Członek PFS2019-04-26 09:50:12
44 Marcin Bertrand Poznań Zwykły uczestnik2019-04-26 11:35:48
45 Beata Błaszczyk Poznań Zwykły uczestnik2019-04-26 11:37:31
46 Alicja Grąbczewska Szczecin Zwykły uczestnik2019-04-26 13:04:06
47 Maciej Grąbczewski Szczecin Zwykły uczestnik2019-04-26 13:04:24
48 Marek Rogalski Warszawa Członek PFS2019-04-26 19:17:33
49 Mariusz Orzeł Nowe Miasto Lubawskie Członek PFS2019-04-26 20:18:56
50 Stanislaw Gasik Warszawa Zwykły uczestnik2019-04-26 20:21:10
51 Lidia Żywna Gdynia Członek PFS2019-04-26 22:41:54
52 Karolina Urbańska Poznań Członek PFS2019-04-26 22:56:58
53 Małgorzata Deszczyńska Warszawa Członek PFS2019-04-27 06:09:32
OrganizatorzyKlub „Kopernik” Kujawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Inowrocławiu, ul. Toruńska 60, 88-100 Inowrocław, tel. 52 357 26 15 lub 601 621 716 lub 601213 626
OSiR Inowrocław


Wyniki turnieju XXIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Michał          Alabrudziński        Włocławek              158.01     12.0     5467     2234     1641
  2 Dawid           Adamczyk             Inowrocław             154.06     10.0     5002     2032      833
  3 Katarzyna       Polak                Warszawa               132.09      9.0     4854     1905      725
  4 Andrzej         Kowalski             Gdańsk                 136.81      9.0     4518     1879       11
  5 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             144.97      8.0     5092     1689      874
  6 Jakub           Błażejewski          Poznań                 141.11      8.0     4908     1689      448
  7 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               138.43      8.0     4891     1768      842
  8 Wojciech        Zemło                Łódź                   143.53      8.0     4701     1745      277
  9 Dawid           Pikul                Poznań                 156.77      7.5     4708     1693      189
 10 Michał          Makowski             Warszawa               147.73      7.0     4918     1527      513
 11 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              142.49      7.0     4881     1592      402
 12 Jacek           Mańko                Poznań                 137.49      7.0     4811     1692      267
 13 Maciej          Skrzypczak           Kędzierzyn-Koźle       128.76      7.0     4773     1628      473
 14 Renata          Andracka             Zwola                  122.45      7.0     4716     1488      346
 15 Maciej          Grąbczewski          Szczecin               145.05      7.0     4547     1729      -70
 16 Alicja          Grąbczewska          Szczecin               135.01      7.0     4543     1604      163
 17 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubawskie   125.89      7.0     4540     1578      314
 18 Krzysztof       Kodzis               Bydgoszcz              130.15      7.0     4497     1695     -349
 19 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               110.01      7.0     4429     1552       36
 20 Sławomir        Długosz              Ostróda                108.46      7.0     4396     1618      398
 21 Adam            Grzelec              Poznań                 129.40      6.5     4711     1514      365
 22 Maciej          Nawrocki             Babimost               131.26      6.0     4895     1638      286
 23 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                139.38      6.0     4658     1366      572
 24 Zuzanna         Cichoń               Gdańsk                 106.15      6.0     4626     1624      -50
 25 Marcin          Bertrand             Poznań                 126.92      6.0     4479     1459      171
 26 Andrzej         Kroc                 Łódź                   134.37      6.0     4466     1411      200
 27 Marek           Rogalski             Warszawa               130.01      6.0     4454     1544       29
 28 Sylwia          Łada                 Inowrocław             121.61      6.0     4436     1407       90
 29 Stanisław       Gasik                Warszawa               122.84      6.0     4303     1441     -138
 30 Beata           Błaszczyk            Poznań                 100.00      6.0     4295     1403      158
 31 Jakub           Onoszko              Gdynia                 124.70      6.0     4241     1566     -361
 32 Lucyna          Śniadach             Rumia                  119.02      6.0     4137     1460     -264
 33 Mieczysław      Pastuszak            Gdynia                 119.15      5.5     4406     1482     -290
 34 Bernadeta       Kudlińska            Bydgoszcz              100.00      5.5     4076     1252      176
 35 Karolina        Urbańska             Poznań                 118.79      5.0     4367     1371     -258
 36 Anna            Arana                Kołobrzeg              114.44      5.0     4246     1370     -175
 37 Andrzej         Bednaruk             Gdańsk                 116.82      5.0     4242     1453     -478
 38 Bartosz         Bartczak             Poznań                 115.58      5.0     4211     1360      -43
 39 Samir           Chakrar              Poznań                 119.26      5.0     4157     1403     -459
 40 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            108.74      5.0     4149     1276     -388
 41 Halina          Cecot                Kołobrzeg              111.72      5.0     4141     1234      -65
 42 Waldemar        Kudliński            Bydgoszcz              107.96      5.0     3821     1298     -352
 43 Mariusz         Kubicki              Inowrocław             121.00      4.5     4212     1379     -286
 44 Justyna         Sławińska            Gdańsk                 108.33      4.0     4449     1169     -141
 45 Jacek           Gasik                Warszawa               124.47      4.0     4246     1232      -71
 46 Mariusz         Michalski            Inowrocław             100.03      4.0     4013     1168     -691
 47 Lidia           Żywna                Gdynia                 104.62      4.0     4000     1208     -404
 48 Jolanta         Olczak               Kołobrzeg              100.00      4.0     3836     1231     -342
 49 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      4.0     3835     1126     -553
 50 Błażej          Ochocki              Przeźmierowo           100.00      4.0     3731     1161    -1063
 51 Wojciech        Gołęcki              Inowrocław             103.91      3.5     3781      987     -119
 52 Iwona           Wieluńska            Kołobrzeg              117.91      3.0     4239     1070     -646
 53 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      3.0     3914     1052     -564
 54 Krystyna        Czajkowska           Kołobrzeg              100.00      3.0     3717     1047     -749
 55 Julia           Ławniczak            Warszawa               100.00      0.5      545      129     -530
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble



	Michał Alabrudziński 158.01 Włocławek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Sylwia         Łada                  121.61 +  381: 310  172
    2     6 Anna           Arana                 114.44 +  432: 268  164
    3     7 Mariusz        Kubicki               121.00 +  468: 240  171
    4     3 Jacek          Mańko                 137.49 +  411: 358  187
    5     2 Mikołaj        Cieplik               144.97 +  572: 304  195
    6     1 Dawid          Adamczyk              154.06 +  375: 348  204
    7     1 Maciej         Grąbczewski           145.05 +  458: 330  195
    8     1 Krzysztof      Kodzis                130.15 +  405: 387  180
    9     1 Andrzej        Kowalski              136.81 +  558: 252  187
   10     1 Maciej         Nawrocki              131.26 +  503: 415  181
   11     1 Wojciech       Zemło                 143.53 +  397: 306  194
   12     1 Dawid          Adamczyk              154.06 +  507: 308  204
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2234  / 12 186.17




	Dawid Pikul 156.77 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Mariusz        Kubicki               121.00 =  407: 407  121
    2    12 Jakub          Onoszko               124.70 -  327: 384   75
    3    19 Marcin         Bertrand              126.92 -  366: 441   77
    4    22 Andrzej        Kroc                  134.37 +  412: 275  184
    5    19 Marek          Rogalski              130.01 +  367: 349  180
    6    13 Samir          Chakrar               119.26 +  465: 246  169
    7     7 Maciej         Nawrocki              131.26 -  356: 434   81
    8    11 Jacek          Mańko                 137.49 +  432: 393  187
    9     9 Katarzyna      Polak                 132.09 -  317: 427   82
   10    14 Maciej         Grąbczewski           145.05 +  477: 470  195
   11     9 Zuzanna        Cichoń                106.15 +  325: 303  156
   12     7 Alicja         Grąbczewska           135.01 +  457: 390  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Dawid Adamczyk 154.06 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Samir          Chakrar               119.26 +  537: 259  169
    2     2 Krzysztof      Kodzis                130.15 +  598: 268  180
    3     1 Andrzej        Bednaruk              116.82 +  442: 369  167
    4     1 Andrzej        Kowalski              136.81 +  439: 384  187
    5     1 Wojciech       Zemło                 143.53 +  367: 266  194
    6     1 Michał         Alabrudziński         158.01 -  348: 375  108
    7     2 Katarzyna      Polak                 132.09 +  337: 326  182
    8     2 Natalia        Woźniak               142.49 +  473: 336  192
    9     2 Maciej         Nawrocki              131.26 +  436: 419  181
   10     2 Małgorzata     Deszczyńska           138.43 +  341: 308  188
   11     2 Mariusz        Orzeł                 125.89 +  376: 352  176
   12     1 Michał         Alabrudziński         158.01 -  308: 507  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2032  / 12 169.33




	Michał Makowski 147.73 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Mieczysław     Pastuszak             119.15 -  343: 354   69
    2    20 Lidia          Żywna                 104.62 +  447: 266  155
    3    11 Anna           Arana                 114.44 +  428: 375  164
    4     8 Maciej         Grąbczewski           145.05 -  389: 392   95
    5    10 Maciej         Nawrocki              131.26 -  341: 508   81
    6    15 Alicja         Grąbczewska           135.01 +  411: 331  185
    7    11 Beata          Błaszczyk             100.00 +  507: 273  150
    8     9 Jakub          Onoszko               124.70 -  341: 440   75
    9    12 Sławomir       Długosz               108.46 -  369: 385   58
   10    15 Bartosz        Bartczak              115.58 +  430: 367  166
   11    12 Stanisław      Gasik                 122.84 +  469: 375  173
   12     9 Zuzanna        Cichoń                106.15 +  443: 339  156
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1527  / 12 127.25




	Maciej Grąbczewski 145.05 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Lucyna         Śniadach              119.02 -  337: 409   69
    2    25 Tomasz         Nasiłowski            139.38 +  362: 345  189
    3    12 Andrzej        Kroc                  134.37 +  405: 281  184
    4     8 Michał         Makowski              147.73 +  392: 389  198
    5     6 Jakub          Błażejewski           141.11 +  505: 429  191
    6     5 Mariusz        Kubicki               121.00 +  372: 270  171
    7     1 Michał         Alabrudziński         158.01 -  330: 458  108
    8     4 Maciej         Nawrocki              131.26 -  340: 424   81
    9     8 Mariusz        Orzeł                 125.89 -  257: 468   76
   10    14 Dawid          Pikul                 156.77 -  470: 477  107
   11    13 Jakub          Onoszko               124.70 +  375: 311  175
   12    11 Marek          Rogalski              130.01 +  402: 356  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1729  / 12 144.08




	Mikołaj Cieplik 144.97 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Karolina       Urbańska              118.79 -  387: 413   69
    2    17 Mariusz        Michalski             100.03 +  477: 275  150
    3     8 Mieczysław     Pastuszak             119.15 +  466: 325  169
    4     5 Krzysztof      Zawadzki              110.01 +  543: 202  160
    5     2 Michał         Alabrudziński         158.01 -  304: 572  108
    6     6 Andrzej        Kowalski              136.81 -  388: 391   87
    7    10 Jacek          Mańko                 137.49 +  461: 338  187
    8     7 Marek          Rogalski              130.01 -  333: 397   80
    9    10 Andrzej        Bednaruk              116.82 +  426: 281  167
   10     6 Zuzanna        Cichoń                106.15 +  454: 393  156
   11     5 Marcin         Bertrand              126.92 +  349: 338  177
   12     3 Maciej         Skrzypczak            128.76 +  504: 293  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Wojciech Zemło 143.53 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Iwona          Wieluńska             117.91 +  464: 272  168
    2     4 Sławomir       Długosz               108.46 +  387: 270  158
    3     4 Jacek          Gasik                 124.47 +  369: 349  174
    4     2 Maciej         Skrzypczak            128.76 +  404: 372  179
    5     1 Dawid          Adamczyk              154.06 -  266: 367  104
    6     3 Maciej         Nawrocki              131.26 +  520: 424  181
    7     3 Krzysztof      Kodzis                130.15 -  335: 476   80
    8     6 Zuzanna        Cichoń                106.15 +  408: 380  156
    9     3 Małgorzata     Deszczyńska           138.43 -  351: 437   88
   10     7 Mieczysław     Pastuszak             119.15 +  419: 380  169
   11     1 Michał         Alabrudziński         158.01 -  306: 397  108
   12     6 Krzysztof      Kodzis                130.15 +  472: 300  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1745  / 12 145.42




	Natalia Woźniak 142.49 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Andrzej        Bednaruk              116.82 -  424: 430   67
    2    15 Bartosz        Bartczak              115.58 +  350: 342  166
    3    13 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  564: 278  150
    4     4 Zuzanna        Cichoń                106.15 +  405: 396  156
    5     4 Katarzyna      Polak                 132.09 -  346: 378   82
    6     7 Jacek          Gasik                 124.47 +  468: 354  174
    7     5 Jakub          Onoszko               124.70 +  485: 233  175
    8     2 Dawid          Adamczyk              154.06 -  336: 473  104
    9     4 Krzysztof      Kodzis                130.15 -  313: 408   80
   10     8 Alicja         Grąbczewska           135.01 -  387: 451   85
   11    11 Renata         Andracka              122.45 +  429: 385  172
   12     8 Maciej         Nawrocki              131.26 +  374: 351  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1592  / 12 132.67




	Jakub Błażejewski 141.11 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Bartosz        Bartczak              115.58 -  391: 396   66
    2    16 Halina         Cecot                 111.72 +  447: 326  162
    3     9 Lucyna         Śniadach              119.02 +  439: 382  169
    4     6 Beata          Błaszczyk             100.00 +  363: 342  150
    5     6 Maciej         Grąbczewski           145.05 -  429: 505   95
    6     8 Krzysztof      Zawadzki              110.01 +  429: 308  160
    7     6 Mariusz        Orzeł                 125.89 +  441: 334  176
    8     3 Andrzej        Kowalski              136.81 -  323: 375   87
    9     6 Jakub          Onoszko               124.70 +  483: 331  175
   10     4 Katarzyna      Polak                 132.09 -  290: 440   82
   11     8 Marek          Rogalski              130.01 +  438: 356  180
   12     4 Jacek          Mańko                 137.49 +  435: 365  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1689  / 12 140.75




	Tomasz Nasiłowski 139.38 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Anna           Arana                 114.44 -  260: 439   64
    2    25 Maciej         Grąbczewski           145.05 -  345: 362   95
    3    24 Sylwia         Łada                  121.61 -  379: 390   72
    4    26 Lidia          Żywna                 104.62 -  354: 358   55
    5    26 Waldemar       Kudliński             107.96 -  296: 345   58
    6    27 Justyna        Sławińska             108.33 +  421: 335  158
    7    26 Teresa         Balewska              100.00 +  436: 261  150
    8    22 Krzysztof      Zawadzki              110.01 +  384: 347  160
    9    21 Jolanta        Olczak                100.00 -  352: 366   50
   10    22 Iwona          Wieluńska             117.91 +  542: 285  168
   11    17 Andrzej        Bednaruk              116.82 +  506: 312  167
   12    15 Karolina       Urbańska              118.79 +  383: 286  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1366  / 12 113.83




	Małgorzata Deszczyńska 138.43 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Halina         Cecot                 111.72 +  359: 334  162
    2     7 Adam           Grzelec               129.40 +  353: 327  179
    3     6 Jacek          Mańko                 137.49 -  364: 368   87
    4    11 Marcin         Bertrand              126.92 +  533: 309  177
    5     8 Krzysztof      Kodzis                130.15 -  390: 407   80
    6     9 Lucyna         Śniadach              119.02 +  445: 303  169
    7     8 Mariusz        Kubicki               121.00 +  452: 250  171
    8     5 Katarzyna      Polak                 132.09 +  441: 398  182
    9     3 Wojciech       Zemło                 143.53 +  437: 351  194
   10     2 Dawid          Adamczyk              154.06 -  308: 341  104
   11     3 Andrzej        Kowalski              136.81 -  330: 355   87
   12     5 Mariusz        Orzeł                 125.89 +  479: 306  176
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1768  / 12 147.33




	Jacek Mańko 137.49 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Krzysztof      Zawadzki              110.01 +  412: 367  160
    2    11 Marek          Rogalski              130.01 +  421: 399  180
    3     6 Małgorzata     Deszczyńska           138.43 +  368: 364  188
    4     3 Michał         Alabrudziński         158.01 -  358: 411  108
    5     9 Mariusz        Kubicki               121.00 -  332: 448   71
    6    12 Adam           Grzelec               129.40 +  395: 380  179
    7    10 Mikołaj        Cieplik               144.97 -  338: 461   95
    8    11 Dawid          Pikul                 156.77 -  393: 432  107
    9    14 Samir          Chakrar               119.26 +  375: 277  169
   10    11 Jakub          Onoszko               124.70 +  527: 257  175
   11    10 Mieczysław     Pastuszak             119.15 +  527: 313  169
   12     4 Jakub          Błażejewski           141.11 -  365: 435   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1692  / 12 141.00




	Andrzej Kowalski 136.81 Gdańsk                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  407: 335  159
    2    14 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  376: 306  150
    3     3 Karolina       Urbańska              118.79 +  452: 314  169
    4     1 Dawid          Adamczyk              154.06 -  384: 439  104
    5     7 Jacek          Gasik                 124.47 +  369: 367  174
    6     6 Mikołaj        Cieplik               144.97 +  391: 388  195
    7     4 Maciej         Skrzypczak            128.76 +  387: 330  179
    8     3 Jakub          Błażejewski           141.11 +  375: 323  191
    9     1 Michał         Alabrudziński         158.01 -  252: 558  108
   10     3 Krzysztof      Kodzis                130.15 +  461: 400  180
   11     3 Małgorzata     Deszczyńska           138.43 +  355: 330  188
   12     2 Katarzyna      Polak                 132.09 -  309: 417   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1879  / 12 156.58




	Alicja Grąbczewska 135.01 Szczecin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Sławomir       Długosz               108.46 -  292: 387   58
    2    23 Waldemar       Kudliński             107.96 +  431: 313  158
    3    22 Halina         Cecot                 111.72 +  387: 278  162
    4     7 Karolina       Urbańska              118.79 +  414: 271  169
    5     3 Maciej         Skrzypczak            128.76 -  330: 454   79
    6    15 Michał         Makowski              147.73 -  331: 411   98
    7    13 Sylwia         Łada                  121.61 +  386: 340  172
    8    10 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  409: 337  159
    9    11 Mieczysław     Pastuszak             119.15 -  304: 382   69
   10     8 Natalia        Woźniak               142.49 +  451: 387  192
   11     6 Maciej         Nawrocki              131.26 +  418: 363  181
   12     7 Dawid          Pikul                 156.77 -  390: 457  107
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1604  / 12 133.67




	Andrzej Kroc 134.37 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Justyna        Sławińska             108.33 +  451: 336  158
    2     5 Katarzyna      Polak                 132.09 -  324: 354   82
    3    12 Maciej         Grąbczewski           145.05 -  281: 405   95
    4    22 Dawid          Pikul                 156.77 -  275: 412  107
    5    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  476: 300  150
    6    20 Błażej         Ochocki               100.00 +  418: 302  150
    7    17 Lucyna         Śniadach              119.02 -  347: 349   69
    8    18 Bartosz        Bartczak              115.58 -  317: 387   66
    9    19 Lidia          Żywna                 104.62 +  403: 359  155
   10    18 Jolanta        Olczak                100.00 +  399: 303  150
   11    14 Samir          Chakrar               119.26 +  385: 361  169
   12    12 Krzysztof      Zawadzki              110.01 -  390: 398   60
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1411  / 12 117.58




	Katarzyna Polak 132.09 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Waldemar       Kudliński             107.96 +  382: 339  158
    2     5 Andrzej        Kroc                  134.37 +  354: 324  184
    3     5 Zuzanna        Cichoń                106.15 -  347: 424   56
    4     9 Adam           Grzelec               129.40 +  433: 425  179
    5     4 Natalia        Woźniak               142.49 +  378: 346  192
    6     2 Maciej         Skrzypczak            128.76 +  409: 304  179
    7     2 Dawid          Adamczyk              154.06 -  326: 337  104
    8     5 Małgorzata     Deszczyńska           138.43 -  398: 441   88
    9     9 Dawid          Pikul                 156.77 +  427: 317  207
   10     4 Jakub          Błażejewski           141.11 +  440: 290  191
   11     4 Krzysztof      Kodzis                130.15 +  543: 273  180
   12     2 Andrzej        Kowalski              136.81 +  417: 309  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 12 158.75




	Maciej Nawrocki 131.26 Babimost

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Zuzanna        Cichoń                106.15 -  340: 389   56
    2    21 Błażej         Ochocki               100.00 +  409: 246  150
    3    16 Samir          Chakrar               119.26 +  420: 327  169
    4    10 Marek          Rogalski              130.01 +  388: 359  180
    5    10 Michał         Makowski              147.73 +  508: 341  198
    6     3 Wojciech       Zemło                 143.53 -  424: 520   94
    7     7 Dawid          Pikul                 156.77 +  434: 356  207
    8     4 Maciej         Grąbczewski           145.05 +  424: 340  195
    9     2 Dawid          Adamczyk              154.06 -  419: 436  104
   10     1 Michał         Alabrudziński         158.01 -  415: 503  108
   11     6 Alicja         Grąbczewska           135.01 -  363: 418   85
   12     8 Natalia        Woźniak               142.49 -  351: 374   92
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1638  / 12 136.50




	Krzysztof Kodzis 130.15 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Lidia          Żywna                 104.62 +  392: 325  155
    2     2 Dawid          Adamczyk              154.06 -  268: 598  104
    3    15 Iwona          Wieluńska             117.91 +  362: 330  168
    4    12 Andrzej        Bednaruk              116.82 +  396: 327  167
    5     8 Małgorzata     Deszczyńska           138.43 +  407: 390  188
    6     4 Zuzanna        Cichoń                106.15 +  428: 347  156
    7     3 Wojciech       Zemło                 143.53 +  476: 335  194
    8     1 Michał         Alabrudziński         158.01 -  387: 405  108
    9     4 Natalia        Woźniak               142.49 +  408: 313  192
   10     3 Andrzej        Kowalski              136.81 -  400: 461   87
   11     4 Katarzyna      Polak                 132.09 -  273: 543   82
   12     6 Wojciech       Zemło                 143.53 -  300: 472   94
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1695  / 12 141.25




	Marek Rogalski 130.01 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Wojciech       Gołęcki               103.91 +  341: 330  154
    2    11 Jacek          Mańko                 137.49 -  399: 421   87
    3    17 Sławomir       Długosz               108.46 +  338: 333  158
    4    10 Maciej         Nawrocki              131.26 -  359: 388   81
    5    19 Dawid          Pikul                 156.77 -  349: 367  107
    6    23 Iwona          Wieluńska             117.91 +  428: 413  168
    7    18 Jolanta        Olczak                100.00 +  366: 267  150
    8     7 Mikołaj        Cieplik               144.97 +  397: 333  195
    9     5 Maciej         Skrzypczak            128.76 -  332: 372   79
   10    13 Adam           Grzelec               129.40 +  433: 361  179
   11     8 Jakub          Błażejewski           141.11 -  356: 438   91
   12    11 Maciej         Grąbczewski           145.05 -  356: 402   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1544  / 12 128.67




	Adam Grzelec 129.40 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Mariusz        Michalski             100.03 +  430: 334  150
    2     7 Małgorzata     Deszczyńska           138.43 -  327: 353   88
    3    14 Stanisław      Gasik                 122.84 +  420: 339  173
    4     9 Katarzyna      Polak                 132.09 -  425: 433   82
    5    11 Mieczysław     Pastuszak             119.15 =  406: 406  119
    6    12 Jacek          Mańko                 137.49 -  380: 395   87
    7    19 Jacek          Gasik                 124.47 +  393: 291  174
    8    12 Marcin         Bertrand              126.92 +  366: 362  177
    9     7 Zuzanna        Cichoń                106.15 -  409: 411   56
   10    13 Marek          Rogalski              130.01 -  361: 433   80
   11    16 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  436: 244  159
   12    14 Mieczysław     Pastuszak             119.15 +  358: 345  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1514  / 12 126.17




	Maciej Skrzypczak 128.76 Kędzierzyn-Koźle

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Julia          Ławniczak             100.00 +  686: 108  150
    2     1 Marcin         Bertrand              126.92 +  377: 333  177
    3     2 Jakub          Onoszko               124.70 +  409: 349  175
    4     2 Wojciech       Zemło                 143.53 -  372: 404   94
    5     3 Alicja         Grąbczewska           135.01 +  454: 330  185
    6     2 Katarzyna      Polak                 132.09 -  304: 409   82
    7     4 Andrzej        Kowalski              136.81 -  330: 387   87
    8     8 Lucyna         Śniadach              119.02 +  403: 374  169
    9     5 Marek          Rogalski              130.01 +  372: 332  180
   10     5 Mariusz        Orzeł                 125.89 -  366: 456   76
   11     7 Sławomir       Długosz               108.46 +  407: 314  158
   12     3 Mikołaj        Cieplik               144.97 -  293: 504   95
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1628  / 12 135.67




	Marcin Bertrand 126.92 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Teresa         Balewska              100.00 +  394: 339  150
    2     1 Maciej         Skrzypczak            128.76 -  333: 377   79
    3    19 Dawid          Pikul                 156.77 +  441: 366  207
    4    11 Małgorzata     Deszczyńska           138.43 -  309: 533   88
    5    14 Jolanta        Olczak                100.00 -  318: 364   50
    6    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  452: 285  150
    7    14 Sławomir       Długosz               108.46 +  344: 282  158
    8    12 Adam           Grzelec               129.40 -  362: 366   79
    9    16 Waldemar       Kudliński             107.96 +  489: 290  158
   10    10 Stanisław      Gasik                 122.84 +  397: 279  173
   11     5 Mikołaj        Cieplik               144.97 -  338: 349   95
   12    10 Renata         Andracka              122.45 -  302: 478   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1459  / 12 121.58




	Mariusz Orzeł 125.89 Nowe Miasto Lubawskie       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  355: 340  150
    2     9 Jacek          Gasik                 124.47 -  357: 360   74
    3    10 Renata         Andracka              122.45 +  449: 393  172
    4    13 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  353: 247  150
    5     5 Zuzanna        Cichoń                106.15 -  381: 388   56
    6    11 Jolanta        Olczak                100.00 +  359: 216  150
    7     6 Jakub          Błażejewski           141.11 -  334: 441   91
    8    13 Karolina       Urbańska              118.79 +  370: 363  169
    9     8 Maciej         Grąbczewski           145.05 +  468: 257  195
   10     5 Maciej         Skrzypczak            128.76 +  456: 366  179
   11     2 Dawid          Adamczyk              154.06 -  352: 376  104
   12     5 Małgorzata     Deszczyńska           138.43 -  306: 479   88
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1578  / 12 131.50




	Jakub Onoszko 124.70 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jolanta        Olczak                100.00 +  412: 329  150
    2    12 Dawid          Pikul                 156.77 +  384: 327  207
    3     2 Maciej         Skrzypczak            128.76 -  349: 409   79
    4    14 Mariusz        Kubicki               121.00 -  297: 421   71
    5    18 Wojciech       Gołęcki               103.91 +  364: 273  154
    6    10 Stanisław      Gasik                 122.84 +  459: 316  173
    7     5 Natalia        Woźniak               142.49 -  233: 485   92
    8     9 Michał         Makowski              147.73 +  440: 341  198
    9     6 Jakub          Błażejewski           141.11 -  331: 483   91
   10    11 Jacek          Mańko                 137.49 -  257: 527   87
   11    13 Maciej         Grąbczewski           145.05 -  311: 375   95
   12    19 Samir          Chakrar               119.26 +  404: 316  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1566  / 12 130.50




	Jacek Gasik 124.47 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  423: 242  150
    2     9 Mariusz        Orzeł                 125.89 +  360: 357  176
    3     4 Wojciech       Zemło                 143.53 -  349: 369   94
    4    15 Renata         Andracka              122.45 +  349: 323  172
    5     7 Andrzej        Kowalski              136.81 -  367: 369   87
    6     7 Natalia        Woźniak               142.49 -  354: 468   92
    7    19 Adam           Grzelec               129.40 -  291: 393   79
    8    20 Waldemar       Kudliński             107.96 -  308: 323   58
    9    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  332: 344   50
   10    23 Justyna        Sławińska             108.33 +  443: 400  158
   11    21 Beata          Błaszczyk             100.00 -  336: 356   50
   12    21 Bartosz        Bartczak              115.58 -  334: 373   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1232  / 12 102.67




	Stanisław Gasik 122.84 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Beata          Błaszczyk             100.00 +  359: 349  150
    2     8 Andrzej        Bednaruk              116.82 -  308: 367   67
    3    14 Adam           Grzelec               129.40 -  339: 420   79
    4    17 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  430: 265  159
    5    12 Karolina       Urbańska              118.79 +  479: 379  169
    6    10 Jakub          Onoszko               124.70 -  316: 459   75
    7    15 Krzysztof      Zawadzki              110.01 +  355: 329  160
    8    14 Mieczysław     Pastuszak             119.15 -  325: 384   69
    9    18 Mariusz        Kubicki               121.00 +  362: 310  171
   10    10 Marcin         Bertrand              126.92 -  279: 397   77
   11    12 Michał         Makowski              147.73 -  375: 469   98
   12    17 Andrzej        Bednaruk              116.82 +  376: 313  167
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1441  / 12 120.08




	Renata Andracka 122.45 Zwola               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Błażej         Ochocki               100.00 +  471: 312  150
    2     3 Zuzanna        Cichoń                106.15 -  359: 458   56
    3    10 Mariusz        Orzeł                 125.89 -  393: 449   76
    4    15 Jacek          Gasik                 124.47 -  323: 349   74
    5    20 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  382: 314  150
    6    16 Sławomir       Długosz               108.46 -  323: 385   58
    7    20 Lidia          Żywna                 104.62 +  350: 318  155
    8    17 Anna           Arana                 114.44 +  464: 349  164
    9    13 Lucyna         Śniadach              119.02 +  378: 368  169
   10     9 Andrzej        Bednaruk              116.82 +  410: 337  167
   11    11 Natalia        Woźniak               142.49 -  385: 429   92
   12    10 Marcin         Bertrand              126.92 +  478: 302  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1488  / 12 124.00




	Sylwia Łada 121.61 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Michał         Alabrudziński         158.01 -  310: 381  108
    2    22 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  343: 345   50
    3    24 Tomasz         Nasiłowski            139.38 +  390: 379  189
    4    24 Wojciech       Gołęcki               103.91 -  371: 425   54
    5    21 Mariusz        Michalski             100.03 +  402: 309  150
    6    18 Anna           Arana                 114.44 +  452: 325  164
    7    13 Alicja         Grąbczewska           135.01 -  340: 386   85
    8    16 Sławomir       Długosz               108.46 -  273: 409   58
    9    20 Błażej         Ochocki               100.00 +  450: 316  150
   10    17 Samir          Chakrar               119.26 -  346: 392   69
   11    20 Bartosz        Bartczak              115.58 +  400: 369  166
   12    16 Anna           Arana                 114.44 +  359: 310  164
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1407  / 12 117.25




	Mariusz Kubicki 121.00 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dawid          Pikul                 156.77 =  407: 407  157
    2    13 Lucyna         Śniadach              119.02 +  451: 309  169
    3     7 Michał         Alabrudziński         158.01 -  240: 468  108
    4    14 Jakub          Onoszko               124.70 +  421: 297  175
    5     9 Jacek          Mańko                 137.49 +  448: 332  187
    6     5 Maciej         Grąbczewski           145.05 -  270: 372   95
    7     8 Małgorzata     Deszczyńska           138.43 -  250: 452   88
    8    15 Andrzej        Bednaruk              116.82 -  333: 415   67
    9    18 Stanisław      Gasik                 122.84 -  310: 362   73
   10    19 Beata          Błaszczyk             100.00 +  422: 280  150
   11    18 Krzysztof      Zawadzki              110.01 -  332: 428   60
   12    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  328: 376   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1379  / 12 114.92




	Samir Chakrar 119.26 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Dawid          Adamczyk              154.06 -  259: 537  104
    2    26 Justyna        Sławińska             108.33 +  400: 324  158
    3    16 Maciej         Nawrocki              131.26 -  327: 420   81
    4    19 Iwona          Wieluńska             117.91 +  483: 261  168
    5    15 Sławomir       Długosz               108.46 +  405: 375  158
    6    13 Dawid          Pikul                 156.77 -  246: 465  107
    7    16 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 -  375: 420   59
    8    19 Jolanta        Olczak                100.00 +  316: 304  150
    9    14 Jacek          Mańko                 137.49 -  277: 375   87
   10    17 Sylwia         Łada                  121.61 +  392: 346  172
   11    14 Andrzej        Kroc                  134.37 -  361: 385   84
   12    19 Jakub          Onoszko               124.70 -  316: 404   75
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Mieczysław Pastuszak 119.15 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Michał         Makowski              147.73 +  354: 343  198
    2    10 Karolina       Urbańska              118.79 -  367: 498   69
    3     8 Mikołaj        Cieplik               144.97 -  325: 466   95
    4    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  382: 328  150
    5    11 Adam           Grzelec               129.40 =  406: 406  129
    6    14 Andrzej        Bednaruk              116.82 +  391: 324  167
    7     9 Zuzanna        Cichoń                106.15 -  377: 398   56
    8    14 Stanisław      Gasik                 122.84 +  384: 325  173
    9    11 Alicja         Grąbczewska           135.01 +  382: 304  185
   10     7 Wojciech       Zemło                 143.53 -  380: 419   94
   11    10 Jacek          Mańko                 137.49 -  313: 527   87
   12    14 Adam           Grzelec               129.40 -  345: 358   79
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1482  / 12 123.50




	Lucyna Śniadach 119.02 Rumia                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Maciej         Grąbczewski           145.05 +  409: 337  195
    2    13 Mariusz        Kubicki               121.00 -  309: 451   71
    3     9 Jakub          Błażejewski           141.11 -  382: 439   91
    4    16 Waldemar       Kudliński             107.96 +  354: 273  158
    5    17 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  357: 273  150
    6     9 Małgorzata     Deszczyńska           138.43 -  303: 445   88
    7    17 Andrzej        Kroc                  134.37 +  349: 347  184
    8     8 Maciej         Skrzypczak            128.76 -  374: 403   79
    9    13 Renata         Andracka              122.45 -  368: 378   72
   10    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  336: 325  150
   11    15 Anna           Arana                 114.44 +  312: 311  164
   12    13 Sławomir       Długosz               108.46 -  284: 419   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1460  / 12 121.67




	Karolina Urbańska 118.79 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Mikołaj        Cieplik               144.97 +  413: 387  195
    2    10 Mieczysław     Pastuszak             119.15 +  498: 367  169
    3     3 Andrzej        Kowalski              136.81 -  314: 452   87
    4     7 Alicja         Grąbczewska           135.01 -  271: 414   85
    5    12 Stanisław      Gasik                 122.84 -  379: 479   73
    6    17 Bartosz        Bartczak              115.58 +  405: 273  166
    7    12 Andrzej        Bednaruk              116.82 -  379: 401   67
    8    13 Mariusz        Orzeł                 125.89 -  363: 370   76
    9    17 Beata          Błaszczyk             100.00 +  359: 336  150
   10    16 Anna           Arana                 114.44 -  326: 422   64
   11    19 Jolanta        Olczak                100.00 +  374: 341  150
   12    15 Tomasz         Nasiłowski            139.38 -  286: 383   89
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1371  / 12 114.25




	Iwona Wieluńska 117.91 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Wojciech       Zemło                 143.53 -  272: 464   94
    2    24 Teresa         Balewska              100.00 +  478: 263  150
    3    15 Krzysztof      Kodzis                130.15 -  330: 362   80
    4    19 Samir          Chakrar               119.26 -  261: 483   69
    5    24 Błażej         Ochocki               100.00 -  352: 426   50
    6    23 Marek          Rogalski              130.01 -  413: 428   80
    7    25 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  340: 431   50
    8    26 Justyna        Sławińska             108.33 -  380: 414   58
    9    27 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  338: 291  150
   10    22 Tomasz         Nasiłowski            139.38 -  285: 542   89
   11    27 Mariusz        Michalski             100.03 +  423: 404  150
   12    25 Mariusz        Michalski             100.03 -  367: 377   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1070  / 12  89.17




	Andrzej Bednaruk 116.82 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Natalia        Woźniak               142.49 +  430: 424  192
    2     8 Stanisław      Gasik                 122.84 +  367: 308  173
    3     1 Dawid          Adamczyk              154.06 -  369: 442  104
    4    12 Krzysztof      Kodzis                130.15 -  327: 396   80
    5    13 Bartosz        Bartczak              115.58 +  366: 329  166
    6    14 Mieczysław     Pastuszak             119.15 -  324: 391   69
    7    12 Karolina       Urbańska              118.79 +  401: 379  169
    8    15 Mariusz        Kubicki               121.00 +  415: 333  171
    9    10 Mikołaj        Cieplik               144.97 -  281: 426   95
   10     9 Renata         Andracka              122.45 -  337: 410   72
   11    17 Tomasz         Nasiłowski            139.38 -  312: 506   89
   12    17 Stanisław      Gasik                 122.84 -  313: 376   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 12 121.08




	Bartosz Bartczak 115.58 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Jakub          Błażejewski           141.11 +  396: 391  191
    2    15 Natalia        Woźniak               142.49 -  342: 350   92
    3    18 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  329: 333   50
    4    20 Mariusz        Michalski             100.03 +  336: 302  150
    5    13 Andrzej        Bednaruk              116.82 -  329: 366   67
    6    17 Karolina       Urbańska              118.79 -  273: 405   69
    7    23 Wojciech       Gołęcki               103.91 +  389: 300  154
    8    18 Andrzej        Kroc                  134.37 +  387: 317  184
    9    15 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 -  321: 326   59
   10    15 Michał         Makowski              147.73 -  367: 430   98
   11    20 Sylwia         Łada                  121.61 -  369: 400   72
   12    21 Jacek          Gasik                 124.47 +  373: 334  174
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1360  / 12 113.33




	Anna Arana 114.44 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Tomasz         Nasiłowski            139.38 +  439: 260  189
    2     6 Michał         Alabrudziński         158.01 -  268: 432  108
    3    11 Michał         Makowski              147.73 -  375: 428   98
    4    18 Sławomir       Długosz               108.46 -  268: 400   58
    5    23 Lidia          Żywna                 104.62 +  350: 307  155
    6    18 Sylwia         Łada                  121.61 -  325: 452   72
    7    22 Błażej         Ochocki               100.00 +  412: 285  150
    8    17 Renata         Andracka              122.45 -  349: 464   72
    9    24 Justyna        Sławińska             108.33 +  417: 396  158
   10    16 Karolina       Urbańska              118.79 +  422: 326  169
   11    15 Lucyna         Śniadach              119.02 -  311: 312   69
   12    16 Sylwia         Łada                  121.61 -  310: 359   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1370  / 12 114.17




	Halina Cecot 111.72 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Małgorzata     Deszczyńska           138.43 -  334: 359   88
    2    16 Jakub          Błażejewski           141.11 -  326: 447   91
    3    22 Alicja         Grąbczewska           135.01 -  278: 387   85
    4    27 Błażej         Ochocki               100.00 -  325: 394   50
    5    27 Justyna        Sławińska             108.33 +  414: 406  158
    6    24 Teresa         Balewska              100.00 +  415: 358  150
    7    21 Waldemar       Kudliński             107.96 -  301: 347   58
    8    23 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  298: 346   50
    9    25 Wojciech       Gołęcki               103.91 +  390: 310  154
   10    24 Mariusz        Michalski             100.03 -  324: 346   50
   11    23 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  370: 233  150
   12    22 Jolanta        Olczak                100.00 +  366: 273  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1234  / 12 102.83




	Krzysztof Zawadzki 110.01 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Jacek          Mańko                 137.49 -  367: 412   87
    2    18 Wojciech       Gołęcki               103.91 +  360: 216  154
    3    20 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  388: 304  150
    4     5 Mikołaj        Cieplik               144.97 -  202: 543   95
    5    16 Beata          Błaszczyk             100.00 +  506: 356  150
    6     8 Jakub          Błażejewski           141.11 -  308: 429   91
    7    15 Stanisław      Gasik                 122.84 -  329: 355   73
    8    22 Tomasz         Nasiłowski            139.38 -  347: 384   89
    9    22 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  398: 351  150
   10    21 Waldemar       Kudliński             107.96 +  398: 321  158
   11    18 Mariusz        Kubicki               121.00 +  428: 332  171
   12    12 Andrzej        Kroc                  134.37 +  398: 390  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1552  / 12 129.33




	Arkadiusz Kleniewski 108.74 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Andrzej        Kowalski              136.81 -  335: 407   87
    2    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  303: 412   50
    3    26 Lidia          Żywna                 104.62 +  452: 299  155
    4    17 Stanisław      Gasik                 122.84 -  265: 430   73
    5    22 Teresa         Balewska              100.00 +  449: 305  150
    6    21 Wojciech       Gołęcki               103.91 +  426: 295  154
    7    16 Samir          Chakrar               119.26 +  420: 375  169
    8    10 Alicja         Grąbczewska           135.01 -  337: 409   85
    9    15 Bartosz        Bartczak              115.58 +  326: 321  166
   10    12 Sławomir       Długosz               108.46 -  308: 437   58
   11    16 Adam           Grzelec               129.40 -  244: 436   79
   12    18 Beata          Błaszczyk             100.00 -  284: 411   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1276  / 12 106.33




	Sławomir Długosz 108.46 Ostróda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Alicja         Grąbczewska           135.01 +  387: 292  185
    2     4 Wojciech       Zemło                 143.53 -  270: 387   94
    3    17 Marek          Rogalski              130.01 -  333: 338   80
    4    18 Anna           Arana                 114.44 +  400: 268  164
    5    15 Samir          Chakrar               119.26 -  375: 405   69
    6    16 Renata         Andracka              122.45 +  385: 323  172
    7    14 Marcin         Bertrand              126.92 -  282: 344   77
    8    16 Sylwia         Łada                  121.61 +  409: 273  172
    9    12 Michał         Makowski              147.73 +  385: 369  198
   10    12 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  437: 308  159
   11     7 Maciej         Skrzypczak            128.76 -  314: 407   79
   12    13 Lucyna         Śniadach              119.02 +  419: 284  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1618  / 12 134.83




	Justyna Sławińska 108.33 Gdańsk

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Andrzej        Kroc                  134.37 -  336: 451   84
    2    26 Samir          Chakrar               119.26 -  324: 400   69
    3    23 Mariusz        Michalski             100.03 -  337: 355   50
    4    25 Teresa         Balewska              100.00 -  341: 348   50
    5    27 Halina         Cecot                 111.72 -  406: 414   62
    6    27 Tomasz         Nasiłowski            139.38 -  335: 421   89
    7    27 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  450: 301  150
    8    26 Iwona          Wieluńska             117.91 +  414: 380  168
    9    24 Anna           Arana                 114.44 -  396: 417   64
   10    23 Jacek          Gasik                 124.47 -  400: 443   74
   11    25 Lidia          Żywna                 104.62 +  375: 330  155
   12    24 Wojciech       Gołęcki               103.91 +  335: 330  154
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1169  / 12  97.42




	Waldemar Kudliński 107.96 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Katarzyna      Polak                 132.09 -  339: 382   82
    2    23 Alicja         Grąbczewska           135.01 -  313: 431   85
    3    25 Teresa         Balewska              100.00 +  377: 301  150
    4    16 Lucyna         Śniadach              119.02 -  273: 354   69
    5    26 Tomasz         Nasiłowski            139.38 +  345: 296  189
    6    19 Beata          Błaszczyk             100.00 -  238: 379   50
    7    21 Halina         Cecot                 111.72 +  347: 301  162
    8    20 Jacek          Gasik                 124.47 +  323: 308  174
    9    16 Marcin         Bertrand              126.92 -  290: 489   77
   10    21 Krzysztof      Zawadzki              110.01 -  321: 398   60
   11    22 Bernadeta      Kudlińska             100.00 -  272: 355   50
   12    23 Błażej         Ochocki               100.00 +  383: 179  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1298  / 12 108.17




	Zuzanna Cichoń 106.15 Gdańsk         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Maciej         Nawrocki              131.26 +  389: 340  181
    2     3 Renata         Andracka              122.45 +  458: 359  172
    3     5 Katarzyna      Polak                 132.09 +  424: 347  182
    4     4 Natalia        Woźniak               142.49 -  396: 405   92
    5     5 Mariusz        Orzeł                 125.89 +  388: 381  176
    6     4 Krzysztof      Kodzis                130.15 -  347: 428   80
    7     9 Mieczysław     Pastuszak             119.15 +  398: 377  169
    8     6 Wojciech       Zemło                 143.53 -  380: 408   94
    9     7 Adam           Grzelec               129.40 +  411: 409  179
   10     6 Mikołaj        Cieplik               144.97 -  393: 454   95
   11     9 Dawid          Pikul                 156.77 -  303: 325  107
   12     9 Michał         Makowski              147.73 -  339: 443   98
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1625  / 12 135.42




	Lidia Żywna 104.62 Gdynia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Krzysztof      Kodzis                130.15 -  325: 392   80
    2    20 Michał         Makowski              147.73 -  266: 447   98
    3    26 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 -  299: 452   59
    4    26 Tomasz         Nasiłowski            139.38 +  358: 354  189
    5    23 Anna           Arana                 114.44 -  307: 350   64
    6    25 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  358: 352  150
    7    20 Renata         Andracka              122.45 -  318: 350   72
    8    25 Wojciech       Gołęcki               103.91 +  384: 315  154
    9    19 Andrzej        Kroc                  134.37 -  359: 403   84
   10    25 Teresa         Balewska              100.00 -  329: 335   50
   11    25 Justyna        Sławińska             108.33 -  330: 375   58
   12    26 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  367: 279  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1208  / 12 100.67




	Wojciech Gołęcki 103.91 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marek          Rogalski              130.01 -  330: 341   80
    2    18 Krzysztof      Zawadzki              110.01 -  216: 360   60
    3    28 PAUZA
    4    24 Sylwia         Łada                  121.61 +  425: 371  172
    5    18 Jakub          Onoszko               124.70 -  273: 364   75
    6    21 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 -  295: 426   59
    7    23 Bartosz        Bartczak              115.58 -  300: 389   66
    8    25 Lidia          Żywna                 104.62 -  315: 384   55
    9    25 Halina         Cecot                 111.72 -  310: 390   62
   10    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  328: 295  150
   11    24 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  359: 245  150
   12    24 Justyna        Sławińska             108.33 -  330: 335   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     987  / 11  89.73




	Mariusz Michalski 100.03 Inowrocław               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Adam           Grzelec               129.40 -  334: 430   79
    2    17 Mikołaj        Cieplik               144.97 -  275: 477   95
    3    23 Justyna        Sławińska             108.33 +  355: 337  158
    4    20 Bartosz        Bartczak              115.58 -  302: 336   66
    5    21 Sylwia         Łada                  121.61 -  309: 402   72
    6    26 Bernadeta      Kudlińska             100.00 +  372: 361  150
    7    24 Krystyna       Czajkowska            100.00 -  374: 420   50
    8    24 Błażej         Ochocki               100.00 -  351: 404   50
    9    26 Teresa         Balewska              100.00 -  214: 423   50
   10    24 Halina         Cecot                 111.72 +  346: 324  162
   11    27 Iwona          Wieluńska             117.91 -  404: 423   68
   12    25 Iwona          Wieluńska             117.91 +  377: 367  168
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1168  / 12  97.33




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Marcin         Bertrand              126.92 -  339: 394   77
    2    24 Iwona          Wieluńska             117.91 -  263: 478   68
    3    25 Waldemar       Kudliński             107.96 -  301: 377   58
    4    25 Justyna        Sławińska             108.33 +  348: 341  158
    5    22 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 -  305: 449   59
    6    24 Halina         Cecot                 111.72 -  358: 415   62
    7    26 Tomasz         Nasiłowski            139.38 -  261: 436   89
    8    27 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  291: 337   50
    9    26 Mariusz        Michalski             100.03 +  423: 214  150
   10    25 Lidia          Żywna                 104.62 +  335: 329  155
   11    26 Błażej         Ochocki               100.00 -  280: 312   50
   12    27 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  331: 306  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1126  / 12  93.83




	Beata Błaszczyk 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Stanisław      Gasik                 122.84 -  349: 359   73
    2    19 Jolanta        Olczak                100.00 +  376: 306  150
    3    21 Julia          Ławniczak             100.00 +  389: 137  150
    4     6 Jakub          Błażejewski           141.11 -  342: 363   91
    5    16 Krzysztof      Zawadzki              110.01 -  356: 506   60
    6    19 Waldemar       Kudliński             107.96 +  379: 238  158
    7    11 Michał         Makowski              147.73 -  273: 507   98
    8    21 Krystyna       Czajkowska            100.00 +  448: 320  150
    9    17 Karolina       Urbańska              118.79 -  336: 359   69
   10    19 Mariusz        Kubicki               121.00 -  280: 422   71
   11    21 Jacek          Gasik                 124.47 +  356: 336  174
   12    18 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  411: 284  159
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1403  / 12 116.92




	Krystyna Czajkowska 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Jacek          Gasik                 124.47 -  242: 423   74
    2    27 Arkadiusz      Kleniewski            108.74 +  412: 303  159
    3    18 Bartosz        Bartczak              115.58 +  333: 329  166
    4    13 Mariusz        Orzeł                 125.89 -  247: 353   76
    5    17 Lucyna         Śniadach              119.02 -  273: 357   69
    6    22 Marcin         Bertrand              126.92 -  285: 452   77
    7    24 Mariusz        Michalski             100.03 +  420: 374  150
    8    21 Beata          Błaszczyk             100.00 -  320: 448   50
    9    22 Krzysztof      Zawadzki              110.01 -  351: 398   60
   10    27 Wojciech       Gołęcki               103.91 -  295: 328   54
   11    23 Halina         Cecot                 111.72 -  233: 370   62
   12    27 Teresa         Balewska              100.00 -  306: 331   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1047  / 12  87.25




	Bernadeta Kudlińska 100.00 Bydgoszcz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 PAUZA
    2    14 Andrzej        Kowalski              136.81 -  306: 376   87
    3    20 Krzysztof      Zawadzki              110.01 -  304: 388   60
    4    23 Mieczysław     Pastuszak             119.15 -  328: 382   69
    5    25 Andrzej        Kroc                  134.37 -  300: 476   84
    6    26 Mariusz        Michalski             100.03 -  361: 372   50
    7    25 Iwona          Wieluńska             117.91 +  431: 340  168
    8    23 Halina         Cecot                 111.72 +  346: 298  162
    9    23 Jacek          Gasik                 124.47 +  344: 332  174
   10    20 Lucyna         Śniadach              119.02 -  325: 336   69
   11    22 Waldemar       Kudliński             107.96 +  355: 272  158
   12    20 Mariusz        Kubicki               121.00 +  376: 328  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1252  / 11 113.82




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Mariusz        Orzeł                 125.89 -  340: 355   76
    2    22 Sylwia         Łada                  121.61 +  345: 343  172
    3    13 Natalia        Woźniak               142.49 -  278: 564   92
    4    21 Jolanta        Olczak                100.00 -  315: 341   50
    5    20 Renata         Andracka              122.45 -  314: 382   72
    6    25 Lidia          Żywna                 104.62 -  352: 358   55
    7    27 Justyna        Sławińska             108.33 -  301: 450   58
    8    27 Teresa         Balewska              100.00 +  337: 291  150
    9    27 Iwona          Wieluńska             117.91 -  291: 338   68
   10    26 Błażej         Ochocki               100.00 +  517: 330  150
   11    24 Wojciech       Gołęcki               103.91 -  245: 359   54
   12    26 Lidia          Żywna                 104.62 -  279: 367   55
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1052  / 12  87.67




	Błażej Ochocki 100.00 Przeźmierowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Renata         Andracka              122.45 -  312: 471   72
    2    21 Maciej         Nawrocki              131.26 -  246: 409   81
    3    27 Jolanta        Olczak                100.00 -  225: 426   50
    4    27 Halina         Cecot                 111.72 +  394: 325  162
    5    24 Iwona          Wieluńska             117.91 +  426: 352  168
    6    20 Andrzej        Kroc                  134.37 -  302: 418   84
    7    22 Anna           Arana                 114.44 -  285: 412   64
    8    24 Mariusz        Michalski             100.03 +  404: 351  150
    9    20 Sylwia         Łada                  121.61 -  316: 450   72
   10    26 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  330: 517   50
   11    26 Teresa         Balewska              100.00 +  312: 280  150
   12    23 Waldemar       Kudliński             107.96 -  179: 383   58
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Jolanta Olczak 100.00 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Jakub          Onoszko               124.70 -  329: 412   75
    2    19 Beata          Błaszczyk             100.00 -  306: 376   50
    3    27 Błażej         Ochocki               100.00 +  426: 225  150
    4    21 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  341: 315  150
    5    14 Marcin         Bertrand              126.92 +  364: 318  177
    6    11 Mariusz        Orzeł                 125.89 -  216: 359   76
    7    18 Marek          Rogalski              130.01 -  267: 366   80
    8    19 Samir          Chakrar               119.26 -  304: 316   69
    9    21 Tomasz         Nasiłowski            139.38 +  366: 352  189
   10    18 Andrzej        Kroc                  134.37 -  303: 399   84
   11    19 Karolina       Urbańska              118.79 -  341: 374   69
   12    22 Halina         Cecot                 111.72 -  273: 366   62
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1231  / 12 102.58




	Julia Ławniczak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Skrzypczak            128.76 -  108: 686   79
    2    28 PAUZA
    3    21 Beata          Błaszczyk             100.00 -  137: 389   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     129  /  2  64.50


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXIII Mistrzostwa Ziemi Kujawskiej w Scrabble



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Sylwia         Łada                  381: 310
   2 Mariusz        Kubicki              - Dawid          Pikul                 407: 407
   3 Dawid          Adamczyk             - Samir          Chakrar               537: 259
   4 Mieczysław     Pastuszak            - Michał         Makowski              354: 343
   5 Maciej         Grąbczewski          - Lucyna         Śniadach              337: 409
   6 Karolina       Urbańska             - Mikołaj        Cieplik               413: 387
   7 Wojciech       Zemło                - Iwona          Wieluńska             464: 272
   8 Andrzej        Bednaruk             - Natalia        Woźniak               430: 424
   9 Jakub          Błażejewski          - Bartosz        Bartczak              391: 396
  10 Anna           Arana                - Tomasz         Nasiłowski            439: 260
  11 Małgorzata     Deszczyńska          - Halina         Cecot                 359: 334
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Jacek          Mańko                 367: 412
  13 Andrzej        Kowalski             - Arkadiusz      Kleniewski            407: 335
  14 Sławomir       Długosz              - Alicja         Grąbczewska           387: 292
  15 Andrzej        Kroc                 - Justyna        Sławińska             451: 336
  16 Waldemar       Kudliński            - Katarzyna      Polak                 339: 382
  17 Maciej         Nawrocki             - Zuzanna        Cichoń                340: 389
  18 Lidia          Żywna                - Krzysztof      Kodzis                325: 392
  19 Marek          Rogalski             - Wojciech       Gołęcki               341: 330
  20 Mariusz        Michalski            - Adam           Grzelec               334: 430
  21 Maciej         Skrzypczak           - Julia          Ławniczak             686: 108
  22 Teresa         Balewska             - Marcin         Bertrand              339: 394
  23 Mariusz        Orzeł                - Krzysztof      Nasiłowski            355: 340
  24 Jolanta        Olczak               - Jakub          Onoszko               329: 412
  25 Jacek          Gasik                - Krystyna       Czajkowska            423: 242
  26 Beata          Błaszczyk            - Stanisław      Gasik                 349: 359
  27 Renata         Andracka             - Błażej         Ochocki               471: 312
  28 Bernadeta      Kudlińska            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Marcin         Bertrand             - Maciej         Skrzypczak            333: 377
   2 Krzysztof      Kodzis               - Dawid          Adamczyk              268: 598
   3 Zuzanna        Cichoń               - Renata         Andracka              458: 359
   4 Sławomir       Długosz              - Wojciech       Zemło                 270: 387
   5 Katarzyna      Polak                - Andrzej        Kroc                  354: 324
   6 Anna           Arana                - Michał         Alabrudziński         268: 432
   7 Adam           Grzelec              - Małgorzata     Deszczyńska           327: 353
   8 Stanisław      Gasik                - Andrzej        Bednaruk              308: 367
   9 Jacek          Gasik                - Mariusz        Orzeł                 360: 357
  10 Karolina       Urbańska             - Mieczysław     Pastuszak             498: 367
  11 Jacek          Mańko                - Marek          Rogalski              421: 399
  12 Jakub          Onoszko              - Dawid          Pikul                 384: 327
  13 Lucyna         Śniadach             - Mariusz        Kubicki               309: 451
  14 Bernadeta      Kudlińska            - Andrzej        Kowalski              306: 376
  15 Bartosz        Bartczak             - Natalia        Woźniak               342: 350
  16 Halina         Cecot                - Jakub          Błażejewski           326: 447
  17 Mikołaj        Cieplik              - Mariusz        Michalski             477: 275
  18 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Zawadzki              216: 360
  19 Beata          Błaszczyk            - Jolanta        Olczak                376: 306
  20 Michał         Makowski             - Lidia          Żywna                 447: 266
  21 Błażej         Ochocki              - Maciej         Nawrocki              246: 409
  22 Krzysztof      Nasiłowski           - Sylwia         Łada                  345: 343
  23 Alicja         Grąbczewska          - Waldemar       Kudliński             431: 313
  24 Iwona          Wieluńska            - Teresa         Balewska              478: 263
  25 Tomasz         Nasiłowski           - Maciej         Grąbczewski           345: 362
  26 Samir          Chakrar              - Justyna        Sławińska             400: 324
  27 Krystyna       Czajkowska           - Arkadiusz      Kleniewski            412: 303
  28 Julia          Ławniczak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Andrzej        Bednaruk              442: 369
   2 Maciej         Skrzypczak           - Jakub          Onoszko               409: 349
   3 Andrzej        Kowalski             - Karolina       Urbańska              452: 314
   4 Wojciech       Zemło                - Jacek          Gasik                 369: 349
   5 Zuzanna        Cichoń               - Katarzyna      Polak                 424: 347
   6 Małgorzata     Deszczyńska          - Jacek          Mańko                 364: 368
   7 Mariusz        Kubicki              - Michał         Alabrudziński         240: 468
   8 Mieczysław     Pastuszak            - Mikołaj        Cieplik               325: 466
   9 Jakub          Błażejewski          - Lucyna         Śniadach              439: 382
  10 Renata         Andracka             - Mariusz        Orzeł                 393: 449
  11 Michał         Makowski             - Anna           Arana                 428: 375
  12 Maciej         Grąbczewski          - Andrzej        Kroc                  405: 281
  13 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Nasiłowski            564: 278
  14 Stanisław      Gasik                - Adam           Grzelec               339: 420
  15 Krzysztof      Kodzis               - Iwona          Wieluńska             362: 330
  16 Maciej         Nawrocki             - Samir          Chakrar               420: 327
  17 Marek          Rogalski             - Sławomir       Długosz               338: 333
  18 Krystyna       Czajkowska           - Bartosz        Bartczak              333: 329
  19 Dawid          Pikul                - Marcin         Bertrand              366: 441
  20 Krzysztof      Zawadzki             - Bernadeta      Kudlińska             388: 304
  21 Julia          Ławniczak            - Beata          Błaszczyk             137: 389
  22 Halina         Cecot                - Alicja         Grąbczewska           278: 387
  23 Justyna        Sławińska            - Mariusz        Michalski             337: 355
  24 Sylwia         Łada                 - Tomasz         Nasiłowski            390: 379
  25 Waldemar       Kudliński            - Teresa         Balewska              377: 301
  26 Arkadiusz      Kleniewski           - Lidia          Żywna                 452: 299
  27 Jolanta        Olczak               - Błażej         Ochocki               426: 225
  28 Wojciech       Gołęcki              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kowalski             - Dawid          Adamczyk              384: 439
   2 Wojciech       Zemło                - Maciej         Skrzypczak            404: 372
   3 Jacek          Mańko                - Michał         Alabrudziński         358: 411
   4 Natalia        Woźniak              - Zuzanna        Cichoń                405: 396
   5 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Zawadzki              543: 202
   6 Jakub          Błażejewski          - Beata          Błaszczyk             363: 342
   7 Alicja         Grąbczewska          - Karolina       Urbańska              414: 271
   8 Maciej         Grąbczewski          - Michał         Makowski              392: 389
   9 Katarzyna      Polak                - Adam           Grzelec               433: 425
  10 Marek          Rogalski             - Maciej         Nawrocki              359: 388
  11 Marcin         Bertrand             - Małgorzata     Deszczyńska           309: 533
  12 Andrzej        Bednaruk             - Krzysztof      Kodzis                327: 396
  13 Mariusz        Orzeł                - Krystyna       Czajkowska            353: 247
  14 Jakub          Onoszko              - Mariusz        Kubicki               297: 421
  15 Renata         Andracka             - Jacek          Gasik                 323: 349
  16 Lucyna         Śniadach             - Waldemar       Kudliński             354: 273
  17 Arkadiusz      Kleniewski           - Stanisław      Gasik                 265: 430
  18 Sławomir       Długosz              - Anna           Arana                 400: 268
  19 Iwona          Wieluńska            - Samir          Chakrar               261: 483
  20 Bartosz        Bartczak             - Mariusz        Michalski             336: 302
  21 Krzysztof      Nasiłowski           - Jolanta        Olczak                315: 341
  22 Dawid          Pikul                - Andrzej        Kroc                  412: 275
  23 Mieczysław     Pastuszak            - Bernadeta      Kudlińska             382: 328
  24 Sylwia         Łada                 - Wojciech       Gołęcki               371: 425
  25 Teresa         Balewska             - Justyna        Sławińska             348: 341
  26 Lidia          Żywna                - Tomasz         Nasiłowski            358: 354
  27 Błażej         Ochocki              - Halina         Cecot                 394: 325


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Adamczyk             - Wojciech       Zemło                 367: 266
   2 Michał         Alabrudziński        - Mikołaj        Cieplik               572: 304
   3 Alicja         Grąbczewska          - Maciej         Skrzypczak            330: 454
   4 Katarzyna      Polak                - Natalia        Woźniak               378: 346
   5 Zuzanna        Cichoń               - Mariusz        Orzeł                 388: 381
   6 Maciej         Grąbczewski          - Jakub          Błażejewski           505: 429
   7 Jacek          Gasik                - Andrzej        Kowalski              367: 369
   8 Krzysztof      Kodzis               - Małgorzata     Deszczyńska           407: 390
   9 Mariusz        Kubicki              - Jacek          Mańko                 448: 332
  10 Maciej         Nawrocki             - Michał         Makowski              508: 341
  11 Adam           Grzelec              - Mieczysław     Pastuszak             406: 406
  12 Karolina       Urbańska             - Stanisław      Gasik                 379: 479
  13 Andrzej        Bednaruk             - Bartosz        Bartczak              366: 329
  14 Jolanta        Olczak               - Marcin         Bertrand              364: 318
  15 Samir          Chakrar              - Sławomir       Długosz               405: 375
  16 Beata          Błaszczyk            - Krzysztof      Zawadzki              356: 506
  17 Lucyna         Śniadach             - Krystyna       Czajkowska            357: 273
  18 Wojciech       Gołęcki              - Jakub          Onoszko               273: 364
  19 Dawid          Pikul                - Marek          Rogalski              367: 349
  20 Krzysztof      Nasiłowski           - Renata         Andracka              314: 382
  21 Mariusz        Michalski            - Sylwia         Łada                  309: 402
  22 Teresa         Balewska             - Arkadiusz      Kleniewski            305: 449
  23 Anna           Arana                - Lidia          Żywna                 350: 307
  24 Błażej         Ochocki              - Iwona          Wieluńska             426: 352
  25 Andrzej        Kroc                 - Bernadeta      Kudlińska             476: 300
  26 Tomasz         Nasiłowski           - Waldemar       Kudliński             296: 345
  27 Justyna        Sławińska            - Halina         Cecot                 406: 414


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Adamczyk              375: 348
   2 Maciej         Skrzypczak           - Katarzyna      Polak                 304: 409
   3 Maciej         Nawrocki             - Wojciech       Zemło                 424: 520
   4 Zuzanna        Cichoń               - Krzysztof      Kodzis                347: 428
   5 Mariusz        Kubicki              - Maciej         Grąbczewski           270: 372
   6 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Kowalski              388: 391
   7 Natalia        Woźniak              - Jacek          Gasik                 468: 354
   8 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Błażejewski           308: 429
   9 Małgorzata     Deszczyńska          - Lucyna         Śniadach              445: 303
  10 Jakub          Onoszko              - Stanisław      Gasik                 459: 316
  11 Mariusz        Orzeł                - Jolanta        Olczak                359: 216
  12 Adam           Grzelec              - Jacek          Mańko                 380: 395
  13 Samir          Chakrar              - Dawid          Pikul                 246: 465
  14 Mieczysław     Pastuszak            - Andrzej        Bednaruk              391: 324
  15 Michał         Makowski             - Alicja         Grąbczewska           411: 331
  16 Sławomir       Długosz              - Renata         Andracka              385: 323
  17 Bartosz        Bartczak             - Karolina       Urbańska              273: 405
  18 Sylwia         Łada                 - Anna           Arana                 452: 325
  19 Waldemar       Kudliński            - Beata          Błaszczyk             238: 379
  20 Andrzej        Kroc                 - Błażej         Ochocki               418: 302
  21 Arkadiusz      Kleniewski           - Wojciech       Gołęcki               426: 295
  22 Marcin         Bertrand             - Krystyna       Czajkowska            452: 285
  23 Iwona          Wieluńska            - Marek          Rogalski              413: 428
  24 Halina         Cecot                - Teresa         Balewska              415: 358
  25 Lidia          Żywna                - Krzysztof      Nasiłowski            358: 352
  26 Mariusz        Michalski            - Bernadeta      Kudlińska             372: 361
  27 Justyna        Sławińska            - Tomasz         Nasiłowski            335: 421


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Grąbczewski           458: 330
   2 Dawid          Adamczyk             - Katarzyna      Polak                 337: 326
   3 Krzysztof      Kodzis               - Wojciech       Zemło                 476: 335
   4 Maciej         Skrzypczak           - Andrzej        Kowalski              330: 387
   5 Natalia        Woźniak              - Jakub          Onoszko               485: 233
   6 Mariusz        Orzeł                - Jakub          Błażejewski           334: 441
   7 Dawid          Pikul                - Maciej         Nawrocki              356: 434
   8 Małgorzata     Deszczyńska          - Mariusz        Kubicki               452: 250
   9 Zuzanna        Cichoń               - Mieczysław     Pastuszak             398: 377
  10 Jacek          Mańko                - Mikołaj        Cieplik               338: 461
  11 Michał         Makowski             - Beata          Błaszczyk             507: 273
  12 Karolina       Urbańska             - Andrzej        Bednaruk              379: 401
  13 Sylwia         Łada                 - Alicja         Grąbczewska           340: 386
  14 Marcin         Bertrand             - Sławomir       Długosz               344: 282
  15 Stanisław      Gasik                - Krzysztof      Zawadzki              355: 329
  16 Arkadiusz      Kleniewski           - Samir          Chakrar               420: 375
  17 Andrzej        Kroc                 - Lucyna         Śniadach              347: 349
  18 Marek          Rogalski             - Jolanta        Olczak                366: 267
  19 Jacek          Gasik                - Adam           Grzelec               291: 393
  20 Lidia          Żywna                - Renata         Andracka              318: 350
  21 Halina         Cecot                - Waldemar       Kudliński             301: 347
  22 Anna           Arana                - Błażej         Ochocki               412: 285
  23 Wojciech       Gołęcki              - Bartosz        Bartczak              300: 389
  24 Krystyna       Czajkowska           - Mariusz        Michalski             420: 374
  25 Bernadeta      Kudlińska            - Iwona          Wieluńska             431: 340
  26 Tomasz         Nasiłowski           - Teresa         Balewska              436: 261
  27 Krzysztof      Nasiłowski           - Justyna        Sławińska             301: 450


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Krzysztof      Kodzis               - Michał         Alabrudziński         387: 405
   2 Dawid          Adamczyk             - Natalia        Woźniak               473: 336
   3 Andrzej        Kowalski             - Jakub          Błażejewski           375: 323
   4 Maciej         Grąbczewski          - Maciej         Nawrocki              340: 424
   5 Katarzyna      Polak                - Małgorzata     Deszczyńska           398: 441
   6 Wojciech       Zemło                - Zuzanna        Cichoń                408: 380
   7 Mikołaj        Cieplik              - Marek          Rogalski              333: 397
   8 Lucyna         Śniadach             - Maciej         Skrzypczak            374: 403
   9 Jakub          Onoszko              - Michał         Makowski              440: 341
  10 Alicja         Grąbczewska          - Arkadiusz      Kleniewski            409: 337
  11 Jacek          Mańko                - Dawid          Pikul                 393: 432
  12 Adam           Grzelec              - Marcin         Bertrand              366: 362
  13 Karolina       Urbańska             - Mariusz        Orzeł                 363: 370
  14 Stanisław      Gasik                - Mieczysław     Pastuszak             325: 384
  15 Andrzej        Bednaruk             - Mariusz        Kubicki               415: 333
  16 Sławomir       Długosz              - Sylwia         Łada                  409: 273
  17 Renata         Andracka             - Anna           Arana                 464: 349
  18 Bartosz        Bartczak             - Andrzej        Kroc                  387: 317
  19 Jolanta        Olczak               - Samir          Chakrar               304: 316
  20 Waldemar       Kudliński            - Jacek          Gasik                 323: 308
  21 Beata          Błaszczyk            - Krystyna       Czajkowska            448: 320
  22 Krzysztof      Zawadzki             - Tomasz         Nasiłowski            347: 384
  23 Bernadeta      Kudlińska            - Halina         Cecot                 346: 298
  24 Błażej         Ochocki              - Mariusz        Michalski             404: 351
  25 Wojciech       Gołęcki              - Lidia          Żywna                 315: 384
  26 Iwona          Wieluńska            - Justyna        Sławińska             380: 414
  27 Teresa         Balewska             - Krzysztof      Nasiłowski            291: 337


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Andrzej        Kowalski              558: 252
   2 Maciej         Nawrocki             - Dawid          Adamczyk              419: 436
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Wojciech       Zemło                 437: 351
   4 Natalia        Woźniak              - Krzysztof      Kodzis                313: 408
   5 Maciej         Skrzypczak           - Marek          Rogalski              372: 332
   6 Jakub          Błażejewski          - Jakub          Onoszko               483: 331
   7 Adam           Grzelec              - Zuzanna        Cichoń                409: 411
   8 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Grąbczewski           468: 257
   9 Dawid          Pikul                - Katarzyna      Polak                 317: 427
  10 Mikołaj        Cieplik              - Andrzej        Bednaruk              426: 281
  11 Mieczysław     Pastuszak            - Alicja         Grąbczewska           382: 304
  12 Michał         Makowski             - Sławomir       Długosz               369: 385
  13 Renata         Andracka             - Lucyna         Śniadach              378: 368
  14 Samir          Chakrar              - Jacek          Mańko                 277: 375
  15 Arkadiusz      Kleniewski           - Bartosz        Bartczak              326: 321
  16 Marcin         Bertrand             - Waldemar       Kudliński             489: 290
  17 Beata          Błaszczyk            - Karolina       Urbańska              336: 359
  18 Mariusz        Kubicki              - Stanisław      Gasik                 310: 362
  19 Lidia          Żywna                - Andrzej        Kroc                  359: 403
  20 Sylwia         Łada                 - Błażej         Ochocki               450: 316
  21 Tomasz         Nasiłowski           - Jolanta        Olczak                352: 366
  22 Krystyna       Czajkowska           - Krzysztof      Zawadzki              351: 398
  23 Bernadeta      Kudlińska            - Jacek          Gasik                 344: 332
  24 Justyna        Sławińska            - Anna           Arana                 396: 417
  25 Halina         Cecot                - Wojciech       Gołęcki               390: 310
  26 Mariusz        Michalski            - Teresa         Balewska              214: 423
  27 Krzysztof      Nasiłowski           - Iwona          Wieluńska             291: 338


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Maciej         Nawrocki              503: 415
   2 Dawid          Adamczyk             - Małgorzata     Deszczyńska           341: 308
   3 Andrzej        Kowalski             - Krzysztof      Kodzis                461: 400
   4 Katarzyna      Polak                - Jakub          Błażejewski           440: 290
   5 Mariusz        Orzeł                - Maciej         Skrzypczak            456: 366
   6 Zuzanna        Cichoń               - Mikołaj        Cieplik               393: 454
   7 Wojciech       Zemło                - Mieczysław     Pastuszak             419: 380
   8 Alicja         Grąbczewska          - Natalia        Woźniak               451: 387
   9 Andrzej        Bednaruk             - Renata         Andracka              337: 410
  10 Stanisław      Gasik                - Marcin         Bertrand              279: 397
  11 Jacek          Mańko                - Jakub          Onoszko               527: 257
  12 Sławomir       Długosz              - Arkadiusz      Kleniewski            437: 308
  13 Marek          Rogalski             - Adam           Grzelec               433: 361
  14 Maciej         Grąbczewski          - Dawid          Pikul                 470: 477
  15 Bartosz        Bartczak             - Michał         Makowski              367: 430
  16 Anna           Arana                - Karolina       Urbańska              422: 326
  17 Samir          Chakrar              - Sylwia         Łada                  392: 346
  18 Andrzej        Kroc                 - Jolanta        Olczak                399: 303
  19 Mariusz        Kubicki              - Beata          Błaszczyk             422: 280
  20 Lucyna         Śniadach             - Bernadeta      Kudlińska             336: 325
  21 Waldemar       Kudliński            - Krzysztof      Zawadzki              321: 398
  22 Iwona          Wieluńska            - Tomasz         Nasiłowski            285: 542
  23 Jacek          Gasik                - Justyna        Sławińska             443: 400
  24 Mariusz        Michalski            - Halina         Cecot                 346: 324
  25 Teresa         Balewska             - Lidia          Żywna                 335: 329
  26 Błażej         Ochocki              - Krzysztof      Nasiłowski            330: 517
  27 Krystyna       Czajkowska           - Wojciech       Gołęcki               295: 328


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Wojciech       Zemło                - Michał         Alabrudziński         306: 397
   2 Dawid          Adamczyk             - Mariusz        Orzeł                 376: 352
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Andrzej        Kowalski              330: 355
   4 Krzysztof      Kodzis               - Katarzyna      Polak                 273: 543
   5 Mikołaj        Cieplik              - Marcin         Bertrand              349: 338
   6 Maciej         Nawrocki             - Alicja         Grąbczewska           363: 418
   7 Maciej         Skrzypczak           - Sławomir       Długosz               407: 314
   8 Jakub          Błażejewski          - Marek          Rogalski              438: 356
   9 Dawid          Pikul                - Zuzanna        Cichoń                325: 303
  10 Mieczysław     Pastuszak            - Jacek          Mańko                 313: 527
  11 Natalia        Woźniak              - Renata         Andracka              429: 385
  12 Michał         Makowski             - Stanisław      Gasik                 469: 375
  13 Jakub          Onoszko              - Maciej         Grąbczewski           311: 375
  14 Andrzej        Kroc                 - Samir          Chakrar               385: 361
  15 Anna           Arana                - Lucyna         Śniadach              311: 312
  16 Adam           Grzelec              - Arkadiusz      Kleniewski            436: 244
  17 Tomasz         Nasiłowski           - Andrzej        Bednaruk              506: 312
  18 Krzysztof      Zawadzki             - Mariusz        Kubicki               428: 332
  19 Jolanta        Olczak               - Karolina       Urbańska              341: 374
  20 Sylwia         Łada                 - Bartosz        Bartczak              400: 369
  21 Beata          Błaszczyk            - Jacek          Gasik                 356: 336
  22 Bernadeta      Kudlińska            - Waldemar       Kudliński             355: 272
  23 Halina         Cecot                - Krystyna       Czajkowska            370: 233
  24 Wojciech       Gołęcki              - Krzysztof      Nasiłowski            359: 245
  25 Justyna        Sławińska            - Lidia          Żywna                 375: 330
  26 Błażej         Ochocki              - Teresa         Balewska              312: 280
  27 Iwona          Wieluńska            - Mariusz        Michalski             423: 404


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Michał         Alabrudziński        - Dawid          Adamczyk              507: 308
   2 Andrzej        Kowalski             - Katarzyna      Polak                 309: 417
   3 Mikołaj        Cieplik              - Maciej         Skrzypczak            504: 293
   4 Jacek          Mańko                - Jakub          Błażejewski           365: 435
   5 Mariusz        Orzeł                - Małgorzata     Deszczyńska           306: 479
   6 Krzysztof      Kodzis               - Wojciech       Zemło                 300: 472
   7 Alicja         Grąbczewska          - Dawid          Pikul                 390: 457
   8 Natalia        Woźniak              - Maciej         Nawrocki              374: 351
   9 Michał         Makowski             - Zuzanna        Cichoń                443: 339
  10 Renata         Andracka             - Marcin         Bertrand              478: 302
  11 Marek          Rogalski             - Maciej         Grąbczewski           356: 402
  12 Krzysztof      Zawadzki             - Andrzej        Kroc                  398: 390
  13 Lucyna         Śniadach             - Sławomir       Długosz               284: 419
  14 Adam           Grzelec              - Mieczysław     Pastuszak             358: 345
  15 Karolina       Urbańska             - Tomasz         Nasiłowski            286: 383
  16 Sylwia         Łada                 - Anna           Arana                 359: 310
  17 Stanisław      Gasik                - Andrzej        Bednaruk              376: 313
  18 Arkadiusz      Kleniewski           - Beata          Błaszczyk             284: 411
  19 Samir          Chakrar              - Jakub          Onoszko               316: 404
  20 Bernadeta      Kudlińska            - Mariusz        Kubicki               376: 328
  21 Jacek          Gasik                - Bartosz        Bartczak              334: 373
  22 Jolanta        Olczak               - Halina         Cecot                 273: 366
  23 Waldemar       Kudliński            - Błażej         Ochocki               383: 179
  24 Justyna        Sławińska            - Wojciech       Gołęcki               335: 330
  25 Mariusz        Michalski            - Iwona          Wieluńska             377: 367
  26 Lidia          Żywna                - Krzysztof      Nasiłowski            367: 279
  27 Teresa         Balewska             - Krystyna       Czajkowska            331: 306
Lista rankingowa na dzień 28-04-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Marek Reda                     Dębówka              164.27   9856   60
   2 Bartosz Morawski               Wrocław              162.18  32437  200
   3 Michał Alabrudziński           Włocławek            159.18  31676  199
   4 Dominik Urbacki                Pruszków             157.42  27391  174
   5 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.31  31106  199
   6 Dawid Pikul                    Poznań               156.22  30150  193
   7 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           155.81  16360  105
   8 Kazimierz Merklejn             Warszawa             155.74  31149  200
   9 Krzysztof Obremski             Legnica              155.48  30630  197
  10 Jan Mrozowski                  Kraków               154.02  21409  139
  11 Piotr Pietuchowski             Białystok            153.61  21812  142
  12 Mariusz Skrobosz               Warszawa             153.06  30000  196
  13 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             152.81  28881  189
  14 Dariusz Ulatowski              Tuchola              152.43  27589  181
  15 Grzegorz Kurowski              Warszawa             151.57  29101  192
  16 Kamil Górka                    Kraków               151.32  28902  191
  17 Paweł Jackowski                Warszawa             151.25  29343  194
  18 Bogusław Szyszka               Oława                150.78   7690   51
  19 Kacper Zegadło                 Warszawa             150.59  28461  189
  20 Andrzej Oleksiak               Ostróda              150.24  11719   78
  21 Patryk Wolniewicz              Szczecin             150.08   7204   48
  22 Maciej Czupryniak              Milanówek            149.72  29495  197
  23 Aleksander Puchalski           Włocławek            149.62   8977   60
  24 Krzysztof Mówka                Warszawa             149.60  27975  187
  25 Mirosław Uglik                 Warszawa             149.58  29916  200
  26 Rafał Dąbrowski                Ostróda              148.96  10278   69
  27 Tomasz Zwoliński               Skierdy              148.95  28300  190
  28 Jakub Zaryński                 Świnoujście          148.54  28817  194
  29 Justyna Górka                  Kraków               147.43  28307  192
  30 Karol Wyrębkiewicz             Łódź                 147.09   4854   33
  31 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  32 Mariusz Wrześniewski           Kraków               146.73  29345  200
  33 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              146.43  29285  200
  34 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          145.96  27733  190
  35 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           145.96  28608  196
  36 Kamil Kister                   Warszawa             145.92  26412  181
  37 Łukasz Bobowski                Suchedniów           145.51  28229  194
  38 Maciej Rzychoń                 Katowice             145.34   9302   64
  39 Przemysław Rybicki             Otwock               145.31  10317   71
  40 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       145.19  23521  162
  41 Artur Irzyk                    Strzyżów             145.01  28421  196
  42 Maciej Grąbczewski             Szczecin             144.99  26968  186
  43 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             144.54  28908  200
  44 Michał Waszkiewicz             Białystok            144.35  27426  190
  45 Karol Waniek                   Wrocław              144.13   4468   31
  46 Wojciech Zemło                 Łódź                 143.66  24997  174
  47 Jakub Szymczak                 Łódź                 143.64  28441  198
  48 Michał Makowski                Warszawa             143.34   8027   56
  49 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  142.68  17550  123
  50 Janusz Krupiński               Bytom                142.45  27350  192
  51 Grzegorz Łukasik               Konojady             142.29  19636  138
  52 Joanna Juszczak                Warszawa             142.01  27549  194
  53 Szymon Płachta                 Warszawa             141.99  27830  196
  54 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.25   8899   63
  55 Natalia Woźniak                Dziwnówek            140.99  27634  196
  56 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.91  19164  136
  57 Krzysztof Gibas                Kraków               140.31   8559   61
  58 Radosław Jachna                Łódź                 140.10  26479  189
  59 Tomasz Suchanek                Wrocław              140.02   7281   52
  60 Andrzej Kowalski               Gdańsk               140.01  10361   74
  61 Jakub Błażejewski              Poznań               139.80  27400  196
  62 Dariusz Kuć                    Stargard             139.77  24739  177
  63 Małgorzata Sulejewska          Kraków               139.72  26408  189
  64 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  139.10  18779  135
  65 Szymon Dąbrowski               Warszawa             138.65  27729  200
  66 Marek Dudkiewicz               Milanówek            138.45  26582  192
  67 Robert Kamiński                Warszawa             138.36  27257  197
  68 Marek Syczuk                   Warszawa             138.23  13823  100
  69 Marcin Rogala                  Warszawa             137.75  26999  196
  70 Jacek Mańko                    Poznań               137.70  27127  197
  71 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             137.66  26018  189
  72 Tomasz Górka                   Kraków               137.59   7017   51
  73 Tomasz Lempart                 Wadowice             137.56  22698  165
  74 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              137.17  19067  139
  75 Marta Bajorek                  Warszawa             137.04  26448  193
  76 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            136.98  23149  169
  77 Rafał Matczak                  Milanówek            136.79  26675  195
  78 Grzegorz Pukniel               Łódź                 136.57   9833   72
  79 Irena Sołdan                   Warszawa             136.40  26735  196
  80 Sławomir Piotrowski            Deszczno             135.97  17948  132
  81 Konrad Sowula                  Kraków               135.64  18040  133
  82 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       135.56  16538  122
  83 Michał Rogalewicz              Poznań               135.49  12736   94
  84 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             135.32  23816  176
  85 Piotr Domański                 Lublin               135.13  19188  142
  86 Andrzej Kroc                   Łódź                 134.09  25343  189
  87 Alicja Grąbczewska             Szczecin             134.06  26142  195
  88 Katarzyna Polak                Warszawa             133.88  25973  194
  89 Arkadiusz Biegun               Kraków               133.58   4809   36
  90 Piotr Broda                    Sandomierz           133.53  26573  199
  91 Daniel Janus                   Wąchock              133.43   8940   67
  92 Wojciech Sołdan                Gdynia               132.91   5715   43
  93 Maciej Nawrocki                Babimost             132.79  24699  186
  94 Weronika Rudnicka              Szczecin             132.75   4779   36
  95 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          132.60  20288  153
  96 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            132.56  25982  196
  97 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               132.45   7947   60
  98 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
  99 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            132.00   9504   72
 100 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       131.62   4870   37
 101 Adrian Ziemniewicz             Białystok            131.57  25787  196
 102 Andrzej Rechowicz              Katowice             131.50  25774  196
 103 Maciej Kuczyński               Gdynia               131.35   6699   51
 104 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      131.29  16017  122
 105 Ewa Radzikowska                Gliwice              131.20   9053   69
 106 Rafał Wesołowski               Warszawa             131.14  25965  198
 107 Marta Ćwiek                    Krzyków              130.98   5632   43
 108 Marcin Stachowski              Wydartowo I          130.91  26052  199
 109 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            130.70  24310  186
 110 Dominik Piasecki               Słupsk               130.57   5223   40
 111 Maciej Perzyński               Piła                 130.22   6641   51
 112 Dariusz Sowula                 Kraków               130.19  17315  133
 113 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 114 Diana Pietrzykowska            Szczecin             129.89  17146  132
 115 Leszek Stecuła                 Bytom                129.73   9470   73
 116 Agnieszka Walas                Kraków               129.60  10368   80
 117 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     129.42  24719  191
 118 Jolanta Chłopińska             Wałcz                129.33  24702  191
 119 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             129.25  24816  192
 120 Maciej Kuć                     Stargard             129.15  21955  170
 121 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            128.94  24111  187
 122 Łukasz Sornek                  Mikołów              128.70  24710  192
 123 Dominika Worona                Police               128.65   9263   72
 124 Marek Rogalski                 Warszawa             128.54  25066  195
 125 Adam Grzelec                   Poznań               128.44  25560  199
 126 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               128.39   4622   36
 127 Jacek Baltyn                   Suchedniów           128.29   9750   76
 128 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.29  25401  198
 129 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            128.02  24835  194
 130 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.91   5500   43
 131 Szymon Stępień                 Bytom                127.77  25298  198
 132 Tomasz Łapka                   Opole                127.75   4088   32
 133 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  127.55  25255  198
 134 Joanna Ostrowska               Warszawa             127.30  24314  191
 135 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            127.03  19817  156
 136 Agata Kuć                      Stargard             126.97  24760  195
 137 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             126.78  21172  167
 138 Tomasz Sehnal                  Warszawa             126.41  24144  191
 139 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubawsk  126.38  17440  138
 140 Ewelina Kister                 Warszawa             126.10  17149  136
 141 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             126.05  24705  196
 142 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.02  24069  191
 143 Łukasz Baranowski              Gdynia               126.01  17138  136
 144 Dorota Kuć                     Stargard             125.95  23931  190
 145 Ewa Madejczyk                  Katowice             125.81  10191   81
 146 Walenty Siemaszko              Lipiany              125.54  16320  130
 147 Rafał Stachowski               Police               125.37  16800  134
 148 Dorota Rudzińska               Warszawa             125.33  10653   85
 149 Czesław Grajewski              Białystok            125.23  24921  199
 150 Jakub Onoszko                  Gdynia               125.17  18775  150
 151 Ala Białobrzewska              Gdynia               125.16  12391   99
 152 Monika Siemaszko               Lipiany              124.65  16579  133
 153 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               124.52  11331   91
 154 Maciej Śliwa                   Zabrze               124.39   6966   56
 155 Zdzisław Szota                 Warszawa             124.25   6461   52
 156 Sławomir Rosochacz             Lublin               124.19   4595   37
 157 Grzegorz Papciak               Jodłowa              124.09  16007  129
 158 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              123.90  23418  189
 159 Jerzy Luter                    Bytom                123.73  24251  196
 160 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             123.66  10758   87
 161 Ireneusz Kurzok                Mikołów              123.64  14837  120
 162 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.62  23117  187
 163 Adam Jurkowski                 Gliwice              123.12   7141   58
 164 Renata Andracka                Zwola                123.05  23257  189
 165 Sławomir Wolski                Wrocław              122.56  24021  196
 166 Stanisław Gasik                Warszawa             122.49  11637   95
 167 Łucja  Kodzis                  Bydgoszcz            122.42   3795   31
 168 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.39   7466   61
 169 Dominik Ulejczyk               Będzin               121.90  22551  185
 170 Marcin Ceglarek                Kraków               121.83  19614  161
 171 Grażyna Wesołowska             Łódź                 121.77  11325   93
 172 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              121.61   6810   56
 173 Ryszard Korpalski              Wójtowice            121.60  18605  153
 174 Ziemowit Pazda                 Wrocław              121.57  13373  110
 175 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          121.51  10450   86
 176 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.43  20279  167
 177 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    121.36   4369   36
 178 Sylwia Łada                    Inowrocław           121.35  23905  197
 179 Konrad Mikusek                 Milanówek            121.26  13581  112
 180 Agnieszka Matus                Milanówek            121.18  22298  184
 181 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.14   4361   36
 182 Natalia Ogierman               Katowice             120.99  16454  136
 183 Tomasz A. Praga                Białystok            120.63  14717  122
 184 Artur Wawrzynowski             Żukowo               120.56  20615  171
 185 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          120.52  15547  129
 186 Jarosław Michalak              Łódź                 120.48  10361   86
 187 Olga Swarcewicz                Warszawa             120.45  10359   86
 188 Adam Janicki                   Wrocław              120.30  14797  123
 189 Jarosław Olek                  Warszawa             120.17   9734   81
 190 Dorota Stachowska              Wydartowo I          120.10  23779  198
 191 Agnieszka Dawid                Kraków               119.84   8748   73
 192 Lucyna Śniadach                Rumia                119.82  23845  199
 193 Maria Skutela                  Warszawa             119.58  22960  192
 194 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               119.41  23882  200
 195 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            119.14   5242   44
 196 Anita Bruska                   Gdynia               119.07  16313  137
 197 Marta Sztajnert                Wisła                118.85  16876  142
 198 Samir Chakrar                  Poznań               118.74   6412   54
 199 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.69   4273   36
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.62  14472  122
 201 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            118.51   8770   74
 202 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  118.46   6397   54
 203 Justyna Nieznalska             Jejkowice            118.41   4026   34
 204 Urszula Rechowicz              Katowice             118.32  22363  189
 205 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 118.10  10157   86
 206 Katarzyna Kowalska             Katowice             118.10  17479  148
 207 Zbigniew Rybak                 Warszawa             117.90  23581  200
 208 Teresa Zalewska                Racibórz             117.71  22601  192
 209 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               117.42  20784  177
 210 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.40  21484  183
 211 Marta Świątkowska              Wrocław              117.23  22626  193
 212 Karolina Urbańska              Poznań               117.17  22262  190
 213 Robert Wagner                  Wrocław              117.17   4218   36
 214 Bożena Guział                  Racibórz             117.07  20721  177
 215 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             117.00   5499   47
 216 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             116.94  18008  154
 217 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              116.91   5378   46
 218 Paweł Brylski                  Kraków               116.74   7121   61
 219 Maciej Dąbrowski               Warszawa             116.52  22837  196
 220 Waldemar Wypchał               Kraków               116.44  21308  183
 221 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         116.43   8616   74
 222 Beata Piotrowska               Łódź                 116.31   7095   61
 223 Małgorzata Jóźwiak             Iława                116.26   5813   50
 224 Adam Sternik                   Kętrzyn              116.00   7308   63
 225 Ewa Dunikowska                 Kraków               115.84  21315  184
 226 Tomasz Siwiński                Zawiercie            115.69   4165   36
 227 Bartosz Bartczak               Poznań               115.62  22315  193
 228 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             115.40   4039   35
 229 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            114.72  13537  118
 230 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.71   3556   31
 231 Anna Arana                     Kołobrzeg            114.68  22247  194
 232 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 233 Marcin Kurowski                Racibórz             114.31  21490  188
 234 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 235 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.22   9480   83
 236 Dorota Ostrowska               Białystok            113.84  13888  122
 237 Krystyna Augustyniak           Łódź                 113.42   4083   36
 238 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.29  16541  146
 239 Agnieszka Kozak                Gdynia               113.26   4304   38
 240 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            113.12   5430   48
 241 Marianna Kozłowska             Białystok            113.03  15146  134
 242 Józef Burzyński                Ełk                  112.24  12010  107
 243 Joanna Brychcy                 Katowice             111.99  21614  193
 244 Patrycja Skibska               Warszawa             111.88  14433  129
 245 Franciszek Łysek               Warszawa             111.60  17967  161
 246 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            111.19   8339   75
 247 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.18  22124  199
 248 Dariusz Jarosławski            Ełk                  111.15   8003   72
 249 Michał Dąbrowski               Warszawa             110.89   4214   38
 250 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            110.87   6874   62
 251 Tomasz Lewiński                Wejherowo            110.71   6532   59
 252 Tomasz Duda                    Tychy                110.64   4868   44
 253 Halina Cecot                   Kołobrzeg            110.00   6820   62
 254 Sławomir Długosz               Ostróda              109.77  21185  193
 255 Leszek Kilian                  Jaworzno             109.26  20759  190
 256 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               109.02  13300  122
 257 Beata Jagielska                Police               109.00   7630   70
 258 Wanda Grabiec                  Tarnów               108.86  13934  128
 259 Agnieszka Antos                Racibórz             108.70  10000   92
 260 Katarzyna Okoniewska           Poznań               108.56   6405   59
 261 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          108.20   5843   54
 262 Jacek Nowak                    Szczecin             108.13   6596   61
 263 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            107.98  16089  149
 264 Klara Wigier                   Milanówek            107.70   3985   37
 265 Grażyna Smereka                Racibórz             107.32   3649   34
 266 Katarzyna Bogusławska          Piastów              106.83   3846   36
 267 Anna Demczyszyn                Bystra               106.64   3519   33
 268 Justyna Sławińska              Gdańsk               106.51   7669   72
 269 Małgorzata Pochopień           Kraków               106.13   4033   38
 270 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 271 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          104.92  14059  134
 272 Zofia Górka                    Łęczna               104.56   9097   87
 273 Lidia Żywna                    Gdynia               104.26  13762  132
 274 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     103.84   5815   56
 275 Katarzyna Dębska               Ostróda              103.76  19299  186
 276 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            103.57   7043   68
 277 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.36  18708  181
 278 Marta Majewska                 Wadowice             103.29  13531  131
 279 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.08  19998  194
 280 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  102.92   8748   85
 281 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            102.29  12479  122
 282 Piotr Kozak                    Racibórz             102.02   6733   66
 283 Grażyna Chłopek                Jaworzno             101.56  10969  108
 284 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            101.43   3753   37
 285 Karolina Szubska               Jaworzno              99.69  13359  134
 286 Alicja Tuz                     Kielce                99.60   6474   65
 287 Maciej Pietrasik               Nowogard              99.21   3373   34
 288 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz             99.19  14680  148
 289 Zygmunt Skwarek                Katowice              98.64   6905   70
 290 Natalia Mówka                  Warszawa              97.46   4873   50
 291 Jan Pawłowski                  Warszawa              97.10  18838  194
 292 Teresa Balewska                Reda                  97.03  18630  192
 293 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             96.78  11710  121
 294 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             96.09  18449  192
 295 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza      95.85   5176   54
 296 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                95.64  15303  160
 297 Kamil Olejniczak               Kutno                 94.97   2944   31
 298 Jarosław Wypart                Częstochowa           93.91   3193   34
 299 Maria Tomiczek                 Zabrze                92.63   2779   30
 300 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               92.61   6946   75
 301 Przemysław Woiński             Łódź                  92.33   7017   76
 302 Michał Głąb                    Zabrze                92.31   3323   36
 303 Wojciech Łysek                 Warszawa              91.83  12213  133
 304 Andrzej Klich                  Jaworzno              91.82  17721  193
 305 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            90.79   3541   39
 306 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              89.69   3498   39
 307 Stanisław Świgost              Gdańsk                88.81   4174   47
 308 Piotr Duda                     Tychy                 88.58   3809   43
 309 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.40   6011   68
 310 Adam Kaczyński                 Świnoujście           88.12   2996   34
 311 Ryszard Pliszka                Szczecin              87.61   4030   46
 312 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              87.00  11049  127
 313 Bernadeta Zapała               Jaworzno              86.83   6599   76
 314 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.62   2945   34
 315 Waldemar Dębski                Ostróda               85.16   4258   50
 316 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 317 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           83.26  11657  140
 318 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.89   3767   46
 319 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.77   4661   57
 320 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             78.48   3610   46
 321 Dawid Węgrzyński               Zabrze                77.46   4338   56
 322 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 323 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   76.80   3379   44
 324 Szymon Sztajnert               Wisła                 76.24   3507   46
 325 Michał Sztajnert               Wisła                 76.09   2663   35
 326 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             73.64   4271   58
 327 Beata Pasternak                Kraków                66.03   2179   33




Poczekalnia na dzień 28-04-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             84.75   2373   28
   2 Jolanta Zięba                  Zabrze               110.30   2978   27
   3 Magdalena Maternicka           Gdynia                84.78   2289   27
   4 Jakub Dworczyk                 Będzin                67.07   1811   27
   5 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             120.08   3122   26
   6 Filip Klar                     Mielec               136.20   3405   25
   7 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             123.08   3077   25
   8 Marzena Zawierska              Warszawa             111.32   2783   25
   9 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  10 Przemysław Herdzina            Kraków               136.71   3281   24
  11 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  12 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.38   3105   24
  13 Lech Boszko                    Gdańsk               129.12   3099   24
  14 Marcin Bertrand                Poznań               126.71   3041   24
  15 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        126.17   3028   24
  16 Wojciech Gonet                 Wrocław              120.46   2891   24
  17 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              117.21   2813   24
  18 Aleksandra Brzeska             Piastów              117.00   2808   24
  19 Adam Skowroński                Jarocin              115.04   2761   24
  20 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  21 Leszek Dobrowolski             Wrocław              114.62   2751   24
  22 Iwona Duźniak                  Dębica               113.17   2716   24
  23 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               112.79   2707   24
  24 Lidia Szpakowska               Jaworzno             107.83   2588   24
  25 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  26 Przemysław Pawlic              Wrocław              103.67   2488   24
  27 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  102.58   2462   24
  28 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               102.50   2460   24
  29 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań               102.25   2454   24
  30 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski  101.92   2446   24
  31 Sławomir Zabawa                Wałcz                100.79   2419   24
  32 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.79   2395   24
  33 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  34 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.58   2342   24
  35 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  36 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  37 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  38 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             72.04   1729   24
  39 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      69.71   1673   24
  40 Bogdan Pokojski                Brwinów              112.61   2590   23
  41 Maciej Labe                    Poznań               110.26   2536   23
  42 Paweł Kustroń                  Kraków               109.78   2525   23
  43 Beata Błaszczyk                Poznań               104.65   2407   23
  44 Maria Uryga                    Kraków               102.52   2358   23
  45 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           98.17   2258   23
  46 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  47 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   88.65   2039   23
  48 Barbara Boszko                 Gdańsk                87.91   2022   23
  49 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             86.17   1982   23
  50 Paulina Ostrowska              Białystok             83.74   1926   23
  51 Jacek Remizowicz               Gdańsk                69.22   1592   23
  52 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             63.30   1456   23
  53 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          89.59   1971   22
  54 Anna Strugała                  Świnoujście           79.18   1742   22
  55 Michał Sak                     Lublin               119.38   2507   21
  56 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  57 Elżbieta Salamon               Wrocław               74.76   1570   21
  58 Andrzej Stańczyk               Tarnów               127.11   2415   19
  59 Laura Pisula                   Wrocław              112.00   2016   18
  60 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  61 Jakub Kowalski                 Piaseczno             96.17   1731   18
  62 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  63 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  64 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             112.35   1910   17
  65 Grażyna Kaczyńska              Łódź                 101.76   1730   17
  66 Krzysztof Tomczak              Kutno                 86.94   1478   17
  67 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  68 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  69 Adam Wencel                    Bydgoszcz             98.81   1581   16
  70 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          71.50   1144   16
  71 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.94    975   16
  72 Karolina Mak                   Wrocław              108.53   1628   15
  73 Sławomir Kumor                 Tychy                 78.07   1171   15
  74 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  75 Anna Kowalik                   Szczecin             116.43   1630   14
  76 Hanna Siemionow                Białystok            116.43   1630   14
  77 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             116.36   1629   14
  78 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  79 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  80 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  81 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  82 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  83 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  84 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  85 Edward Stefaniak               Biała Podlaska       106.62   1386   13
  86 Wiesław Szczygielski           Racibórz             102.31   1330   13
  87 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  88 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  89 Adam Szukalski                 Leicester            153.42   1841   12
  90 Tomasz Ciejka                  Kraków               148.25   1779   12
  91 Zdzisław Stańkowski            Rząska               140.25   1683   12
  92 Andrzej Kraska                 Wrocław              134.08   1609   12
  93 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  94 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             126.25   1515   12
  95 Agnieszka Krupka               Krosno               122.50   1470   12
  96 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  97 Marek Herzig                   Gorzów Wielkopolski  119.25   1431   12
  98 Donata Stuczyńska              Bydgoszcz            116.25   1395   12
  99 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 100 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 101 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec         114.17   1370   12
 102 Michał Burak                   Wrocław              113.67   1364   12
 103 Michał Butkiewicz              Poznań               113.42   1361   12
 104 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 105 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 106 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 107 Patryk Bezkosty                Tarnów               106.42   1277   12
 108 Joanna Regdos                  Kraków               101.67   1220   12
 109 Paweł Zbrowski                 Gdynia               101.33   1216   12
 110 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 111 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 112 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 113 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 114 Marek Cecot                    Kołobrzeg             97.17   1166   12
 115 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          96.75   1161   12
 116 Zofia Knapik                   Chrzanów              95.75   1149   12
 117 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 118 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 119 Kinga Stecuła                  Bytom                 93.50   1122   12
 120 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 121 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 122 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 123 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 124 Milena Kuźniewicz              Kołobrzeg             86.50   1038   12
 125 Piotr Zwoliński                Skierdy               86.42   1037   12
 126 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 127 Jolanta Bednarska              Łódź                  79.17    950   12
 128 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 129 Jadwiga Marzec                 Nowy Dwór Mazowiecki  77.08    925   12
 130 Robert Siata                   Jaworzno              67.08    805   12
 131 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 132 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski   121.73   1339   11
 133 Wojciech Silnicki              Elbląg               110.45   1215   11
 134 Tomasz Szczodry                Łomża                102.36   1126   11
 135 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 136 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.64   1074   11
 137 Marek Popczyk                  Tychy                 96.18   1058   11
 138 Jacek Sapała                   Kościan               93.64   1030   11
 139 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 140 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 141 Krzysztof Jurkowski            Gdynia                88.91    978   11
 142 Andrzej Kozikowski             Łódź                  88.91    978   11
 143 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 144 Jakub Czepulonis               Kołobrzeg             88.00    968   11
 145 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 146 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 147 Liliana Dąbrowska              Warszawa              85.91    945   11
 148 Marta Zwolińska                Grodzisk Mazowiecki   85.36    939   11
 149 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 150 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 151 Jarosław Paprocki              Bydgoszcz             82.55    908   11
 152 Adam Motyl                     Jaskółki              81.73    899   11
 153 Rafał Maciejewski              Łódź                  81.45    896   11
 154 Agnieszka Roszczak             Kraków                81.09    892   11
 155 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 156 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 157 Izabela Zubiel                 Łódź                  79.09    870   11
 158 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 159 Alina Lewandowska              Gdańsk                75.64    832   11
 160 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 161 Tomasz Rekus                   Gliwice               74.00    814   11
 162 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 163 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  70.27    773   11
 164 Wiktoria Koler                 Będzin                68.18    750   11
 165 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 166 Zuzanna Rytel- Kuc             Grodzisk Mazowiecki   67.09    738   11
 167 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 168 Krystian Witański              Tychy                 66.18    728   11
 169 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 170 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 171 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 172 Sławomir Kamecki               Konstancin            63.64    700   11
 173 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 174 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 175 Włodzimierz Ferdek             Tychy                 59.73    657   11
 176 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 177 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 178 Krzysztof Michalski            Łódź                  56.45    621   11
 179 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 180 Piotr Gajewski                 Warszawa              94.40    944   10
 181 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 182 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 183 Rafał Świątek                  Wrocław               93.56    842    9
 184 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 185 Mateusz Erfort                 Karpacz               61.33    552    9
 186 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 187 Michał Kolaj                   Ostróda              113.38    907    8
 188 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 189 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 190 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście           87.38    699    8
 191 Agnieszka Madej                Warszawa              84.50    676    8
 192 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 193 Barbara Obremska               Wrocław              161.14   1128    7
 194 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 195 Leszek Kacprzyk                Katowice             140.00    980    7
 196 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 197 Marcin Mroziuk                 Warszawa             134.43    941    7
 198 Jarosław Borowski              Bielsk Podlaski      127.43    892    7
 199 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              125.86    881    7
 200 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 201 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 202 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 203 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 204 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 205 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 206 Andrzej Burczyk                Gdynia               110.14    771    7
 207 Tomasz M. Lempart              Bytom                109.57    767    7
 208 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 209 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     107.86    755    7
 210 Agnieszka Stefańska            Koźmice Wielkie      107.00    749    7
 211 Andrzej Słapiński              Warszawa             107.00    749    7
 212 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 213 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              103.14    722    7
 214 Grzegorz Sęk                   Wrocław              102.86    720    7
 215 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 216 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                 101.29    709    7
 217 Dawid Rykaczewski              Jaworzno             100.71    705    7
 218 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 219 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 220 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 221 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 222 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 223 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 224 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 225 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 226 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 227 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 228 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 229 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 230 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 231 Izabela Chmielewska            Zabrze                75.57    529    7
 232 Jan Lisiewski                  Piasutno              75.43    528    7
 233 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 234 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 235 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 236 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 237 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 238 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 239 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 240 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 241 Wojciech Mijas                 Legnicka              61.86    433    7
 242 Maria Kubacka-                 Warszawa              61.57    431    7
 243 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 244 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 245 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 246 Andrzej Choiński               Gródek                84.67    508    6
 247 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 248 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 249 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 250 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 251 Jan Bielaszka                  Nowe Miasto Lubawsk   58.33    350    6
 252 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 253 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 254 Karol Puto                     Będzin                76.00    380    5
 255 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 256 Piotr Skutela                  Warszawa              67.60    338    5
 257 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 258 Grzegorz J. Sokołowski         Opole                 62.00    310    5
 259 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 260 Mateusz Furman                 Racibórz              82.00    328    4
 261 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 262 Małgorzata Szczygielska        Racibórz              66.50    266    4
 263 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 264 Jerzy Ciesielski               Łódź                  77.33    232    3
 265 Piotr Smela                    Łódź                  74.00    222    3
 266 Danuta Olszewska               Poznań                68.33    205    3
 267 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 268 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 269 Agnieszka Jońca                Sandomierz            61.67    185    3
 270 Elżbieta Witkowska             Warszawa             119.00    238    2
 271 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 272 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 273 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 274 Tomasz Chybowski               Kamień Pomorski       73.00    146    2
 275 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 276 Anna Szymczyk                  Ząbki                 64.50    129    2
 277 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 278 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 279 Aleksandra Szałek              Łódź                  63.50    127    2
 280 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 281 Sylwia Dziewic                 Kraków                57.00    114    2
 282 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 283 Julia Chybowska                Kamień Pomorski       83.00     83    1
 284 Hanna Dąbrowska                Zgierz                82.00     82    1
 285 Seweryn Kaczmarczyk            Świętajno             74.00     74    1
 286 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 287 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie