Warszawa 9
listopada
Warszawa 9-11 listopada XXVII Mistrzostwa Polski
Warszawa10
listopada
Warszawa 10-11 listopada XXV Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława Rydzika
Jaworzno22
listopada
Jaworzno 22 listopada XIV Ogólnopolskie Mistrzostwa Jaworzna w Scrabble Dzieci i Młodzieży
Jakub Szymczak najlepszy w Turnieju Towarzyszącym MP10 - 11 listopada 2019 — XXV Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława RydzikaInformacjeRelacjaWynikiHHRundyRankingPrzebieg
galeria

XXV Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława RydzikaWarszawa, 10 - 11 listopada 2019

Konkurs Relacja z turnieju


Jakub Szymczak najlepszy w Turnieju Towarzyszącym MP
Zobacz, jak było na poprzednich turniejach:
Turniej towarzyszący XXVI Mistrzostw Polski
Turniej Towarzyszący MP 2017
Turniej Towarzyszący MP 2016


Rodzaj turniejuotwarty
Sposób rozgrywanialiczba rund: 13
system: połówkowy (rundy 1-12), szwajcar (runda 13)
20 minut dla gracza na partię
Miejsce rozgrywekTechnikum nr 7 w Zespole Szkół im. inż. Stanisława Wysockiego
ul. Szczęśliwicka 56, 02-353 Warszawa
Obrońca tytułuMiłosz Wrzałek
SędziaSylwia Buks
HarmonogramNiedziela, 10 listopada (7 rund)
ok. 12:30 — rozpoczęcie rozgrywek (po zakończeniu fazy eliminacyjnej MP)
14:30-15:30 — przerwa obiadowa
20:30 — zakończenie gier

Poniedziałek, 11 listopada (6 rund)
9:15 — rozpoczęcie drugiego dnia rozgrywek
ok. 16:00 — rozdanie nagród i zakończenie turnieju
Wpisowe25 zł za dzień
członkowie PFS z aktualnie opłaconymi składkami — 15 zł za dzień
młodzież szkolna — 10 zł za dzień (do szkoły średniej włącznie)
debiutanci — bez opłat
Dojazdmiejsce gry znajduje się w okolicach dworca PKP/PKS Warszawa Zachodnia

komunikacją miejską do przystanku SZCZĘŚLIWICKA lub DW.ZACHODNI — wyszukiwarka połączeń i rozkłady jazdy

dla osób zmotoryzowanych dostępny będzie darmowy parking na terenie szkoły
Wyżywieniew czasie turnieju kawa, herbata, woda i drobne przekąski

w niedzielę możliwość zamówienia obiadu (zupa — 3,50 zł, II danie — 10,50-13,50 zł) — szczegóły w formularzu zgłoszeniowym MP 2019
zgłoszenia na obiady do 7.XI. do godz. 10:00
Noclegiw odległości ok. 200 m od szkoły znajdują się hotele ibis i ibis budget
noclegi w Warszawie
NagrodyPuchary, nagrody finansowe i rzeczowe
Nagrody w dodatkowych konkursach
OrganizatorzyPolska Federacja Scrabble — kontakt: Rafał Wesołowski — r.wesolowski@pfs.org.pl — 604 684 084


Wyniki turnieju XXV Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława Rydzika

Lp. Imię            Nazwisko             Miasto               Ranking  Duże pkt Małe pkt Skalpy   Różn. MP
--- --------------- -------------------- -------------------- -------- -------- -------- -------- --------
  1 Jakub           Szymczak             Łódź                   151.36     12.0     5371     2366      872
  2 Piotr           Domański             Lublin                 134.27     10.0     5337     2112      769
  3 Tomasz          Nasiłowski           Siedlce                140.87     10.0     5108     1941      920
  4 Dawid           Pikul                Poznań                 157.82      9.0     5476     2077      671
  5 Dariusz         Ulatowski            Tuchola                155.16      9.0     5455     1941      661
  6 Andrzej         Kwiatkowski          Warszawa               136.21      9.0     5431     1957      631
  7 Robert          Kamiński             Warszawa               141.31      9.0     5271     2078      495
  8 Joanna          Juszczak             Warszawa               141.56      9.0     5121     2047     -141
  9 Rafał           Wesołowski           Warszawa               134.14      9.0     5068     2031      386
 10 Kamil           Górka                Kraków                 154.71      8.0     5590     1883      739
 11 Marcin          Mroziuk              Warszawa               129.91      8.0     5297     1924      990
 12 Szymon          Płachta              Warszawa               146.32      8.0     5227     1922      375
 13 Mariusz         Orzeł                Nowe Miasto Lubaw.     130.91      8.0     5180     1839      211
 14 Adrian          Ziemniewicz          Białystok              136.02      8.0     5149     1902      179
 15 Małgorzata      Deszczyńska          Warszawa               139.78      8.0     5147     1860      271
 16 Tomasz          Lempart              Wadowice               134.44      8.0     5044     1898     -264
 17 Krzysztof       Sporczyk             Piaseczno              134.88      8.0     5016     1896     -151
 18 Marta           Bajorek              Warszawa               135.51      8.0     4969     1853       90
 19 Joanna          Ostrowska            Warszawa               128.66      8.0     4886     1905     -166
 20 Franciszek      Łysek                Warszawa               134.65      7.0     5249     1835      338
 21 Marcin          Rogala               Warszawa               137.44      7.0     5158     1756       31
 22 Jacek           Mańko                Poznań                 137.08      7.0     5130     1681      316
 23 Katarzyna       Ślusarska            Milanówek              128.18      7.0     5113     1694       96
 24 Jan             Mrozowski            Kraków                 149.80      7.0     5107     1778      220
 25 Mikołaj         Cieplik              Ostrzeszów             143.05      7.0     5083     1752      224
 26 Michał          Waszkiewicz          Białystok              146.49      7.0     5081     1653      234
 27 Tomasz          Zwoliński            Skierdy                147.36      7.0     4995     1816      116
 28 Jakub           Onoszko              Gdynia                 125.62      7.0     4976     1617      416
 29 Zbigniew        Wietecki             Gorzów Wielkopolski    130.17      7.0     4869     1714       59
 30 Jarosław        Puchalski            Chrzanów Mały          144.06      7.0     4786     1669      161
 31 Miłosz          Wrzałek              Warszawa               145.83      7.0     4775     1741      142
 32 Jerzy           Luter                Bytom                  122.99      7.0     4718     1861     -119
 33 Artur           Wawrzynowski         Żukowo                 122.05      7.0     4716     1668       11
 34 Marek           Rogalski             Warszawa               128.05      6.0     5429     1666      732
 35 Szymon          Dąbrowski            Warszawa               132.44      6.0     5212     1593      234
 36 Zbigniew        Rybak                Warszawa               127.91      6.0     5065     1632      385
 37 Andrzej         Kroc                 Łódź                   134.62      6.0     4970     1569      -70
 38 Natalia         Woźniak              Dziwnówek              137.19      6.0     4957     1702      230
 39 Paweł           Maciejczuk           Białystok              130.53      6.0     4938     1534      186
 40 Sławomir        Rosochacz            Lublin                 119.61      6.0     4890     1691       37
 41 Rafał           Matczak              Milanówek              135.39      6.0     4832     1570      -54
 42 Bogdan          Kozłowski            Białystok              118.39      6.0     4671     1575     -114
 43 Arkadiusz       Kleniewski           Dzierzążnia            115.88      6.0     4648     1671      -85
 44 Samir           Chakrar              Poznań                 116.71      6.0     4571     1477       20
 45 Ryszard         Korpalski            Wójtowice              122.95      6.0     4552     1562      -58
 46 Czesław         Grajewski            Białystok              123.55      6.0     4537     1414      275
 47 Marianna        Kozłowska            Białystok              116.32      6.0     4501     1634     -215
 48 Jerzy           Matyasik             Kraków                 126.55      5.5     4403     1474     -182
 49 Tomasz          Suchanek             Wrocław                142.84      5.0     4855     1497      -69
 50 Sylwia          Łada                 Inowrocław             123.24      5.0     4614     1584     -202
 51 Bartosz         Bartczak             Poznań                 120.67      5.0     4610     1414     -131
 52 Józef           Burzyński            Ełk                    112.64      5.0     4595     1495     -439
 53 Dariusz         Buławko              Warszawa               125.69      5.0     4540     1453     -371
 54 Anna            Arana                Kołobrzeg              114.95      5.0     4474     1504     -332
 55 Natalia         Mówka                Warszawa               101.71      5.0     4399     1456     -722
 56 Wojciech        Łysek                Warszawa               100.00      5.0     4398     1207     -115
 57 Maciej          Labe                 Poznań                 115.44      5.0     4261     1359     -137
 58 Maciej          Sylwestrzuk          Białystok              119.05      5.0     4025     1320      234
 59 Krzysztof       Nasiłowski           Siedlce                100.00      4.5     4270     1218     -541
 60 Maciej          Onoszko              Warszawa               100.53      4.5     4098     1161     -269
 61 Maciej          Dąbrowski            Warszawa               118.58      4.0     4560     1386     -619
 62 Marcin          Stachowiak           Poznań                 100.00      4.0     4151     1246     -634
 63 Paweł           Jackowski            Warszawa               150.64      4.0     2758     1110     -437
 64 Krzysztof       Zawadzki             Sampława               112.65      3.5     4464     1120     -327
 65 Wojciech        Wojtysiak            Warszawa               100.00      3.5     4030     1037     -509
 66 Rafał           Błaszkiewicz         Milanówek              130.87      3.0     2743      826      113
 67 Teresa          Balewska             Reda                   100.00      2.5     3873      982     -536
 68 Grzegorz        Pukniel              Łódź                   134.57      2.0      841      397       86
 69 Jan             Pawłowski            Warszawa               100.00      1.5     3887      855     -621
 70 Konrad          Mikusek              Milanówek              128.61      1.0     2306      689     -480
 71 Piotr           Broda                Sandomierz             134.72      0.0      504      130     -346
 72 Stanisław       Gasik                Warszawa               124.69      0.0        0        0     -400
 73 Daniel          Janus                Wąchock                130.22      0.0        0        0     -400
 74 Adam            Sternik              Kętrzyn                121.14      0.0        0        0     -400
 75 Mariusz         Wrześniewski         Kraków                 143.29      0.0        0        0     -400
Wyniki poszczególnych graczy w turnieju XXV Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława Rydzika



	Dawid Pikul 157.82 Poznań                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Zbigniew       Wietecki              130.17 +  532: 404  180
    2     2 Tomasz         Zwoliński             147.36 +  421: 359  197
    3     1 Rafał          Matczak               135.39 +  430: 372  185
    4     1 Tomasz         Nasiłowski            140.87 +  413: 301  191
    5     2 Rafał          Wesołowski            134.14 +  446: 372  184
    6     1 Jakub          Szymczak              151.36 -  331: 356  101
    7     2 Robert         Kamiński              141.31 -  329: 383   91
    8     4 Franciszek     Łysek                 134.65 +  456: 409  185
    9     1 Piotr          Domański              134.27 +  445: 321  184
   10     3 Joanna         Juszczak              141.56 -  368: 430   92
   11     4 Dariusz        Ulatowski             155.16 -  382: 396  105
   12     6 Adrian         Ziemniewicz           136.02 +  471: 372  186
   13     4 Szymon         Płachta               146.32 +  452: 330  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2077  / 13 159.77




	Dariusz Ulatowski 155.16 Tuchola

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Marcin         Mroziuk               129.91 -  378: 483   80
    2    27 Marek          Rogalski              128.05 +  426: 395  178
    3    19 Maciej         Sylwestrzuk           119.05 +  409: 330  169
    4    13 Anna           Arana                 114.95 +  411: 295  165
    5     9 Franciszek     Łysek                 134.65 -  362: 382   85
    6    17 Marianna       Kozłowska             116.32 -  317: 350   66
    7    22 Maciej         Dąbrowski             118.58 +  521: 401  169
    8    15 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 +  424: 419  166
    9    10 Krzysztof      Sporczyk              134.88 +  396: 338  185
   10     7 Jarosław       Puchalski             144.06 +  473: 340  194
   11     4 Dawid          Pikul                 157.82 +  396: 382  208
   12     3 Joanna         Juszczak              141.56 -  410: 432   92
   13     5 Tomasz         Lempart               134.44 +  532: 247  184
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 13 149.31




	Kamil Górka 154.71 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Joanna         Ostrowska             128.66 -  429: 442   79
    2    19 Adrian         Ziemniewicz           136.02 +  486: 338  186
    3    11 Paweł          Maciejczuk            130.53 +  473: 261  181
    4     6 Maciej         Dąbrowski             118.58 +  512: 271  169
    5     3 Piotr          Domański              134.27 -  362: 504   84
    6     7 Rafał          Wesołowski            134.14 -  372: 413   84
    7    12 Paweł          Jackowski             150.64 +  487: 314  201
    8     8 Miłosz         Wrzałek               145.83 -  380: 460   96
    9    13 Sławomir       Rosochacz             119.61 +  340: 326  170
   10    10 Tomasz         Zwoliński             147.36 +  479: 356  197
   11     7 Samir          Chakrar               116.71 +  456: 360  167
   12     5 Tomasz         Lempart               134.44 -  411: 431   84
   13     8 Franciszek     Łysek                 134.65 +  403: 375  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1883  / 13 144.85




	Jakub Szymczak 151.36 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Konrad         Mikusek               128.61 +  342: 276  179
    2    16 Sławomir       Rosochacz             119.61 +  382: 380  170
    3     8 Miłosz         Wrzałek               145.83 +  418: 335  196
    4     4 Jan            Mrozowski             149.80 +  520: 417  200
    5     1 Szymon         Płachta               146.32 +  428: 311  196
    6     1 Dawid          Pikul                 157.82 +  356: 331  208
    7     1 Piotr          Domański              134.27 -  359: 374   84
    8     2 Jarosław       Puchalski             144.06 +  484: 301  194
    9     2 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 +  395: 304  190
   10     1 Robert         Kamiński              141.31 +  439: 376  191
   11     1 Joanna         Juszczak              141.56 +  411: 359  192
   12     1 Marcin         Mroziuk               129.91 +  407: 348  180
   13     1 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 +  430: 387  186
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2366  / 13 182.00




	Paweł Jackowski 150.64 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Katarzyna      Ślusarska             128.18 +  432: 388  178
    2    15 Joanna         Juszczak              141.56 +  466: 340  192
    3     5 Mikołaj        Cieplik               143.05 +  478: 425  193
    4     2 Rafał          Wesołowski            134.14 -  388: 407   84
    5     4 Natalia        Woźniak               137.19 +  362: 342  187
    6     4 Robert         Kamiński              141.31 -  317: 389   91
    7    12 Kamil          Górka                 154.71 -  314: 487  105
    8     9 Marcin         Mroziuk               129.91 -    1: 417   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1110  /  8 138.75




	Jan Mrozowski 149.80 Kraków

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Marek          Rogalski              128.05 +  319: 298  178
    2    18 Natalia        Mówka                 101.71 +  577: 311  152
    3     6 Marta          Bajorek               135.51 +  440: 438  186
    4     4 Jakub          Szymczak              151.36 -  417: 520  101
    5     5 Robert         Kamiński              141.31 -  340: 395   91
    6    12 Natalia        Woźniak               137.19 +  442: 315  187
    7     9 Sylwia         Łada                  123.24 -  351: 360   73
    8    13 Tomasz         Zwoliński             147.36 -  345: 414   97
    9    14 Adrian         Ziemniewicz           136.02 -  336: 431   86
   10    18 Bartosz        Bartczak              120.67 +  458: 352  171
   11    14 Tomasz         Suchanek              142.84 +  386: 338  193
   12    12 Grzegorz       Pukniel               134.57 -  336: 359   85
   13    15 Zbigniew       Rybak                 127.91 +  360: 356  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1778  / 13 136.77




	Tomasz Zwoliński 147.36 Skierdy         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Zbigniew       Rybak                 127.91 +  407: 373  178
    2     2 Dawid          Pikul                 157.82 -  359: 421  108
    3    27 Konrad         Mikusek               128.61 +  426: 322  179
    4    17 Jerzy          Matyasik              126.55 +  451: 289  177
    5     8 Tomasz         Nasiłowski            140.87 -  313: 364   91
    6     9 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 -  367: 399   86
    7    21 Ryszard        Korpalski             122.95 +  363: 314  173
    8    13 Jan            Mrozowski             149.80 +  414: 345  200
    9    12 Jerzy          Luter                 122.99 -  345: 422   73
   10    10 Kamil          Górka                 154.71 -  356: 479  105
   11    20 Czesław        Grajewski             123.55 +  389: 320  174
   12    11 Marcin         Rogala                137.44 +  386: 349  187
   13    12 Grzegorz       Pukniel               134.57 -  419: 482   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1816  / 13 139.69




	Michał Waszkiewicz 146.49 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Jerzy          Matyasik              126.55 -  350: 354   77
    2    31 Konrad         Mikusek               128.61 -  319: 338   79
    3    33 Teresa         Balewska              100.00 +  430: 315  150
    4    29 Krzysztof      Sporczyk              134.88 +  492: 279  185
    5    21 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 +  424: 391  166
    6    15 Sylwia         Łada                  123.24 -  333: 349   73
    7    19 Katarzyna      Ślusarska             128.18 +  449: 420  178
    8    17 Marianna       Kozłowska             116.32 +  487: 294  166
    9     9 Joanna         Ostrowska             128.66 -  298: 380   79
   10    14 Marta          Bajorek               135.51 -  337: 423   86
   11    17 Józef          Burzyński             112.64 +  395: 369  163
   12    14 Sławomir       Rosochacz             119.61 +  414: 405  170
   13    11 Mariusz        Orzeł                 130.91 -  353: 530   81
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1653  / 13 127.15




	Szymon Płachta 146.32 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Dariusz        Buławko               125.69 +  434: 345  176
    2    13 Krzysztof      Sporczyk              134.88 +  485: 305  185
    3     3 Jarosław       Puchalski             144.06 +  452: 336  194
    4     3 Robert         Kamiński              141.31 +  448: 429  191
    5     1 Jakub          Szymczak              151.36 -  311: 428  101
    6     3 Tomasz         Nasiłowski            140.87 -  317: 374   91
    7    11 Marianna       Kozłowska             116.32 +  389: 357  166
    8     5 Joanna         Ostrowska             128.66 +  471: 326  179
    9     3 Rafał          Wesołowski            134.14 -  272: 323   84
   10     8 Miłosz         Wrzałek               145.83 -  454: 488   96
   11    11 Jerzy          Luter                 122.99 +  374: 327  173
   12     9 Marek          Rogalski              128.05 +  490: 362  178
   13     4 Dawid          Pikul                 157.82 -  330: 452  108
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1922  / 13 147.85




	Miłosz Wrzałek 145.83 Warszawa                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Jakub          Onoszko               125.62 +  456: 420  176
    2     9 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 +  423: 393  190
    3     8 Jakub          Szymczak              151.36 -  335: 418  101
    4    12 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 +  395: 285  166
    5    10 Jerzy          Luter                 122.99 +  454: 269  173
    6     5 Jarosław       Puchalski             144.06 -  284: 360   94
    7     5 Marek          Rogalski              128.05 +  384: 328  178
    8     8 Kamil          Górka                 154.71 +  460: 380  205
    9     4 Robert         Kamiński              141.31 -  398: 402   91
   10     8 Szymon         Płachta               146.32 +  488: 454  196
   11     3 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 -  335: 449   86
   12     8 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  363: 475   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1741  / 12 145.08




	Jarosław Puchalski 144.06 Chrzanów Mały

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Stanisław      Gasik                 124.69 +  400:   0    0
    2     5 Bogdan         Kozłowski             118.39 +  411: 288  168
    3     3 Szymon         Płachta               146.32 -  336: 452   96
    4     9 Mariusz        Orzeł                 130.91 +  409: 384  181
    5     7 Marta          Bajorek               135.51 +  393: 348  186
    6     5 Miłosz         Wrzałek               145.83 +  360: 284  196
    7     3 Rafał          Wesołowski            134.14 +  402: 388  184
    8     2 Jakub          Szymczak              151.36 -  301: 484  101
    9     5 Joanna         Juszczak              141.56 -  365: 374   92
   10     7 Dariusz        Ulatowski             155.16 -  340: 473  105
   11    12 Adrian         Ziemniewicz           136.02 -  318: 440   86
   12    16 Natalia        Woźniak               137.19 +  382: 337  187
   13    14 Marcin         Rogala                137.44 -  369: 373   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1669  / 12 139.08




	Mariusz Wrześniewski 143.29 Kraków   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Czesław        Grajewski             123.55 -    0: 400    0


	Mikołaj Cieplik 143.05 Ostrzeszów

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Sylwia         Łada                  123.24 +  404: 324  173
    2     4 Marcin         Mroziuk               129.91 +  390: 369  180
    3     5 Paweł          Jackowski             150.64 -  425: 478  101
    4    10 Franciszek     Łysek                 134.65 -  383: 388   85
    5    18 Ryszard        Korpalski             122.95 +  468: 315  173
    6    13 Sławomir       Rosochacz             119.61 +  412: 324  170
    7    10 Jerzy          Luter                 122.99 -  327: 391   73
    8    16 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  317: 450   85
    9    20 Anna           Arana                 114.95 +  486: 316  165
   10    13 Tomasz         Suchanek              142.84 +  456: 329  193
   11     9 Tomasz         Lempart               134.44 -  292: 452   84
   12    13 Zbigniew       Wietecki              130.17 +  381: 306  180
   13    10 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 -  342: 417   90
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1752  / 13 134.77




	Tomasz Suchanek 142.84 Wrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Jerzy          Luter                 122.99 -  325: 338   73
    2    22 Marcin         Rogala                137.44 -  341: 512   87
    3    28 Tomasz         Lempart               134.44 -  399: 426   84
    4    33 Jan            Pawłowski             100.00 +  452: 259  150
    5    25 Adrian         Ziemniewicz           136.02 +  447: 348  186
    6    20 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 -  355: 375   66
    7    25 Maciej         Labe                  115.44 +  403: 341  165
    8    20 Bogdan         Kozłowski             118.39 +  344: 332  168
    9    22 Marianna       Kozłowska             116.32 +  377: 338  166
   10    13 Mikołaj        Cieplik               143.05 -  329: 456   93
   11    14 Jan            Mrozowski             149.80 -  338: 386  100
   12    25 Jerzy          Matyasik              126.55 -  322: 388   77
   13    21 Szymon         Dąbrowski             132.44 -  423: 425   82
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1497  / 13 115.15




	Joanna Juszczak 141.56 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Ryszard        Korpalski             122.95 +  352: 350  173
    2    15 Paweł          Jackowski             150.64 -  340: 466  101
    3    21 Dariusz        Buławko               125.69 +  381: 345  176
    4    14 Jacek          Mańko                 137.08 +  493: 399  187
    5     6 Zbigniew       Rybak                 127.91 -  300: 514   78
    6    14 Mariusz        Orzeł                 130.91 +  415: 393  181
    7     8 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 +  507: 348  186
    8     6 Jerzy          Luter                 122.99 +  390: 342  173
    9     5 Jarosław       Puchalski             144.06 +  374: 365  194
   10     3 Dawid          Pikul                 157.82 +  430: 368  208
   11     1 Jakub          Szymczak              151.36 -  359: 411  101
   12     3 Dariusz        Ulatowski             155.16 +  432: 410  205
   13     2 Piotr          Domański              134.27 -  348: 551   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2047  / 13 157.46




	Robert Kamiński 141.31 Warszawa         

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Artur          Wawrzynowski          122.05 +  410: 347  172
    2     1 Andrzej        Kroc                  134.62 +  381: 326  185
    3     7 Mariusz        Orzeł                 130.91 +  356: 333  181
    4     3 Szymon         Płachta               146.32 -  429: 448   96
    5     5 Jan            Mrozowski             149.80 +  395: 340  200
    6     4 Paweł          Jackowski             150.64 +  389: 317  201
    7     2 Dawid          Pikul                 157.82 +  383: 329  208
    8     1 Piotr          Domański              134.27 -  374: 375   84
    9     4 Miłosz         Wrzałek               145.83 +  402: 398  196
   10     1 Jakub          Szymczak              151.36 -  376: 439  101
   11     6 Rafał          Wesołowski            134.14 -  378: 454   84
   12     7 Franciszek     Łysek                 134.65 +  414: 402  185
   13     6 Krzysztof      Sporczyk              134.88 +  584: 268  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2078  / 13 159.85




	Tomasz Nasiłowski 140.87 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Adam           Sternik               121.14 +  400:   0    0
    2     6 Jacek          Mańko                 137.08 +  461: 344  187
    3     9 Jerzy          Luter                 122.99 +  387: 280  173
    4     1 Dawid          Pikul                 157.82 -  301: 413  108
    5     8 Tomasz         Zwoliński             147.36 +  364: 313  197
    6     3 Szymon         Płachta               146.32 +  374: 317  196
    7     4 Joanna         Ostrowska             128.66 +  490: 308  179
    8     3 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 -  373: 457   90
    9     6 Marek          Rogalski              128.05 +  443: 304  178
   10     2 Piotr          Domański              134.27 -  393: 403   84
   11     5 Franciszek     Łysek                 134.65 +  401: 393  185
   12     4 Rafał          Wesołowski            134.14 +  337: 318  184
   13     3 Marcin         Mroziuk               129.91 +  384: 338  180
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1941  / 12 161.75




	Małgorzata Deszczyńska 139.78 Warszawa          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Bartosz        Bartczak              120.67 +  397: 313  171
    2     9 Miłosz         Wrzałek               145.83 -  393: 423   96
    3    20 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 -  393: 404   66
    4    21 Krzysztof      Zawadzki              112.65 +  416: 376  163
    5    19 Maciej         Dąbrowski             118.58 +  530: 281  169
    6    10 Dariusz        Buławko               125.69 +  452: 324  176
    7     6 Tomasz         Lempart               134.44 +  417: 391  184
    8     3 Tomasz         Nasiłowski            140.87 +  457: 373  191
    9     2 Jakub          Szymczak              151.36 -  304: 395  101
   10     5 Franciszek     Łysek                 134.65 -  292: 541   85
   11    10 Marta          Bajorek               135.51 +  351: 312  186
   12    10 Joanna         Ostrowska             128.66 -  328: 401   79
   13    10 Mikołaj        Cieplik               143.05 +  417: 342  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1860  / 13 143.08




	Marcin Rogala 137.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Sławomir       Rosochacz             119.61 -  413: 430   70
    2    22 Tomasz         Suchanek              142.84 +  512: 341  193
    3    10 Bogdan         Kozłowski             118.39 +  501: 294  168
    4     5 Piotr          Domański              134.27 -  283: 424   84
    5    12 Bartosz        Bartczak              120.67 +  388: 374  171
    6    11 Tomasz         Lempart               134.44 -  368: 404   84
    7    14 Józef          Burzyński             112.64 -  321: 418   63
    8    18 Jacek          Mańko                 137.08 +  398: 391  187
    9    16 Zbigniew       Wietecki              130.17 +  489: 250  180
   10    11 Natalia        Woźniak               137.19 -  265: 577   87
   11    16 Katarzyna      Ślusarska             128.18 +  498: 469  178
   12    11 Tomasz         Zwoliński             147.36 -  349: 386   97
   13    14 Jarosław       Puchalski             144.06 +  373: 369  194
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1756  / 13 135.08




	Natalia Woźniak 137.19 Dziwnówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Maciej         Sylwestrzuk           119.05 -  309: 395   69
    2    26 Tomasz         Lempart               134.44 +  441: 374  184
    3    13 Andrzej        Kroc                  134.62 +  375: 315  185
    4    11 Rafał          Matczak               135.39 +  451: 327  185
    5     4 Paweł          Jackowski             150.64 -  342: 362  101
    6    12 Jan            Mrozowski             149.80 -  315: 442  100
    7    16 Rafał          Błaszkiewicz          130.87 +  406: 359  181
    8    14 Mariusz        Orzeł                 130.91 +  419: 318  181
    9     7 Marcin         Mroziuk               129.91 -  292: 422   80
   10    11 Marcin         Rogala                137.44 +  577: 265  187
   11    13 Joanna         Ostrowska             128.66 -  334: 403   79
   12    16 Jarosław       Puchalski             144.06 -  337: 382   94
   13    17 Jakub          Onoszko               125.62 -  359: 363   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1702  / 13 130.92




	Jacek Mańko 137.08 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Maciej         Dąbrowski             118.58 +  475: 361  169
    2     6 Tomasz         Nasiłowski            140.87 -  344: 461   91
    3    16 Wojciech       Łysek                 100.00 +  390: 284  150
    4    14 Joanna         Juszczak              141.56 -  399: 493   92
    5    16 Szymon         Dąbrowski             132.44 -  314: 443   82
    6    23 Natalia        Mówka                 101.71 +  423: 299  152
    7    20 Czesław        Grajewski             123.55 +  423: 301  174
    8    18 Marcin         Rogala                137.44 -  391: 398   87
    9    18 Marta          Bajorek               135.51 -  368: 373   86
   10    20 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 +  318: 284  166
   11    18 Sylwia         Łada                  123.24 +  411: 394  173
   12    17 Jerzy          Luter                 122.99 +  490: 316  173
   13     9 Adrian         Ziemniewicz           136.02 -  384: 407   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1681  / 13 129.31




	Andrzej Kwiatkowski 136.21 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Bogdan         Kozłowski             118.39 -  425: 476   68
    2    20 Krzysztof      Zawadzki              112.65 +  464: 294  163
    3    12 Franciszek     Łysek                 134.65 -  373: 381   85
    4    19 Czesław        Grajewski             123.55 +  417: 355  174
    5    13 Rafał          Matczak               135.39 +  465: 432  185
    6     9 Tomasz         Zwoliński             147.36 +  399: 367  197
    7     8 Joanna         Juszczak              141.56 -  348: 507   92
    8    12 Sławomir       Rosochacz             119.61 +  422: 396  170
    9     8 Józef          Burzyński             112.64 +  427: 208  163
   10     6 Joanna         Ostrowska             128.66 +  460: 270  179
   11     3 Miłosz         Wrzałek               145.83 +  449: 335  196
   12     2 Piotr          Domański              134.27 +  395: 349  184
   13     1 Jakub          Szymczak              151.36 -  387: 430  101
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1957  / 13 150.54




	Adrian Ziemniewicz 136.02 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Samir          Chakrar               116.71 +  412: 331  167
    2    19 Kamil          Górka                 154.71 -  338: 486  105
    3    14 Marcin         Mroziuk               129.91 +  442: 310  180
    4    18 Jerzy          Luter                 122.99 -  370: 487   73
    5    25 Tomasz         Suchanek              142.84 -  348: 447   93
    6    25 Maciej         Dąbrowski             118.58 -  273: 407   69
    7    32 Konrad         Mikusek               128.61 +  470: 335  179
    8    26 Czesław        Grajewski             123.55 +  383: 319  174
    9    14 Jan            Mrozowski             149.80 +  431: 336  200
   10    17 Sylwia         Łada                  123.24 +  463: 339  173
   11    12 Jarosław       Puchalski             144.06 +  440: 318  194
   12     6 Dawid          Pikul                 157.82 -  372: 471  108
   13     9 Jacek          Mańko                 137.08 +  407: 384  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1902  / 13 146.31




	Marta Bajorek 135.51 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marianna       Kozłowska             116.32 +  385: 337  166
    2    11 Joanna         Ostrowska             128.66 +  407: 365  179
    3     6 Jan            Mrozowski             149.80 -  438: 440  100
    4     8 Maciej         Labe                  115.44 +  415: 374  165
    5     7 Jarosław       Puchalski             144.06 -  348: 393   94
    6    16 Jerzy          Luter                 122.99 -  283: 422   73
    7    24 Jakub          Onoszko               125.62 -  273: 405   76
    8    22 Szymon         Dąbrowski             132.44 +  383: 355  182
    9    18 Jacek          Mańko                 137.08 +  373: 368  187
   10    14 Michał         Waszkiewicz           146.49 +  423: 337  196
   11    10 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 -  312: 351   90
   12    15 Samir          Chakrar               116.71 +  476: 296  167
   13    13 Marek          Rogalski              128.05 +  453: 436  178
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1853  / 13 142.54




	Rafał Matczak 135.39 Milanówek                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 +  458: 317  166
    2     8 Wojciech       Łysek                 100.00 +  386: 334  150
    3     1 Dawid          Pikul                 157.82 -  372: 430  108
    4    11 Natalia        Woźniak               137.19 -  327: 451   87
    5    13 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 -  432: 465   86
    6    19 Maciej         Labe                  115.44 +  393: 331  165
    7    17 Sławomir       Rosochacz             119.61 -  354: 431   70
    8    21 Katarzyna      Ślusarska             128.18 -  357: 366   78
    9    23 Maciej         Dąbrowski             118.58 +  313: 312  169
   10    23 Marianna       Kozłowska             116.32 +  398: 282  166
   11    22 Szymon         Dąbrowski             132.44 -  370: 519   82
   12    23 Artur          Wawrzynowski          122.05 -  261: 393   72
   13    22 Bartosz        Bartczak              120.67 +  411: 255  171
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1570  / 13 120.77




	Krzysztof Sporczyk 134.88 Piaseczno

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Maciej         Labe                  115.44 +  373: 341  165
    2    13 Szymon         Płachta               146.32 -  305: 485   96
    3    24 Zbigniew       Rybak                 127.91 -  295: 419   78
    4    29 Michał         Waszkiewicz           146.49 -  279: 492   96
    5    30 Krzysztof      Zawadzki              112.65 +  450: 387  163
    6    26 Maciej         Sylwestrzuk           119.05 +  392: 343  169
    7    23 Andrzej        Kroc                  134.62 +  464: 403  185
    8    16 Mikołaj        Cieplik               143.05 +  450: 317  193
    9    10 Dariusz        Ulatowski             155.16 -  338: 396  105
   10    15 Mariusz        Orzeł                 130.91 +  525: 290  181
   11     8 Marek          Rogalski              128.05 +  402: 347  178
   12     8 Miłosz         Wrzałek               145.83 +  475: 363  196
   13     6 Robert         Kamiński              141.31 -  268: 584   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1896  / 13 145.85




	Piotr Broda 134.72 Sandomierz

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Anna           Arana                 114.95 -  263: 444   65
    2    34 Maciej         Labe                  115.44 -  241: 406   65
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     130  /  2  65.00




	Franciszek Łysek 134.65 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Krzysztof      Zawadzki              112.65 +  422: 335  163
    2    17 Jerzy          Luter                 122.99 -  329: 355   73
    3    12 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 +  381: 373  186
    4    10 Mikołaj        Cieplik               143.05 +  388: 383  193
    5     9 Dariusz        Ulatowski             155.16 +  382: 362  205
    6     6 Joanna         Ostrowska             128.66 -  332: 387   79
    7     7 Zbigniew       Rybak                 127.91 +  469: 349  178
    8     4 Dawid          Pikul                 157.82 -  409: 456  108
    9    11 Sylwia         Łada                  123.24 +  426: 401  173
   10     5 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 +  541: 292  190
   11     5 Tomasz         Nasiłowski            140.87 -  393: 401   91
   12     7 Robert         Kamiński              141.31 -  402: 414   91
   13     8 Kamil          Górka                 154.71 -  375: 403  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1835  / 13 141.15




	Andrzej Kroc 134.62 Łódź                     

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Józef          Burzyński             112.64 +  534: 290  163
    2     1 Robert         Kamiński              141.31 -  326: 381   91
    3    13 Natalia        Woźniak               137.19 -  315: 375   87
    4    22 Maciej         Sylwestrzuk           119.05 +  410: 385  169
    5    22 Anna           Arana                 114.95 +  382: 328  165
    6     8 Marek          Rogalski              128.05 -  335: 391   78
    7    23 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  403: 464   85
    8    24 Ryszard        Korpalski             122.95 +  455: 360  173
    9    17 Tomasz         Lempart               134.44 -  312: 474   84
   10    22 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  351: 469   80
   11    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  415: 297  150
   12    20 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 +  388: 361  166
   13    16 Katarzyna      Ślusarska             128.18 -  344: 465   78
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1569  / 13 120.69




	Grzegorz Pukniel 134.57 Łódź               

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
   12    12 Jan            Mrozowski             149.80 +  359: 336  200
   13    12 Tomasz         Zwoliński             147.36 +  482: 419  197
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     397  /  2 198.50




	Tomasz Lempart 134.44 Wadowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Natalia        Mówka                 101.71 -  385: 413   52
    2    26 Natalia        Woźniak               137.19 -  374: 441   87
    3    28 Tomasz         Suchanek              142.84 +  426: 399  193
    4    20 Bogdan         Kozłowski             118.39 +  396: 366  168
    5    24 Jerzy          Matyasik              126.55 +  353: 346  177
    6    11 Marcin         Rogala                137.44 +  404: 368  187
    7     6 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 -  391: 417   90
    8    10 Marek          Rogalski              128.05 -  242: 643   78
    9    17 Andrzej        Kroc                  134.62 +  474: 312  185
   10    12 Zbigniew       Rybak                 127.91 +  469: 368  178
   11     9 Mikołaj        Cieplik               143.05 +  452: 292  193
   12     5 Kamil          Górka                 154.71 +  431: 411  205
   13     5 Dariusz        Ulatowski             155.16 -  247: 532  105
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1898  / 13 146.00




	Piotr Domański 134.27 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Maciej         Onoszko               100.53 +  433: 297  151
    2    14 Jerzy          Matyasik              126.55 +  466: 313  177
    3     4 Anna           Arana                 114.95 +  404: 287  165
    4     5 Marcin         Rogala                137.44 +  424: 283  187
    5     3 Kamil          Górka                 154.71 +  504: 362  205
    6     2 Zbigniew       Rybak                 127.91 +  383: 348  178
    7     1 Jakub          Szymczak              151.36 +  374: 359  201
    8     1 Robert         Kamiński              141.31 +  375: 374  191
    9     1 Dawid          Pikul                 157.82 -  321: 445  108
   10     2 Tomasz         Nasiłowski            140.87 +  403: 393  191
   11     2 Marcin         Mroziuk               129.91 -  350: 364   80
   12     2 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 -  349: 395   86
   13     2 Joanna         Juszczak              141.56 +  551: 348  192
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2112  / 13 162.46




	Rafał Wesołowski 134.14 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Teresa         Balewska              100.00 +  381: 280  150
    2    12 Szymon         Dąbrowski             132.44 +  443: 346  182
    3     2 Rafał          Błaszkiewicz          130.87 +  382: 346  181
    4     2 Paweł          Jackowski             150.64 +  407: 388  201
    5     2 Dawid          Pikul                 157.82 -  372: 446  108
    6     7 Kamil          Górka                 154.71 +  413: 372  205
    7     3 Jarosław       Puchalski             144.06 -  388: 402   94
    8     7 Sylwia         Łada                  123.24 +  342: 304  173
    9     3 Szymon         Płachta               146.32 +  323: 272  196
   10     4 Marcin         Mroziuk               129.91 -  363: 403   80
   11     6 Robert         Kamiński              141.31 +  454: 378  191
   12     4 Tomasz         Nasiłowski            140.87 -  318: 337   91
   13     7 Joanna         Ostrowska             128.66 +  482: 408  179
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    2031  / 13 156.23




	Szymon Dąbrowski 132.44 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  438: 390  150
    2    12 Rafał          Wesołowski            134.14 -  346: 443   84
    3    23 Sylwia         Łada                  123.24 +  415: 304  173
    4    16 Marianna       Kozłowska             116.32 -  329: 399   66
    5    16 Jacek          Mańko                 137.08 +  443: 314  187
    6    18 Rafał          Błaszkiewicz          130.87 -  389: 390   81
    7    18 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 -  358: 413   66
    8    22 Marta          Bajorek               135.51 -  355: 383   86
    9    24 Krzysztof      Zawadzki              112.65 +  457: 362  163
   10    19 Katarzyna      Ślusarska             128.18 -  320: 367   78
   11    22 Rafał          Matczak               135.39 +  519: 370  185
   12    18 Mariusz        Orzeł                 130.91 -  418: 420   81
   13    21 Tomasz         Suchanek              142.84 +  425: 423  193
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1593  / 13 122.54




	Mariusz Orzeł 130.91 Nowe Miasto Lubaw.       

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Jan            Pawłowski             100.00 +  522: 259  150
    2     3 Paweł          Maciejczuk            130.53 +  364: 349  181
    3     7 Robert         Kamiński              141.31 -  333: 356   91
    4     9 Jarosław       Puchalski             144.06 -  384: 409   94
    5    17 Józef          Burzyński             112.64 +  455: 391  163
    6    14 Joanna         Juszczak              141.56 -  393: 415   92
    7    15 Bogdan         Kozłowski             118.39 +  374: 338  168
    8    14 Natalia        Woźniak               137.19 -  318: 419   87
    9    19 Katarzyna      Ślusarska             128.18 +  404: 361  178
   10    15 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  290: 525   85
   11    19 Artur          Wawrzynowski          122.05 +  393: 376  172
   12    18 Szymon         Dąbrowski             132.44 +  420: 418  182
   13    11 Michał         Waszkiewicz           146.49 +  530: 353  196
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1839  / 13 141.46




	Rafał Błaszkiewicz 130.87 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Marcin         Stachowiak            100.00 +  461: 274  150
    2     7 Czesław        Grajewski             123.55 +  464: 385  174
    3     2 Rafał          Wesołowski            134.14 -  346: 382   84
    4     7 Joanna         Ostrowska             128.66 -  399: 418   79
    5    14 Sławomir       Rosochacz             119.61 -  324: 376   70
    6    18 Szymon         Dąbrowski             132.44 +  390: 389  182
    7    16 Natalia        Woźniak               137.19 -  359: 406   87
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     826  /  7 118.00




	Paweł Maciejczuk 130.53 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  404: 272  150
    2     3 Mariusz        Orzeł                 130.91 -  349: 364   81
    3    11 Kamil          Górka                 154.71 -  261: 473  105
    4    26 Sławomir       Rosochacz             119.61 -  370: 416   70
    5    26 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  325: 437   80
    6    34 Maciej         Onoszko               100.53 +  525: 231  151
    7    28 Artur          Wawrzynowski          122.05 -  373: 410   72
    8    28 Dariusz        Buławko               125.69 +  349: 317  176
    9    28 Natalia        Mówka                 101.71 +  414: 378  152
   10    26 Jerzy          Matyasik              126.55 -  366: 411   77
   11    25 Ryszard        Korpalski             122.95 +  426: 272  173
   12    22 Czesław        Grajewski             123.55 +  408: 388  174
   13    19 Jerzy          Luter                 122.99 -  368: 383   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1534  / 13 118.00




	Daniel Janus 130.22 Wąchock                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Wojciech       Łysek                 100.00 -    0: 400    0


	Zbigniew Wietecki 130.17 Gorzów Wielkopolski          

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     1 Dawid          Pikul                 157.82 -  404: 532  108
    2    23 Sylwia         Łada                  123.24 -  339: 358   73
    3    30 Józef          Burzyński             112.64 -  292: 452   63
    4    34 Teresa         Balewska              100.00 +  462: 280  150
    5    26 Paweł          Maciejczuk            130.53 +  437: 325  181
    6    21 Ryszard        Korpalski             122.95 -  288: 366   73
    7    30 Jerzy          Matyasik              126.55 +  358: 288  177
    8    19 Jakub          Onoszko               125.62 +  356: 331  176
    9    16 Marcin         Rogala                137.44 -  250: 489   87
   10    22 Andrzej        Kroc                  134.62 +  469: 351  185
   11    15 Zbigniew       Rybak                 127.91 +  525: 345  178
   12    13 Mikołaj        Cieplik               143.05 -  306: 381   93
   13    18 Sławomir       Rosochacz             119.61 +  383: 312  170
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1714  / 13 131.85




	Marcin Mroziuk 129.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     2 Dariusz        Ulatowski             155.16 +  483: 378  205
    2     4 Mikołaj        Cieplik               143.05 -  369: 390   93
    3    14 Adrian         Ziemniewicz           136.02 -  310: 442   86
    4    24 Katarzyna      Ślusarska             128.18 +  435: 333  178
    5    20 Sylwia         Łada                  123.24 -  314: 405   73
    6    24 Anna           Arana                 114.95 +  556: 249  165
    7    13 Dariusz        Buławko               125.69 +  538: 313  176
    8     9 Paweł          Jackowski             150.64 +  417:   1  201
    9     7 Natalia        Woźniak               137.19 +  422: 292  187
   10     4 Rafał          Wesołowski            134.14 +  403: 363  184
   11     2 Piotr          Domański              134.27 +  364: 350  184
   12     1 Jakub          Szymczak              151.36 -  348: 407  101
   13     3 Tomasz         Nasiłowski            140.87 -  338: 384   91
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1924  / 13 148.00




	Joanna Ostrowska 128.66 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     3 Kamil          Górka                 154.71 +  442: 429  205
    2    11 Marta          Bajorek               135.51 -  365: 407   86
    3    18 Natalia        Mówka                 101.71 +  372: 296  152
    4     7 Rafał          Błaszkiewicz          130.87 +  418: 399  181
    5    11 Marianna       Kozłowska             116.32 +  406: 326  166
    6     6 Franciszek     Łysek                 134.65 +  387: 332  185
    7     4 Tomasz         Nasiłowski            140.87 -  308: 490   91
    8     5 Szymon         Płachta               146.32 -  326: 471   96
    9     9 Michał         Waszkiewicz           146.49 +  380: 298  196
   10     6 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 -  270: 460   86
   11    13 Natalia        Woźniak               137.19 +  403: 334  187
   12    10 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 +  401: 328  190
   13     7 Rafał          Wesołowski            134.14 -  408: 482   84
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1905  / 13 146.54




	Konrad Mikusek 128.61 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     4 Jakub          Szymczak              151.36 -  276: 342  101
    2    31 Michał         Waszkiewicz           146.49 +  338: 319  196
    3    27 Tomasz         Zwoliński             147.36 -  322: 426   97
    4    30 Ryszard        Korpalski             122.95 -  343: 355   73
    5    29 Maciej         Sylwestrzuk           119.05 -  322: 459   69
    6    30 Samir          Chakrar               116.71 -  370: 415   67
    7    32 Adrian         Ziemniewicz           136.02 -  335: 470   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     689  /  7  98.43




	Katarzyna Ślusarska 128.18 Milanówek

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     5 Paweł          Jackowski             150.64 -  388: 432  101
    2    25 Bartosz        Bartczak              120.67 -  314: 506   71
    3    31 Jan            Pawłowski             100.00 +  343: 315  150
    4    24 Marcin         Mroziuk               129.91 -  333: 435   80
    5    27 Jakub          Onoszko               125.62 +  417: 366  176
    6    29 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  346: 328  150
    7    19 Michał         Waszkiewicz           146.49 -  420: 449   96
    8    21 Rafał          Matczak               135.39 +  366: 357  185
    9    19 Mariusz        Orzeł                 130.91 -  361: 404   81
   10    19 Szymon         Dąbrowski             132.44 +  367: 320  182
   11    16 Marcin         Rogala                137.44 -  469: 498   87
   12    24 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  524: 263  150
   13    16 Andrzej        Kroc                  134.62 +  465: 344  185
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1694  / 13 130.31




	Marek Rogalski 128.05 Warszawa                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     6 Jan            Mrozowski             149.80 -  298: 319  100
    2    27 Dariusz        Ulatowski             155.16 -  395: 426  105
    3    32 Marcin         Stachowiak            100.00 +  413: 353  150
    4    27 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  530: 227  150
    5    15 Maciej         Labe                  115.44 +  587: 237  165
    6     8 Andrzej        Kroc                  134.62 +  391: 335  185
    7     5 Miłosz         Wrzałek               145.83 -  328: 384   96
    8    10 Tomasz         Lempart               134.44 +  643: 242  184
    9     6 Tomasz         Nasiłowski            140.87 -  304: 443   91
   10     9 Jerzy          Luter                 122.99 +  395: 386  173
   11     8 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  347: 402   85
   12     9 Szymon         Płachta               146.32 -  362: 490   96
   13    13 Marta          Bajorek               135.51 -  436: 453   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1666  / 13 128.15




	Zbigniew Rybak 127.91 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     7 Tomasz         Zwoliński             147.36 -  373: 407   97
    2    28 Maciej         Onoszko               100.53 +  410: 245  151
    3    24 Krzysztof      Sporczyk              134.88 +  419: 295  185
    4    15 Artur          Wawrzynowski          122.05 +  494: 227  172
    5     6 Joanna         Juszczak              141.56 +  514: 300  192
    6     2 Piotr          Domański              134.27 -  348: 383   84
    7     7 Franciszek     Łysek                 134.65 -  349: 469   85
    8    11 Józef          Burzyński             112.64 -  312: 370   63
    9    15 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 +  425: 280  166
   10    12 Tomasz         Lempart               134.44 -  368: 469   84
   11    15 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  345: 525   80
   12    19 Sylwia         Łada                  123.24 +  352: 350  173
   13    15 Jan            Mrozowski             149.80 -  356: 360  100
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1632  / 13 125.54




	Jerzy Matyasik 126.55 Kraków                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     8 Michał         Waszkiewicz           146.49 +  354: 350  196
    2    14 Piotr          Domański              134.27 -  313: 466   84
    3    26 Ryszard        Korpalski             122.95 +  330: 328  173
    4    17 Tomasz         Zwoliński             147.36 -  289: 451   97
    5    24 Tomasz         Lempart               134.44 -  346: 353   84
    6    28 Bogdan         Kozłowski             118.39 -  295: 439   68
    7    30 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  288: 358   80
    8    34 PAUZA
    9    30 Dariusz        Buławko               125.69 +  396: 375  176
   10    26 Paweł          Maciejczuk            130.53 +  411: 366  181
   11    21 Sławomir       Rosochacz             119.61 -  348: 375   70
   12    25 Tomasz         Suchanek              142.84 +  388: 322  193
   13    20 Artur          Wawrzynowski          122.05 -  345: 402   72
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1474  / 12 122.83




	Dariusz Buławko 125.69 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1     9 Szymon         Płachta               146.32 -  345: 434   96
    2    33 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  442: 212  150
    3    21 Joanna         Juszczak              141.56 -  345: 381   92
    4    25 Wojciech       Łysek                 100.00 +  450: 371  150
    5    23 Artur          Wawrzynowski          122.05 +  364: 348  172
    6    10 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 -  324: 452   90
    7    13 Marcin         Mroziuk               129.91 -  313: 538   80
    8    28 Paweł          Maciejczuk            130.53 -  317: 349   81
    9    30 Jerzy          Matyasik              126.55 -  375: 396   77
   10    28 Anna           Arana                 114.95 -  240: 404   65
   11    30 Maciej         Labe                  115.44 +  335: 297  165
   12    28 Marianna       Kozłowska             116.32 -  298: 389   66
   13    28 Maciej         Dąbrowski             118.58 +  392: 340  169
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1453  / 13 111.77




	Jakub Onoszko 125.62 Gdynia                   

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    10 Miłosz         Wrzałek               145.83 -  420: 456   96
    2    21 Samir          Chakrar               116.71 -  334: 447   67
    3    29 Krzysztof      Zawadzki              112.65 -  343: 422   63
    4    32 Marcin         Stachowiak            100.00 +  349: 289  150
    5    27 Katarzyna      Ślusarska             128.18 -  366: 417   78
    6    32 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  522: 280  150
    7    24 Marta          Bajorek               135.51 +  405: 273  186
    8    19 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  331: 356   80
    9    25 Ryszard        Korpalski             122.95 +  424: 280  173
   10    21 Artur          Wawrzynowski          122.05 -  345: 400   72
   11    23 Natalia        Mówka                 101.71 +  359: 250  152
   12    21 Józef          Burzyński             112.64 +  415: 331  163
   13    17 Natalia        Woźniak               137.19 +  363: 359  187
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1617  / 13 124.38




	Stanisław Gasik 124.69 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    11 Jarosław       Puchalski             144.06 -    0: 400    0


	Czesław Grajewski 123.55 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    12 Mariusz        Wrześniewski          143.29 +  400:   0    0
    2     7 Rafał          Błaszkiewicz          130.87 -  385: 464   81
    3    22 Artur          Wawrzynowski          122.05 -  275: 371   72
    4    19 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 -  355: 417   86
    5    32 Maciej         Onoszko               100.53 +  338: 298  151
    6    22 Bartosz        Bartczak              120.67 +  382: 261  171
    7    20 Jacek          Mańko                 137.08 -  301: 423   87
    8    26 Adrian         Ziemniewicz           136.02 -  319: 383   86
    9    27 Maciej         Sylwestrzuk           119.05 +  340: 286  169
   10    25 Bogdan         Kozłowski             118.39 +  331: 237  168
   11    20 Tomasz         Zwoliński             147.36 -  320: 389   97
   12    22 Paweł          Maciejczuk            130.53 -  388: 408   81
   13    25 Anna           Arana                 114.95 +  403: 325  165
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 12 117.83




	Sylwia Łada 123.24 Inowrocław

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    13 Mikołaj        Cieplik               143.05 -  324: 404   93
    2    23 Zbigniew       Wietecki              130.17 +  358: 339  180
    3    23 Szymon         Dąbrowski             132.44 -  304: 415   82
    4    28 Samir          Chakrar               116.71 +  429: 333  167
    5    20 Marcin         Mroziuk               129.91 +  405: 314  180
    6    15 Michał         Waszkiewicz           146.49 +  349: 333  196
    7     9 Jan            Mrozowski             149.80 +  360: 351  200
    8     7 Rafał          Wesołowski            134.14 -  304: 342   84
    9    11 Franciszek     Łysek                 134.65 -  401: 426   85
   10    17 Adrian         Ziemniewicz           136.02 -  339: 463   86
   11    18 Jacek          Mańko                 137.08 -  394: 411   87
   12    19 Zbigniew       Rybak                 127.91 -  350: 352   78
   13    23 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 -  297: 333   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1584  / 13 121.85




	Jerzy Luter 122.99 Bytom                  

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    14 Tomasz         Suchanek              142.84 +  338: 325  193
    2    17 Franciszek     Łysek                 134.65 +  355: 329  185
    3     9 Tomasz         Nasiłowski            140.87 -  280: 387   91
    4    18 Adrian         Ziemniewicz           136.02 +  487: 370  186
    5    10 Miłosz         Wrzałek               145.83 -  269: 454   96
    6    16 Marta          Bajorek               135.51 +  422: 283  186
    7    10 Mikołaj        Cieplik               143.05 +  391: 327  193
    8     6 Joanna         Juszczak              141.56 -  342: 390   92
    9    12 Tomasz         Zwoliński             147.36 +  422: 345  197
   10     9 Marek          Rogalski              128.05 -  386: 395   78
   11    11 Szymon         Płachta               146.32 -  327: 374   96
   12    17 Jacek          Mańko                 137.08 -  316: 490   87
   13    19 Paweł          Maciejczuk            130.53 +  383: 368  181
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1861  / 13 143.15




	Ryszard Korpalski 122.95 Wójtowice

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    15 Joanna         Juszczak              141.56 -  350: 352   92
    2    30 Teresa         Balewska              100.00 +  419: 279  150
    3    26 Jerzy          Matyasik              126.55 -  328: 330   77
    4    30 Konrad         Mikusek               128.61 +  355: 343  179
    5    18 Mikołaj        Cieplik               143.05 -  315: 468   93
    6    21 Zbigniew       Wietecki              130.17 +  366: 288  180
    7    21 Tomasz         Zwoliński             147.36 -  314: 363   97
    8    24 Andrzej        Kroc                  134.62 -  360: 455   85
    9    25 Jakub          Onoszko               125.62 -  280: 424   76
   10    32 Jan            Pawłowski             100.00 +  403: 271  150
   11    25 Paweł          Maciejczuk            130.53 -  272: 426   81
   12    30 Marcin         Stachowiak            100.00 +  345: 335  150
   13    26 Natalia        Mówka                 101.71 +  445: 276  152
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1562  / 13 120.15




	Artur Wawrzynowski 122.05 Żukowo

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    16 Robert         Kamiński              141.31 -  347: 410   91
    2    32 Marcin         Stachowiak            100.00 +  341: 306  150
    3    22 Czesław        Grajewski             123.55 +  371: 275  174
    4    15 Zbigniew       Rybak                 127.91 -  227: 494   78
    5    23 Dariusz        Buławko               125.69 -  348: 364   76
    6    27 Józef          Burzyński             112.64 -  362: 397   63
    7    28 Paweł          Maciejczuk            130.53 +  410: 373  181
    8    27 Maciej         Sylwestrzuk           119.05 +  381: 366  169
    9    21 Samir          Chakrar               116.71 -  358: 376   67
   10    21 Jakub          Onoszko               125.62 +  400: 345  176
   11    19 Mariusz        Orzeł                 130.91 -  376: 393   81
   12    23 Rafał          Matczak               135.39 +  393: 261  185
   13    20 Jerzy          Matyasik              126.55 +  402: 345  177
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1668  / 13 128.31




	Adam Sternik 121.14 Kętrzyn

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    17 Tomasz         Nasiłowski            140.87 -    0: 400    0


	Bartosz Bartczak 120.67 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    18 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 -  313: 397   90
    2    25 Katarzyna      Ślusarska             128.18 +  506: 314  178
    3    15 Maciej         Labe                  115.44 -  350: 413   65
    4    23 Natalia        Mówka                 101.71 +  385: 300  152
    5    12 Marcin         Rogala                137.44 -  374: 388   87
    6    22 Czesław        Grajewski             123.55 -  261: 382   74
    7    31 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  507: 272  150
    8    25 Anna           Arana                 114.95 +  350: 277  165
    9    26 Wojciech       Łysek                 100.00 -  268: 470   50
   10    18 Jan            Mrozowski             149.80 -  352: 458  100
   11    27 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  335: 379   50
   12    26 Bogdan         Kozłowski             118.39 +  354: 280  168
   13    22 Rafał          Matczak               135.39 -  255: 411   85
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1414  / 13 108.77




	Sławomir Rosochacz 119.61 Lublin

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    19 Marcin         Rogala                137.44 +  430: 413  187
    2    16 Jakub          Szymczak              151.36 -  380: 382  101
    3    17 Maciej         Dąbrowski             118.58 -  311: 432   69
    4    26 Paweł          Maciejczuk            130.53 +  416: 370  181
    5    14 Rafał          Błaszkiewicz          130.87 +  376: 324  181
    6    13 Mikołaj        Cieplik               143.05 -  324: 412   93
    7    17 Rafał          Matczak               135.39 +  431: 354  185
    8    12 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 -  396: 422   86
    9    13 Kamil          Górka                 154.71 -  326: 340  105
   10    24 Wojciech       Łysek                 100.00 +  408: 259  150
   11    21 Jerzy          Matyasik              126.55 +  375: 348  177
   12    14 Michał         Waszkiewicz           146.49 -  405: 414   96
   13    18 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  312: 383   80
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1691  / 13 130.08




	Maciej Sylwestrzuk 119.05 Białystok

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    20 Natalia        Woźniak               137.19 +  395: 309  187
    2    10 Anna           Arana                 114.95 -  324: 365   65
    3    19 Dariusz        Ulatowski             155.16 -  330: 409  105
    4    22 Andrzej        Kroc                  134.62 -  385: 410   85
    5    29 Konrad         Mikusek               128.61 +  459: 322  179
    6    26 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  343: 392   85
    7    27 Natalia        Mówka                 101.71 +  393: 284  152
    8    27 Artur          Wawrzynowski          122.05 -  366: 381   72
    9    27 Czesław        Grajewski             123.55 -  286: 340   74
   10    27 Marcin         Stachowiak            100.00 +  397: 280  150
   11    26 Marianna       Kozłowska             116.32 +  347: 299  166
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1320  / 11 120.00




	Maciej Dąbrowski 118.58 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    21 Jacek          Mańko                 137.08 -  361: 475   87
    2    29 Józef          Burzyński             112.64 +  373: 331  163
    3    17 Sławomir       Rosochacz             119.61 +  432: 311  170
    4     6 Kamil          Górka                 154.71 -  271: 512  105
    5    19 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 -  281: 530   90
    6    25 Adrian         Ziemniewicz           136.02 +  407: 273  186
    7    22 Dariusz        Ulatowski             155.16 -  401: 521  105
    8    23 Samir          Chakrar               116.71 -  347: 401   67
    9    23 Rafał          Matczak               135.39 -  312: 313   85
   10    30 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  315: 427   50
   11    31 Teresa         Balewska              100.00 +  366: 305  150
   12    27 Natalia        Mówka                 101.71 -  354: 388   52
   13    28 Dariusz        Buławko               125.69 -  340: 392   76
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1386  / 13 106.62




	Bogdan Kozłowski 118.39 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    22 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 +  476: 425  186
    2     5 Jarosław       Puchalski             144.06 -  288: 411   94
    3    10 Marcin         Rogala                137.44 -  294: 501   87
    4    20 Tomasz         Lempart               134.44 -  366: 396   84
    5    31 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  378: 347  150
    6    28 Jerzy          Matyasik              126.55 +  439: 295  177
    7    15 Mariusz        Orzeł                 130.91 -  338: 374   81
    8    20 Tomasz         Suchanek              142.84 -  332: 344   93
    9    29 Marcin         Stachowiak            100.00 +  463: 316  150
   10    25 Czesław        Grajewski             123.55 -  237: 331   74
   11    28 Anna           Arana                 114.95 +  367: 345  165
   12    26 Bartosz        Bartczak              120.67 -  280: 354   71
   13    24 Józef          Burzyński             112.64 +  413: 346  163
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1575  / 13 121.15




	Samir Chakrar 116.71 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    23 Adrian         Ziemniewicz           136.02 -  331: 412   86
    2    21 Jakub          Onoszko               125.62 +  447: 334  176
    3    25 Marianna       Kozłowska             116.32 -  325: 377   66
    4    28 Sylwia         Łada                  123.24 -  333: 429   73
    5    28 Natalia        Mówka                 101.71 -  401: 432   52
    6    30 Konrad         Mikusek               128.61 +  415: 370  179
    7    26 Wojciech       Łysek                 100.00 +  462: 277  150
    8    23 Maciej         Dąbrowski             118.58 +  401: 347  169
    9    21 Artur          Wawrzynowski          122.05 +  376: 358  172
   10    16 Józef          Burzyński             112.64 +  424: 283  163
   11     7 Kamil          Górka                 154.71 -  360: 456  105
   12    15 Marta          Bajorek               135.51 -  296: 476   86
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1477  / 12 123.08




	Marianna Kozłowska 116.32 Białystok                

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    24 Marta          Bajorek               135.51 -  337: 385   86
    2    35 Jan            Pawłowski             100.00 +  334: 329  150
    3    25 Samir          Chakrar               116.71 +  377: 325  167
    4    16 Szymon         Dąbrowski             132.44 +  399: 329  182
    5    11 Joanna         Ostrowska             128.66 -  326: 406   79
    6    17 Dariusz        Ulatowski             155.16 +  350: 317  205
    7    11 Szymon         Płachta               146.32 -  357: 389   96
    8    17 Michał         Waszkiewicz           146.49 -  294: 487   96
    9    22 Tomasz         Suchanek              142.84 -  338: 377   93
   10    23 Rafał          Matczak               135.39 -  282: 398   85
   11    26 Maciej         Sylwestrzuk           119.05 -  299: 347   69
   12    28 Dariusz        Buławko               125.69 +  389: 298  176
   13    27 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  419: 329  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1634  / 13 125.69




	Arkadiusz Kleniewski 115.88 Dzierzążnia

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    25 Rafał          Matczak               135.39 -  317: 458   85
    2    24 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  389: 276  150
    3    20 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 +  404: 393  190
    4    12 Miłosz         Wrzałek               145.83 -  285: 395   96
    5    21 Michał         Waszkiewicz           146.49 -  391: 424   96
    6    20 Tomasz         Suchanek              142.84 +  375: 355  193
    7    18 Szymon         Dąbrowski             132.44 +  413: 358  182
    8    15 Dariusz        Ulatowski             155.16 -  419: 424  105
    9    15 Zbigniew       Rybak                 127.91 -  280: 425   78
   10    20 Jacek          Mańko                 137.08 -  284: 318   87
   11    29 Maciej         Onoszko               100.53 +  397: 222  151
   12    20 Andrzej        Kroc                  134.62 -  361: 388   85
   13    23 Sylwia         Łada                  123.24 +  333: 297  173
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1671  / 13 128.54




	Maciej Labe 115.44 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    26 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  341: 373   85
    2    34 Piotr          Broda                 134.72 +  406: 241  185
    3    15 Bartosz        Bartczak              120.67 +  413: 350  171
    4     8 Marta          Bajorek               135.51 -  374: 415   86
    5    15 Marek          Rogalski              128.05 -  237: 587   78
    6    19 Rafał          Matczak               135.39 -  331: 393   85
    7    25 Tomasz         Suchanek              142.84 -  341: 403   93
    8    30 Marcin         Stachowiak            100.00 -  344: 359   50
    9    31 Teresa         Balewska              100.00 +  359: 243  150
   10    31 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  383: 353  150
   11    30 Dariusz        Buławko               125.69 -  297: 335   76
   12    29 Wojciech       Łysek                 100.00 +  435: 346  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1359  / 12 113.25




	Anna Arana 114.95 Kołobrzeg

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    27 Piotr          Broda                 134.72 +  444: 263  185
    2    10 Maciej         Sylwestrzuk           119.05 +  365: 324  169
    3     4 Piotr          Domański              134.27 -  287: 404   84
    4    13 Dariusz        Ulatowski             155.16 -  295: 411  105
    5    22 Andrzej        Kroc                  134.62 -  328: 382   85
    6    24 Marcin         Mroziuk               129.91 -  249: 556   80
    7    29 Krzysztof      Zawadzki              112.65 +  449: 233  163
    8    25 Bartosz        Bartczak              120.67 -  277: 350   71
    9    20 Mikołaj        Cieplik               143.05 -  316: 486   93
   10    28 Dariusz        Buławko               125.69 +  404: 240  176
   11    28 Bogdan         Kozłowski             118.39 -  345: 367   68
   12    31 Maciej         Onoszko               100.53 +  390: 387  151
   13    25 Czesław        Grajewski             123.55 -  325: 403   74
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1504  / 13 115.69




	Krzysztof Zawadzki 112.65 Sampława                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    28 Franciszek     Łysek                 134.65 -  335: 422   85
    2    20 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 -  294: 464   86
    3    29 Jakub          Onoszko               125.62 +  422: 343  176
    4    21 Małgorzata     Deszczyńska           139.78 -  376: 416   90
    5    30 Krzysztof      Sporczyk              134.88 -  387: 450   85
    6    31 Marcin         Stachowiak            100.00 +  412: 336  150
    7    29 Anna           Arana                 114.95 -  233: 449   65
    8    29 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 +  385: 347  150
    9    24 Szymon         Dąbrowski             132.44 -  362: 457   82
   10    29 Maciej         Onoszko               100.53 -  293: 382   51
   11    32 Jan            Pawłowski             100.00 -  326: 371   50
   12    32 Teresa         Balewska              100.00 -  339: 354   50
   13    32 PAUZA
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1120  / 12  93.33




	Józef Burzyński 112.64 Ełk                      

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    29 Andrzej        Kroc                  134.62 -  290: 534   85
    2    29 Maciej         Dąbrowski             118.58 -  331: 373   69
    3    30 Zbigniew       Wietecki              130.17 +  452: 292  180
    4    31 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  409: 311  150
    5    17 Mariusz        Orzeł                 130.91 -  391: 455   81
    6    27 Artur          Wawrzynowski          122.05 +  397: 362  172
    7    14 Marcin         Rogala                137.44 +  418: 321  187
    8    11 Zbigniew       Rybak                 127.91 +  370: 312  178
    9     8 Andrzej        Kwiatkowski           136.21 -  208: 427   86
   10    16 Samir          Chakrar               116.71 -  283: 424   67
   11    17 Michał         Waszkiewicz           146.49 -  369: 395   96
   12    21 Jakub          Onoszko               125.62 -  331: 415   76
   13    24 Bogdan         Kozłowski             118.39 -  346: 413   68
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1495  / 13 115.00




	Natalia Mówka 101.71 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    30 Tomasz         Lempart               134.44 +  413: 385  184
    2    18 Jan            Mrozowski             149.80 -  311: 577  100
    3    18 Joanna         Ostrowska             128.66 -  296: 372   79
    4    23 Bartosz        Bartczak              120.67 -  300: 385   71
    5    28 Samir          Chakrar               116.71 +  432: 401  167
    6    23 Jacek          Mańko                 137.08 -  299: 423   87
    7    27 Maciej         Sylwestrzuk           119.05 -  284: 393   69
    8    31 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  366: 336  150
    9    28 Paweł          Maciejczuk            130.53 -  378: 414   81
   10    33 Teresa         Balewska              100.00 +  406: 277  150
   11    23 Jakub          Onoszko               125.62 -  250: 359   76
   12    27 Maciej         Dąbrowski             118.58 +  388: 354  169
   13    26 Ryszard        Korpalski             122.95 -  276: 445   73
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1456  / 13 112.00




	Maciej Onoszko 100.53 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    31 Piotr          Domański              134.27 -  297: 433   84
    2    28 Zbigniew       Rybak                 127.91 -  245: 410   78
    3    34 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  268: 320   50
    4    35 PAUZA
    5    32 Czesław        Grajewski             123.55 -  298: 338   74
    6    34 Paweł          Maciejczuk            130.53 -  231: 525   81
    7    34 Jan            Pawłowski             100.00 +  340: 325  150
    8    32 Wojciech       Łysek                 100.00 -  331: 339   50
    9    33 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  454: 314  150
   10    29 Krzysztof      Zawadzki              112.65 +  382: 293  163
   11    29 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 -  222: 397   66
   12    31 Anna           Arana                 114.95 -  387: 390   65
   13    30 Marcin         Stachowiak            100.00 +  343: 283  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1161  / 12  96.75




	Teresa Balewska 100.00 Reda

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    32 Rafał          Wesołowski            134.14 -  280: 381   84
    2    30 Ryszard        Korpalski             122.95 -  279: 419   73
    3    33 Michał         Waszkiewicz           146.49 -  315: 430   96
    4    34 Zbigniew       Wietecki              130.17 -  280: 462   80
    5    35 PAUZA
    6    33 Wojciech       Łysek                 100.00 -  240: 339   50
    7    33 Marcin         Stachowiak            100.00 -  328: 333   50
    8    33 Jan            Pawłowski             100.00 +  356: 237  150
    9    31 Maciej         Labe                  115.44 -  243: 359   65
   10    33 Natalia        Mówka                 101.71 -  277: 406   52
   11    31 Maciej         Dąbrowski             118.58 -  305: 366   69
   12    32 Krzysztof      Zawadzki              112.65 +  354: 339  163
   13    31 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  316: 338   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     982  / 12  81.83




	Krzysztof Nasiłowski 100.00 Siedlce

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    33 Szymon         Dąbrowski             132.44 -  390: 438   82
    2    24 Arkadiusz      Kleniewski            115.88 -  276: 389   66
    3    34 Maciej         Onoszko               100.53 +  320: 268  151
    4    27 Marek          Rogalski              128.05 -  227: 530   78
    5    31 Bogdan         Kozłowski             118.39 -  347: 378   68
    6    32 Jakub          Onoszko               125.62 -  280: 522   76
    7    35 PAUZA
    8    29 Krzysztof      Zawadzki              112.65 -  347: 385   63
    9    32 Jan            Pawłowski             100.00 +  385: 308  150
   10    30 Maciej         Dąbrowski             118.58 +  427: 315  169
   11    27 Bartosz        Bartczak              120.67 +  379: 335  171
   12    24 Katarzyna      Ślusarska             128.18 -  263: 524   78
   13    27 Marianna       Kozłowska             116.32 -  329: 419   66
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1218  / 12 101.50




	Jan Pawłowski 100.00 Warszawa                 

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    34 Mariusz        Orzeł                 130.91 -  259: 522   81
    2    35 Marianna       Kozłowska             116.32 -  329: 334   66
    3    31 Katarzyna      Ślusarska             128.18 -  315: 343   78
    4    33 Tomasz         Suchanek              142.84 -  259: 452   93
    5    34 Marcin         Stachowiak            100.00 -  296: 368   50
    6    35 PAUZA
    7    34 Maciej         Onoszko               100.53 -  325: 340   51
    8    33 Teresa         Balewska              100.00 -  237: 356   50
    9    32 Krzysztof      Nasiłowski            100.00 -  308: 385   50
   10    32 Ryszard        Korpalski             122.95 -  271: 403   73
   11    32 Krzysztof      Zawadzki              112.65 +  371: 326  163
   12    33 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  272: 318   50
   13    29 Wojciech       Łysek                 100.00 -  345: 361   50
                                                          --------------- ---- ------
                                                                     855  / 12  71.25




	Marcin Stachowiak 100.00 Poznań

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    35 Rafał          Błaszkiewicz          130.87 -  274: 461   81
    2    32 Artur          Wawrzynowski          122.05 -  306: 341   72
    3    32 Marek          Rogalski              128.05 -  353: 413   78
    4    32 Jakub          Onoszko               125.62 -  289: 349   76
    5    34 Jan            Pawłowski             100.00 +  368: 296  150
    6    31 Krzysztof      Zawadzki              112.65 -  336: 412   63
    7    33 Teresa         Balewska              100.00 +  333: 328  150
    8    30 Maciej         Labe                  115.44 +  359: 344  165
    9    29 Bogdan         Kozłowski             118.39 -  316: 463   68
   10    27 Maciej         Sylwestrzuk           119.05 -  280: 397   69
   11    33 Wojciech       Wojtysiak             100.00 +  319: 293  150
   12    30 Ryszard        Korpalski             122.95 -  335: 345   73
   13    30 Maciej         Onoszko               100.53 -  283: 343   51
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1246  / 13  95.85




	Wojciech Wojtysiak 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    36 Paweł          Maciejczuk            130.53 -  272: 404   81
    2    33 Dariusz        Buławko               125.69 -  212: 442   76
    3    35 PAUZA
    4    31 Józef          Burzyński             112.64 -  311: 409   63
    5    33 Wojciech       Łysek                 100.00 +  383: 321  150
    6    29 Katarzyna      Ślusarska             128.18 -  328: 346   78
    7    31 Bartosz        Bartczak              120.67 -  272: 507   71
    8    31 Natalia        Mówka                 101.71 -  336: 366   52
    9    33 Maciej         Onoszko               100.53 -  314: 454   51
   10    31 Maciej         Labe                  115.44 -  353: 383   65
   11    33 Marcin         Stachowiak            100.00 -  293: 319   50
   12    33 Jan            Pawłowski             100.00 +  318: 272  150
   13    31 Teresa         Balewska              100.00 +  338: 316  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1037  / 12  86.42




	Wojciech Łysek 100.00 Warszawa

Runda Stół  Przeciwnik                          Ranking   Wynik     Skalp
----- ----- ----------------------------------- ------- - --------- -----
    1    37 Daniel         Janus                 130.22 +  400:   0    0
    2     8 Rafał          Matczak               135.39 -  334: 386   85
    3    16 Jacek          Mańko                 137.08 -  284: 390   87
    4    25 Dariusz        Buławko               125.69 -  371: 450   76
    5    33 Wojciech       Wojtysiak             100.00 -  321: 383   50
    6    33 Teresa         Balewska              100.00 +  339: 240  150
    7    26 Samir          Chakrar               116.71 -  277: 462   67
    8    32 Maciej         Onoszko               100.53 +  339: 331  151
    9    26 Bartosz        Bartczak              120.67 +  470: 268  171
   10    24 Sławomir       Rosochacz             119.61 -  259: 408   70
   11    24 Andrzej        Kroc                  134.62 -  297: 415   85
   12    29 Maciej         Labe                  115.44 -  346: 435   65
   13    29 Jan            Pawłowski             100.00 +  361: 345  150
                                                          --------------- ---- ------
                                                                    1207  / 12 100.58


Wyniki poszczególnych rund turnieju XXV Mistrzostwa Polski — turniej towarzyszący im. Stanisława Rydzika



Runda nr  1
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Zbigniew       Wietecki              532: 404
   2 Marcin         Mroziuk              - Dariusz        Ulatowski             483: 378
   3 Kamil          Górka                - Joanna         Ostrowska             429: 442
   4 Konrad         Mikusek              - Jakub          Szymczak              276: 342
   5 Paweł          Jackowski            - Katarzyna      Ślusarska             432: 388
   6 Marek          Rogalski             - Jan            Mrozowski             298: 319
   7 Tomasz         Zwoliński            - Zbigniew       Rybak                 407: 373
   8 Jerzy          Matyasik             - Michał         Waszkiewicz           354: 350
   9 Szymon         Płachta              - Dariusz        Buławko               434: 345
  10 Jakub          Onoszko              - Miłosz         Wrzałek               420: 456
  11 Jarosław       Puchalski            - Stanisław      Gasik                 400:   0
  12 Czesław        Grajewski            - Mariusz        Wrześniewski          400:   0
  13 Mikołaj        Cieplik              - Sylwia         Łada                  404: 324
  14 Jerzy          Luter                - Tomasz         Suchanek              338: 325
  15 Joanna         Juszczak             - Ryszard        Korpalski             352: 350
  16 Artur          Wawrzynowski         - Robert         Kamiński              347: 410
  17 Tomasz         Nasiłowski           - Adam           Sternik               400:   0
  18 Bartosz        Bartczak             - Małgorzata     Deszczyńska           313: 397
  19 Marcin         Rogala               - Sławomir       Rosochacz             413: 430
  20 Maciej         Sylwestrzuk          - Natalia        Woźniak               395: 309
  21 Jacek          Mańko                - Maciej         Dąbrowski             475: 361
  22 Bogdan         Kozłowski            - Andrzej        Kwiatkowski           476: 425
  23 Adrian         Ziemniewicz          - Samir          Chakrar               412: 331
  24 Marianna       Kozłowska            - Marta          Bajorek               337: 385
  25 Rafał          Matczak              - Arkadiusz      Kleniewski            458: 317
  26 Maciej         Labe                 - Krzysztof      Sporczyk              341: 373
  27 Piotr          Broda                - Anna           Arana                 263: 444
  28 Krzysztof      Zawadzki             - Franciszek     Łysek                 335: 422
  29 Andrzej        Kroc                 - Józef          Burzyński             534: 290
  30 Natalia        Mówka                - Tomasz         Lempart               413: 385
  31 Piotr          Domański             - Maciej         Onoszko               433: 297
  32 Teresa         Balewska             - Rafał          Wesołowski            280: 381
  33 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Nasiłowski            438: 390
  34 Jan            Pawłowski            - Mariusz        Orzeł                 259: 522
  35 Rafał          Błaszkiewicz         - Marcin         Stachowiak            461: 274
  36 Wojciech       Wojtysiak            - Paweł          Maciejczuk            272: 404
  37 Daniel         Janus                - Wojciech       Łysek                   0: 400


Runda nr  2
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Andrzej        Kroc                  381: 326
   2 Dawid          Pikul                - Tomasz         Zwoliński             421: 359
   3 Paweł          Maciejczuk           - Mariusz        Orzeł                 349: 364
   4 Marcin         Mroziuk              - Mikołaj        Cieplik               369: 390
   5 Jarosław       Puchalski            - Bogdan         Kozłowski             411: 288
   6 Jacek          Mańko                - Tomasz         Nasiłowski            344: 461
   7 Czesław        Grajewski            - Rafał          Błaszkiewicz          385: 464
   8 Wojciech       Łysek                - Rafał          Matczak               334: 386
   9 Miłosz         Wrzałek              - Małgorzata     Deszczyńska           423: 393
  10 Anna           Arana                - Maciej         Sylwestrzuk           365: 324
  11 Marta          Bajorek              - Joanna         Ostrowska             407: 365
  12 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Dąbrowski             443: 346
  13 Krzysztof      Sporczyk             - Szymon         Płachta               305: 485
  14 Piotr          Domański             - Jerzy          Matyasik              466: 313
  15 Joanna         Juszczak             - Paweł          Jackowski             340: 466
  16 Sławomir       Rosochacz            - Jakub          Szymczak              380: 382
  17 Franciszek     Łysek                - Jerzy          Luter                 329: 355
  18 Jan            Mrozowski            - Natalia        Mówka                 577: 311
  19 Kamil          Górka                - Adrian         Ziemniewicz           486: 338
  20 Andrzej        Kwiatkowski          - Krzysztof      Zawadzki              464: 294
  21 Samir          Chakrar              - Jakub          Onoszko               447: 334
  22 Tomasz         Suchanek             - Marcin         Rogala                341: 512
  23 Zbigniew       Wietecki             - Sylwia         Łada                  339: 358
  24 Arkadiusz      Kleniewski           - Krzysztof      Nasiłowski            389: 276
  25 Katarzyna      Ślusarska            - Bartosz        Bartczak              314: 506
  26 Tomasz         Lempart              - Natalia        Woźniak               374: 441
  27 Dariusz        Ulatowski            - Marek          Rogalski              426: 395
  28 Maciej         Onoszko              - Zbigniew       Rybak                 245: 410
  29 Maciej         Dąbrowski            - Józef          Burzyński             373: 331
  30 Ryszard        Korpalski            - Teresa         Balewska              419: 279
  31 Michał         Waszkiewicz          - Konrad         Mikusek               319: 338
  32 Marcin         Stachowiak           - Artur          Wawrzynowski          306: 341
  33 Dariusz        Buławko              - Wojciech       Wojtysiak             442: 212
  34 Piotr          Broda                - Maciej         Labe                  241: 406
  35 Marianna       Kozłowska            - Jan            Pawłowski             334: 329


Runda nr  3
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Rafał          Matczak              - Dawid          Pikul                 372: 430
   2 Rafał          Błaszkiewicz         - Rafał          Wesołowski            346: 382
   3 Szymon         Płachta              - Jarosław       Puchalski             452: 336
   4 Anna           Arana                - Piotr          Domański              287: 404
   5 Paweł          Jackowski            - Mikołaj        Cieplik               478: 425
   6 Marta          Bajorek              - Jan            Mrozowski             438: 440
   7 Mariusz        Orzeł                - Robert         Kamiński              333: 356
   8 Jakub          Szymczak             - Miłosz         Wrzałek               418: 335
   9 Tomasz         Nasiłowski           - Jerzy          Luter                 387: 280
  10 Bogdan         Kozłowski            - Marcin         Rogala                294: 501
  11 Paweł          Maciejczuk           - Kamil          Górka                 261: 473
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Franciszek     Łysek                 373: 381
  13 Natalia        Woźniak              - Andrzej        Kroc                  375: 315
  14 Adrian         Ziemniewicz          - Marcin         Mroziuk               442: 310
  15 Maciej         Labe                 - Bartosz        Bartczak              413: 350
  16 Wojciech       Łysek                - Jacek          Mańko                 284: 390
  17 Sławomir       Rosochacz            - Maciej         Dąbrowski             311: 432
  18 Joanna         Ostrowska            - Natalia        Mówka                 372: 296
  19 Maciej         Sylwestrzuk          - Dariusz        Ulatowski             330: 409
  20 Małgorzata     Deszczyńska          - Arkadiusz      Kleniewski            393: 404
  21 Dariusz        Buławko              - Joanna         Juszczak              345: 381
  22 Artur          Wawrzynowski         - Czesław        Grajewski             371: 275
  23 Sylwia         Łada                 - Szymon         Dąbrowski             304: 415
  24 Zbigniew       Rybak                - Krzysztof      Sporczyk              419: 295
  25 Samir          Chakrar              - Marianna       Kozłowska             325: 377
  26 Jerzy          Matyasik             - Ryszard        Korpalski             330: 328
  27 Konrad         Mikusek              - Tomasz         Zwoliński             322: 426
  28 Tomasz         Lempart              - Tomasz         Suchanek              426: 399
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Jakub          Onoszko               422: 343
  30 Józef          Burzyński            - Zbigniew       Wietecki              452: 292
  31 Jan            Pawłowski            - Katarzyna      Ślusarska             315: 343
  32 Marek          Rogalski             - Marcin         Stachowiak            413: 353
  33 Teresa         Balewska             - Michał         Waszkiewicz           315: 430
  34 Krzysztof      Nasiłowski           - Maciej         Onoszko               320: 268
  35 Wojciech       Wojtysiak            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  4
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Dawid          Pikul                - Tomasz         Nasiłowski            413: 301
   2 Rafał          Wesołowski           - Paweł          Jackowski             407: 388
   3 Robert         Kamiński             - Szymon         Płachta               429: 448
   4 Jan            Mrozowski            - Jakub          Szymczak              417: 520
   5 Marcin         Rogala               - Piotr          Domański              283: 424
   6 Maciej         Dąbrowski            - Kamil          Górka                 271: 512
   7 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Błaszkiewicz          418: 399
   8 Maciej         Labe                 - Marta          Bajorek               374: 415
   9 Mariusz        Orzeł                - Jarosław       Puchalski             384: 409
  10 Mikołaj        Cieplik              - Franciszek     Łysek                 383: 388
  11 Natalia        Woźniak              - Rafał          Matczak               451: 327
  12 Miłosz         Wrzałek              - Arkadiusz      Kleniewski            395: 285
  13 Dariusz        Ulatowski            - Anna           Arana                 411: 295
  14 Joanna         Juszczak             - Jacek          Mańko                 493: 399
  15 Zbigniew       Rybak                - Artur          Wawrzynowski          494: 227
  16 Szymon         Dąbrowski            - Marianna       Kozłowska             329: 399
  17 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Matyasik              451: 289
  18 Jerzy          Luter                - Adrian         Ziemniewicz           487: 370
  19 Czesław        Grajewski            - Andrzej        Kwiatkowski           355: 417
  20 Bogdan         Kozłowski            - Tomasz         Lempart               366: 396
  21 Małgorzata     Deszczyńska          - Krzysztof      Zawadzki              416: 376
  22 Andrzej        Kroc                 - Maciej         Sylwestrzuk           410: 385
  23 Bartosz        Bartczak             - Natalia        Mówka                 385: 300
  24 Katarzyna      Ślusarska            - Marcin         Mroziuk               333: 435
  25 Wojciech       Łysek                - Dariusz        Buławko               371: 450
  26 Sławomir       Rosochacz            - Paweł          Maciejczuk            416: 370
  27 Krzysztof      Nasiłowski           - Marek          Rogalski              227: 530
  28 Sylwia         Łada                 - Samir          Chakrar               429: 333
  29 Krzysztof      Sporczyk             - Michał         Waszkiewicz           279: 492
  30 Ryszard        Korpalski            - Konrad         Mikusek               355: 343
  31 Józef          Burzyński            - Wojciech       Wojtysiak             409: 311
  32 Jakub          Onoszko              - Marcin         Stachowiak            349: 289
  33 Tomasz         Suchanek             - Jan            Pawłowski             452: 259
  34 Zbigniew       Wietecki             - Teresa         Balewska              462: 280
  35 Maciej         Onoszko              - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  5
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Szymon         Płachta               428: 311
   2 Rafał          Wesołowski           - Dawid          Pikul                 372: 446
   3 Piotr          Domański             - Kamil          Górka                 504: 362
   4 Paweł          Jackowski            - Natalia        Woźniak               362: 342
   5 Robert         Kamiński             - Jan            Mrozowski             395: 340
   6 Zbigniew       Rybak                - Joanna         Juszczak              514: 300
   7 Jarosław       Puchalski            - Marta          Bajorek               393: 348
   8 Tomasz         Nasiłowski           - Tomasz         Zwoliński             364: 313
   9 Franciszek     Łysek                - Dariusz        Ulatowski             382: 362
  10 Miłosz         Wrzałek              - Jerzy          Luter                 454: 269
  11 Marianna       Kozłowska            - Joanna         Ostrowska             326: 406
  12 Bartosz        Bartczak             - Marcin         Rogala                374: 388
  13 Andrzej        Kwiatkowski          - Rafał          Matczak               465: 432
  14 Rafał          Błaszkiewicz         - Sławomir       Rosochacz             324: 376
  15 Marek          Rogalski             - Maciej         Labe                  587: 237
  16 Jacek          Mańko                - Szymon         Dąbrowski             314: 443
  17 Józef          Burzyński            - Mariusz        Orzeł                 391: 455
  18 Mikołaj        Cieplik              - Ryszard        Korpalski             468: 315
  19 Maciej         Dąbrowski            - Małgorzata     Deszczyńska           281: 530
  20 Marcin         Mroziuk              - Sylwia         Łada                  314: 405
  21 Arkadiusz      Kleniewski           - Michał         Waszkiewicz           391: 424
  22 Anna           Arana                - Andrzej        Kroc                  328: 382
  23 Dariusz        Buławko              - Artur          Wawrzynowski          364: 348
  24 Jerzy          Matyasik             - Tomasz         Lempart               346: 353
  25 Adrian         Ziemniewicz          - Tomasz         Suchanek              348: 447
  26 Paweł          Maciejczuk           - Zbigniew       Wietecki              325: 437
  27 Jakub          Onoszko              - Katarzyna      Ślusarska             366: 417
  28 Natalia        Mówka                - Samir          Chakrar               432: 401
  29 Konrad         Mikusek              - Maciej         Sylwestrzuk           322: 459
  30 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Sporczyk              387: 450
  31 Krzysztof      Nasiłowski           - Bogdan         Kozłowski             347: 378
  32 Maciej         Onoszko              - Czesław        Grajewski             298: 338
  33 Wojciech       Wojtysiak            - Wojciech       Łysek                 383: 321
  34 Marcin         Stachowiak           - Jan            Pawłowski             368: 296
  35 Teresa         Balewska             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  6
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Dawid          Pikul                 356: 331
   2 Piotr          Domański             - Zbigniew       Rybak                 383: 348
   3 Szymon         Płachta              - Tomasz         Nasiłowski            317: 374
   4 Paweł          Jackowski            - Robert         Kamiński              317: 389
   5 Jarosław       Puchalski            - Miłosz         Wrzałek               360: 284
   6 Joanna         Ostrowska            - Franciszek     Łysek                 387: 332
   7 Kamil          Górka                - Rafał          Wesołowski            372: 413
   8 Andrzej        Kroc                 - Marek          Rogalski              335: 391
   9 Tomasz         Zwoliński            - Andrzej        Kwiatkowski           367: 399
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Dariusz        Buławko               452: 324
  11 Tomasz         Lempart              - Marcin         Rogala                404: 368
  12 Jan            Mrozowski            - Natalia        Woźniak               442: 315
  13 Sławomir       Rosochacz            - Mikołaj        Cieplik               324: 412
  14 Mariusz        Orzeł                - Joanna         Juszczak              393: 415
  15 Michał         Waszkiewicz          - Sylwia         Łada                  333: 349
  16 Marta          Bajorek              - Jerzy          Luter                 283: 422
  17 Dariusz        Ulatowski            - Marianna       Kozłowska             317: 350
  18 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Błaszkiewicz          389: 390
  19 Rafał          Matczak              - Maciej         Labe                  393: 331
  20 Tomasz         Suchanek             - Arkadiusz      Kleniewski            355: 375
  21 Ryszard        Korpalski            - Zbigniew       Wietecki              366: 288
  22 Czesław        Grajewski            - Bartosz        Bartczak              382: 261
  23 Natalia        Mówka                - Jacek          Mańko                 299: 423
  24 Marcin         Mroziuk              - Anna           Arana                 556: 249
  25 Adrian         Ziemniewicz          - Maciej         Dąbrowski             273: 407
  26 Maciej         Sylwestrzuk          - Krzysztof      Sporczyk              343: 392
  27 Artur          Wawrzynowski         - Józef          Burzyński             362: 397
  28 Bogdan         Kozłowski            - Jerzy          Matyasik              439: 295
  29 Katarzyna      Ślusarska            - Wojciech       Wojtysiak             346: 328
  30 Samir          Chakrar              - Konrad         Mikusek               415: 370
  31 Marcin         Stachowiak           - Krzysztof      Zawadzki              336: 412
  32 Jakub          Onoszko              - Krzysztof      Nasiłowski            522: 280
  33 Teresa         Balewska             - Wojciech       Łysek                 240: 339
  34 Maciej         Onoszko              - Paweł          Maciejczuk            231: 525
  35 Jan            Pawłowski            - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  7
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Piotr          Domański              359: 374
   2 Dawid          Pikul                - Robert         Kamiński              329: 383
   3 Rafał          Wesołowski           - Jarosław       Puchalski             388: 402
   4 Tomasz         Nasiłowski           - Joanna         Ostrowska             490: 308
   5 Marek          Rogalski             - Miłosz         Wrzałek               328: 384
   6 Tomasz         Lempart              - Małgorzata     Deszczyńska           391: 417
   7 Franciszek     Łysek                - Zbigniew       Rybak                 469: 349
   8 Joanna         Juszczak             - Andrzej        Kwiatkowski           507: 348
   9 Sylwia         Łada                 - Jan            Mrozowski             360: 351
  10 Jerzy          Luter                - Mikołaj        Cieplik               391: 327
  11 Marianna       Kozłowska            - Szymon         Płachta               357: 389
  12 Kamil          Górka                - Paweł          Jackowski             487: 314
  13 Dariusz        Buławko              - Marcin         Mroziuk               313: 538
  14 Marcin         Rogala               - Józef          Burzyński             321: 418
  15 Mariusz        Orzeł                - Bogdan         Kozłowski             374: 338
  16 Natalia        Woźniak              - Rafał          Błaszkiewicz          406: 359
  17 Rafał          Matczak              - Sławomir       Rosochacz             354: 431
  18 Arkadiusz      Kleniewski           - Szymon         Dąbrowski             413: 358
  19 Michał         Waszkiewicz          - Katarzyna      Ślusarska             449: 420
  20 Jacek          Mańko                - Czesław        Grajewski             423: 301
  21 Tomasz         Zwoliński            - Ryszard        Korpalski             363: 314
  22 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Ulatowski             401: 521
  23 Krzysztof      Sporczyk             - Andrzej        Kroc                  464: 403
  24 Marta          Bajorek              - Jakub          Onoszko               273: 405
  25 Maciej         Labe                 - Tomasz         Suchanek              341: 403
  26 Wojciech       Łysek                - Samir          Chakrar               277: 462
  27 Maciej         Sylwestrzuk          - Natalia        Mówka                 393: 284
  28 Paweł          Maciejczuk           - Artur          Wawrzynowski          373: 410
  29 Anna           Arana                - Krzysztof      Zawadzki              449: 233
  30 Zbigniew       Wietecki             - Jerzy          Matyasik              358: 288
  31 Wojciech       Wojtysiak            - Bartosz        Bartczak              272: 507
  32 Konrad         Mikusek              - Adrian         Ziemniewicz           335: 470
  33 Marcin         Stachowiak           - Teresa         Balewska              333: 328
  34 Jan            Pawłowski            - Maciej         Onoszko               325: 340
  35 Krzysztof      Nasiłowski           - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  8
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Piotr          Domański              374: 375
   2 Jarosław       Puchalski            - Jakub          Szymczak              301: 484
   3 Małgorzata     Deszczyńska          - Tomasz         Nasiłowski            457: 373
   4 Franciszek     Łysek                - Dawid          Pikul                 409: 456
   5 Szymon         Płachta              - Joanna         Ostrowska             471: 326
   6 Jerzy          Luter                - Joanna         Juszczak              342: 390
   7 Sylwia         Łada                 - Rafał          Wesołowski            304: 342
   8 Miłosz         Wrzałek              - Kamil          Górka                 460: 380
   9 Paweł          Jackowski            - Marcin         Mroziuk                 1: 417
  10 Marek          Rogalski             - Tomasz         Lempart               643: 242
  11 Zbigniew       Rybak                - Józef          Burzyński             312: 370
  12 Andrzej        Kwiatkowski          - Sławomir       Rosochacz             422: 396
  13 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Zwoliński             345: 414
  14 Natalia        Woźniak              - Mariusz        Orzeł                 419: 318
  15 Dariusz        Ulatowski            - Arkadiusz      Kleniewski            424: 419
  16 Mikołaj        Cieplik              - Krzysztof      Sporczyk              317: 450
  17 Michał         Waszkiewicz          - Marianna       Kozłowska             487: 294
  18 Marcin         Rogala               - Jacek          Mańko                 398: 391
  19 Zbigniew       Wietecki             - Jakub          Onoszko               356: 331
  20 Tomasz         Suchanek             - Bogdan         Kozłowski             344: 332
  21 Katarzyna      Ślusarska            - Rafał          Matczak               366: 357
  22 Szymon         Dąbrowski            - Marta          Bajorek               355: 383
  23 Samir          Chakrar              - Maciej         Dąbrowski             401: 347
  24 Ryszard        Korpalski            - Andrzej        Kroc                  360: 455
  25 Bartosz        Bartczak             - Anna           Arana                 350: 277
  26 Adrian         Ziemniewicz          - Czesław        Grajewski             383: 319
  27 Artur          Wawrzynowski         - Maciej         Sylwestrzuk           381: 366
  28 Paweł          Maciejczuk           - Dariusz        Buławko               349: 317
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Krzysztof      Nasiłowski            385: 347
  30 Maciej         Labe                 - Marcin         Stachowiak            344: 359
  31 Natalia        Mówka                - Wojciech       Wojtysiak             366: 336
  32 Maciej         Onoszko              - Wojciech       Łysek                 331: 339
  33 Teresa         Balewska             - Jan            Pawłowski             356: 237
  34 Jerzy          Matyasik             - BYE            BYE                   300:   0


Runda nr  9
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Piotr          Domański             - Dawid          Pikul                 321: 445
   2 Jakub          Szymczak             - Małgorzata     Deszczyńska           395: 304
   3 Rafał          Wesołowski           - Szymon         Płachta               323: 272
   4 Miłosz         Wrzałek              - Robert         Kamiński              398: 402
   5 Joanna         Juszczak             - Jarosław       Puchalski             374: 365
   6 Tomasz         Nasiłowski           - Marek          Rogalski              443: 304
   7 Marcin         Mroziuk              - Natalia        Woźniak               422: 292
   8 Józef          Burzyński            - Andrzej        Kwiatkowski           208: 427
   9 Joanna         Ostrowska            - Michał         Waszkiewicz           380: 298
  10 Krzysztof      Sporczyk             - Dariusz        Ulatowski             338: 396
  11 Sylwia         Łada                 - Franciszek     Łysek                 401: 426
  12 Tomasz         Zwoliński            - Jerzy          Luter                 345: 422
  13 Sławomir       Rosochacz            - Kamil          Górka                 326: 340
  14 Jan            Mrozowski            - Adrian         Ziemniewicz           336: 431
  15 Arkadiusz      Kleniewski           - Zbigniew       Rybak                 280: 425
  16 Marcin         Rogala               - Zbigniew       Wietecki              489: 250
  17 Andrzej        Kroc                 - Tomasz         Lempart               312: 474
  18 Marta          Bajorek              - Jacek          Mańko                 373: 368
  19 Mariusz        Orzeł                - Katarzyna      Ślusarska             404: 361
  20 Anna           Arana                - Mikołaj        Cieplik               316: 486
  21 Samir          Chakrar              - Artur          Wawrzynowski          376: 358
  22 Marianna       Kozłowska            - Tomasz         Suchanek              338: 377
  23 Maciej         Dąbrowski            - Rafał          Matczak               312: 313
  24 Szymon         Dąbrowski            - Krzysztof      Zawadzki              457: 362
  25 Jakub          Onoszko              - Ryszard        Korpalski             424: 280
  26 Wojciech       Łysek                - Bartosz        Bartczak              470: 268
  27 Czesław        Grajewski            - Maciej         Sylwestrzuk           340: 286
  28 Natalia        Mówka                - Paweł          Maciejczuk            378: 414
  29 Bogdan         Kozłowski            - Marcin         Stachowiak            463: 316
  30 Jerzy          Matyasik             - Dariusz        Buławko               396: 375
  31 Teresa         Balewska             - Maciej         Labe                  243: 359
  32 Krzysztof      Nasiłowski           - Jan            Pawłowski             385: 308
  33 Wojciech       Wojtysiak            - Maciej         Onoszko               314: 454


Runda nr 10
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Robert         Kamiński             - Jakub          Szymczak              376: 439
   2 Piotr          Domański             - Tomasz         Nasiłowski            403: 393
   3 Dawid          Pikul                - Joanna         Juszczak              368: 430
   4 Marcin         Mroziuk              - Rafał          Wesołowski            403: 363
   5 Małgorzata     Deszczyńska          - Franciszek     Łysek                 292: 541
   6 Andrzej        Kwiatkowski          - Joanna         Ostrowska             460: 270
   7 Dariusz        Ulatowski            - Jarosław       Puchalski             473: 340
   8 Szymon         Płachta              - Miłosz         Wrzałek               454: 488
   9 Jerzy          Luter                - Marek          Rogalski              386: 395
  10 Kamil          Górka                - Tomasz         Zwoliński             479: 356
  11 Natalia        Woźniak              - Marcin         Rogala                577: 265
  12 Tomasz         Lempart              - Zbigniew       Rybak                 469: 368
  13 Tomasz         Suchanek             - Mikołaj        Cieplik               329: 456
  14 Michał         Waszkiewicz          - Marta          Bajorek               337: 423
  15 Krzysztof      Sporczyk             - Mariusz        Orzeł                 525: 290
  16 Józef          Burzyński            - Samir          Chakrar               283: 424
  17 Adrian         Ziemniewicz          - Sylwia         Łada                  463: 339
  18 Bartosz        Bartczak             - Jan            Mrozowski             352: 458
  19 Katarzyna      Ślusarska            - Szymon         Dąbrowski             367: 320
  20 Jacek          Mańko                - Arkadiusz      Kleniewski            318: 284
  21 Artur          Wawrzynowski         - Jakub          Onoszko               400: 345
  22 Zbigniew       Wietecki             - Andrzej        Kroc                  469: 351
  23 Rafał          Matczak              - Marianna       Kozłowska             398: 282
  24 Sławomir       Rosochacz            - Wojciech       Łysek                 408: 259
  25 Czesław        Grajewski            - Bogdan         Kozłowski             331: 237
  26 Jerzy          Matyasik             - Paweł          Maciejczuk            411: 366
  27 Maciej         Sylwestrzuk          - Marcin         Stachowiak            397: 280
  28 Dariusz        Buławko              - Anna           Arana                 240: 404
  29 Krzysztof      Zawadzki             - Maciej         Onoszko               293: 382
  30 Krzysztof      Nasiłowski           - Maciej         Dąbrowski             427: 315
  31 Wojciech       Wojtysiak            - Maciej         Labe                  353: 383
  32 Jan            Pawłowski            - Ryszard        Korpalski             271: 403
  33 Natalia        Mówka                - Teresa         Balewska              406: 277


Runda nr 11
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Joanna         Juszczak              411: 359
   2 Marcin         Mroziuk              - Piotr          Domański              364: 350
   3 Miłosz         Wrzałek              - Andrzej        Kwiatkowski           335: 449
   4 Dawid          Pikul                - Dariusz        Ulatowski             382: 396
   5 Franciszek     Łysek                - Tomasz         Nasiłowski            393: 401
   6 Rafał          Wesołowski           - Robert         Kamiński              454: 378
   7 Samir          Chakrar              - Kamil          Górka                 360: 456
   8 Marek          Rogalski             - Krzysztof      Sporczyk              347: 402
   9 Mikołaj        Cieplik              - Tomasz         Lempart               292: 452
  10 Marta          Bajorek              - Małgorzata     Deszczyńska           312: 351
  11 Jerzy          Luter                - Szymon         Płachta               327: 374
  12 Jarosław       Puchalski            - Adrian         Ziemniewicz           318: 440
  13 Joanna         Ostrowska            - Natalia        Woźniak               403: 334
  14 Jan            Mrozowski            - Tomasz         Suchanek              386: 338
  15 Zbigniew       Rybak                - Zbigniew       Wietecki              345: 525
  16 Marcin         Rogala               - Katarzyna      Ślusarska             498: 469
  17 Michał         Waszkiewicz          - Józef          Burzyński             395: 369
  18 Sylwia         Łada                 - Jacek          Mańko                 394: 411
  19 Mariusz        Orzeł                - Artur          Wawrzynowski          393: 376
  20 Tomasz         Zwoliński            - Czesław        Grajewski             389: 320
  21 Jerzy          Matyasik             - Sławomir       Rosochacz             348: 375
  22 Szymon         Dąbrowski            - Rafał          Matczak               519: 370
  23 Jakub          Onoszko              - Natalia        Mówka                 359: 250
  24 Andrzej        Kroc                 - Wojciech       Łysek                 415: 297
  25 Ryszard        Korpalski            - Paweł          Maciejczuk            272: 426
  26 Marianna       Kozłowska            - Maciej         Sylwestrzuk           299: 347
  27 Bartosz        Bartczak             - Krzysztof      Nasiłowski            335: 379
  28 Bogdan         Kozłowski            - Anna           Arana                 367: 345
  29 Arkadiusz      Kleniewski           - Maciej         Onoszko               397: 222
  30 Maciej         Labe                 - Dariusz        Buławko               297: 335
  31 Maciej         Dąbrowski            - Teresa         Balewska              366: 305
  32 Jan            Pawłowski            - Krzysztof      Zawadzki              371: 326
  33 Marcin         Stachowiak           - Wojciech       Wojtysiak             319: 293


Runda nr 12
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Jakub          Szymczak             - Marcin         Mroziuk               407: 348
   2 Andrzej        Kwiatkowski          - Piotr          Domański              395: 349
   3 Joanna         Juszczak             - Dariusz        Ulatowski             432: 410
   4 Tomasz         Nasiłowski           - Rafał          Wesołowski            337: 318
   5 Kamil          Górka                - Tomasz         Lempart               411: 431
   6 Adrian         Ziemniewicz          - Dawid          Pikul                 372: 471
   7 Robert         Kamiński             - Franciszek     Łysek                 414: 402
   8 Krzysztof      Sporczyk             - Miłosz         Wrzałek               475: 363
   9 Szymon         Płachta              - Marek          Rogalski              490: 362
  10 Małgorzata     Deszczyńska          - Joanna         Ostrowska             328: 401
  11 Tomasz         Zwoliński            - Marcin         Rogala                386: 349
  12 Grzegorz       Pukniel              - Jan            Mrozowski             359: 336
  13 Zbigniew       Wietecki             - Mikołaj        Cieplik               306: 381
  14 Sławomir       Rosochacz            - Michał         Waszkiewicz           405: 414
  15 Samir          Chakrar              - Marta          Bajorek               296: 476
  16 Natalia        Woźniak              - Jarosław       Puchalski             337: 382
  17 Jacek          Mańko                - Jerzy          Luter                 490: 316
  18 Szymon         Dąbrowski            - Mariusz        Orzeł                 418: 420
  19 Zbigniew       Rybak                - Sylwia         Łada                  352: 350
  20 Andrzej        Kroc                 - Arkadiusz      Kleniewski            388: 361
  21 Józef          Burzyński            - Jakub          Onoszko               331: 415
  22 Paweł          Maciejczuk           - Czesław        Grajewski             408: 388
  23 Artur          Wawrzynowski         - Rafał          Matczak               393: 261
  24 Katarzyna      Ślusarska            - Krzysztof      Nasiłowski            524: 263
  25 Tomasz         Suchanek             - Jerzy          Matyasik              322: 388
  26 Bogdan         Kozłowski            - Bartosz        Bartczak              280: 354
  27 Natalia        Mówka                - Maciej         Dąbrowski             388: 354
  28 Dariusz        Buławko              - Marianna       Kozłowska             298: 389
  29 Wojciech       Łysek                - Maciej         Labe                  346: 435
  30 Ryszard        Korpalski            - Marcin         Stachowiak            345: 335
  31 Maciej         Onoszko              - Anna           Arana                 387: 390
  32 Krzysztof      Zawadzki             - Teresa         Balewska              339: 354
  33 Wojciech       Wojtysiak            - Jan            Pawłowski             318: 272


Runda nr 13
-----------
Stół Gospodarz                             Gość                                Wynik
---- ----------------------------------- - ----------------------------------- ---------
   1 Andrzej        Kwiatkowski          - Jakub          Szymczak              387: 430
   2 Piotr          Domański             - Joanna         Juszczak              551: 348
   3 Tomasz         Nasiłowski           - Marcin         Mroziuk               384: 338
   4 Dawid          Pikul                - Szymon         Płachta               452: 330
   5 Dariusz        Ulatowski            - Tomasz         Lempart               532: 247
   6 Robert         Kamiński             - Krzysztof      Sporczyk              584: 268
   7 Joanna         Ostrowska            - Rafał          Wesołowski            408: 482
   8 Franciszek     Łysek                - Kamil          Górka                 375: 403
   9 Jacek          Mańko                - Adrian         Ziemniewicz           384: 407
  10 Mikołaj        Cieplik              - Małgorzata     Deszczyńska           342: 417
  11 Michał         Waszkiewicz          - Mariusz        Orzeł                 353: 530
  12 Grzegorz       Pukniel              - Tomasz         Zwoliński             482: 419
  13 Marek          Rogalski             - Marta          Bajorek               436: 453
  14 Jarosław       Puchalski            - Marcin         Rogala                369: 373
  15 Jan            Mrozowski            - Zbigniew       Rybak                 360: 356
  16 Katarzyna      Ślusarska            - Andrzej        Kroc                  465: 344
  17 Jakub          Onoszko              - Natalia        Woźniak               363: 359
  18 Zbigniew       Wietecki             - Sławomir       Rosochacz             383: 312
  19 Jerzy          Luter                - Paweł          Maciejczuk            383: 368
  20 Artur          Wawrzynowski         - Jerzy          Matyasik              402: 345
  21 Tomasz         Suchanek             - Szymon         Dąbrowski             423: 425
  22 Rafał          Matczak              - Bartosz        Bartczak              411: 255
  23 Arkadiusz      Kleniewski           - Sylwia         Łada                  333: 297
  24 Józef          Burzyński            - Bogdan         Kozłowski             346: 413
  25 Anna           Arana                - Czesław        Grajewski             325: 403
  26 Ryszard        Korpalski            - Natalia        Mówka                 445: 276
  27 Krzysztof      Nasiłowski           - Marianna       Kozłowska             329: 419
  28 Maciej         Dąbrowski            - Dariusz        Buławko               340: 392
  29 Jan            Pawłowski            - Wojciech       Łysek                 345: 361
  30 Marcin         Stachowiak           - Maciej         Onoszko               283: 343
  31 Teresa         Balewska             - Wojciech       Wojtysiak             316: 338
  32 Krzysztof      Zawadzki             - BYE            BYE                   300:   0
Lista rankingowa na dzień 12-11-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Michał Alabrudziński           Włocławek            160.21  31401  196
   2 Dawid Pikul                    Poznań               158.26  31493  199
   3 Marek Reda                     Dębówka              157.51   8663   55
   4 Dariusz Kosz                   Nysa                 156.27  31255  200
   5 Kacper Zegadło                 Warszawa             156.01  31045  199
   6 Jakub Szymczak                 Łódź                 155.87  22913  147
   7 Krzysztof Obremski             Legnica              154.87  28961  187
   8 Dariusz Ulatowski              Tuchola              154.78  30956  200
   9 Kazimierz Merklejn             Warszawa             154.76  30178  195
  10 Dawid Adamczyk                 Inowrocław           154.59  20097  130
  11 Dominik Urbacki                Pruszków             153.85   9539   62
  12 Kamil Górka                    Kraków               153.49  29163  190
  13 Grzegorz Kurowski              Warszawa             153.45  30536  199
  14 Bartosz Morawski               Wrocław              153.23  30492  199
  15 Mirosław Uglik                 Warszawa             153.22  28958  189
  16 Mariusz Skrobosz               Warszawa             152.74  29632  194
  17 Krzysztof Mówka                Warszawa             152.66  30532  200
  18 Piotr Pietuchowski             Białystok            152.36  13103   86
  19 Aleksander Puchalski           Włocławek            152.33   7312   48
  20 Dariusz Putoń                  Ruda Śląska          150.51  25437  169
  21 Patryk Wolniewicz              Szczecin             149.97   8998   60
  22 Wojciech Zemło                 Łódź                 148.57  23919  161
  23 Łukasz Tuszyński               Chłopowo             148.49  29550  199
  24 Paweł Mazurek                  Polanica-Zdrój       148.49  17670  119
  25 Paweł Jackowski                Warszawa             148.47  28952  195
  26 Jan Mrozowski                  Kraków               148.46  18855  127
  27 Łukasz Bobowski                Suchedniów           148.35  28335  191
  28 Paweł Pogorzelski              Olsztyn              148.33  29073  196
  29 Przemysław Rybicki             Otwock               147.34  12229   83
  30 Stanisław Rydzik               Warszawa             147.04  29261  199
  31 Andrzej Oleksiak               Ostróda              146.85   5727   39
  32 Szymon Płachta                 Warszawa             146.84  28634  195
  33 Jakub Zaryński                 Świnoujście          146.80  28919  197
  34 Maciej Czupryniak              Milanówek            146.56  29019  198
  35 Artur Irzyk                    Strzyżów             146.12  28348  194
  36 Miłosz Wrzałek                 Warszawa             146.00  28324  194
  37 Justyna Górka                  Kraków               145.63  22573  155
  38 Maciej Grąbczewski             Szczecin             145.45  28363  195
  39 Tomasz Zwoliński               Skierdy              145.43  21669  149
  40 Michał Waszkiewicz             Białystok            145.42  28794  198
  41 Karol Wyrębkiewicz             Kraków               144.98  12323   85
  42 Robert Duczemiński             Gorzów Wielkopolski  144.91  12607   87
  43 Michał Makowski                Warszawa             144.39  13861   96
  44 Krzysztof Kodzis               Bydgoszcz            144.33   5196   36
  45 Andrzej Kowalski               Gdańsk               144.23  12981   90
  46 Robert Kamiński                Warszawa             143.39  27387  191
  47 Marek Dudkiewicz               Milanówek            143.37  27240  190
  48 Mariusz Wrześniewski           Kraków               143.29  27082  189
  49 Jarosław Puchalski             Chrzanów Mały        143.08   8728   61
  50 Janusz Krupiński               Bytom                143.08  28473  199
  51 Kamil Kister                   Warszawa             142.89  13432   94
  52 Maciej Rzychoń                 Katowice             142.58   5418   38
  53 Mikołaj Cieplik                Ostrzeszów           142.51  28360  199
  54 Tomasz Górka                   Kraków               142.33   5551   39
  55 Tomasz Nasiłowski              Siedlce              142.02  28404  200
  56 Maciej Sancewicz               Gorzów Wielkopolski  141.95  10930   77
  57 Andrzej Rakoczy                Kraków               141.91  14049   99
  58 Grzegorz Łukasik               Konojady             141.54  14012   99
  59 Małgorzata Deszczyńska         Warszawa             141.13  28085  199
  60 Juliusz Czupryniak             Warszawa             140.97  10291   73
  61 Joanna Juszczak                Warszawa             140.97  28194  200
  62 Konrad Sowula                  Kraków               140.56  18694  133
  63 Sławomir Piotrowski            Deszczno             140.17  18502  132
  64 Marek Syczuk                   Warszawa             139.77   8526   61
  65 Tomasz Suchanek                Wrocław              139.71  16067  115
  66 Leszek Stecuła                 Bytom                139.61   4328   31
  67 Radosław Jachna                Gdańsk               138.92  23477  169
  68 Marcin Rogala                  Warszawa             138.80  27343  197
  69 Przemysław Herdzina            Kraków               138.75   4995   36
  70 Marcin Mroziuk                 Warszawa             138.75   4440   32
  71 Michał Rogalewicz              Poznań               138.70   9570   69
  72 Andrzej Kwiatkowski            Warszawa             138.44  26166  189
  73 Karol Waniek                   Wrocław              138.00   5934   43
  74 Adrian Ziemniewicz             Białystok            137.81  26873  195
  75 Piotr Domański                 Lublin               137.32  16479  120
  76 Małgorzata Sulejewska          Kraków               137.16  19203  140
  77 Bronisław Parada               Polanica-Zdrój       137.16  13442   98
  78 Irena Sołdan                   Warszawa             137.08  26046  190
  79 Natalia Woźniak                Dziwnówek            137.05  26999  197
  80 Grzegorz Pukniel               Łódź                 136.63   8471   62
  81 Jacek Mańko                    Poznań               136.48  26886  197
  82 Rafał Wesołowski               Warszawa             136.47  26475  194
  83 Jakub Błażejewski              Poznań               136.46  24835  182
  84 Franciszek Łysek               Warszawa             136.33  27130  199
  85 Marta Bajorek                  Warszawa             136.10  25722  189
  86 Krzysztof Sporczyk             Piaseczno            136.04  27071  199
  87 Alicja Grąbczewska             Szczecin             135.71  25378  187
  88 Tomasz Lempart                 Wadowice             135.41  20989  155
  89 Andrzej Kroc                   Łódź                 135.11  24184  179
  90 Katarzyna Polak                Warszawa             134.88  26976  200
  91 Piotr Broda                    Sandomierz           134.02  26670  199
  92 Jakub Hassa                    Lutol Suchy          133.96  23978  179
  93 Agnieszka Walas                Kraków               133.87   8969   67
  94 Rafał Matczak                  Milanówek            133.79  25554  191
  95 Maciej Śliwa                   Zabrze               133.53   9080   68
  96 Bartłomiej Pawlak              Stary Szwarocin      133.51  20293  152
  97 Marcin Stachowski              Wydartowo I          133.11  19168  144
  98 Krzysztof Kałuża               Sosnowiec            133.06  18762  141
  99 Maciej Nawrocki                Wrocław              132.97  25132  189
 100 Dariusz Kuć                    Stargard             132.95  18613  140
 101 Maciej Kuć                     Stargard             132.77  20978  158
 102 Maciej Perzyński               Piła                 132.56   8351   63
 103 Mariusz Makuch                 Zator                132.37   5692   43
 104 Mariusz Orzeł                  Nowe Miasto Lubaw.   132.19  21282  161
 105 Ewa Radzikowska                Pyskowice            132.18   4362   33
 106 Grzegorz Koczkodon             Ostróda              132.11  17571  133
 107 Diana Pietrzykowska            Szczecin             132.09  11888   90
 108 Ireneusz Moralewicz            Goleniów             132.05  24825  188
 109 Jacek Baltyn                   Suchedniów           131.80   7381   56
 110 Wojciech Sołdan                Gdynia               131.49   8810   67
 111 Tomasz Łapka                   Opole                131.33   5122   39
 112 Maciej Skrzypczak              Kędzierzyn-Koźle     131.26  25334  193
 113 Agata Kuć                      Stargard             131.18  25317  193
 114 Marta Szcześniak               Krzyków              131.00   7205   55
 115 Adam Grzelec                   Poznań               130.93  24614  188
 116 Szymon Dąbrowski               Warszawa             130.62  25209  193
 117 Zbigniew Wietecki              Gorzów Wielkopolski  130.53  25584  196
 118 Rafał Błaszkiewicz             Milanówek            130.41  25560  196
 119 Dominika Worona                Police               130.25  10941   84
 120 Daniel Janus                   Wąchock              130.22   8855   68
 121 Andrzej Grabiński              Suchedniów           130.03   4421   34
 122 Grzegorz Papciak               Jodłowa              129.88   8832   68
 123 Andrzej Rechowicz              Katowice             129.68  25417  196
 124 Mariola Osajda-Matczak         Milanówek            129.63  24501  189
 125 Bartosz Aleksandrowicz         Poznań               129.41  11776   91
 126 Grażyna Wesołowska             Łódź                 129.38  19278  149
 127 Joanna Ostrowska               Warszawa             128.96  25534  198
 128 Maciej Kuczyński               Gdynia               128.81   4637   36
 129 Paweł Maciejczuk               Białystok            128.77  25496  198
 130 Katarzyna Ślusarska            Milanówek            128.34  25155  196
 131 Wojciech Usakiewicz            Warszawa             128.12   4228   33
 132 Marek Rogalski                 Warszawa             128.01  24322  190
 133 Jakub Nalepa                   Gliwice              127.93   5501   43
 134 Zbigniew Rybak                 Warszawa             127.68  24898  195
 135 Dariusz Sowula                 Kraków               127.38  16941  133
 136 Małgorzata Szmuksta            Szczecin             127.29  22276  175
 137 Ireneusz Kurzok                Mikołów              127.19  15772  124
 138 Jolanta Chłopińska             Wałcz                127.02  16767  132
 139 Ewelina Kister                 Warszawa             126.99   9270   73
 140 Łukasz Sornek                  Mikołów              126.95  14472  114
 141 Konrad Mikusek                 Milanówek            126.94  16122  127
 142 Arkadiusz Łydka                Jaworzno             126.39  24772  196
 143 Ewa Madejczyk                  Katowice             126.35   5812   46
 144 Małgorzata Szczygieł           Radwanice            126.30  24754  196
 145 Dorota Stachowska              Wydartowo I          126.15  23211  184
 146 Jerzy Matyasik                 Kraków               126.04  24451  194
 147 Tomasz A. Praga                Białystok            126.02  13862  110
 148 Maria Magdalena Kupczyńska     Szczecin             126.02   7057   56
 149 Rafał Stachowski               Police               125.90  14479  115
 150 Walenty Siemaszko              Lipiany              125.80  11825   94
 151 Dariusz Białobrzewski          Gdynia               125.56   6027   48
 152 Dominik Ulejczyk               Będzin               125.21  24666  197
 153 Marcin Ceglarek                Kraków               125.14  12514  100
 154 Jerzy Luter                    Bytom                125.07  24014  192
 155 Szymon Stępień                 Bytom                124.98  24746  198
 156 Tomasz Sehnal                  Warszawa             124.94  23738  190
 157 Monika Siemaszko               Lipiany              124.91  15988  128
 158 Dorota Kuć                     Stargard             124.72  20578  165
 159 Stanisław Gasik                Warszawa             124.69  14963  120
 160 Zdzisław Figurski              Gryfów Śląski        124.35   7461   60
 161 Marta Sztajnert                Wisła                124.26  16154  130
 162 Jakub Onoszko                  Gdynia               123.40  22582  183
 163 Monika Gawron-Cieślik          Szczecin             123.37  23071  187
 164 Natalia Ogierman               Katowice             123.29  16767  136
 165 Zdzisław Szota                 Warszawa             122.97   9715   79
 166 Jarosław Michalak              Łódź                 122.76  10557   86
 167 Ryszard Korpalski              Wójtowice            122.76  22587  184
 168 Sylwia Łada                    Inowrocław           122.68  24167  197
 169 Artur Wawrzynowski             Żukowo               122.57  19121  156
 170 Dorota Rudzińska               Warszawa             122.48  11758   96
 171 Sławomir Wolski                Wrocław              122.44  24489  200
 172 Ryszard Żydaczewski            Lubin                122.25   5868   48
 173 Ziemowit Pazda                 Wrocław              122.17  14538  119
 174 Ala Białobrzewska              Gdynia               122.08  13551  111
 175 Maciej Sylwestrzuk             Białystok            122.06  23070  189
 176 Czesław Grajewski              Białystok            121.80  24117  198
 177 Dariusz Buławko                Warszawa             121.67   5475   45
 178 Agnieszka Matus                Milanówek            121.58  23708  195
 179 Zofia Gajewska                 Jelenia Góra         121.38  15415  127
 180 Michał Sak                     Lublin               121.35   4854   40
 181 Łukasz Przyszlak               Świnoujście          121.25  15641  129
 182 Sławomir Rosochacz             Lublin               121.16  10662   88
 183 Adam Sternik                   Kętrzyn              121.14   7632   63
 184 Renata Andracka                Zwola                121.01  22629  187
 185 Bartosz Bartczak               Poznań               120.53  23745  197
 186 Anita Bruska                   Gdynia               120.49  18435  153
 187 Łukasz Baranowski              Gdynia               120.25   4329   36
 188 Michał Mikołajczyk             Gdańsk               120.25   4329   36
 189 Leokadia Litwinowicz           Gliwice              120.11   5285   44
 190 Dorota Gwiazdoń                Nowa Wieś            119.76  10299   86
 191 Katarzyna Kowalska             Katowice             119.60  16146  135
 192 Sławomir Wiśniowski            Jaworzno             119.38  18385  154
 193 Marcin Radwański               Nowa Wieś Wrocławska 119.30   5488   46
 194 Karolina Urbańska              Poznań               119.12  20132  169
 195 Andrzej Bednaruk               Gdańsk               119.12  21442  180
 196 Lucyna Śniadach                Rumia                119.04  18213  153
 197 Urszula Rechowicz              Katowice             118.94  22360  188
 198 Krystyna Augustyniak           Łódź                 118.75   4275   36
 199 Olga Swarcewicz                Warszawa             118.69  10207   86
 200 Bogdan Kozłowski               Białystok            118.65  16018  135
 201 Joanna Nawrocka                Bydgoszcz            118.64   4271   36
 202 Sławomir Długosz               Ostróda              118.39  18232  154
 203 Agnieszka Dawid                Kraków               118.36  12901  109
 204 Jarosław Olek                  Warszawa             118.19   8273   70
 205 Iwona Wieluńska                Kołobrzeg            117.94  22763  193
 206 Beata Piotrowska               Łódź                 117.93   8019   68
 207 Arkadiusz Kleniewski           Dzierzążnia          117.79  22851  194
 208 Samir Chakrar                  Poznań               117.69   9180   78
 209 Tomasz Siwiński                Zawiercie            117.56   8464   72
 210 Maciej Dąbrowski               Warszawa             117.49  22794  194
 211 Joanna Brychcy                 Katowice             117.48  21264  181
 212 Marta Świątkowska              Wrocław              117.26  23452  200
 213 Marianna Kozłowska             Białystok            117.03  20246  173
 214 Bożena Guział                  Racibórz             117.00  21411  183
 215 Piotr Potoczek                 Nowy Sącz            116.94   5964   51
 216 Aleksandra Kaczanowska         Szczecin             116.86   5142   44
 217 Adam Janicki                   Wrocław              116.70  11437   98
 218 Teresa Zalewska                Racibórz             116.53  22957  197
 219 Małgorzata Jóźwiak             Iława                115.91   7650   66
 220 Anna Arana                     Kołobrzeg            115.48  22981  199
 221 Dorota Ostrowska               Białystok            115.33  11302   98
 222 Waldemar Wypchał               Kraków               115.28  18330  159
 223 Maria Krzyżanowska             Władysławowo         115.24   5762   50
 224 Dariusz Nawrocki               Bydgoszcz            115.12   3684   32
 225 Maciej Labe                    Poznań               115.00   6900   60
 226 Waldemar Czerwoniec            Warszawa             114.95   6782   59
 227 Mieczysław Pastuszak           Gdynia               114.94  21378  186
 228 Paweł Wdziękoński              Świnoujście          114.90   9881   86
 229 Paweł Brylski                  Kraków               114.65   5618   49
 230 Mateusz Stańczyk               Tarnów               114.62   3897   34
 231 Agata Kopta                    Wodzisław Śląski     114.57   8020   70
 232 Jerzy Kędra                    Warszawa             114.37   3431   30
 233 Mateusz Gołębiewski            Łódź                 114.31   4115   36
 234 Karolina Mak                   Wrocław              114.25   6855   60
 235 Ewa Dunikowska                 Kraków               114.19  18157  159
 236 Stanisław Olsztyn              Olsztyn              113.71   3980   35
 237 Jolanta Zięba                  Zabrze               113.69   7276   64
 238 Jerzy Krzyżewski               Piasutno             113.63   5227   46
 239 Maria Skutela                  Warszawa             113.54  21572  190
 240 Beata Kiżewska                 Świnoujście          113.40  16556  146
 241 Marcin Kurowski                Racibórz             113.36  22673  200
 242 Izabela Chmielewska            Zabrze               113.03   7573   67
 243 Józef Burzyński                Ełk                  112.85  16476  146
 244 Tomasz Duda                    Tychy                112.37   3371   30
 245 Krzysztof Zawadzki             Sampława             111.94  22052  197
 246 Małgorzata Pochopień           Kraków               111.61   6808   61
 247 Leszek Kilian                  Jaworzno             111.39  21276  191
 248 Katarzyna  Szachowicz          Unieszewo            111.31   7235   65
 249 Waldemar Kudliński             Bydgoszcz            110.88  20957  189
 250 Katarzyna Okoniewska           Poznań               110.79   8088   73
 251 Justyna Nieznalska             Jejkowice            110.75   7863   71
 252 Iwona Duźniak                  Dębica               110.70   4096   37
 253 Zuzanna Cichoń                 Gdańsk               110.33  16219  147
 254 Przemysław Pawlic              Wrocław              110.14   3965   36
 255 Agnieszka Antos                Racibórz             109.40   7330   67
 256 Jacek Nowak                    Szczecin             109.34   8091   74
 257 Justyna Sławińska              Gdańsk               108.68  10868  100
 258 Patrycja Skibska               Warszawa             108.68   6086   56
 259 Robert Wagner                  Wrocław              108.62   7712   71
 260 Paweł Kamiński                 Gdańsk               108.61   3910   36
 261 Michał Dąbrowski               Warszawa             108.53   5535   51
 262 Zbigniew Skrzypczyk            Kłonice              108.47   3905   36
 263 Łukasz Moskal                  Kurzętnik            108.10   5189   48
 264 Wanda Grabiec                  Tarnów               107.45   7199   67
 265 Halina Cecot                   Kołobrzeg            106.92  17963  168
 266 Jadwiga Szczurowska            Świnoujście          106.57  13001  122
 267 Józef Wietecki                 Gorzów Wielkopolski  105.91   9108   86
 268 Grażyna Smereka                Racibórz             105.76   3913   37
 269 Mariusz Rostkowski             Sochaczew            105.60   4752   45
 270 Marta Majewska                 Wadowice             105.12  14401  137
 271 Małgorzata Wesołowska          Kołobrzeg            104.83   6290   60
 272 Zofia Górka                    Łęczna               104.66   9105   87
 273 Marcin Gauer                   Kołobrzeg            104.46  11491  110
 274 Bernadeta Kudlińska            Bydgoszcz            104.15  19788  190
 275 Katarzyna Dębska               Ostróda              104.08  12385  119
 276 Aneta Szczyrzyca               Jaworzno             103.82  18273  176
 277 Wojciech Gołęcki               Inowrocław           103.79  18890  182
 278 Natalia Mówka                  Warszawa             103.49   7762   75
 279 Grażyna Chłopek                Jaworzno             103.03  13703  133
 280 Marta Jamrozy                  Dąbrowa Górnicza     102.70   4519   44
 281 Lidia Żywna                    Gdynia               102.66  12216  119
 282 Karolina Sikora                Jaworzno             101.85  13953  137
 283 Sylwia Bagińska-Worwa          Dąbrowa Górnicza     101.49   4364   43
 284 Zygmunt Skwarek                Katowice             101.12   7786   77
 285 Krystyna Perekitko             Ciechanowiec          99.33   3278   33
 286 Alicja Tuz                     Kielce                98.98   6038   61
 287 Marek Cecot                    Kołobrzeg             98.11   5592   57
 288 Błażej Ochocki                 Przeźmierowo          97.81   3521   36
 289 Jolanta Olczak                 Kołobrzeg             97.69  10453  107
 290 Tomasz Lewiński                Wejherowo             97.60   3416   35
 291 Barbara Wiśniewska             Gdańsk                97.55  14633  150
 292 Piotr Kozak                    Racibórz              97.43   4774   49
 293 Marcin Stachowiak              Poznań                97.42   4189   43
 294 Krystyna Czajkowska            Kołobrzeg             97.06  19411  200
 295 Teresa Balewska                Reda                  95.47  18235  191
 296 Jan Pawłowski                  Warszawa              95.29  18010  189
 297 Marek Popczyk                  Tychy                 95.02   5606   59
 298 Andrzej Klich                  Jaworzno              93.92  18784  200
 299 Krzysztof Nasiłowski           Siedlce               93.56  11508  123
 300 Adam Kaczyński                 Świnoujście           92.71   3152   34
 301 Wojciech Łysek                 Warszawa              92.17  18434  200
 302 Przemysław Woiński             Łódź                  92.07   4972   54
 303 Jarosław Wypart                Częstochowa           92.07   5248   57
 304 Patrycja Kuśnierczyk           Jaworzno              90.43   2713   30
 305 Magdalena Mazuchowska-Żak      Łask                  90.43   2713   30
 306 Bernadeta Zapała               Jaworzno              90.24   8392   93
 307 Wojciech Wojtysiak             Warszawa              89.53  15130  169
 308 Piotr Duda                     Tychy                 89.47   2863   32
 309 Ewa Tymińska                   Gdańsk                88.97   7118   80
 310 Adam Graczyk                   Nowe Miasto Lubawsk   86.47   2940   34
 311 Dawid Węgrzyński               Zabrze                85.84   4893   57
 312 Ryszard Pliszka                Szczecin              85.29   2985   35
 313 Stanisław Świgost              Gdańsk                85.11   2979   35
 314 Marcin Szczyrzyca              Jaworzno              84.35   2615   31
 315 Rafał Maciejewski              Łódź                  83.71   2846   34
 316 Patrycja Matulewicz            Kołobrzeg             81.93   5489   67
 317 Roman Chomicz                  Kołobrzeg             81.60   2856   35
 318 Tadeusz Kondej                 Świnoujście           80.47  10381  129
 319 Waldemar Dębski                Ostróda               79.89   3595   45
 320 Elżbieta Fitał                 Kołobrzeg             78.74   7165   91
 321 Eugeniusz Tuszyński            Nowe Miasto Lubawsk   78.57   3457   44
 322 Marcel Smolarek                Nowa Wieś             77.11   3470   45
 323 Elżbieta Salamon               Wrocław               76.81   3303   43
 324 Maria Wieczorek                Kołobrzeg             75.79   5305   70
 325 Szymon Sztajnert               Wisła                 75.51   2643   35
 326 Michał Sztajnert               Wisła                 71.47   2430   34




Poczekalnia na dzień 12-11-2019

Lp.  Imię i nazwisko                Miasto               Rank.  Skalpy Gry
---- ------------------------------ -------------------- ------ ------ ----
   1 Jakub Kowalski                 Piaseczno             92.48   2682   29
   2 Agnieszka Wiśniewska           Inowrocław            88.32   2473   28
   3 Weronika Rudnicka              Szczecin             129.96   3509   27
   4 Grzegorz Grzeszczuk            Racibórz             113.04   2939   26
   5 Anna Demczyszyn                Bystra               107.92   2806   26
   6 Liliana Dąbrowska              Warszawa             101.42   2637   26
   7 Marzena  Skrzypczak            Kędzierzyn-Koźle     100.85   2622   26
   8 Klara Wigier                   Milanówek            106.40   2660   25
   9 Sylwia Buks                    Warszawa             101.16   2529   25
  10 Krzysztof Gibas                Kraków               149.71   3593   24
  11 Michał Garnowski               Pasłęk               133.96   3215   24
  12 Arkadiusz Biegun               Kraków               131.25   3150   24
  13 Andrzej Stańczyk               Tarnów               130.42   3130   24
  14 Zdzisław Stańkowski            Rząska               129.29   3103   24
  15 Marek Charytoniuk              Biała Podlaska       129.25   3102   24
  16 Michał Puchowski               Strzelce Opolskie    124.25   2982   24
  17 Agnieszka Kaczkowska           Gdańsk               123.46   2963   24
  18 Alicja Wałaszewska-Kempa       Gdynia               121.25   2910   24
  19 Mariusz Kubicki                Inowrocław           118.92   2854   24
  20 Marcin Orzechowski             Poznań               118.62   2847   24
  21 Jarosław Karp                  Jędrzejów            114.67   2752   24
  22 Maria Uryga                    Kraków               114.58   2750   24
  23 Jacek Gasik                    Warszawa             106.96   2567   24
  24 Lidia Szpakowska               Jaworzno             104.00   2496   24
  25 Maciej Onoszko                 Warszawa              99.04   2377   24
  26 Grzegorz Bajer                 Łódź                  99.00   2376   24
  27 Remigiusz Belesa               Zabrze                97.29   2335   24
  28 Marta Popławska                Warszawa              93.92   2254   24
  29 Bartosz Knapik                 Szczecin              89.67   2152   24
  30 Krzysztof Jaworski             Warszawa             129.57   2980   23
  31 Anna Kowalik                   Szczecin             124.00   2852   23
  32 Leszek Dobrowolski             Wrocław              118.91   2735   23
  33 Agnieszka Piotrowicz           Gdańsk               105.09   2417   23
  34 Maciej Pietrasik               Nowogard             100.09   2302   23
  35 Beata Jagielska                Police                99.22   2282   23
  36 Marek Wodnicki                 Łódź                  97.04   2232   23
  37 Krystyna Drynkowska            Świnoujście           91.39   2102   23
  38 Joanna Regdos                  Kraków                89.96   2069   23
  39 Olga Żukowicz                  Kołobrzeg             83.13   1912   23
  40 Przemysław Saktura             Kołobrzeg             80.91   1861   23
  41 Tomasz Rekus                   Gliwice               78.83   1813   23
  42 Igor Kociełkiewicz             Łódź                  76.61   1762   23
  43 Zbigniew Wiśniewski            Sokołów Małopolski    93.64   2060   22
  44 Beata Pasternak                Kraków                63.91   1406   22
  45 Grzegorz Piotrkiewicz          Warszawa             102.19   2146   21
  46 Michał Kolaj                   Ostróda              140.35   2807   20
  47 Rafał Świątek                  Wrocław              101.75   2035   20
  48 Krzysztof Murawski             Ciechanowiec          99.50   1990   20
  49 Mariusz Sylwestrzuk            Kobyłka              141.58   2690   19
  50 Adam Jurkowski                 Gliwice              128.79   2447   19
  51 Dawid Mierzchała               Ostrów Wielkopolski  123.11   2339   19
  52 Beata Jacyniuk                 Grodzisk Mazowiecki  106.37   2021   19
  53 Jan Lisiewski                  Piasutno              89.16   1694   19
  54 Bożena Mileńko                 Warszawa              98.06   1765   18
  55 Maria Tomiczek                 Zabrze                91.67   1650   18
  56 Wojciech Wąs                   Warszawa              81.06   1459   18
  57 Anna Prażuch                   Warszawa              72.39   1303   18
  58 Sławomir Kamecki               Konstancin            67.72   1219   18
  59 Anna Strugała                  Świnoujście           77.41   1316   17
  60 Jędrzej Pogorzelski            Słupsk                76.06   1293   17
  61 Julia Sylwestrzuk              Gródek                60.71   1032   17
  62 Tomasz Pogorzelski             Słupsk                56.41    959   17
  63 Anna Niewiadomska              Kołobrzeg             97.38   1558   16
  64 Agata Rosińska                 Warszawa              92.06   1473   16
  65 Magdalena Maternicka           Gdynia                91.31   1461   16
  66 Patryk Gadus                   Pszczew              136.43   1910   14
  67 Barbara Obremska               Wrocław              125.93   1763   14
  68 Andrzej Słapiński              Warszawa             115.50   1617   14
  69 Hanna Siemionow                Białystok            112.21   1571   14
  70 Piotr Majak                    Chynów               102.86   1440   14
  71 Radosław Pastusiak             Gorzów Wielkopolski   99.07   1387   14
  72 Barbara  Sadurska              Warszawa              89.71   1256   14
  73 Eliza Tyszka                   Warszawa              72.57   1016   14
  74 Adam Klimont                   Wałcz                132.46   1722   13
  75 Anna Chybowska                 Sochaczew            119.92   1559   13
  76 Michał Szymkowski              Wrocław              118.31   1538   13
  77 Dariusz Jarosławski            Ełk                  115.69   1504   13
  78 Celina Korniej                 Poznań               110.23   1433   13
  79 Joanna Śledź                   Świnoujście           91.15   1185   13
  80 Magdalena Ziółko               Legionowo             80.23   1043   13
  81 Marek Salamon                  Bytom                167.00   2004   12
  82 Sławomir Kucia                 Krosno               145.08   1741   12
  83 Rafał Dąbrowski                Ostróda              141.17   1694   12
  84 Iwona Kucia                    Krosno               135.17   1622   12
  85 Agnieszka Goniowska            Wrocław              133.08   1597   12
  86 Michał Burak                   Wrocław              132.33   1588   12
  87 Mikołaj Przybyłowicz           Warszawa             132.00   1584   12
  88 Eugeniusz Wróblewski           Inowrocław           128.92   1547   12
  89 Aleksandra Brzeska             Piastów              127.58   1531   12
  90 Magda Sarad Pedersen           Świnoujście          127.17   1526   12
  91 Bogusław Szyszka               Oława                124.92   1499   12
  92 Andrzej Gostomski              Starowa Góra         122.42   1469   12
  93 Jacek Wandzel                  Ząbkowice Śląskie    122.42   1469   12
  94 Dawid Buzowicz                 Rzeszów              121.92   1463   12
  95 Marcin Bertrand                Poznań               121.58   1459   12
  96 Bartłomiej Dalecki             Rumia                121.25   1455   12
  97 Bogusław Książek               Szczecin             118.83   1426   12
  98 Beata Błaszczyk                Poznań               116.92   1403   12
  99 Lech Boszko                    Gdańsk               115.83   1390   12
 100 Paweł Morga                    Warszawa             115.67   1388   12
 101 Lidia Gałek                    Wałbrzych            115.50   1386   12
 102 Katarzyna Bogusławska          Piastów              114.42   1373   12
 103 Kayetan Cygański- Bolski       Warszawa             113.33   1360   12
 104 Klaudia  Makowska              Rzeszów              112.92   1355   12
 105 Marzena Zawierska              Warszawa             112.25   1347   12
 106 Wojciech Gonet                 Wrocław              109.67   1316   12
 107 Piotr Jura                     Brzezinka            109.50   1314   12
 108 Michał Kulpiński               Grójec               109.17   1310   12
 109 Radosław Deska                 Warszawa             106.50   1278   12
 110 Dorota Kunigielis              Legnica              105.33   1264   12
 111 Agnieszka Dymkowska            Bielsko-Biała        104.17   1250   12
 112 Adam Skowroński                Jarocin              102.92   1235   12
 113 Sławomir Zabawa                Wałcz                102.92   1235   12
 114 Paweł Pędzisz                  Szczecin             102.58   1231   12
 115 Agnieszka Kozak                Gdynia               101.83   1222   12
 116 Justyna Mądrzak                Stargard             100.92   1211   12
 117 Artur Sikorski                 Gdańsk                98.33   1180   12
 118 Jan M. Kowalik                 Zabrze                98.08   1177   12
 119 Barbara Kurkowska              Gdańsk                97.58   1171   12
 120 Mariusz Michalski              Inowrocław            97.33   1168   12
 121 Mariusz Michalski              Inowrocław            95.75   1149   12
 122 Kinga Bilska                   Ostrów Wielkopolski   95.42   1145   12
 123 Amelia Makowska                Sandomierz            95.25   1143   12
 124 Magdalena Spadło               Kraków                94.00   1128   12
 125 Małgorzata Sameryt             Warszawa              92.83   1114   12
 126 Barbara Boszko                 Gdańsk                91.92   1103   12
 127 Piotr Haraf                    Jaworzno              91.33   1096   12
 128 Barbara  Grzymała              Kraków                91.17   1094   12
 129 Alicja Bielecka-Żabierek       Poznań                90.42   1085   12
 130 Michał Nowak                   Nakło nad Notecią     88.75   1065   12
 131 Kamil Kaczmarek                Zabrze                87.42   1049   12
 132 Agnieszka Palczewska           Ostrów Wielkopolski   86.58   1039   12
 133 Dorota Citkowska               Józefów               84.25   1011   12
 134 Alina Kąpa                     Kołobrzeg             82.17    986   12
 135 Barbara Spodniewska            Tychy                 78.75    945   12
 136 Grażyna Wleklińska             Gdańsk                78.00    936   12
 137 Bożena Lisiewska               Piasutno              72.92    875   12
 138 Artur Żarnotal                 Łańcut                66.58    799   12
 139 Maciej Czopik                  Jaworzno              58.00    696   12
 140 Ryszard Popczyk                Tychy                 54.58    655   12
 141 Wiesław Pastuła                Mielec               106.09   1167   11
 142 Adam Wencel                    Bydgoszcz            105.91   1165   11
 143 Magdalena Cichoń               Korsze               102.27   1125   11
 144 Jacek Gołąb                    Wrocław               99.36   1093   11
 145 Anna Piasek                    Radom                 97.73   1075   11
 146 Paweł Kustroń                  Kraków                95.82   1054   11
 147 Bogdan Pokojski                Brwinów               94.73   1042   11
 148 Zbigniew Radziszewski          Ciechanowiec          92.82   1021   11
 149 Agnieszka Dudziak              Poznań                91.55   1007   11
 150 Anna Seemann                   Świnna                90.82    999   11
 151 Hanna Góźdź                    Ostrów Wielkopolski   89.09    980   11
 152 Maciej  Ciuba                  Warszawa              88.00    968   11
 153 Marek Minor                    Wałbrzych             87.55    963   11
 154 Krystian Matykiewicz           Zabrze                87.27    960   11
 155 Krystian Wandzlewicz           Nowe Miasto Lubawsk   86.64    953   11
 156 Marta Kaflińska                Kraków                86.27    949   11
 157 Jan Salamon                    Wrocław               84.18    926   11
 158 Jagoda Polińska                Gdańsk                83.82    922   11
 159 Miłka Janaszewska              Kołobrzeg             83.00    913   11
 160 Aleksandra Zontek              Kęty                  82.82    911   11
 161 Dorota Gołąb                   Wrocław               82.64    909   11
 162 Maria Kistowska                Poznań                79.64    876   11
 163 Adrianna Gałka                 Wrocław               79.09    870   11
 164 Monika Mocarska                Warszawa              78.91    868   11
 165 Patryk Świech                  Czarnocin Piotrk.     77.18    849   11
 166 Łukasz Żmijejko                Koszalin              75.00    825   11
 167 Wojciech Lyszczyna             Zabrze                74.64    821   11
 168 Weronika Zdancewicz            Zabrze                73.55    809   11
 169 Angelika Sztajnke              Warszawa              72.91    802   11
 170 Kewin Szyller                  Ciechanowiec          67.91    747   11
 171 Maciej Kurcewicz               Białystok             66.73    734   11
 172 Adam Fałek                     Mikołów               64.64    711   11
 173 Konrad Sigda                   Grodzisko Nowe        64.27    707   11
 174 Stanisław  Bolewski            Warszawa              63.82    702   11
 175 Kamil Omidi                    Zbrosławice           63.64    700   11
 176 Zofia Sroczek                  Wrocław               63.55    699   11
 177 Dorota Buzowicz                Kraków                62.00    682   11
 178 Eugeniusz Badowski             Kęty                  60.45    665   11
 179 Marek Szejba                   Gdynia                59.45    654   11
 180 Agnieszka Mocarska             Warszawa              59.36    653   11
 181 Sebastian Kowalski             Gliwice               57.55    633   11
 182 Jakub Dworczyk                 Będzin                57.45    632   11
 183 Helena Pyrcik                  Bieruń                57.27    630   11
 184 Krystyna Smolińska             Świnoujście           57.27    630   11
 185 Tomasz Wiśniewski              Inowrocław            56.73    624   11
 186 Kacper Wieczorek               Wrocław               55.36    609   11
 187 Teresa Jaśkiewicz              Kołobrzeg             51.91    571   11
 188 Bernard Swoczyna               Warszawa              80.30    803   10
 189 Łukasz Łyskawy                 Ciechanowiec          79.40    794   10
 190 Jerzy Paleń                    Szczecin              74.40    744   10
 191 Iwona Skubis                   Dąbrowa Górnicza      70.00    700   10
 192 Piotr Sławiński                Wrocław              109.89    989    9
 193 Adrianna Piskorska             Sandomierz            70.78    637    9
 194 Iza Kraj                       Warszawa             128.75   1030    8
 195 Zbigniew Stettner              Bielsko Biała        100.50    804    8
 196 Marta Wawrzyn                  Pruszków              94.12    753    8
 197 Anna Seweryn                   Słupsk                91.88    735    8
 198 Aleksandra Borawska            Wysokie Mazowieckie   86.00    688    8
 199 Małgorzata Nieżychowska        Racibórz              81.12    649    8
 200 Marcin Mikołajczyk             Września              70.50    564    8
 201 Dorota Zielińska               Piaseczno            140.57    984    7
 202 Marzena Mazur                  Warszawa             138.14    967    7
 203 Laura Pisula                   Wrocław              122.43    857    7
 204 Magdalena Podlaska             Warszawa             116.86    818    7
 205 Katarzyna Kruś-Kubaszewska     Piastów              115.86    811    7
 206 Weronika Szałas                Katowice             112.86    790    7
 207 Marian Wiatr                   Warszawa             112.29    786    7
 208 Michał  Kubaszewski            Piastów              111.14    778    7
 209 Andrzej Ciołek                 Bielsk Podlaski      110.43    773    7
 210 Jolanta Kosmowska              Warszawa             108.86    762    7
 211 Anna  Kwiatkowska              Warszawa             105.57    739    7
 212 Elżbieta Kołomyjska            Warszawa             102.29    716    7
 213 Robert  Młynarski              Siedlce               99.57    697    7
 214 Michał Lasecki                 Warszawa              99.00    693    7
 215 Ewa  Walczak                   Płochocin             99.00    693    7
 216 Alina Borowska                 Ruda Śląska           98.29    688    7
 217 Teresa Dziemiańczuk            Białystok             95.71    670    7
 218 Marianna Żyznowska             Konstancin            94.43    661    7
 219 Arkadiusz Florczak             Szczecin              89.14    624    7
 220 Stanisław Uliński              Warszawa              87.29    611    7
 221 Paweł Golubiński               Gdynia                85.57    599    7
 222 Sławomir Nowak                 Jaworzno              85.14    596    7
 223 Agnieszka Madej                Warszawa              84.43    591    7
 224 Dawid Adamczyk                 Warszawa              83.86    587    7
 225 Agnieszka Kłosowska            Warszawa              83.57    585    7
 226 Małgorzata Grąziewicz          Warszawa              82.86    580    7
 227 Bartosz Polańczyk              Łódź                  81.43    570    7
 228 Michał Tarnogórski             Legnica               80.00    560    7
 229 Joanna Haśnik                  Katowice              71.71    502    7
 230 Jan Jawornik                   Kielce                71.43    500    7
 231 Andrzej Czabański              Kołobrzeg             69.86    489    7
 232 Małgorzata Wawro               Katowice              69.57    487    7
 233 Piotr Ozimek                   Sochaczew             68.00    476    7
 234 Anna Mach                      Zabrze                67.29    471    7
 235 Ewelina Sołtysiak              Zabrze                66.43    465    7
 236 Małgorzata Sieradzon           Kutno                 63.71    446    7
 237 Michał Kosmecki                Legnica               62.14    435    7
 238 Wojciech Mijas                 Legnica               61.86    433    7
 239 Monika Kamińska                Konstancin            61.57    431    7
 240 Andrzej Choiński               Gródek                58.43    409    7
 241 Stanisław Rosochacki           Warszawa              54.71    383    7
 242 Hanna Grąbczewska              Szczecin              53.29    373    7
 243 Fabian Feldfeber               Poznań               108.00    648    6
 244 Radosław Dziurawiec            Grodzisk Mazowiecki  100.33    602    6
 245 Grażyna Kaczyńska              Łódź                  96.17    577    6
 246 Rozalia Chajutin               Wrocław               81.83    491    6
 247 Grzegorz Włodarczyk            Pabianice             81.17    487    6
 248 Przemysław Kuczyński           Chomęcice             73.00    438    6
 249 Karol Chowański                Warszawa              68.00    408    6
 250 Maria Para                     Elbląg                66.50    399    6
 251 Małgorzata Bogacz              Kęty                  65.67    394    6
 252 Katarzyna Buda                 Warszawa              64.50    387    6
 253 Olga Jamrozik                  Jaworzno              53.33    320    6
 254 Ryszard Kosmaczewski           Szczecin             128.80    644    5
 255 Monika Szczyrzyca              Jaworzno             115.00    575    5
 256 Łukasz Pudło                   Gdańsk                95.20    476    5
 257 Emilia Stachowiak              Poznań                72.60    363    5
 258 Natalia Lenartowicz            Otwock                69.40    347    5
 259 Apolonia Green                 Kartuzy               69.20    346    5
 260 Julita Dawidczyk               Warszawa              66.80    334    5
 261 Jakub Green                    Kartuzy               57.20    286    5
 262 Małgorzata Pikusa              Tarnów                55.40    277    5
 263 Sebastian Richter              Zabrze                74.75    299    4
 264 Sławomir Kumor                 Tychy                 58.25    233    4
 265 Kamil Nawrocki                 Bydgoszcz            116.67    350    3
 266 Jerzy Ciesielski               Łódź                 107.00    321    3
 267 Michał Dudko                   Tarnogród            104.67    314    3
 268 Anna Ćwikła                    Wrocław               75.33    226    3
 269 Julia Szyszkowska              Sandomierz            65.67    197    3
 270 Zofia Komorowska               Warszawa              62.33    187    3
 271 Grzegorz Kasprowicz            Grabowo              114.50    229    2
 272 Marcin Grześkiewicz            Szczecin             107.50    215    2
 273 Edyta Nowakowska               Szczecin             100.00    200    2
 274 Teresa Swoczyna                Warszawa              78.50    157    2
 275 Aleksandra Ciżyńska            Sandomierz            77.50    155    2
 276 Sebastian Orzelski             Bielsk Podlaski       77.50    155    2
 277 Elżbieta Jacheć                Wrocław               71.00    142    2
 278 Monika Wrzałek                 Rumia                 64.50    129    2
 279 Julia Ławniczak                Warszawa              64.50    129    2
 280 Violeta Kurkowska              Gdańsk                61.50    123    2
 281 Adam Walicki                   Szczecin              51.00    102    2
 282 Zdzisław Czypionka             Wrocław               86.00     86    1
 283 Łukasz Bachur                  Szczecin              71.00     71    1
 284 Michał Barcz                   Warszawa              67.00     67    1
 285 Patryk Gołębiewski             Szczecin              50.00     50    1
 286 Marzena Rogowska               Gliwice               50.00     50    1
 287 Zbigniew Smereka               Racibórz              50.00     50    1
SCRABBLE® jest zastrzeżonym znakiem towarowym J.W. Spears & Sons    |     © Prawa autorskie