Lubaczów10
grudnia
Lubaczów 10 grudnia Mikołajkowy Turniej Scrabble o Puchar Starosty Powiatu Lubaczowskiego
Warszawa17
grudnia
Warszawa 17 grudnia IX Turniej Mikołajkowy Scrabble® 2016
Szczecin11
marca
Szczecin 11-12 marca XVI Mistrzostwa Szczecina „Zanim zakwitną magnolie”Grand Prix 2017
Kamil Olejniczak obronił tytuł17 grudnia 2016 — IX Turniej Mikołajkowy Scrabble® 2016InformacjeRelacjaWynikiHH
galeria

IX Turniej Mikołajkowy Scrabble® 2016Warszawa, 17 grudnia 2016
turniej nierankingowy

Konkurs Relacja z turnieju


Kamil Olejniczak obronił tytułW tym roku członkowie szkolnych klubów scrabble'owych zrzeszeni w ramach programu „Scrabble w Szkole” spotkali się po raz kolejny w gościnnych progach Zespołu Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie, lecz w mniejszym gronie. Na frekwencję z pewnością miał wpływ termin, zaledwie tydzień przed świętami Bożego Narodzenia, jednakże najwierniejsi scrabbliści na pewno nie żałowali swojego przybycia, gdyż na turniej wybrał się nawet, w roli kibica, sam Święty Mikołaj.

W turnieju już w pierwszej rundzie na prowadzenie wysunął się ubiegłoroczny zwycięzca – Kamil Olejniczak z Kutna (z imponującym wynikiem 695 punktów!) i nie oddał go już do końca. Kamil próbował już swoich sił na turniejach ogólnopolskich (trzymam kciuki za dalsze sukcesy :)), dlatego też jego wynik nie był dużym zaskoczeniem. Po trzech rundach kolejność na podium, oprócz wspomnianego zwycięzcy, wyglądała następująco: drugie miejsce zajął Jakub Rojewski, również z Kutna, a trzecie Joanna Kulawiak z Warszawy, która również, tak jak Kamil, uczestniczy już w turniejach ogólnopolskich. Tuż za podium znalazła się Natalia Mówka, która na pewno w przyszłości, pod okiem świetnego trenera – byłego Mistrza Polski i taty, będzie osiągać spore sukcesy.

Chciałbym podziękować pracownikom (a w szczególności Pani Sylwii Malarskiej) oraz uczniom Zespołu Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie, za pomoc techniczną i gościnność, firmie Mattel i jej agencji piarowej, za pomoc w organizacji turnieju, a także scrabble'owym pomocnikom – Irenie Sołdan, Kasi Polak i Krzysztofowi Mówce za pomoc w rozstrzyganiu sporów i koordynację przebiegu turnieju.

Do zobaczenia za rok!
relacja: Miłosz Wrzałek
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
VIII Turniej Mikołajkowy Scrabble® 2015
VII Turniej Mikołajkowy
VI Turniej Mikołajkowy


Rodzaj turniejuzamknięty (dla uczestników programu Scrabble w szkole)
Miejsce rozgrywekZespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego w Warszawie, przy ul. Szczawnickiej 1, 04-089 Warszawa
Zespół Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego jest również placówką umożliwiającą swobodny pobyt osobom niepełnosprawnym
Obrońca tytułuKamil Olejniczak
Strona www turniejuhttp://www.scrabblewszkole.pl
Harmonogram9:00 — 10:00 — rejestracja uczestników
10:00 — 13:00 — rozpoczęcie turnieju, rozgrywki (1-2 runda)
13:00 — 14:00 — przerwa obiadowa
14:00 — 15:30 — rozgrywki (3 runda)
15:30 — 16:00 — wręczenie nagród, upominków i zakończenie turnieju
WpisoweUdział bezpłatny
DojazdNajdogodniejszy dojazd do szkoły z centrum Warszawy autobusami linii 158 lub 525.
WyżywienieW czasie trwania imprezy zapewniamy obiad i przekąski.


IX_Turniej_Mikołajkowy - 17 grudnia 2016 r. (3 rundy)

MIEJSCE                                              p-ty RAZEM
---------------------------------------------------------------
  1.Kamil Olejniczak        100 Kutno               1468  3.0
  2.Jakub Rojewski          100 Kutno               1095  3.0
  3.Joanna Kulawiak         100 Warszawa            1006  3.0
  4.Natalia Mówka           100 Warszawa             934  3.0
  5.Weronika Gozdera        100 Sieciechów           881  3.0
  6.Andżelika Grzebalska    100 Sieciechów           838  3.0
  7.Kacper Pułka            100 Sieciechów           793  3.0
  8.Mateusz Chruścicki      100 Warszawa             652  3.0
  9.Marcin Strzelec         100 Kutno                969  2.0
 10.Piotr Matczak           100 Kutno                942  2.0
 11.Marta Zwolińska         100 Grodzisk_Mazowiecki   901  2.0
 12.Stanisław Uliński       100 Warszawa             855  2.0
 13.Jakub Wawrzak           100 Radom                838  2.0
 14.Olga Kośmińska          100 Kutno                827  2.0
 15.Monika Mocarska         100 Warszawa             799  2.0
 16.Aleksandra Wybrańska    100 Kutno                796  2.0
 17.Dagmara Nowicka         100 Warszawa             781  2.0
 18.Kacper Dałek            100 Kutno                777  2.0
 19.Kuba Orfinger           100 Warszawa             772  2.0
 20.Szymon Kałębasiak       100 Kutno                751  2.0
 21.Zuzanna Rytel-Kuc       100 Grodzisk_Mazowiecki   737  2.0
 22.Maciej Zwoliński        100 Grodzisk_Mazowiecki   662  2.0
 23.Mateusz Michalak        100 Grodzisk_Mazowiecki   640  2.0
 24.Gabriela Roczkowska     100 Sieciechów           636  2.0
 25.Wojciech Zatorski       100 Czułów               621  2.0
 26.Zuzanna Szerszeniewska  100 Warszawa             612  2.0
 27.Olga Baranowska         100 Kutno                608  2.0
 28.Maja Dymek              100 Czułów               597  2.0
 29.Ewa Matczak             100 Kutno                591  2.0
 30.Wojciech Kulawiak       100 Warszawa             569  2.0
 31.Wiktoria Rosiak         100 Kutno                545  2.0
 32.Maja Bońkowska          100 Otwock               528  2.0
 33.Oliwia Kuciel           100 Czułów               391  2.0
 34.Patrycja Szumicka       100 Grodzisk_Mazowiecki   182  2.0
 35.Julia Tulińska          100 Kutno                710  1.0
 36.Maria Orszulak          100 Grodzisk_Mazowiecki   688  1.0
 37.Kacper Fiutowski        100 Czułów               659  1.0
 38.Jakub Gawryś            100 Warszawa             552  1.0
 39.Szymon Jabłonowski      100 Kutno                527  1.0
 40.Agnieszka Mocarska      100 Warszawa             519  1.0
 41.Michał Dymek            100 Czułów               505  1.0
 42.Eustachy Rydułtowski    100 Warszawa             499  1.0
 43.Michał Trossowski       100 Warszawa             495  1.0
 44.Mikołaj Bujak           100 Grodzisk_Mazowiecki   486  1.0
 45.Otylia Kuciel           100 Czułów               480  1.0
 46.Julia Wysowska          100 Warszawa             477  1.0
 47.Klara Eyoum             100 Warszawa             476  1.0
 48.Łucja Gutowska          100 Radom                468  1.0
 49.Maja Sroka              100 Czułów               422  1.0
 50.Wiktoria Jędrzejewska   100 Grodzisk_Mazowiecki   417  1.0
 51.Ksawery Adamiak         100 Warszawa             408  1.0
 52.Nikola Florczak         100 Kutno                397  1.0
 53.Kacper Miszalski        100 Kutno                373  1.0
 54.Daniel Kłoski           100 Warszawa             347  1.0
 55.Oliwia Filipczak        100 Kutno                303  1.0
 56.Joanna Jurkowska        100 Warszawa             236  1.0
 57.Franciszek Gapczyński   100 Radom                143  1.0
 58.Józef Boguszewski       100 Warszawa             519  0.5
 59.Mateusz Gładysiak       100 Kutno                365  0.5
 60.Filip Hamerski          100 Radom                355  0.5
 61.Kamil Zarzycki          100 Kutno                500  0.0
 62.Weronika Majewska       100 Warszawa             416  0.0
 63.Maria Fleiszfreser      100 Otwock               298  0.0
 64.Julia Baranowska        100 Kutno                290  0.0
 65.Maja Wypych             100 Radom                267  0.0
 66.Monika Mikołajczyk      100 Radom                161  0.0
 67.Zuzanna Wesołowska      100 Radom                125  0.0
IX_Turniej_Mikołajkowy

  1  Ksawery Adamiak         100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1   33  Natalia Mówka          100   -  142:296    50
   2   26   24  Maja Sroka             100   -   89:157    50
   3   30   45  Kamil Zarzycki         100   +  177:170   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


  2  Wojciech Kulawiak       100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2   34  Zuzanna Szerszeniewska 100   -  165:228    50
   2   24   63  Klara Eyoum            100   +  228:201   150
   3   24   64  Mateusz Gładysiak      100   +  176: 30   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


  3  Stanisław Uliński       100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3   35  Monika Mocarska        100   +  233:198   150
   2   10   34  Zuzanna Szerszeniewska 100   -  230:250    50
   3   19   51  Daniel Kłoski          100   +  392:104   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


  4  Eustachy Rydułtowski    100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4   36  Julia Wysowska         100   +  222:105   150
   2   12   28  Maciej Zwoliński       100   -  132:242    50
   3   12   10  Aleksandra Wybrańska   100   -  145:237    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


  5  Mateusz Chruścicki      100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5   37  Agnieszka Mocarska     100   +  213:113   150
   2   14   65  Łucja Gutowska         100   +  195:193   150
   3    5   25  Kuba Orfinger          100   +  244:196   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  6  Jakub Rojewski          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6   38  Weronika Majewska      100   +  383:118   150
   2    2    7  Marcin Strzelec        100   +  361:213   150
   3    2   34  Zuzanna Szerszeniewska 100   +  351:134   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


  7  Marcin Strzelec         100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7   39  Joanna Jurkowska       100   +  391: 57   150
   2    2    6  Jakub Rojewski         100   -  213:361    50
   3   10   48  Jakub Gawryś           100   +  365:175   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


  8  Szymon Kałębasiak       100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8   40  Joanna Kulawiak        100   -  162:355    50
   2   25   45  Kamil Zarzycki         100   +  243:181   150
   3   22   39  Joanna Jurkowska       100   +  346: 78   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


  9  Ewa Matczak             100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9   41  Olga Baranowska        100   +  244:221   150
   2    9   48  Jakub Gawryś           100   +  214:134   150
   3    4   33  Natalia Mówka          100   -  133:329    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 10  Aleksandra Wybrańska    100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   42  Nikola Florczak        100   +  353:127   150
   2    4   52  Weronika Gozdera       100   -  206:222    50
   3   12    4  Eustachy Rydułtowski   100   +  237:145   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 11  Piotr Matczak           100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   43  Julia Tulińska         100   +  355:230   150
   2    3   40  Joanna Kulawiak        100   -  247:348    50
   3   11   32  Mikołaj Bujak          100   +  340:114   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 12  Olga Kośmińska          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   44  Kacper Dałek           100   +  286:224   150
   2    6   33  Natalia Mówka          100   -  235:309    50
   3   16   37  Agnieszka Mocarska     100   +  306:202   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 13  Wiktoria Rosiak         100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   45  Kamil Zarzycki         100   +  173:149   150
   2   15   32  Mikołaj Bujak          100   +  194:192   150
   3    6   52  Weronika Gozdera       100   -  178:307    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 14  Oliwia Filipczak        100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   66  Maria Fleiszfreser     100   +  153:105   150
   2   16   20  Oliwia Kuciel          100   -   75:125    50
   3   20   46  Maja Bońkowska         100   -   75:118    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 15  Szymon Jabłonowski      100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   46  Maja Bońkowska         100   -  202:282    50
   2   21   35  Monika Mocarska        100   -  131:324    50
   3   29   17  Julia Baranowska       100   +  194: 53   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 16  Kacper Miszalski        100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   47  Kamil Olejniczak       100   -   57:695    50
   2   31   60  Zuzanna Wesołowska     100   +  166: 31   150
   3   21   19  Maja Dymek             100   -  150:192    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 17  Julia Baranowska        100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   48  Jakub Gawryś           100   -  209:243    50
   2   20   41  Olga Baranowska        100   -   28:125    50
   3   29   15  Szymon Jabłonowski     100   -   53:194    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 18  Kacper Fiutowski        100 Czułów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   49  Dagmara Nowicka        100   -  229:269    50
   2   19   44  Kacper Dałek           100   -  132:326    50
   3   28   38  Weronika Majewska      100   +  298:164   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 19  Maja Dymek              100 Czułów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   50  Michał Trossowski      100   +  214:192   150
   2   13   54  Kacper Pułka           100   -  191:279    50
   3   21   16  Kacper Miszalski       100   +  192:150   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 20  Oliwia Kuciel           100 Czułów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   51  Daniel Kłoski          100   +  154: 80   150
   2   16   14  Oliwia Filipczak       100   +  125: 75   150
   3    7   53  Andżelika Grzebalska   100   -  112:267    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 21  Otylia Kuciel           100 Czułów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   52  Weronika Gozdera       100   -  119:352    50
   2   27   42  Nikola Florczak        100   +  235:145   150
   3   13   44  Kacper Dałek           100   -  126:227    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 22  Wojciech Zatorski       100 Czułów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   53  Andżelika Grzebalska   100   -  170:298    50
   2   22   50  Michał Trossowski      100   +  221:125   150
   3   25   62  Józef Boguszewski      100   +  230:189   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 23  Michał Dymek            100 Czułów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   54  Kacper Pułka           100   -  167:217    50
   2   23   30  Wiktoria Jędrzejewska  100   +  151:125   150
   3   15   35  Monika Mocarska        100   -  187:277    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 24  Maja Sroka              100 Czułów            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   55  Gabriela Roczkowska    100   -  146:226    50
   2   26    1  Ksawery Adamiak        100   +  157: 89   150
   3   18   49  Dagmara Nowicka        100   -  119:284    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 25  Kuba Orfinger           100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   56  Jakub Wawrzak          100   +  280:265   150
   2    7   46  Maja Bońkowska         100   +  296:128   150
   3    5    5  Mateusz Chruścicki     100   -  196:244    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 26  Mateusz Michalak        100 Grodzisk_Mazowiecki

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   57  Monika Mikołajczyk     100   +  248: 52   150
   2    8   49  Dagmara Nowicka        100   +  239:228   150
   3    1   47  Kamil Olejniczak       100   -  153:354    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 27  Maria Orszulak          100 Grodzisk_Mazowiecki

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   59  Maja Wypych            100   +  339: 82   150
   2    5   53  Andżelika Grzebalska   100   -  186:273    50
   3   14   41  Olga Baranowska        100   -  163:262    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 28  Maciej Zwoliński        100 Grodzisk_Mazowiecki

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   60  Zuzanna Wesołowska     100   +  217: 62   150
   2   12    4  Eustachy Rydułtowski   100   +  242:132   150
   3    3   40  Joanna Kulawiak        100   -  203:303    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 29  Zuzanna Rytel-Kuc       100 Grodzisk_Mazowiecki

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   61  Franciszek Gapczyński  100   +  223: 36   150
   2   11   55  Gabriela Roczkowska    100   +  269:174   150
   3    9   31  Marta Zwolińska        100   -  245:249    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 30  Wiktoria Jędrzejewska   100 Grodzisk_Mazowiecki

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   65  Łucja Gutowska         100   -  169:195    50
   2   23   23  Michał Dymek           100   -  125:151    50
   3   32   57  Monika Mikołajczyk     100   +  123: 64   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 31  Marta Zwolińska         100 Grodzisk_Mazowiecki

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   62  Józef Boguszewski      100   +  444: 30   150
   2    1   47  Kamil Olejniczak       100   -  208:419    50
   3    9   29  Zuzanna Rytel-Kuc      100   +  249:245   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 32  Mikołaj Bujak           100 Grodzisk_Mazowiecki

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   63  Klara Eyoum            100   +  180:167   150
   2   15   13  Wiktoria Rosiak        100   -  192:194    50
   3   11   11  Piotr Matczak          100   -  114:340    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 33  Natalia Mówka           100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    1    1  Ksawery Adamiak        100   +  296:142   150
   2    6   12  Olga Kośmińska         100   +  309:235   150
   3    4    9  Ewa Matczak            100   +  329:133   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 34  Zuzanna Szerszeniewska  100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    2    2  Wojciech Kulawiak      100   +  228:165   150
   2   10    3  Stanisław Uliński      100   +  250:230   150
   3    2    6  Jakub Rojewski         100   -  134:351    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 35  Monika Mocarska         100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    3    3  Stanisław Uliński      100   -  198:233    50
   2   21   15  Szymon Jabłonowski     100   +  324:131   150
   3   15   23  Michał Dymek           100   +  277:187   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 36  Julia Wysowska          100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    4    4  Eustachy Rydułtowski   100   -  105:222    50
   2   29   66  Maria Fleiszfreser     100   +  212:156   150
   3   17   56  Jakub Wawrzak          100   -  160:340    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 37  Agnieszka Mocarska      100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    5    5  Mateusz Chruścicki     100   -  113:213    50
   2   28   38  Weronika Majewska      100   +  204:134   150
   3   16   12  Olga Kośmińska         100   -  202:306    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 38  Weronika Majewska       100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    6    6  Jakub Rojewski         100   -  118:383    50
   2   28   37  Agnieszka Mocarska     100   -  134:204    50
   3   28   18  Kacper Fiutowski       100   -  164:298    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 39  Joanna Jurkowska        100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    7    7  Marcin Strzelec        100   -   57:391    50
   2   32   57  Monika Mikołajczyk     100   +  101: 45   150
   3   22    8  Szymon Kałębasiak      100   -   78:346    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 40  Joanna Kulawiak         100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    8    8  Szymon Kałębasiak      100   +  355:162   150
   2    3   11  Piotr Matczak          100   +  348:247   150
   3    3   28  Maciej Zwoliński       100   +  303:203   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 41  Olga Baranowska         100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1    9    9  Ewa Matczak            100   -  221:244    50
   2   20   17  Julia Baranowska       100   +  125: 28   150
   3   14   27  Maria Orszulak         100   +  262:163   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 42  Nikola Florczak         100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   10   10  Aleksandra Wybrańska   100   -  127:353    50
   2   27   21  Otylia Kuciel          100   -  145:235    50
   3   33   60  Zuzanna Wesołowska     100   +  125: 32   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 43  Julia Tulińska          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   11   11  Piotr Matczak          100   -  230:355    50
   2   18   56  Jakub Wawrzak          100   -  213:233    50
   3   26   65  Łucja Gutowska         100   +  267: 80   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 44  Kacper Dałek            100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   12   12  Olga Kośmińska         100   -  224:286    50
   2   19   18  Kacper Fiutowski       100   +  326:132   150
   3   13   21  Otylia Kuciel          100   +  227:126   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 45  Kamil Zarzycki          100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   13   13  Wiktoria Rosiak        100   -  149:173    50
   2   25    8  Szymon Kałębasiak      100   -  181:243    50
   3   30    1  Ksawery Adamiak        100   -  170:177    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 46  Maja Bońkowska          100 Otwock            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   15   15  Szymon Jabłonowski     100   +  282:202   150
   2    7   25  Kuba Orfinger          100   -  128:296    50
   3   20   14  Oliwia Filipczak       100   +  118: 75   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 47  Kamil Olejniczak        100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   16   16  Kacper Miszalski       100   +  695: 57   150
   2    1   31  Marta Zwolińska        100   +  419:208   150
   3    1   26  Mateusz Michalak       100   +  354:153   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 48  Jakub Gawryś            100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   17   17  Julia Baranowska       100   +  243:209   150
   2    9    9  Ewa Matczak            100   -  134:214    50
   3   10    7  Marcin Strzelec        100   -  175:365    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 49  Dagmara Nowicka         100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   18   18  Kacper Fiutowski       100   +  269:229   150
   2    8   26  Mateusz Michalak       100   -  228:239    50
   3   18   24  Maja Sroka             100   +  284:119   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 50  Michał Trossowski       100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   19   19  Maja Dymek             100   -  192:214    50
   2   22   22  Wojciech Zatorski      100   -  125:221    50
   3   31   59  Maja Wypych            100   +  178: 48   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 51  Daniel Kłoski           100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   20   20  Oliwia Kuciel          100   -   80:154    50
   2   30   59  Maja Wypych            100   +  163:137   150
   3   19    3  Stanisław Uliński      100   -  104:392    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 52  Weronika Gozdera        100 Sieciechów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   21   21  Otylia Kuciel          100   +  352:119   150
   2    4   10  Aleksandra Wybrańska   100   +  222:206   150
   3    6   13  Wiktoria Rosiak        100   +  307:178   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 53  Andżelika Grzebalska    100 Sieciechów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   22   22  Wojciech Zatorski      100   +  298:170   150
   2    5   27  Maria Orszulak         100   +  273:186   150
   3    7   20  Oliwia Kuciel          100   +  267:112   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 54  Kacper Pułka            100 Sieciechów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   23   23  Michał Dymek           100   +  217:167   150
   2   13   19  Maja Dymek             100   +  279:191   150
   3    8   67  Patrycja Szumicka      100   +  297: 69   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 150.00


 55  Gabriela Roczkowska     100 Sieciechów        

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   24   24  Maja Sroka             100   +  226:146   150
   2   11   29  Zuzanna Rytel-Kuc      100   -  174:269    50
   3   23   61  Franciszek Gapczyński  100   +  236: 77   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 56  Jakub Wawrzak           100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   25   25  Kuba Orfinger          100   -  265:280    50
   2   18   43  Julia Tulińska         100   +  233:213   150
   3   17   36  Julia Wysowska         100   +  340:160   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


 57  Monika Mikołajczyk      100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   26   26  Mateusz Michalak       100   -   52:248    50
   2   32   39  Joanna Jurkowska       100   -   45:101    50
   3   32   30  Wiktoria Jędrzejewska  100   -   64:123    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 58  Filip Hamerski          100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   67  Patrycja Szumicka      100   -   37: 53    50
   2   33   61  Franciszek Gapczyński  100   -   18: 30    50
   3            PAUZA
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 59  Maja Wypych             100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   28   27  Maria Orszulak         100   -   82:339    50
   2   30   51  Daniel Kłoski          100   -  137:163    50
   3   31   50  Michał Trossowski      100   -   48:178    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 60  Zuzanna Wesołowska      100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   29   28  Maciej Zwoliński       100   -   62:217    50
   2   31   16  Kacper Miszalski       100   -   31:166    50
   3   33   42  Nikola Florczak        100   -   32:125    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 61  Franciszek Gapczyński   100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   30   29  Zuzanna Rytel-Kuc      100   -   36:223    50
   2   33   58  Filip Hamerski         100   +   30: 18   150
   3   23   55  Gabriela Roczkowska    100   -   77:236    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 62  Józef Boguszewski       100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   32   31  Marta Zwolińska        100   -   30:444    50
   2            PAUZA
   3   25   22  Wojciech Zatorski      100   -  189:230    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 63  Klara Eyoum             100 Warszawa          

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   33   32  Mikołaj Bujak          100   -  167:180    50
   2   24    2  Wojciech Kulawiak      100   -  201:228    50
   3   27   66  Maria Fleiszfreser     100   +  108: 37   150
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 64  Mateusz Gładysiak       100 Kutno             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1            PAUZA
   2   17   67  Patrycja Szumicka      100   -   35: 60    50
   3   24    2  Wojciech Kulawiak      100   -   30:176    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 65  Łucja Gutowska          100 Radom             

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   31   30  Wiktoria Jędrzejewska  100   +  195:169   150
   2   14    5  Mateusz Chruścicki     100   -  193:195    50
   3   26   43  Julia Tulińska         100   -   80:267    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 83.33


 66  Maria Fleiszfreser      100 Otwock            

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   14   14  Oliwia Filipczak       100   -  105:153    50
   2   29   36  Julia Wysowska         100   -  156:212    50
   3   27   63  Klara Eyoum            100   -   37:108    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 50.00


 67  Patrycja Szumicka       100 Grodzisk_Mazowiecki

RUNDA STÓŁ      PRZECIWNIK             RNK       WYNIK   SKALP
--------------------------------------------------------------
   1   27   58  Filip Hamerski         100   +   53: 37   150
   2   17   64  Mateusz Gładysiak      100   +   60: 35   150
   3    8   54  Kacper Pułka           100   -   69:297    50
                                                 --------------
                                                 RANKING: 116.67


SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie